problēma ar centrālo atslēgu

tinis Reģ.: 27.12.2006

man volvo v70 2000g.(jaunais modelis) ir nobloķējušās abas aizmugurējās durvis un bagāžn. vāks,nevar atvērt ne no iekšas ne no ārpuses un nestrādā minētajām durvīm centr.atsl.ā un arī bākas vāciņš ir aizslēgts.Kādam nav bijusi līdzīga problēma?

 
tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

tiko nomazgaji auto

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: tiko nomazgaji auto

nu ja vakar nomazgāju bet pa nakti auto stāvēja siltā garāžā

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

vel labak ,mazgatuvē liels mitrums,iebraucot no -20 uz + 15 rodas ļoti daudez kondensata uz durvju iekšejiem paneļiem.piedevam durvju masivas iekšejas detalās tapat ir aukstas nu kadus -10, kas notiek kad šis kondensats sasalst

priekš duris tu diezgan lieto,gan jau kad paliks siltaks atkusis ,tavas duris ,nakošnedeļ uz vidu jau sola +

lai ar ka mazgatuves pec mazgašanas noslauka ,izžave ,vienalga mitrums paliek,tapat ar to silto garažu,no + izbraucot -20 rodas baigi daudz kondensata,tapat tu noteikti vakarā pirms iebraukšana neiztiri visu sniega -sals maisijumu no mašinas apakšas,

'mašinu pa ziemu turet siltā garažā

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

tad jau uzreiz iemerc viņu sals vannā

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

vairāk aizdomas uz cetrālo atslēgu kaut kas tur būs nobloķējies

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

laikam vainu atradu vienam relejam kurš atrodas aizmugurējā drošinātāja blokā bija nosūbējušas kājas,sīkums bet smadzenes sačakarēja konkrēti

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 1 Atbildēt

Zoss rakstīja:

tetis rakstīja: ,no + izbraucot -20 rodas baigi daudz kondensata,

Fiziķis

Nezinu kā tev, man gan vēl ne reizi brilles nav aizsvīdušas izejot no siltas istabas laukā pie -20.

Otrādi kondensāts rodas - no aukstuma siltumā.

nu po boļšomu ,man pox,lai vairak mazga mašinas tadā ssalātiribas miļotaji xrenova

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti