rigibors shodien 10% :)

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

03.05.2007.

Term RIGIBID RIGIBOR

nakts 7.00 9.78

diena 7.00 9.78

nedēļa 7.20 9.90

1 mēn. 7.40 10.00

3 mēn. 7.45 10.05

6 mēn. 7.55 10.05

beidzot tas ir noticis

 
1 2 3 4 5
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: nu pofig, ka dziivoklis velk uz 50kLs ... pashi vien vainiigi, ka peerk par taadaam summaam dziivokljus - rada pieprasiijumu un nedomaa kaa atmaksaas krediitu, ja likme mainiisies taa kaa tagad

Un ko dariit tiem, kuri dziivo saimnieka graustos, kur ateja trepees un aukstais uudens kraanaa + malkas apkure Kaut ku jau ir jaadziivo....

iisteniibaa pie NĪ cenaam zinaamaa meeraa vareetu meegjinaat vainot tos simts durakus, kuri ilgi draudeeja ar īres griestu palaišanu...

Man diezgan daudzi pazinjas iespringa uz peerkamiem dziivokljiem tai momentaa....Viena dalja veel paguva nopirkt par ok summu, bet otra-

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu bet cenas celjaas jau taapee, ka cilveeks sareekjina, ka var atljauties nopirkt dziivokli krediitaa njemot krediitu 4-5% gadaa maksaajot 30 gadus un peerk tik nost nepadomaajot par to, kas notiksies ja jaapikjo buus 10% vai 15% gadaa ja visi buutu reekjinaajushies, ka likmes var augt liidz 15% gadaa, tad dziivoklju cenas buutu taga uz pusi mazaakas vismaz

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

09.05.2007.

Term RIGIBID RIGIBOR

nakts 6.80 9.58

diena 6.80 9.58

nedēļa 7.10 9.80

1 mēn. 7.40 9.90

3 mēn. 7.45 10.05

6 mēn. 7.55 10.05

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: a nafig 50k..150k Ls cilveeki njem uz 30-40 gadiem?!? galvu saspiedushi vai?!

Pamēģinii māju uzcelt, vismaz 60t Ls vajag uz 150 m2, zemes gabals Rīgas tuvumā ar nevāji maksā. Nu un tad cilvēkii karās nost 5-os darbos.

kur tu raavi ka var uzclet pa 60t LS maaju, kaut tos pashus 150m2 ? tur pat saliekamais kartona naminjsh nesanaak, kur nu veel kvalitatiiva maaja

ja kaads man var uzcelt labu maaju pa 60t Ls, da kaut vai tos pashus 150m2, piesakaas, man ir interese

+ piereekini maajas interjera un eksterjera labiekaartoshanu, minimaalo infrastrukturu, ekspluataacijas izdevumus utt, tur pat ar 150t LS ir par iisu, lai labu maaju uzcelt

a jautraakais ir tas, ka cilveeki uzkjeras uz visaadiem stone developmentiem, kas puspabeigtus ssssuuuddus uz kocinja tirgo pa 250000-300000 EUR vot tur gan es neizprotu cilveeku stulbumu - apzinaati pirkt peedeejo ssssuuddu pa BARGU naudu, aizbildinoties ar to ka taapat leetaak nebuus un tad lien krediitos liidz ausiim uz 30 gadiem, papildus veicinot nek.ip. cenu pieaugumu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

heh, ogree redzeetas koka??? karkasa + regjipsha maajeles kas apmestas ar apmetumu hvz cik maksaa, bet droshi vien ka bezbozno bet nu psec vispaar ar taam cenaam attieciibaa pret to, ko sanjem algaa nemaz nerunaajot par pensijaam penzjaam

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: nu bet cenas celjaas jau taapee, ka cilveeks sareekjina, ka var atljauties nopirkt dziivokli krediitaa njemot krediitu 4-5% gadaa maksaajot 30 gadus un peerk tik nost nepadomaajot par to, kas notiksies ja jaapikjo buus 10% vai 15% gadaa ja visi buutu reekjinaajushies, ka likmes var augt liidz 15% gadaa, tad dziivoklju cenas buutu taga uz pusi mazaakas vismaz

Tie, kuri baidās no procentu likmju kāpuma ir tās nofiksējuši. Lielākā daļa kredītus paņēmuši EUR, kur Libor diez vai pārsniegs 6%. Pakaļā būs, ja kredīts EUR un LVL devalvēs.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

taa fikseeshana jau ir tiiri nosaciita nu un par EUR attieciibu pret LVL toch nekas nav veel teikts, var sanaakt ljoti jauki paarsteigumi kas uz procentiem ietaupiito kapeiku pazudinaas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uzcelt gan jau ka var arii zem simta drosi...bez meebeleem dzakuuzas utt....tikai probleema, ka nav kam vinju celt...

man klasesbiedrs ar savu melno brigaadi raujaas, teica izmaksas pasai maajai-600+ ls kvadraataa....tas bija septembrii, kad runaajaam...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

mosh uchukiem fiksi jaapaarkvalificeejaas uz celtniekiem? shiem buus vairaak pikjis, buus kas celj maajas, ok, vismaz pindzelee sienas

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: mosh uchukiem fiksi jaapaarkvalificeejaas uz celtniekiem? shiem buus vairaak pikjis, buus kas celj maajas, ok, vismaz pindzelee sienas

mhm, un kas tais mājās dzīvos? stulbeņi?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nee OK, man nav zheel....bet kaut kaa manupraat tiem celtniekiem tiek paarmaksaats....

Regjipsa starpsienu uzstaadiisana-karkass+ regjipsis-luudzu-ls5 kvadraataa, pat bez špahteleesanas un sliipeesanas...

sajepisj....un atrodas kas maksaa...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: a nafig 50k..150k Ls cilveeki njem uz 30-40 gadiem?!? galvu saspiedushi vai?!

Pamēģinii māju uzcelt, vismaz 60t Ls vajag uz 150 m2, zemes gabals Rīgas tuvumā ar nevāji maksā. Nu un tad cilvēkii karās nost 5-os darbos.

kur tu raavi ka var uzclet pa 60t LS maaju, kaut tos pashus 150m2 ? tur pat saliekamais kartona naminjsh nesanaak, kur nu veel kvalitatiiva maaja

ja kaads man var uzcelt labu maaju pa 60t Ls, da kaut vai tos pashus 150m2, piesakaas, man ir interese

+ piereekini maajas interjera un eksterjera labiekaartoshanu, minimaalo infrastrukturu, ekspluataacijas izdevumus utt, tur pat ar 150t LS ir par iisu, lai labu maaju uzcelt

a jautraakais ir tas, ka cilveeki uzkjeras uz visaadiem stone developmentiem, kas puspabeigtus ssssuuuddus uz kocinja tirgo pa 250000-300000 EUR vot tur gan es neizprotu cilveeku stulbumu - apzinaati pirkt peedeejo ssssuuddu pa BARGU naudu, aizbildinoties ar to ka taapat leetaak nebuus un tad lien krediitos liidz ausiim uz 30 gadiem, papildus veicinot nek.ip. cenu pieaugumu

nevajag jau uzreiz aicināt dizaineri. kolēģis pa 60 t. ls uzcēla māju apm 200 m2 ( pie tam ķiegeļu, tiesa silikāta ). Bet nu tagad jau tie ķirpiči un darbs maksā bezbožno. Var jau celt gāzbetona + apmetums.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nee OK, man nav zheel....bet kaut kaa manupraat tiem celtniekiem tiek paarmaksaats....

Regjipsa starpsienu uzstaadiisana-karkass+ regjipsis-luudzu-ls5 kvadraataa, pat bez špahteleesanas un sliipeesanas...

sajepisj....un atrodas kas maksaa...

nu maksaa, jo viss ir krediitaa un ja celtnieks prasiitu 50ls kvadraatmetraa pa regipsha sienas uzlikshanu, arii maksaatu, njemtu krediitu un maksaatu, jo ar galvu nedraudzeejas, un arii nav citas izejas - gribi buuveet - maksaa

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: mosh uchukiem fiksi jaapaarkvalificeejaas uz celtniekiem? shiem buus vairaak pikjis, buus kas celj maajas, ok, vismaz pindzelee sienas

mhm, un kas tais mājās dzīvos? stulbeņi?

vai nav pofig?? ka tik uzcelt piemeeram, www.astra-lux.lv veel var nopirkt dziivokljus pa leeto ir dafiga briivo

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

Kaneelis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: mosh uchukiem fiksi jaapaarkvalificeejaas uz celtniekiem? shiem buus vairaak pikjis, buus kas celj maajas, ok, vismaz pindzelee sienas

mhm, un kas tais mājās dzīvos? stulbeņi?

vai nav pofig?? ka tik uzcelt piemeeram, www.astra-lux.lv veel var nopirkt dziivokljus pa leeto ir dafiga briivo

taa nav taa maaja kuraa tuvaakajaa gadu desmitaa grasaas sadaliities vairaakaas daljaas pa savu asi ?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

vai nav vienalga?!!? par to, vai sabruks vai sadaliisies deriibaas tachu nepienjem taadas likmes

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kamikadze rakstīja:

Kaneelis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: mosh uchukiem fiksi jaapaarkvalificeejaas uz celtniekiem? shiem buus vairaak pikjis, buus kas celj maajas, ok, vismaz pindzelee sienas

mhm, un kas tais mājās dzīvos? stulbeņi?

vai nav pofig?? ka tik uzcelt piemeeram, www.astra-lux.lv veel var nopirkt dziivokljus pa leeto ir dafiga briivo

taa nav taa maaja kuraa tuvaakajaa gadu desmitaa grasaas sadaliities vairaakaas daljaas pa savu asi ?

Nu man vismaz teica ka aptuvenās mājas izmaksas līdz baltajai apdarei ir 350-400Ls Kvm

pieliec veel 200 Ls.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kamikadze rakstīja:

Kaneelis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: mosh uchukiem fiksi jaapaarkvalificeejaas uz celtniekiem? shiem buus vairaak pikjis, buus kas celj maajas, ok, vismaz pindzelee sienas

mhm, un kas tais mājās dzīvos? stulbeņi?

vai nav pofig?? ka tik uzcelt piemeeram, www.astra-lux.lv veel var nopirkt dziivokljus pa leeto ir dafiga briivo

taa nav taa maaja kuraa tuvaakajaa gadu desmitaa grasaas sadaliities vairaakaas daljaas pa savu asi ?

Nu man vismaz teica ka aptuvenās mājas izmaksas līdz baltajai apdarei ir 350-400Ls Kvm

Tagad jau vairāk. velk uz 500 liekot lētāko. Starp citu būvamateriālu cenas pie mums arī nav pa jokam, pat salīdzinot ar oiropu.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

da visa kaa cenas mums lielaakas nekaa jevropaa taapee, ka mees esam chuhnja pietiek saliidzinaat kaut vai buuvmateriaalu cenas riigaa un rajonaa ... par paiku nemaz nerunaajot

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar celtniecību ir drisā mums celtnieku attieksmes dēļ

eiropā celtnieks par darbu nu jau saņem max 2x vairāk cik te, bet izdara 5x vairāk sava darba laika ietvaros.

Iemesli tam vairāki. Pirmkārt jau paši celtnieki ir praidisti un gurķa grauzēji. Otrkārt menedžments ir praidisti un drisēji, nevis sakarīgi plānotāji.

Rezultātā 5 praidisti celtniecības firmā vienā darba dienā izdara mazāk, kā viens sakarīgs meistars. Tikai to sakarīgo meistaru te ir maz palicis, jo arī ārzemēs viņu darbu ļoti novērtē.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

par praidistiem runaajot ... sanaaca paveerot kaa laukos viens taads remontmeistars darbojaas psec ... es, buudams nespeciaalists vareetu labaak un kvalitatiivaak to izdariit ok, meistaram ekipeejums ir bagaatiigaaks, mosh zin ko vairaak nekaa es ... tik vien kaa man nav veelmes un laika straadaat par remontmeistaru

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: tik vien kaa man nav veelmes un laika straadaat par remontmeistaru

A tu padomā, tapešu uzlīmēšana - 5 Ls/kv.m

Rupji rēķinot - 100 ls/stundā. Grūtups iet pensijā

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: tik vien kaa man nav veelmes un laika straadaat par remontmeistaru

A tu padomā, tapešu uzlīmēšana - 5 Ls/kv.m

Rupji rēķinot - 100 ls/stundā. Grūtups iet pensijā

a ko, Gruutupus njem tikai 3 Ls par kvadraatu ?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: tik vien kaa man nav veelmes un laika straadaat par remontmeistaru

A tu padomā, tapešu uzlīmēšana - 5 Ls/kv.m

Rupji rēķinot - 100 ls/stundā. Grūtups iet pensijā

laiku, kameer tapetes zjuust, ar jaaiereekjina taamee taksh!

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar aizbraucu uz jauno dzivokli. Kaimiņam "meistars" velk elektrību - tas skraida uz pa blakus dzīvokliem un prasa kā kaimiņi dara lai ieviktu vadus, jo redz reģipsis jau ir saskrūvēts a kabeļi ir jādabū apakšā)

Otrs "meistars" skraida apkārt un prasa cik dziļi j'askrūvē finieris pie grīdas, jo redz uz pārseguma uzliets betona pīrāgs un 5cm dībeļi neturoties...

Un šitādiem te meistariem-praideriem jāmaksā no 10Ls/m2 (flīzēšana), no 3Ls/m2 tapešu līmēšana, no 7Ls/m2 reģipša likšana utt...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti