Pārdodu 3istabu dzivokli

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
 
1 2 3 4
DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Viss tīri tā neko kārtīgs remonts, bet virtuves mēbeles ir briesmīgas. (ceru ka vairāk par 200 Ls par viņām nemaksāji)

Salaspils nav nbemaz tik tālu no Rīgas centra, un pēc Dienvidu tilta pabaigšanas maršruts Rīga - Salaspils būs 15min brauciens.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Rajonam nau ne vainas.

BET TĀ TAČU IR LIETUVIETE!!!!!!!!!!!

Kura banka veel dod kredītu lietuvietei???????

Lietuvietēs vai šodien vai rītdien būs kapitālais remonts - trubu maiņa siltināšana - tas papildus slogs klāt īrei.

Un ja nopietni tad officiāli lietuvietēm kalpošanas laiks skaitās 25 gadi. Kura gada māja tā ir?

Tirgot lietuvieti tā ir laba atrakcija - saucas ķeriet lohus.

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: piedodiet, bet rajons gan gaļimijs

Ja Tu domā Salaspili kopumā, tad tas ir labākais variants no Rīgas piepilsētām, jo korki Salaspils virzienā ir daudz mazāki kā Brīvības ielā & Juglā, ja braucam Ādažu virzienā vai uz tiltiem, ja braucam Ķekavas, Olaines, Piņķu virzienā. Salaspilī ir arī vilciens kas iet bez korķiem.

Ja Tu domā konkrēto vietu jau pašā Salaspilī, tad tur ir vislabākā vieta satiksmes ziņā(nav jāstāv aiz dzelzceļa, un ir autobuss, vilciens, Ogres autobusi u.t.t.), pilnīgi blakus ir abas Salaspils skolas, bērnudārzi un lielākie veikali.

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Rajonam nau ne vainas.

Un ja nopietni tad officiāli lietuvietēm kalpošanas laiks skaitās 25 gadi. Kura gada māja tā ir?

Starp citu tā ir jaunākā māja no vecajām celtajām Salaspilī.

Pēc tavas teorijas visas mājas tad jau Rīgā būtu sabrukušas, pilns Iļguciems un Ķengarags ar lietuvietēm un visas stāv nekādas vainas.

Kā stāv rakstīts inventarizācijas lietā tā ir ķieģeļu/bloku māja, tā kā nav tīri tikai bloku māja.

Lietuviešu projektu lielākais pluss ir tas, ka iekšējās sienas nav nesošās, tāpēc pārbūvēt var pēc sirds patikas un nav jāuztraucās. Var kaut vai vienu lielu istabu uztaisīt pa visu dzīvokli )

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Juglā Lietuviete maxā 63 000 latvijas naudiņas. Un es domāju ka var atrast arī par 60 un 55 un Rīgā nu lai gan Vecmilgrāvis ir sūdīgāk kā Salaspils - tam es varu piekrist...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

DM rakstīja: Viss tīri tā neko kārtīgs remonts, bet virtuves mēbeles ir briesmīgas. (ceru ka vairāk par 200 Ls par viņām nemaksāji)

Salaspils nav nbemaz tik tālu no Rīgas centra, un pēc Dienvidu tilta pabaigšanas maršruts Rīga - Salaspils būs 15min brauciens.

Kāds sakars Dienvidu tiltam ar maršrutu Rīga Salaspils?

Ja lieto maršrutā Rīga - Salaspils Maskavas ielu iebraucot no Rumbulas puses, vislielākais sastrēgums ir uz Krasta/Maskavas ielas pie Stahančika apļa, tur arī paliek liela daļa dārgā laika lai tiktu turpu šurpu, nu ceru Tu mani saprati

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Juglā Lietuviete maxā 63 000 latvijas naudiņas. Un es domāju ka var atrast arī par 60 un 55 un Rīgā nu lai gan Vecmilgrāvis ir sūdīgāk kā Salaspils - tam es varu piekrist...

aizej uzeed KAKU ! V-graavis sham suudiigaaks

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

par V-graavi taa runaa kam ponjas nemaz nav,bet mani tas apmierina

no maajas liidz juurai 3,6km !!! liidz baalai ap 15km.

elektriskais kursee kaa metro.

ir viena SLIKTA lieta sarkjenes paarbrauktuve !!! vot shamaa lieta ir katastrofa

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja: par V-graavi taa runaa kam ponjas nemaz nav,bet mani tas apmierina

no maajas liidz juurai 3,6km !!! liidz baalai ap 15km.

elektriskais kursee kaa metro.

ir viena SLIKTA lieta sarkjenes paarbrauktuve !!! vot shamaa lieta ir katastrofa

liidz baakai-molam.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

kad sarkjene nav ciet autobuss liidz centram brauc 20min (no riita) 30 min liidz tirgum - deelj centra korkjiem.

bet nu runaajiet ,runaajiet...

NEKAD nesapratiisju ar ko zolituude,imanta un citas cuhnjas ir LABAAKAS??? tiesji preteeji... CUHNJAS !

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja:

uupis rakstīja: Rajonam nau ne vainas.

Un ja nopietni tad officiāli lietuvietēm kalpošanas laiks skaitās 25 gadi. Kura gada māja tā ir?

Lietuviešu projektu lielākais pluss ir tas, ka iekšējās sienas nav nesošās, tāpēc pārbūvēt var pēc sirds patikas un nav jāuztraucās. Var kaut vai vienu lielu istabu uztaisīt pa visu dzīvokli )

Kurš tev to sastāstīja? Tieši lietuvietēm visas sienas sanāk nesošās (izņemot starp WC un vannu). Kā kāršu namiņš - visas sienas ir paneļi uz kuriem tiek krāmēti pārseguma paneļi, kas ir istabas izmērā, tāpēc nav šuves griestos.

Vienīgi, ja tā ir vecā lietuviete, tad varbūt ir savādāk, jo par tām nezinu.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

V-grāvis der. Tik Sarķenes pārbrauktuve neder. Citādi bez korķiem esi 15 min centrā. Un jūras (Vecāķi, Vecdaugava) tuvums ierullē.

Salaspils arī der (dēļ pārvietošanās). 30min no rīta ar auto esi centrā (es braukāju no Ikšķiles). Ja sakārtos stahančika apli, tad mīnus 5 min. stabili. Tik tie vilcieni ir neregulāri un pilni.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Juglā Lietuviete maxā 63 000 latvijas naudiņas. Un es domāju ka var atrast arī par 60 un 55 un Rīgā nu lai gan Vecmilgrāvis ir sūdīgāk kā Salaspils - tam es varu piekrist...

netirs, netirs, ja. ja nevari pamatot. vecmilgrāvis šim sūdīgāks, bikiņ sapīpējies.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

uupis rakstīja: Juglā Lietuviete maxā 63 000 latvijas naudiņas. Un es domāju ka var atrast arī par 60 un 55 un Rīgā nu lai gan Vecmilgrāvis ir sūdīgāk kā Salaspils - tam es varu piekrist...

netirs, netirs, ja. ja nevari pamatot. vecmilgrāvis šim sūdīgāks, bikiņ sapīpējies.

peec cenu reitinga tas ir fakts ,tur neko iebilst nevar...

tiesa es dziivoju "stalina" maajaa un man visrinkjii priedes ,ezers,kaapas. vienaados att liidz vilcienam un rimi. saliidzinosji klusaa rajonaa. bet bloku maaja ir bloku maaja,lai kur vinja buutu...

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Ja kādam nepatīk dzīvoklis Salaspilī, varu piedāvāt dzīvokli Cēsīs- Cena ~ dalīc ar \"3\" un platība ar \"2\" (salīdzinot ar Salaspili) :

info: ss.ss.lv/...

bildes: foto.inbox.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Juglā Lietuviete maxā 63 000 latvijas naudiņas. Un es domāju ka var atrast arī par 60 un 55 un Rīgā nu lai gan Vecmilgrāvis ir sūdīgāk kā Salaspils - tam es varu piekrist...

ni figaa sev

ziemelu rajons vispaar imho rullee!!!

visas juuras, ezeri, ,mezhi, viss kaa naakas....ko gan nevar teikt par salapili, ogri un olaini...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ziemelu rajons pamodaas

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

uupis rakstīja: Juglā Lietuviete maxā 63 000 latvijas naudiņas. Un es domāju ka var atrast arī par 60 un 55 un Rīgā nu lai gan Vecmilgrāvis ir sūdīgāk kā Salaspils - tam es varu piekrist...

netirs, netirs, ja. ja nevari pamatot. vecmilgrāvis šim sūdīgāks, bikiņ sapīpējies.

peec cenu reitinga tas ir fakts ,tur neko iebilst nevar...

tiesa es dziivoju "stalina" maajaa un man visrinkjii priedes ,ezers,kaapas. vienaados att liidz vilcienam un rimi. saliidzinosji klusaa rajonaa. bet bloku maaja ir bloku maaja,lai kur vinja buutu...

Staļiniešu nemaz tur tik daudz nav. Tikai pie poliklīnikas un pie Neldas. Cena jau vienmēr nenosaka kvalitāti, piem. salīdzini Purčiku ar Ķengaragu.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Ziemelu rajons pamodaas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ursi, stadionaa laikam regbijs tagad buusot...

TAVS klusais rajons paliks nedaudz skaljaaks

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Ursi, stadionaa laikam regbijs tagad buusot...

TAVS klusais rajons paliks nedaudz skaljaaks

a taa futene i neko daudz netraucee

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:Kurš tev to sastāstīja? Tieši lietuvietēm visas sienas sanāk nesošās (izņemot starp WC un vannu). Kā kāršu namiņš - visas sienas ir paneļi uz kuriem tiek krāmēti pārseguma paneļi, kas ir istabas izmērā, tāpēc nav šuves griestos.

Vienīgi, ja tā ir vecā lietuviete, tad varbūt ir savādāk, jo par tām nezinu.

Nu es to zinu, Lietuviešu projektam tikai ārsienas un tās kas starp kaimiņiem ir nesošās, pārējās nav, griestu paneļi iet no ārsienas līdz ārsienai. Dzīvoklis ir pārplānots ar visām atļaujām

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: netirs, netirs, ja. ja nevari pamatot. vecmilgrāvis šim sūdīgāks, bikiņ sapīpējies.

Nu dziivo savaa graavii - tak netaisos tevi no turienes izpiipeet.

Attaaluma un laika zinjaa graavis un salaspils liidz centram ir vienaadi. Tikai graavii iire lielaaka kaa salaspilii...

UN NETIRSHU UN NEKO NEPAMATOSHU - LASIIT IEMAACIES ANALFABETS!!!!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Ja kādam nepatīk dzīvoklis Salaspilī, varu piedāvāt dzīvokli Cēsīs- Cena ~ dalīc ar "3" un platība ar "2" (salīdzinot ar Salaspili) :

info: ss.ss.lv/...

bildes: foto.inbox.lv/...

attālums reizināts ar x10.....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Siksparnis rakstīja: netirs, netirs, ja. ja nevari pamatot. vecmilgrāvis šim sūdīgāks, bikiņ sapīpējies.

Nu dziivo savaa graavii - tak netaisos tevi no turienes izpiipeet.

Attaaluma un laika zinjaa graavis un salaspils liidz centram ir vienaadi. Tikai graavii iire lielaaka kaa salaspilii...

UN NETIRSHU UN NEKO NEPAMATOSHU - LASIIT IEMAACIES ANALFABETS!!!!

Graavis -Daugavas stadions 14 km

Salaspils-Daugavas stadions ka tik ne visi 30

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti