Logu tiritaju sprauslu regulešana

mazaisnazitis Reģ.: 25.06.2003

Audi mašinai vaditaja pusee viens no špricekļiem visu labumu pūš gaisā.

It kaa iztikt var, bet žel, ka manta iet zudumā

Manualii izlasiju, ka regulešanai ir paredzets speciāls servisa tūlis, un ka pasam noteikti neko regulet nevajag. Vai nu ta gluzi ir? Drosi, ka kads jau ir pameginajis Padalas ludzu ar info.

Pladies

 
1 2
Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Piz.ģec.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

var jau uz dīlerservisu aizbraukt, gan jau kāds tūlis atradīsies bet sākumā varētu pēc Yonas metodes pamēģināt.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu gan ...

Vairs jau sprauslas pac nevar noregulēt!! Kur vēl tālāk??

Vadītāja krēslu un spoguļus arī pie dīlera regulēsim?!

mazaisnazitis Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

a kur izlasiji ka nevaru

tas tip. ka ar mau...am

sak, kas es mauk..., a kas uzprasit nevar?

mazaisnazitis Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ķebli var regulēt pie dīlera, kapēc ne? iespējams viņiem ir kada speciāla regulēšanas metode, kāds tūlis, tāpat iespējams ko gudru un pamacošu izstāstīs

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Adata var sagadīties, ka adata ir par resnu. Var izmantot kādu tievu drātiņu. Vai benzīntankā ar riepu pumpējamo izpūst.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

es pa 15 Ls + PVN noregulēšu !

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu joptvmķ......

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Lieta nav nemaz tik vienkārša. Viena lieta saregulēt stāvošām vāģim, a cita kad tas joņo ar 100 km stundā. Šprices leņķis būs nepieciešams pavisam cits. Ne velti pēdējās paaudzes progresīvajiem autiņiem sprauslu stāvoklis mainās atkarībā no ātruma. Brauc vien uz AutoRīga, tur speciālā aerodinamiskajā logu mazgātāju regulēšanas trubā to paveiks korekti ņemot vērā tavas braukšanas īpatnības.

Edzuss Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ar adatu nē, labāk tievu drāti, es adatu ziemā nolauzu, palika sprauslā

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961

Joomajo... es ar tā gribu noregulēt!!! Kas man jādara? Citroeniem tā var?

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Vārdu sakot, jāiebāž sprauslā adata vai, ja tā nelien iekšā, tad izmanto kādu smalkāku priekšmetu, piemēram, drātiņu vai Dekstera loceklīti Tad ar maigām kustībām pavērs adatu virzienā, kādā vēlies, lai sprausla pagriežas, bet ņem vērā, ka, braucot lielākā ātrumā, strūkla būs zemāka. Gan jau ar mēģinājumu un kļūdu metodi saregulēsi, kā vajag.

P.S. Ar riepu pūtēju var vienīgi izpūst sprauslas, ja tur tiek kāda draza no bačoka un tāpēc nav pietiekams spiediens.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Protams, tikai tev uz Veho

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

mjaaa ,nepatīk man tie otrās mašīnas apšpricētāji -laistā pāri jumtam a pašam maz kas tiek !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uzmauc ar āmuru!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: uzmauc ar āmuru!

pa stiklu

mazaisnazitis Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ja padoma, apkartspricesanai nav ne vainas, i pasam, i garamgajejiem kada izklaide. Atstasu ka ir

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Es gan dodu priekšroku, lai logi tiktu paeizi apsmidzināti. Pretīgu velosipēdistu un gājēju pamācīšanai man ir lampu apsmidzinātāji. Kad tie nodod, tad no fārām pašķīst labs mākonis gan uz priekšu, gan sāniem.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Napalms rakstīja: Adata var sagadīties, ka adata ir par resnu. Var izmantot kādu tievu drātiņu. Vai benzīntankā ar riepu pumpējamo izpūst.

Āaaa, mazais, plikgalvainais kvekšķis no kūdraspurva arī ir ierindā

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: mūžīgi pieliekušais ar klāt. Nu, iebāzi drāti sprauslā, pediņ?

Vai Tu nebiji tievās drāts pavēlnieks?

skutais Reģ.: 09.05.2001
0 0 Atbildēt

HELP!!!!

Kur var iegādāties jaunas sprauslas logu mazgāšanai, knapa strukliņa, pat līdz logiem nenonāk. Honda, accord, '97.

KUR VAR NOPIRKT ????

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt nav spiediena?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

skutais rakstīja: HELP!!!!

Kur var iegādāties jaunas sprauslas logu mazgāšanai, knapa strukliņa, pat līdz logiem nenonāk. Honda, accord, '97.

KUR VAR NOPIRKT ????

Varbūt iesākumam atvieno trubeles nost un ar kompresoru izpūt trubeles un sprauslas?

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

skutais rakstīja: HELP!!!!

Kur var iegādāties jaunas sprauslas logu mazgāšanai, knapa strukliņa, pat līdz logiem nenonāk. Honda, accord, '97.

KUR VAR NOPIRKT ????

nezinu kā tur ir tām hondām, bet izjauc to sistēmu, iztīri. izmazgā bačoku, apskaties vai filtrs sūknim galā nav ar puņķiem.

Ir bijis, ka sajaucot dažādu ražotāju logu škidrumus, bačokā veidojas puņķi.

izpūt sprauslas ar kompresoru. izpēti visas trubas, vai netek.

noskaidro vai sūknis spēj ražot vajadzīgo spiedienu - paskaties ko tas spiež pie izejas. sprauslas jaunas ir pēdējais, ko vajadzētu pirkt.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Nu sava taisnība ir par to ka ar adatu var, bet piemēram vw caddy 2007 gada to dara ar mikropisku seškanti. To mēs uzzinājām kad vienam arī sagribējās ar adatu "paregulēt". Zēns no savas kabatas samaksāja par jaunu mīzēju. Krasta VW bija uz vietas, laikam ir pieprasīta prece ))))

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti