labais sludeklis :)

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
1.. 14 15 16 17 18 19
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

laikam zēni bijuši pie braļukām uz apmācību. Rezultāts jau labs.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt
uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

ekskluzīvs golfs ar dārgu remontu

www.ss.lv/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nav gan auto sludeklis, bet pa tēmu

www.zip.lv/...

Okej, tēma tāda, ka līdz jūlija beigām, man nepieciešama draudzene. Jūlijā ir tuva ģimenes locekļa kāzas un lai ģimene nedomātu, ka esmu pilnīgs lūzers (kā arī ir...) un gejs (ES NEESMU GEJS), man vajag draudzeni līdz jūlija beigām. Vēlams, zem 90kg.

Ko Tu no tā iegūsi? Pieredzi aktiermākslā (āķis tāds, ka Tev jāizliekas, ka Tev patīku...) un šmigu+paiku par brīvu kāzās. Nu labi, varbūt Tev arī iedošu padzerties no dvuškas pagalmā. Nu labi, labi - VARBŪT es Tevi aizvedīšu uz kkādu Hessīti n\' shit.

Nedaudz par mani - es esmu Alekss Dinamo aka Alekss Megatrons aka Cukurgailis aka Klitoru Karalis aka Sievu Sitējs. Patīk garas un romantiskas pastaigas ar aliņu (vienam, ne jau ar kādu kopā, dura). No ārpuses radu sev ignoranta, bad-ass, vienaldzīga džeka imidžu, bet ja Tu tiec pāri šai barjerai, ko esmu uzbūvējis no pudeļu korķiem un benčikiem, tad redzēsi manī mīļu, jauku un emiocionāli trauslu būtni, kurai nepieciešamas mīlošas sievietes rokas (Jo iepriekšējās... Es salauzu... Ku*e salauza man sirdi, uzskatu, ka tas ir tikai godīgi). Gaidīšu motivācijas vēstuli un foto uz savu Draugiem.lv profilu vai arī alekss.dinamo@gmail.com PEACE

STARPNIEKUS, LŪDZU NETRAUCĒT.

1.. 14 15 16 17 18 19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti