Nissan Qashqai

viagris Reģ.: 06.07.2004

Atvainojos par reklāmu, bet beidzot atradu bildi, kā izskatīsies jaunais Nissan parketnieks.

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Moš vari pabildēt? Salonu, motoru utt?

Atbrauc un paskaties pats nav fočika un tad arī atslēgas jāmeklē pie kā ir.

Paldies par piedāvājumu, tikai es bez ratiem šodien

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007

nav tā kā drusku nokavēts???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007

nav tā kā drusku nokavēts???

Bet, ja cilvēkam ir, teiksim, jau kādi 4-5 tūkstoši iekrāti, tad līdz martam var vēl paspēt veikt ieguldījumus augsta riska finanšu instrumentos un tad bez lieka finansiāla saspringuma nopirkt baudāmo Nissan-Qashqai, kurš šā gada pirmajā pusgadā Latvijā atradis jau 61 laimīgo jauno īpašnieku.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007

nav tā kā drusku nokavēts???

Bet, ja cilvēkam ir, teiksim, jau kādi 4-5 tūkstoši iekrāti, tad līdz martam var vēl paspēt veikt ieguldījumus augsta riska finanšu instrumentos un tad bez lieka finansiāla saspringuma nopirkt baudāmo Nissan-Qashqai, kurš šā gada pirmajā pusgadā Latvijā atradis jau 61 laimīgo jauno īpašnieku.

Daudz gan sanāks nopelnīt līdz martam 2007...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007

nav tā kā drusku nokavēts???

Bet, ja cilvēkam ir, teiksim, jau kādi 4-5 tūkstoši iekrāti, tad līdz martam var vēl paspēt veikt ieguldījumus augsta riska finanšu instrumentos un tad bez lieka finansiāla saspringuma nopirkt baudāmo Nissan-Qashqai, kurš šā gada pirmajā pusgadā Latvijā atradis jau 61 laimīgo jauno īpašnieku.

Daudz gan sanāks nopelnīt līdz martam 2007...

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Uggga rakstīja:

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007

nav tā kā drusku nokavēts???

Bet, ja cilvēkam ir, teiksim, jau kādi 4-5 tūkstoši iekrāti, tad līdz martam var vēl paspēt veikt ieguldījumus augsta riska finanšu instrumentos un tad bez lieka finansiāla saspringuma nopirkt baudāmo Nissan-Qashqai, kurš šā gada pirmajā pusgadā Latvijā atradis jau 61 laimīgo jauno īpašnieku.

Daudz gan sanāks nopelnīt līdz martam 2007...

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

vai neizcelt neko. Tāpēc jau tie ir augsta riska finanšu instrumenti

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

Viagris rakstīja līdz 2007. (nevis 2008.) gada martam jeb līdz laikam, kas pagājis pirms 3,5 mēnešiem!

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

Viagris rakstīja līdz 2007. (nevis 2008.) gada martam jeb līdz laikam, kas pagājis pirms 3,5 mēnešiem!

Upss, pēc atvaļinājuma pirksti līki (es pēc Japāņu kalendāra)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

Viagris rakstīja līdz 2007. (nevis 2008.) gada martam jeb līdz laikam, kas pagājis pirms 3,5 mēnešiem!

Man jau arī uz vakara pusi uzmanība sāk zust...

Bet, ja runā par Nissan-Qashqai, ļoti patīkams ir 2 litru benzīnnieks ar variatoru, kurā par 15 tūkstošiem latu ir pieejams viss, kas vajadzīgs pilnai laimei... Tamdēļ nemaz nav jāgaida to dārgo dīzeli ar automātu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

Viagris rakstīja līdz 2007. (nevis 2008.) gada martam jeb līdz laikam, kas pagājis pirms 3,5 mēnešiem!

Man jau arī uz vakara pusi uzmanība sāk zust...

Bet, ja runā par Nissan-Qashqai, ļoti patīkams ir 2 litru benzīnnieks ar variatoru, kurā par 15 tūkstošiem latu ir pieejams viss, kas vajadzīgs pilnai laimei... Tamdēļ nemaz nav jāgaida to dārgo dīzeli ar automātu...

bet patēriņš??

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

Viagris rakstīja līdz 2007. (nevis 2008.) gada martam jeb līdz laikam, kas pagājis pirms 3,5 mēnešiem!

Man jau arī uz vakara pusi uzmanība sāk zust...

Bet, ja runā par Nissan-Qashqai, ļoti patīkams ir 2 litru benzīnnieks ar variatoru, kurā par 15 tūkstošiem latu ir pieejams viss, kas vajadzīgs pilnai laimei... Tamdēļ nemaz nav jāgaida to dārgo dīzeli ar automātu...

bet patēriņš??

2.0 dCi a/t nāk tikai ar pilnpiedziņu, klīrens ar tikai 18cm dīzelim, patēriņa starpība ar variatoru neliela, cenu starpība 1200Ls

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Man jau arī uz vakara pusi uzmanība sāk zust...

Kā Tiida? Tas tak biji vakar Tu vakarā, kas viņu pētīja? Vai es ko jaucu?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

kur ir kaukada info par jauno x-trailu? neatrodu ne norde, ne motorcentrā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

VWfans rakstīja:

Man jau arī uz vakara pusi uzmanība sāk zust...

Kā Tiida? Tas tak biji vakar Tu vakarā, kas viņu pētīja? Vai es ko jaucu?

Nē, Tavā veikalā neesmu bijis kopš pavasara, kad kopā ar dēlu aplūkoju lielisko Qashqai.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: kur ir kaukada info par jauno x-trailu? neatrodu ne norde, ne motorcentrā

Krievu Avtorevju 12.numurā bija plašs raksts.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

kas viņam ir par pilnpiedziņu?

tobiš kādi bloķi vai kaukādas muftas?

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: kas viņam ir par pilnpiedziņu?

tobiš kādi bloķi vai kaukādas muftas?

Mufte

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: kur ir kaukada info par jauno x-trailu? neatrodu ne norde, ne motorcentrā

Dažas bildes:

fotki.lv/...

Cena no 16450-25250 LVL

Dzinēji:

2.0 141 zs 6m/t vai CVT

2.0 dCi 150 zs 6m/t vai 6A/T

2.5 169 zs 6m/t vai CVT

2.0 dci 173 zs 6m/t

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Svētdien biju kapu svētkos Valmieras rajonā. Sanāca nostāties blakus Nissan-Qashqai 1,5 dCi knapākajā komplektācijā - ar kondicionieri un bez lietajiem diskiem. Sanāca tā, ka, gaidot radiniekus, man blakus stāvošā Nissan-Qashqai vadītājs iedarbināja motoru un aizbrauca. Ieklausījos mazā 1,5 dCi skaņā - tā man patika, jo it nemaz nebija skaļa. Manuprāt, šāds Nissan-Qashqai par 13,5 tūkstošiem latu, kurš tērē tikai par 8% vairāk dīzeļdegvielas nekā mana 17 mēnešus vecā un 25,2 tūkst.km nobraukusī Meriva, ir varen gards kumosiņš. Ne velti Nissan-Qashqai šogad septiņos mēnešos jau pārdots 74 eksemplāros.

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Uggga rakstīja:

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007

nav tā kā drusku nokavēts???

Bet, ja cilvēkam ir, teiksim, jau kādi 4-5 tūkstoši iekrāti, tad līdz martam var vēl paspēt veikt ieguldījumus augsta riska finanšu instrumentos un tad bez lieka finansiāla saspringuma nopirkt baudāmo Nissan-Qashqai, kurš šā gada pirmajā pusgadā Latvijā atradis jau 61 laimīgo jauno īpašnieku.

Daudz gan sanāks nopelnīt līdz martam 2007...

Ieguldot tagad 4500 latus, nākamā gada martā var izcelt 7000 latus.

lošara, tas ir dikti daudz?? 8 mēneši 2500ls, pārdod burkānus i to vairāk nopelnīsi, mudz.ila.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja:

*******, tas ir dikti daudz?? 8 mēneši 2500ls, pārdod burkānus i to vairāk nopelnīsi, mudz.ila.

Bet burkāni taču paši no sevis neizaug! Vajadzīga gan zemīte, gan sēkla, gan darbaspēks sējot, ravējot un novācot!

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

kapusvētkos jebkura auto skaņa liekas patīkama. vismaz zini, ka drīz no turienes aizbrauksi

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

siamriP rakstīja: kas viņam ir par pilnpiedziņu?

tobiš kādi bloķi vai kaukādas muftas?

Mufte

tolkom vari pastāstīt???

kurš te ir nisana pārdevējs???

ja pillpiedziņa, tad pastāvīgā vai atslēdzamā?

ja atslēdzamā, tad kā un kas atslēdzas?

kamēr visi 4 rati ir uz asfalta, viss skaidrs, bet kā bloķējas (ja bloķējas) katrs no vismaz 3 diferenciāļiem?

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Vai kāds zin, kad tirdzniecībā parādīsies lieliskais Qashqai + 2, kurš ir nedaudz garāks un piedāvā septiņas vietas?

www.norde.lv/...

Ja šim auto ar 1,5 litru dīzeļmotoru cena sāksies no 15-16 tūkstošiem latu, tad tas būs nikns konkurents Mazdai-5 un Volkswagen-Touranam:

www.autoreview.ru/...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Latvijā varēs iegādāties 2008.gada pašās beigās. (normāli,nevis demo auto)

Cena gan tiešām būs draudzīga no 24 eiro!

To kkur lasīju (nevaru gan iemest linku)

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti