Plachi Riigaa, kur var maaciities braukt

bluecat Reģ.: 11.04.2007

Vai kaads zina, kur Riigaa var iesaaceejam iemaaciit braukt?Agraak visi brauca uz Rumbulas lidlauku, bet tagad vairs nevar..Vai ir kaada cita vieta?

 
kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
1 0 Atbildēt

bluecat rakstīja: Vai kaads zina, kur Riigaa var iesaaceejam iemaaciit braukt?Agraak visi brauca uz Rumbulas lidlauku, bet tagad vairs nevar..Vai ir kaada cita vieta?

kaapeec nevar?! es veel ziemaa tur biju un draudzeni maaciiju?!

bluecat Reģ.: 11.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad tur nav baigaas bedres?Man te briesmu staastus staastiija, ka esot mashiinu salauzushi..Vai ir tik traki?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ziemā ir cita padarīšana - tad pa tiem lidlaukiem nekas nenotiek. Vēl var mēģināt pie Spilves lidlauka - taču iespējams, ka vasarā neviens tur neļaus. Vēl - pie TV torņa.

bluecat Reģ.: 11.04.2007
0 0 Atbildēt

Lielais paldies par infu, meegjinaashu visus variantus Veel idejas?

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
1 0 Atbildēt

bluecat rakstīja: Vai tad tur nav baigaas bedres?Man te briesmu staastus staastiija, ka esot mashiinu salauzushi..Vai ir tik traki?

Protams ka bedres ir!

Nu nez man autinjam ir 235/35 R18' un nav tik traki!

jaabrauc uz to taaleejo galu (Salaspils virzienaa) tur ir jeedzeegaaks tas segums! dazhviet ir saliktas riepas, tjip slaloms un garaazha!

bluecat Reģ.: 11.04.2007
0 0 Atbildēt

Ok, meegjinaas ar to Rumbulu, paldies Tev!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

aha, alfas augsheejaa staavaa ja pacenshaas var nopirzt lejaa

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ziemā vislabāk ir pa Alfas daudzstāvenes augšējo stāvu. Lai mācītos braukt nevajag nekādus super plačus. Der tās pašas lielveikalu stāvvietas.

Es savu cienīto nedaudz pa Dominas augšējo āra stāvvietu dzenāju

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Jopcik,...nu cik neaptēstam(-ai) jābūt, lai kautvai uz klusākas ieliņas to nevarētu darīt? Ārpus apdzīvotas vietas vispār no problem.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Ziemā vislabāk ir pa Alfas daudzstāvenes augšējo stāvu. Lai mācītos braukt nevajag nekādus super plačus. Der tās pašas lielveikalu stāvvietas.

Es savu cienīto nedaudz pa Dominas augšējo āra stāvvietu dzenāju

valodu jamaa peecaak neraustiija?

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Jopcik,...nu cik neaptēstam(-ai) jābūt, lai kautvai uz klusākas ieliņas to nevarētu darīt? Ārpus apdzīvotas vietas vispār no problem.

mhm, ārpus apdzīvotām vietām uz šosejām, kur apkārt citi pilsoņi ar 100+ braukā... Tāds uz 5-10 kmh braucošs M tur tikai trūka...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Ziemā vislabāk ir pa Alfas daudzstāvenes augšējo stāvu. Lai mācītos braukt nevajag nekādus super plačus. Der tās pašas lielveikalu stāvvietas.

Es savu cienīto nedaudz pa Dominas augšējo āra stāvvietu dzenāju

valodu jamaa peecaak neraustiija?

Tas nebija pašā mācību sākumā, kaut ko jau mācēja un pati uzprasījās, lai palaiž pavizināties pa turieni

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja:

nafigators rakstīja: Jopcik,...nu cik neaptēstam(-ai) jābūt, lai kautvai uz klusākas ieliņas to nevarētu darīt? Ārpus apdzīvotas vietas vispār no problem.

mhm, ārpus apdzīvotām vietām uz šosejām, kur apkārt citi pilsoņi ar 100+ braukā... Tāds uz 5-10 kmh braucošs M tur tikai trūka...

Lielākā daļa tā sāk - ārpus apdzīvotām vietām un nejau uz 5-10km/h. Ja pie tāda "ātruma" jau krēsls sāk palikt mitrs, tad pasarg dies - vispār NEKUR un NEKAD nelaid braukt!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Mana cieniigaa trenneejaas ap Areena Riiga....

ne vainas nebija....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vajag atrast nevis šoseju, kur brauc uz 100 + km/h, bet kādu rimtu meža ceļu....

Figūras braukt var macīties Bauskas šosejai kreisajā pusē, ne tur kur no ceļa var redzēt, bet blakus tam placim dziļāk iekšā agrāk bija neviena nepieskatīti figūru mietiņi...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

p.s.Ja grib lēnām vizināties -Brauc uz Ziepniekkalnu - Ozolciema ielas galā ir izbraucams ceļš, kur nepārvietojas daudz transportlīdzekļi. Pa to var vizināties no Ozolciema ielas līdz Ziepniekkalna ielai. Kopā būs kādi 2 km garums.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: p.s.Ja grib lēnām vizināties -Brauc uz Ziepniekkalnu - Ozolciema ielas galā ir izbraucams ceļš, kur nepārvietojas daudz transportlīdzekļi. Pa to var vizināties no Ozolciema ielas līdz Ziepniekkalna ielai. Kopā būs kādi 2 km garums.

grantene

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Alfas un Dominas daudzstaavenes ir maza beerna sjljupsti saliidzinaajumaa ar daudzstaaveni pie vecaas Gjertruudes bazniicas&Riigas Modeem laikam pagalms tur sanaak... Paaris reizes esmu njurcijies... Nu pilniigs pi... Tad labaak mekleet kautkur uz ielas nomest auto...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

bluecat rakstīja: Vai tad tur nav baigaas bedres?Man te briesmu staastus staastiija, ka esot mashiinu salauzushi..Vai ir tik traki?

tu domā to bembi, kas tu novākojās ?

ja tā, tad viņš tur ar gandrīz pillu šilti gāja ... domāju, ka iesācējs tā nestieps pa turieni ???

A vispābā - vēl var pie uzvaras parka ir tāds laukumiņš (no tās puses kur trambulizz bauc) .. .tur tip maaciibnieki ar brauc stumdiities, un domāju, ka ne1 prom ne1 nedzen ...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

iesaakumaa tam iesaaceejam vajag dot ar traktoru un kartingu braukt....

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Man pirmoreiz instruktors macīja braukt pa Zaķusalu pie TV torņa.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

A vispābā - vēl var pie uzvaras parka ir tāds laukumiņš (no tās puses kur trambulizz bauc) .. .tur tip maaciibnieki ar brauc stumdiities, un domāju, ka ne1 prom ne1 nedzen ...

cik zinu, tad tur jau labu laiku pa to placi nebraukā(ja tas ir tas, kas sanāk pretī lokomotīves stadionam).

šodien manīju, ka tur kaut kādi "būvadarbi" jau notiekas.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Krasta ielā Planēta-L stāvieta mega liela un tukša.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti