Grāmatas.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Nesen izlasīju Sēderkvista un co ""Netokrātiju"" un Maikla Mūra ""Vecīt, kas notiek ar manu valsti?"".

Iesaku izlasīt

Varbūt kāds ir lasījis?

 
1 2 3 4 5
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. tieši pieprasījums un piedāvajums nosaka nepieciešamību pēc izglītības un kaut kādas konkrētas nozares attīstības nepieciešamību..

un 100 reizi, ja Tev izdotos ieskaidrot, ka lodētāju pulciņš nākotnē pacels IKP daļu, kas nāk no rūpniecības, tad atrast kādu valdībā vai privāto mecenātu, kas iedod naudiņu un uztaisīt tādu pasakumu, tad visos citos un pārējos Tavos vārdos visi klausītos ar vaļā mutēm un iespējams pat līdzdarbotos..

vai tad ne?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: ja jā jā un klients ir tik izglītots, ka saredz tagad vajadzību pēc kaut kādas tur fizikas, kas dos augļus pec 10-15 gadiem, kad students saks projektēt un konstruēt...

ka jau teicu, ja , lai šo lietu izbīdītu, jāpieliek lielas pūles un tas nav skaidri saprotams kaut vai penšiem, ka viņu pensija, ziniet, ir atkariga no tiem nelaimīgajiem pulciņiem, tad tās pūles ar sabiedrības pretestību un neizpratni ir ārkārtīgi lielas, bet rezultats - ne tik liels.

Pieprasījuma - piedāvājuma principi šajā jomā ir otrškirīgi, šeit darbojas sabiedrības vispārējās izglītibas līmenis, mediju politika un valsts inovāciju politika.

Klau, raimi. Tu esi aprobezhots vai tikai teelo aprobezhoto?

1) Aizej uz jebkuru skolu un izveido tieshi vienu lodeeshanas pulcinju. Kaut paaris beerniem. Nu kas Tev, vienu, divas stundas nedeeljaa veltiit naakotnes IKP celshanai.

2) Ja to dariisi labi un interesanti (interesanti beerniem), tad beerni pashi Tevi meklees. Ja tikpat garlaiciigi un stulbi, kaa Tu meegjini saagjiteet citus ieksh iauto, nu tad nekas nesanaaks..

3) Un Tu beidzot vareesi visiem aizbaazt mutes, ka Tu jau to dari un lieliski sanaak.

4) mazaak laika paliks, ko spamot beztolkaa iauto Shis buutiibaa ir arii lielaakais ieguvums.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ja kas, es rakstu mācību materiālus, ja nu par praksi

un formāli taču jau pāris gadus ir atzīts, ka eksaktā izglītiba ir vajadzīga visos līmeņos, tsk prezidentes stratēģijas komisijā un valdībā, bet ir svarīgi izprast traucējošos procesus un tie ir:

ilgtermina procesu neizpratne, sabiedrības mazā interese, aktīva pretdarbība (vismaz vardos), nepareizu instrumentu ( pieprasījums- piedāvājums likumsakarību, nevis ilgtermina sabiedrība izglītības līmeņa celšanas) izmantošana, 1995.gada kļūdas seku novēršanas programmaas neesamība un galu galā skolas vide, kuras atsevisķi elementi, attieksmē pret tehnisku domāšanu te nu ir redzami. vaio tiešām kads nopietni domā, ka par to, ka tehniskie speciālisti razo un ka vajag DAUDZ PULCIņU, DAUDZ PEDAGOGU, DAUDZ LīDZEKļU, nevis pāris entuziastu, fanātiķu darbu, vēl ir jāpārliecina.???!!! Es saprotu, ka zviedru biznesa skolās jau māca to pieprasījumu- piedāvajumu pētīt, bet ilgtermiņa procesu analīze tur noteikti izpaliek. Jo kam gan baurīšiem par nākotni savu domāt, ta jau ir izdomāta, kas te būs un kas ne Tāds ekonomists plānotājs domā tā - iepirksim lēti, pārdosim dārgi(zemi, resursus), uzcelsim majas, saclsim cenas veciem dzīvokļiem, lai lien kredītos, nopirksim iekārtas, fiksi apmācīsim, saražosim, kur zemākas izmaksas, kad tās valstī celsies, dosimies citur. Taču tie padomdevēji ir bijuši klāt gan pirms 15, gan 10, gan tagad.

Kāda pensioneta skolotaja man teica, ka tad, kad viņa ieminējusies, ka to riebīgo matematiku un fiziku arī vajag, skolas vienīgā datora devēji skatījusies uz viņu kā uz padomju palieku.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Raimi, es nesaprotu.

Tu gribi uzreiz katraa skolaa pa pulcinjam? Gan lodeeshanas, gan knipeleeshanas, gan erotisko. Un beerni lai neseezh pie kompja, kuru ir salikushi kkaadi indieshi, bet pie kompja, ko pashi lodeejushi?

Staarkjis nesot Tevi drusku pret garaakiem skurstenjiem apdauziija?

Saakumaa vajag paaris entuziastus un praktiski nemaz liidzekljus. Un, kad beidzot cilveeki sapratiis, ka tas ir labi, jauki un interesanti, tad buus arii atbalsts no pashvaldiibaam un valsts, jo shobriid nav ne to entuziastu (Tu vareetu buut pirmais, bet liekas, ka savas iedomiibas deelj Tu pat nepabeigsi to savu maaciibu materiaalu. Un ja pabeigsi, tad tas nebuus lietojams), ne liidzeklju DAUDZ pulcinjiem, ne beernu interese.

Un apkaarteejaa vide ir taada kaadu mees pashi to veidojam. Ar tukshu runaashanu nekas nebuus liidzeets, bet latvieshi jau taadi ir. Gudri runaat un diskuteet maak, bet kad reaali kaut kas ir jaadara, taa chush. Pie kam, tas attiecas gan uz fiziku, gan politiku, gan demograafiju..

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: ja kas, es rakstu mācību materiālus, ja nu par praksi

TAD REDZ KĀPĒC ar izglītību LV ir tādā * !! (raimi, tu esot Vonnegūta pārzinātājs, tad jau nav jāstāsta, ko viņš apzīmēja ar *)

Ak dies', kuda mir katjitsa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja:

raimondsm rakstīja: ja kas, es rakstu mācību materiālus, ja nu par praksi

TAD REDZ KĀPĒC ar izglītību LV ir tādā * !! (raimi, tu esot Vonnegūta pārzinātājs, tad jau nav jāstāsta, ko viņš apzīmēja ar *)

Ak dies', kuda mir katjitsa

shitameejo vienaa sacereejumaa pieliku...teema : graamatas Labi ka skolotaaja ar ,chempionu brokastis, bij lasiijusi...

18g v pagaatne

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja:

raimondsm rakstīja: ja kas, es rakstu mācību materiālus, ja nu par praksi

TAD REDZ KĀPĒC ar izglītību LV ir tādā * !! (raimi, tu esot Vonnegūta pārzinātājs, tad jau nav jāstāsta, ko viņš apzīmēja ar *)

Ak dies', kuda mir katjitsa

shitameejo vienaa sacereejumaa pieliku...teema : graamatas Labi ka skolotaaja ar ,chempionu brokastis, bij lasiijusi...

18g v pagaatne

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

te ir paraugs mācību materiālam. Starp citu, ja kāds būtu gribējis, to visu varēja apgūt

brīnumainā kārtā valsts tv pamodusssies, sodien Panorāma

www.ltvarhivs.lv/...

...arī Rīgas Teniskajā Universitātē, kuras specialitātes jau vairākus gadus pasludinātas par prioritārām, kuras vairums vidusskolas beidzēju izvēlas nelabprāt...

...IZM .... augšgalā komunkāciju zinātne angļu filoloģija, tiesību un politikas zinātne...

...aicināt darba devejus, ietekmēt vecākus....

tā kā viss it kā jau oficiāli ir apzināts, bet nemācas to, ko vajag

Kas attiecas uz atkal atkārtoto aicinājumu kaut ko darīt - laikam būs jāpiesakās Ministrijā kaut ko darīt

Tikai jaatceras, ka Latvija no ES izceļas ar garām darba stundām un mazāko darba ražīgumu, tā ka varbūt ta rosīšanās nemaz tik efektīva nav, domat vajag

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

var palasiit Frederiks Beugbeders ""14.99Euro""

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka tu nevienam te neesi vajadzīgs.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

es to šausmigi pārdzīvoju, bet Beigbederu palasiet, varat neatzīties, ka to jau esat izdarījuši

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti