paardodu portatiivo datoru

shearer Reģ.: 27.06.2001

acer aspire 3000, sempron 2800+, 512RAM, 128Mb video, DVD/CDRW- combo utt. iesuukaa bachene, tur kadas 15minuutes un nodedzis baroklis. uz pirkshanas bridi varu sazimet citu barokli lai var parliecinaties ka viss shancee. Gribu 195 LS par vinju. ja interese -> hellsings@inbox.lv

 
1 2
piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

par Toshiba nav viedoklis bet dzirdets kad labi. Pat tagad slietoju fujitsu siemens nepilna gada laika nobruka cietais un vel problemas ar rakstoso dvd. Dokumentacija teiks kad baca tures 69 h domaju reali 4 h bet dzive 2 un mazliet labakaja gadijuma. Pirms tam bija IBM tas gaja labi bet vecs palika. Lenovo man skiet vel normali bet dizains dats mazliet pavecs tomer strada labi un galvenais baca normali tur.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es ar varu pateikt faktus.

liels korporatīvais users pērk visu laiku HP portatīvos.

Pa 4 gadiem iegādāti ap 50 gabalu, no tiem tikai 3 pabijuši garantijā.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: Fakti? Birojs iegaadaajaas 3 HP portatiivos, no kuriem nr1 nestraadaaja jau uzreiz, samainiija pret garantiju, tas arii nokaavaas, samainiija veelreiz, dators nr2 nokaavaas peec meenesha, samainiija, nr3 it kaa veel darbojas. Visiem viena vaina - nobruuk HDD. Servicenet.lv, kas Latvijaa veic garantijas remontus, taa arii pateica, ka shii ir jauno HP tipiskaa probleema. Shobriid normaalaakie ir Asus un Toshiba.

Umri sjuka!

(bez pamatojuma, jo dundukiem nav vērts neko pamatot!)

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

kotur ar HP niekoties, peec maniem testiem liideris neizturiiguma zinaa ir Acer.

Maasas Aceram peec garantijas jau ir nomainiitas 2 maates plates, dvd roms un pat lcd vaaks. Veel nobeigusies baterija, kurai garantija ir tikai 6 menesi. Labs saraksts, ko ne

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

mx_black rakstīja: Fakti? Birojs iegaadaajaas 3 HP portatiivos, no kuriem nr1 nestraadaaja jau uzreiz, samainiija pret garantiju, tas arii nokaavaas, samainiija veelreiz, dators nr2 nokaavaas peec meenesha, samainiija, nr3 it kaa veel darbojas. Visiem viena vaina - nobruuk HDD. Servicenet.lv, kas Latvijaa veic garantijas remontus, taa arii pateica, ka shii ir jauno HP tipiskaa probleema. Shobriid normaalaakie ir Asus un Toshiba.

Umri sjuka!

(bez pamatojuma, jo dundukiem nav vērts neko pamatot!)

nu taads experts atradies.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Mefistofels rakstīja:...Veel nobeigusies baterija, kurai garantija ir tikai 6 menesi. ...

da mūsu banānu lielvalstī, garantija mazāka par 2 gadi nemaz nevar eksistēt....

Sudzeties pateretaju tiesibu aizsardzibas birojaa? Slinkums cakareties, ir jega ?

Garantijas servisaa teica, ka taa esot Acer starptautiskaa garantija un Acers vienkaarsi nedodot bateriju.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja:

Gnoms rakstīja:

Mefistofels rakstīja:...Veel nobeigusies baterija, kurai garantija ir tikai 6 menesi. ...

da mūsu banānu lielvalstī, garantija mazāka par 2 gadi nemaz nevar eksistēt....

Sudzeties pateretaju tiesibu aizsardzibas birojaa? Slinkums cakareties, ir jega ?

Garantijas servisaa teica, ka taa esot Acer starptautiskaa garantija un Acers vienkaarsi nedodot bateriju.

baterijas vinjiem spraagst no taa ka baroklis nobruuk un saak gruuzt pa lielu spriegumu iekshaa. tam, kuru tirgoju, ir tieshi taa probleema. tas maita baroklis sachakareeja to bachu! man personigaja lietoshanaa ir arii acer kompis, tikai cits modelis, un iet jau ~3 gadus diendienaa un nav bijushas pilniigi nekaadas probleemas. baterija tur kaa jauna. bet vispar vinji tev nedriikst nemainiit bateriju, jo baterijai arii ir jaabuut 2 gadi garantijai. vismaz manam kompim garantijas liigumaa nekas par bateriju nav atrunaats.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

un jauna baterija maksaa 50-60 eiro, tas par tiem 100ls ir lohotrons.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

labi cenu nolaizhu uz 180ls.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Ja pa 100 atdosi, panemsu. Noderees virtuvee.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Ja pa 100 atdosi, panemsu. Noderees virtuvee.

ej dirst

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ir cilveki, kam regulari kaut kas jamaina garantijas laika un ir cilveki, kas ari pec garantijas lieto bez problemam. Butiba vispar var pabrinities, ka razotaji daudzas lietas, kas sabojatas lietotaja vainas del, tomer maina garantijas ietvaros. Bacas izturiba ir loti atkariga no tas izmantosanas - man majas metajas vecs ('99) IBM ThinkPad, kurs tad, kad vinu savacu ka izmetamu bez vada nestradaja vispar. Sobrid ta pati baterija bez problemam tur vismaz 15 min.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Ja kaut kas no laptopiem tagad ir lietotajams, tad tie ir Mac`i un Dell`i. Ne visi Dell`i gan - D(4/6/20 tagad ir pērkami, manuprāt. Pats pirms laika paņēmu D620 un esmu pārliecinājies, ka IR jēga samaksāt par to laptopu pāris simtus vairāk, ja tik tiešām taisies vismaz pāris gadus lietot. Man šad tad atnes kādu Fujitsi, Aceri pārinstalēt - pretīgi skatīties, kādi viņi izskatās pēc pusgada normālas lietošanas, ļurkājās vāki, pogas arī sākušas ļodzīties, apdiluši tādi, paņemot rokās, čīkst visās malās. Nu nav aršana. Tas ir tāpat kā nolikt blakus Škodu un MB - braukt jau var ar abiem, taču pirmajam sāk pēc laika kaut kas grabēt, čīkstēt, arī izskatās tās plastmasas nebaudāmi. Bet nu katrs pērk pēc savām iespējām un vajadzībām. Ja laptops vajadzīgs, lai vakaros iauto palasītu un draugos ielīstu, varbūt ar Fujistsu pietiek. Man tas ir darba instruments - so, vajag, lai ir jaudīgs un izturīgs pret kārtīgu ikdienišķu lietošanu. Pirms Dell`a es ar vienu HP pamatīgi nop***s - pasarg dies` kādreiz vēl ko tādu, kas jūk pirmreizinātājos. Es gan to negribu attiecināt uz jaunajiem HP - savā cenu kategorijā uzskatu šamos par labāko variantu. Vot bija IBM reiz manta, vecie T40 bija riktīgi izturīgi monstri, viens čoms joprojām lieto diendienā jau ceturto gadu un nekas nav izjucis vēl. Bet tagad IBM`u šķībacainie pārpirkuši un savus Lenovo laiž, tas vairs nav tas.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

man personigaja lietoshanaa ir arii acer kompis, tikai cits modelis, un iet jau ~3 gadus diendienaa un nav bijushas pilniigi nekaadas probleemas. baterija tur kaa jauna.

Nu te nu tu sakakājies kā pērnais teliņš.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: un jauna baterija maksaa 50-60 eiro, tas par tiem 100ls ir lohotrons.

Davai, dabū tādu bateriju pa 50 eiro.....tik neapkakājies.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: un jauna baterija maksaa 50-60 eiro, tas par tiem 100ls ir lohotrons.

Kuraa vietaa var dabuut pa 50 Eur? Lietuvas tirguu ?

Visos veicos maksaa ap 100 Ls.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Var caur jebaju nopirktt,sanāk ap 60 dolāri, bet nu loterija, protams. Kolēģis nopirka priekš IBM pa 43 $, plus sūtīšana.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: HP portatiivie uuber alles??

tev tieshaam laikam vieniigais sakars ar datoriem ir iauto.lv apmekleeshana...

Ar HP ne tā lābākā pieredze. Tagad lietoju IBM un esmu ļoti apmierināts. Bat IBM ir liels mīnuss - to kurš katrs nepirks, jo maz vai varēs un gribēs atļauties nopogāt par nošbuku 1000 LVL.

Kopumā ņemot - neviens notebuls līdz 700 LVL nebūs labs, ja viņu vazās riņķī, bieži virinās vāku un reāli lietos bieži vien ne tajos labākajos apstākļos. Consuler (lētā) gala kompji tam nav d'māti un tiem ātri izbeigsies eņģes, baterija utt. Ja grib uzticamu kompi, jāpērk biznesa klase, tad arī nebūs sūdzību, ka Acer vai HP ir draza.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

eu,lo.si,atdosi to kompi pa 150ls? es nopietni

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Tika iegādāts HP un vienīgie gļuki bija dvd room un kkāds kontakts displejam (atverot ne vienmēr ieslēdzās). Bet citādi nevar sūdzēties.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nu jus esat gan lohi. kompis vakar tika pardots pa 180ls.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Diendienā lietoju Fujitsu-Siemens AMILO Pro 2035V - ir lētais gals, nopirku par 500 latiem pirms kāda gada. Lietoju katru dienu no rīta līdz vakaram, staipu līdzi, ļoti intensīvi izmantoju, jo ir darba kompis. Baterija varbūt arī ir vājāka palikusi - ar wifi var strādāt kādu stundu ar kapeikām, bet tā kā es to vienmēr slēdzu pie tīkla barošanas, tad tas mani neuztrauc. Ir lētais gals, bet joprojām darboas un nekas nečīkst, negrab utt.!!!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti