Pikets.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

Tad kā paliek, taisam piketu pret nodokļu celšanu? Es saprotu-vajag. Bet mēs gribētu ,lai viņi-Saeimā saprastu, ka arī mums vajag. Mums vajag līdzenas ielas. Man vajag, lai es savai Good Year ziemenei jaunajai nebūtu bumbuli uzsitis.

Kā tas notiek, tas pikets? Kur jāsaskaņo, kādi lozungi? Nebūtu loģiski skriet un bļaustīties tā bez jēgas. Varbūt ir kāds jurists,kāds jebkurš, kurš vai kuri-visi kopā izdomātu ko un kā labāk tur padarīt. Pastāvēt pie Saeimas, iesniegt vēstuli, piezvanīt kādam Beztabu vai es nezinu- Bilam Geitsam .

 
1 2 3 4 5 6 7
LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tad kā paliek, taisam piketu pret nodokļu celšanu? Es saprotu-vajag. Bet mēs gribētu ,lai viņi-Saeimā saprastu, ka arī mums vajag. Mums vajag līdzenas ielas. Man vajag, lai es savai Good Year ziemenei jaunajai nebūtu bumbuli uzsitis.

Kā tas notiek, tas pikets? Kur jāsaskaņo, kādi lozungi? Nebūtu loģiski skriet un bļaustīties tā bez jēgas. Varbūt ir kāds jurists,kāds jebkurš, kurš vai kuri-visi kopā izdomātu ko un kā labāk tur padarīt. Pastāvēt pie Saeimas, iesniegt vēstuli, piezvanīt kādam Beztabu vai es nezinu- Bilam Geitsam .

vaidzeeja kasko bedres iepirkt bet ja noorganizeejas ar vareetu piebiedroties piketam zb jau pa shiem celiem autinju aust

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Esmu par to, lai taisam tā lai maz neliekas, nobloķēt centru piemērām, taurēt visu dienu MK/Saimas tuvumā, vai HVZ! Gribu nopietnus nemierus, mērs pilns!

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Es nu braukšu pa bedrēm, jūs te padomājiet, varbūt labās idejas ienāk.

Es nopietni domāju par to piketu.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Šitas no projekta anotācijas.

Likumprojekts ierobežo lielākas jaudas un dārgāku vieglo automobiļu iegādi, veicinot pievēršanos ekonomiskākiem un lētākiem automobiļiem, tādējādi samazinot gan patērētāju izdevumus dārgāku transportlīdzekļu iegādei, gan degvielas iegādes izdevumus.

Pats projekts nav nemaz tik slikts, tikai tie cipari ir kreisi.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Jelgaunieki,par bedreem, jau izpiketeejaas . Waj ir kaads rezultaac ??

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Jelgaunieki,par bedreem, jau izpiketeejaas . Waj ir kaads rezultaac ??

Ir,ir. Katra otrā bedre tagat ir pumpa. Bet izskatās jau ka tie bedrīšu lāpītāji sāka aktīvāk rosīties.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Jelgaunieki,par bedreem, jau izpiketeejaas . Waj ir kaads rezultaac ??

Mērs bija starā, ka tauta aktīva

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labākais jau būtu nodrošināt, lai deputāti par šo likumprojektu nobalso pret. Priekš tam manuprāt visefektīvākie būtu personiskie kontakti ar kādu partiju/deputātu. Ja nav, tad smalka, argumentēta, vienkāršiem piemēriem papildināta vēstule visām Saeimas frakcijām, Saeimas Juridiskajam birojam.

var pie viena arī projekta sagatavotājministrijai aizsūtīt.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

da ko var piiksteet ? vienkaarshi jaabeidz vienreiz iebalsot saeimaa oranzho mafiju, i basta

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kuru tad mafiju iebalsot vaig? zilos??? zaljos?? vai sarkanos? jebshu labaak raibaas prieviites?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: kuru tad mafiju iebalsot vaig? zilos??? zaljos?? vai sarkanos? jebshu labaak raibaas prieviites?

a tu domaa - kaapeec oranzhaa mafija & Co noeeda partiju Jaukais Alnis ? piekriitu, Jaukaa Alnja vadonis odioza persona, maigi izsakoties iipatnis, bet kopumaa taa partija bija vieniigaa tautas ceriiba... zheel, ka JaukAlneeni bija paaraak pareizi un naivi un nespeeja pielaagoties sadziivoshanai ar mafiju... tagad mafija muus draatees peec pilnas programmas saakot ar droshiibas likumu un abreni, beidzot ar "inflaacijas ierobezhoshanas plaaniem"

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Aprīlī visiem būs dota iespēja parakstīties par referendumu. Ja būs referendums, būs vēl viena iespēja.

Lai arī juridiski formāli tas ir par drošības iestāžu likumu, nevaru nepiekrist viedoklim par to, ka patiesībā tas ir referendums par tautas attieksmi pret valdību.

Tā kā - laipni lūgti.

arī tie, kuri neiet uz saeimas vēlēšanām, bet nemitīgi kliedz par slikto valdību.

tieshi taa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

jociigi kaapeec shreks neraada piemeeru un nepaarseezjas uz Skoda SuperB 2,0- gan cena zem 30kls gan 2,0nemotors.

viedais Einis savulaik paarseedaas uz Passatu un tamdeelj nekas slikc nenotika

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Atsperes Šrekam 3 vajadzīgas pamatīgas

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Atsperes Šrekam 3 vajadzīgas pamatīgas

ir redzeets kaa 2reiz lielaaks shreks brauc ar golps2 1.6 bez kaadaam probleemaam. taaka muusu shrekam ar nebuutu probleemas ar 2.0 superb mukskinaat

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu es jau ar labprat piedalitos kautvai tadelj vien lai beidzot ieraudzitu tos jusu piepampushos feisus

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Esmu par, ZB jau auto dauzīt pa šitām skaistajām Rīgas un arī neRīgas ielām!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tad kā paliek, taisam piketu pret nodokļu celšanu? Es saprotu-vajag. Bet mēs gribētu ,lai viņi-Saeimā saprastu, ka arī mums vajag. Mums vajag līdzenas ielas. Man vajag, lai es savai Good Year ziemenei jaunajai nebūtu bumbuli uzsitis.

Kā tas notiek, tas pikets? Kur jāsaskaņo, kādi lozungi? Nebūtu loģiski skriet un bļaustīties tā bez jēgas. Varbūt ir kāds jurists,kāds jebkurš, kurš vai kuri-visi kopā izdomātu ko un kā labāk tur padarīt. Pastāvēt pie Saeimas, iesniegt vēstuli, piezvanīt kādam Beztabu vai es nezinu- Bilam Geitsam .

Organizējot pasākumu jāievēro likums "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem":

Būtiskākais pants :

12.pants.

(1) (Izslēgta ar 03.11.2005. likumu).

(2) Par sapulces, gājiena un piketa rīkošanu organizatoram ir jāiesniedz pieteikums tās pilsētas vai pagasta pašvaldībai, kuras administratīvajā teritorijā ir paredzēts attiecīgais pasākums. Ja pasākums notiek vairāku pagastu vai pilsētu pašvaldību administratīvajā teritorijā, pieteikums iesniedzams visām attiecīgajām pašvaldībām. Pieteikuma norakstu pašvaldība nosūta vietējai valsts policijas iestādei.

(3) Pieteikumam pievieno:

1) to līgumu kopijas, kurus pasākuma organizators noslēdzis ar personām, kas atbildīgas par sabiedrisko kārtību un drošību pasākuma laikā (uzrādot oriģinālus);

2) pasākuma norises vietas īpašnieka vai pārvaldnieka rakstveida piekrišanu tā rīkošanai, ja viņš nav pasākuma organizators un pasākums tiek rīkots uz viņa privātajā īpašumā esošās zemes vai uz privātajā īpašumā vai privātajā lietošanā esošajiem zemes gabaliem.

(4) Pieteikums ir jāiesniedz ne vēlāk kā piecas darba dienas pirms attiecīgā pasākuma norises, bet, ja pasākums ir saistīts ar transporta kustības traucējumiem, - ne vēlāk kā septiņas darba dienas iepriekš.

(5) Pieteikumus, kas iesniegti, neievērojot šo termiņu, pašvaldība ir tiesīga neizskatīt.

(6) Par pieteikuma iesniegšanas laiku pašvaldības darbinieki izdara atzīmi uz pieteikuma eksemplāra, kas paliek pie iesniedzēja.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 03.11.2005. likumu un ST 23.11.2006. spriedumu)

Pilnu tekstu meklēt www.likumi.lv

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kaa jau kur ieprieksh esmu raxtiijis , vienkaarshi ,biezaa slaanii ,vizinoties ap MiinuKabinetu , nekaadas atljaujas nau wajadziigas

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad jāatrunā datums un laiks. Tad tik uz priekšu...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Man patīk jaunais ikgadējais nodoklis autiņiem virs 3 litriem. Kautkādam micukam 900 Ls. Varēs lidojošos zārkus šķilšanai iepirkt pa kapeikām.

vai tad tas būs ikkadējais? vai tas nav vienreizējs pie reģistrācijas?

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Kamēr izkratīsies visām birokrātiskām ķēdēm cauri, lai vispār kaut ko tādu uzrīkotu, Latvijas ceļi liksies pēc svaigi nopucēta Vācu autobāņa. Tā ir tāda savdabīga aizsardzība pret nepaklausīgiem pilsoņiem, kuru galvās sāk veidoties idejas par kāda pret valdību veidota pasākuma organizēšanu. Var jau protams pāris cilvēki ar plakātiem pastāvēt… bet tad paši saprotiet… tie lepnie kungi, kas jums garām brauks ar limuzīniem, kuru dzinēja apjoms ne tuvu nav pielīdzināms jaunajam iztikas minimumam, nemaz acis no “Vakara Ziņām” neatraus, lai pa logu paskatītos un ievērtu, ko tad jūs tur uz tiem plakātiem būsiet uzgleznojuši. Latviešiem ir ļoti laba īpašība – pacietība, nevarētu teikt, ka daži cilvēki to neizmanto maksimāli

Aleks2k Reģ.: 25.02.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Man patīk jaunais ikgadējais nodoklis autiņiem virs 3 litriem. Kautkādam micukam 900 Ls. Varēs lidojošos zārkus šķilšanai iepirkt pa kapeikām.

vai tad tas būs ikkadējais? vai tas nav vienreizējs pie reģistrācijas?

A nav vienalga? Pēc gada izdos likuma grozījumu un būs jau ikmēneša

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Yonas rakstīja: Aprīlī visiem būs dota iespēja parakstīties par referendumu. Ja būs referendums, būs vēl viena iespēja.

Lai arī juridiski formāli tas ir par drošības iestāžu likumu, nevaru nepiekrist viedoklim par to, ka patiesībā tas ir referendums par tautas attieksmi pret valdību.

Tā kā - laipni lūgti.

arī tie, kuri neiet uz saeimas vēlēšanām, bet nemitīgi kliedz par slikto valdību.

piekrītu...

Savukārt es tam, tieši šim pasākumam, neredzu jēgu! Nu, parādīsim attieksmi. A ko tas dotu? Ir citi, labāki varianti, labāka tautas labā rīkotiesgriboša komanda? Gan jau ir, tikai līdz šim nav sevi vēl pieteikusi..

Tad jau drīzāk kā Deksters vēlas organizē uz piketiem pret konkrētām lietām, tipa ar pirkstu acī bakstīt, norādot uz konkrētām neizdarītām lietām, lai tie paši esošie kaut ko vismaz sāk darīt.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Piketu vajag!!!

Šitie ņurdētāji-kāpēc?tāpat nekas nemainīsies utt apnikuši. Cik ilgi Jums čakarēs prātu? Tāpēc jau mūsu gudrās galvas dara visu ko grib,dēļ šitādiem. Paskataties Francijā (ja nemaldos), pilsētas autobusa bezbiļetnieku izsvieda no autobusa. Kas bija? 200 cilvēki uztaisa pilsētā grautiņu, par to,ka policija lietojusi brutālas metodes. Tieši šo gadījumu neatbalstu, bet mans domāt diezvai policija atļaujas tur tā rīkoties tagad. Jēga viena-bail no tautas.

Tāpēc mums ir jāiet un jaizsaka savs viedoklis ne tikai pret PRIDE, bet ar pret tādām stulbām valdības izdarībām. Noteikti ir jauzaicina mediji,joviņiem liels spēks, un pārējā Latvijas daļa redzēs, ka ne viņi vienīgie ir neapmierināti ar šo kārtību un noteikti pievienosies.

Es esmu par piketu. Bet vajag spēcīgu organizatoru.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti