Sedans vai universāls A6

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Varbūt kāds īsumā var pateikt, kādi mīnusi A9 universālim (tas pats Avants???) salīdzinājumā ar sedanu. It kā esmu dzirdējis par vīriem, kas grib universāļus pret sedaniem mainīt. A kāpēc??? Gribu A6 nopirkt ar 2 litru benzīnbīdeli, bet piedāvājumā pārsvarā universāļi

 
1 2 3
taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

A9 universalis poljubomu buus labaaks par A6 sedanu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja: A9 universalis poljubomu buus labaaks par A6 sedanu.

Kuzovs nav šķidrāks gadījumā???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nu japagaida kad izražos to A9 tad redzes.Bet universalis salona vienmer ir trokšnainak par sedanu.Cits nekas tikai gaumes lieta

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: nu japagaida kad izražos to A9 tad redzes.Bet universalis salona vienmer ir trokšnainak par sedanu.Cits nekas tikai gaumes lieta

šite mīt labākie tekstu redaktori

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man personigi pec skata patik avants bet pirktu sedanu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Man personigi pec skata patik avants bet pirktu sedanu.

Tikai trokšņu dēļ?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

personigi ja trokšņu deļ

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Visu laiku braucu ar universāļiem, neesmu izjutis kaut kādu diskomfortu. Bija pasāts, A4, tagad V70..nav ne vainas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nav jau tik traki bet atsķiriba ir jutama

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Unversālis A6 ir smukāks par to jocīgo sedanu, manuprāt.. un a6 nekas tur negrab arī unversālim.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Avantam nekas negrab, ja LT salikts no 2gb, tad gan grabes, arī sedans!

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Ja vajaga deeljus, kiegeljus un bulkas paarvadaat, tad jaanem bulku vaagli vai avanti/universāli.

Normaali baltie silveeki brauc ar sedanu

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Allroad jaanem, ja grib briivdienaas aizbraukt uz mezu alni nomediit un atvest uz majaam, bet dzipu nevar pirkt, ko ikdienaa gribaas pavadaat daargus deeljus un izsmalcinaatas bulkas

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Piemeeram avantaa var suni njemt liidzi, iemet aizmuguree, lai tusee ! Vismaz nav pilns salons ar spalvaam

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Atbilde irerc RS6 Avantu,nenozelosi,jo parejie liksies par mopediem-haha!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja:

Normaali baltie silveeki brauc ar sedanu

Tie, kam ģimenē ir bērni, labprātāk izvēlas universāli nevis sedanu. Vai tāpēc viņi uzreiz uzskatāmi par nenormāiem?

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es arī izvēlētos universāli, vasarā noalid beņķus aizmugurē un guli, nevajag ne kempingu ne telti.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Unversāļus parasti izvēlas firmas. Nodzīti vairāk nekā sedani, regulāri pārkrauti. Skaļāki. Es labāk ņemtu sedanu. Aprīkojums arī būs labāks. Vešanai ir piekabes.

Jau nu vienīgi taksometru

Ja firma iegādājas Audi A6, tad pamatā šis auto ir paredzēts kādam vadības līmeņa darbiniekam. Un tad šajā gadījumā tieši sedana versijai ir lielāka iespēja tapt par firmas auto. Bet, ja firma iegādājas auto, lai kaut ko pārvadātu, tad parasti ar šādu auto brauc vienkārša darbinieks - šoferis, un tad arī izvēle parasti nekrīt uz Audi A6, bet gan, piemēram, VW Passat, Skoda Octavia (labākajā gadījumā)!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sedanā ar var suni vadāt līdz - iemet grabažniekā lai tusē

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Ir vajadzīgs avants, bērnu ratiņus, suņus, kartupēlus, u.t.t. pērk nost.

Nav vajadzīgs, nepērk, jo ir arī mīnusi

- skaļāks

- tas, kas ir bagāžniekā, vienmēr salonā būs dzirdams

- ziemā atverot pakaļu salonā sēdošiem aukstums nāk virsū

Man nevajag, man pat nolaižami sēdekļi nav vajadzīgi.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

arba rakstīja:

- ziemā atverot pakaļu salonā sēdošiem aukstums nāk virsū

Toties vasarā var ātrāk izvēdināt salonu.

Normālā auto ir klimats iekšā.

Vēl viens mīnuss - atverot pakaļu pie strādājoša dzinēja , izplūdes gāzes nāk salonā

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja no veikala kaut kas jāved 2 x gadā , tad pamata pirkt šo auto nav.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: zato, kad no veikala vajag atvest kādas mēbeles vai kaut ko būvniecībai par sīkumiem nevajag pasūtīt mašīnu speciāli šim pasākumam. kā arī daži auto kā universāļi izskatās labāk par sedaniem. drīzāk nesaprot tos kas pērk hečbekus

kas tur ko nesaprast? hechbekaa var ielikt lielgabariita mantu iekshaa atshkjiriibaa no sedana, ij vieta mazaak kaa universaalii, tachu ja nolaizj pakaljbenkjus lejaa, tad to lielo mantu var iestumt iekshaa dziljaak

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ja domā mašīnu izmantot tikai cilvēku pārvadāšanai tad ņem sedanu, bet ja kādreiz aizbrauc kādā tripā pa LV vai kur tālāk, tad tomēr bulku vāģis būs labāks - iemet 2 velosipēdus, nepārāk lielu grillu u.t.t. Parasti universāļiem aizmugurē ir arī vēl viens piepīpētājs - pieliec aukstumkasti, lādē aķi focim u.t.t. Garā aizmugure noderēs arī lai ziemas riepas aizvestu no servisa līdz garāžai. Viens mīnuss gan būs - universāļi ātrāk kļūst netīri kā sedani - netīrs aizmugures logs, ķēpīgi atvērt bagāžnieku... un universāļiem reti kad ir bagāžnieka poga salonā.

Par izsaktu jāpiekrīt i-bio, ka a6 smukāks būs kā universālis.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Rīgas robežās visi veikali bez maksas preci piegādā uz mājām

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti