gribu pirkt start-shosse velo

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

varbuut kaadam aizkeeries start-shosse shosejnieks lieks, braucamaa staavoklii? gribu sev iepirkt velo, skatiijos pa internet veikaliem - murgs kkaads, paarsvaraa tie kroplie a-la mtb un so dizaini, pilseetas velo cenaas liidz 200 nekaa praatiiga imho nav, shosejnieki imhorta ar 300+ saakas...;(

agraak man vienlaik tas krievu strat shosse bija, tiiri neko vellis,imho, i raamis viegls, i neluuza vish seviski, i gana aatri pamiities vareeja, i tuurista riepas staaveeja - vareeja i pa zemesceljiem pabraukt,i pa bedreem....

 
1 2 3
Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Vēl liels mīnus start šosē ar orģinālajiem aplokiem bija tas, ka sunīši bieži mēdza atņirgties, tādēļ lauka apstākļos nācās jaukt pakaļējo ratu ārā un zem sunīšiem pabāzt kādu sērkoku, lai sunīši nofiksējas un varētu tikt mājās

Zem sunīšiem apakšā tika pabāzts ventiļgumijas gabaliņš. Ilgspēlējošs risinājums, jo tās atsperes bija kaut kāds murgs.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

a kas tie pa sunjiem taadiem, ja nav nosleepums? nevaru iedomaaties, ko tur shitaa vareetu nosaukt,,,,

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: interesanti gan ko teiktu ja maniitu kaa krosinju ar start shossi mauca shauro traktoreni virsuu i aizziet.. i ziemaa ar tas pats

es divas ziemas ar startinju uz tuurista ripuljiem nobraukaaju, bij jaatiek no maniem paakjiem uz treninjiem 2-x dienaa, kopaa kaadi 6km, aktiski katru dienu - i nekas, dziivs divas ziemas pilniigi bez kaadaam probleemaam noripoju tiesa gan, 90-o gadu suaakumaa mashiinu uz celjiem bija reizes 10 mazaak

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

maniiju gan ka dziivs

nez.. taas tuurista riepas gan ljaava braukt bik bruiivaak(lasi: neskatiities kur brauc) bet stipri smagaak gaaja

bet taa kaa kaljosu laapiishanas tehnika tika apguuta sakaraa ar ne paaraak labo uzvediibu.. tad braucu un priecaajos taapat

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Savā laikā ziemas treniņi riteņbraukšanā notika pierīgas mežos, bet līdz tiem pa koplietošanas ceļiem. No sākuma, protams, bija asfalta-slimība, bet vēlāk jau pierada Un bez tūrista riepām, bet ar tautā sauktajām traktorenēm

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Savā laikā ziemas treniņi riteņbraukšanā notika pierīgas mežos, bet līdz tiem pa koplietošanas ceļiem. No sākuma, protams, bija asfalta-slimība, bet vēlāk jau pierada Un bez tūrista riepām, bet ar tautā sauktajām traktorenēm

ar nebuusi pie Rudziisha un Fela ciiniijies

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: a kas tie pa sunjiem taadiem, ja nav nosleepums? nevaru iedomaaties, ko tur shitaa vareetu nosaukt,,,,

pakaljeejaa rumbaa ir taadi divi mazi blekjiishi kas taisiija to tarkshkji tarkshkjeeshana gan bi blakusefekts kad briivgaitaa ripinaajaas...

dabaa tas viss izskatiijaas peer hhmmm.. tarkshkja.. tb uz vienu pusi griezj bet atpakalj (briivgaitaa) tarkshkj...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

draco rakstīja: a kas tie pa sunjiem taadiem, ja nav nosleepums? nevaru iedomaaties, ko tur shitaa vareetu nosaukt,,,,

pakaljeejaa rumbaa ir taadi divi mazi blekjiishi kas taisiija to tarkshkji tarkshkjeeshana gan bi blakusefekts kad briivgaitaa ripinaajaas...

dabaa tas viss izskatiijaas peer hhmmm.. tarkshkja.. tb uz vienu pusi griezj bet atpakalj (briivgaitaa) tarkshkj...

tas tarkshiks bija reti pretiigs, bet bez "blekiishiem" diemzheel uz priekshu tikt nevareeja

traktorenes arii protams bija labs risinaajums, bet vienalga tik pat viegli ievainojamas kaa parastaas "desinjas" un diemzhel leenaakas man videeji 1-2 riepas nedeeljaa gaaja....

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Da vechi, pa kaadaam naglaam Juus braukaajaat, ja riepinjas tik biezhi duuraat?

Savaa laikaa vareeja pussezonu nobraukt. Un tajos laikos (76-80gadi) taas riepas ne vella dabuut nevareeja. Vienreiz pat ar treka riepu kaadus 2 meeneshus braukaaju.

Parasti shosejaa razdelkas arii ar treka riepaam meedza braukt, risks protams lielaaks, bet rezultaats labaaks.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

tas tarkshiks bija reti pretiigs, bet bez "blekiishiem" diemzheel uz priekshu tikt nevareeja

traktorenes arii protams bija labs risinaajums, bet vienalga tik pat viegli ievainojamas kaa parastaas "desinjas" un diemzhel leenaakas man videeji 1-2 riepas nedeeljaa gaaja....

Starp citu - mani noveerojumi ar MTB(ar shosejnieku neko daudz nav sanaacis nobraukt) liecina, ka tas cik viegli riepas iet ir baigi atkariigs no pretoktora raxta attieciiba pret konkreto celja segumu. Absoluuti gluda (taada kaa te tagda muusdienas lej) asfalta varianta - bezprotektora riepas rulle, ja ir kaa agraak kad peec asfalta uzlieshans veel uzgaaza taas granita shkjembas - tad "traktorenes" pat labaakas, un ja ir uz lauku celja tad MTB riepas rullee. Vieniiigi ar shaurajaam riepinjaam tik buutiski nejuut starpiibu uz asfalta seguma,

Un ar sporta richuku 60 izspiest - nau ko dariit, es ar to pashu MTB ar traktoreneem par asfaltu max 35 un uz gruntenes ~ 40-45 km/h vareju pacelt, pie kam es nekad neesmu treneejies ritenbraukshanaa, kaut gan bija laix, kad braucu ljoti daudz.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

draco rakstīja: a kas tie pa sunjiem taadiem, ja nav nosleepums? nevaru iedomaaties, ko tur shitaa vareetu nosaukt,,,,

pakaljeejaa rumbaa ir taadi divi mazi blekjiishi kas taisiija to tarkshkji tarkshkjeeshana gan bi blakusefekts kad briivgaitaa ripinaajaas...

dabaa tas viss izskatiijaas peer hhmmm.. tarkshkja.. tb uz vienu pusi griezj bet atpakalj (briivgaitaa) tarkshkj...

sk,paldies. es gan nekad ar sho probleemu neesmu saskaaries, kaut arii rumbas man no startona bija,imho....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

da jus esat mazohisti kautkaadi, aizejat uz elkoru un noperkat pa 250ls normalu author pilseetas veljuku ar shaurajam riepam un braucat. tas sports tak ir pilnigs meesls, man pirms 10gadiem bija tuurists, tas pats vien ir tikai raamis smagaaks. lai dievs nograabstaas, es labpratigi nekad muuzhaa uz taa meesla vairs virsuu nekaaptu.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

ar nebuusi pie Rudziisha un Fela ciiniijies

Bija tāda lieta. Tad vēl Rudzītim bija 2402

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:Un ar sporta richuku 60 izspiest - nau ko dariit, es ar to pashu MTB ar traktoreneem par asfaltu max 35 un uz gruntenes ~ 40-45 km/h vareju pacelt, pie kam es nekad neesmu treneejies ritenbraukshanaa, kaut gan bija laix, kad braucu ljoti daudz.

Da pļin apskaties, kāda sporta-MTB`iem un šosejniekiem "zobu attiecība"...

Ar MTB uz 45/50km/h jau tukšgaita aiziet....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Da pļin apskaties, kāda sporta-MTB`iem un šosejniekiem "zobu attiecība"...

Ar MTB uz 45/50km/h jau tukšgaita aiziet....

Sasipies, vai kas ar tevi ??? Nekas nekur MTB neaiziet, tikai ar traktora riepaam uz asfalta ar taadu aatrumu vienkaarshi neiet. Ja uzliktu lisenes ( nekad gan konkreetajam MTB taas neesmu virsuu licis) tad pa asfaltu arii vareetu savus 45 km/h izspiest.

Starp citu (ja nu bazars par to) neviens nekad nau aizliedzis zobratu kasetee nomainiit zobratus, un MTB ar shoses riepaam nemaz tik ljoti netapaliks no shoses ritenja. Un var jau panjemt parasto tuurisma velo ( nau domaac RU tuuriists - tas gan i meesls, smags, un regulaari bremzji netur), kam var iespiert shoses velja ritenjus ( peec diametra) ar shauraam riepeleem un domaaju ka arii savu 60 km/h var izspiest.

P.S. nevienaa gadiijuma runaajot par aatrumiem nav domaats ka tiek braukts lejaa no kalna vai kaadam uzkabee vai aizveejaa.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Veel ir gadiijies ar velo pa Kanaadu blandiities(1996 g.) - ar diviem tuurisma veljukiem, kad gan bija USA made, bet vismaz kaadi gadi 20 veci uz to briidi, un raamji bija diezgan smagi blekjiinieki + arii bagaazja uz paklajrata seedeeja. Riepas tipa shosejniecies, tad nu 30 km/h bija vispaar taac veesais aatrums, un tuvu tam arii muusu videejais aatrums bija pa dienu ( te netiek skaitic objektu apskates laiks. )

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: da jus esat mazohisti kautkaadi, aizejat uz elkoru un noperkat pa 250ls normalu author pilseetas veljuku ar shaurajam riepam un braucat. tas sports tak ir pilnigs meesls, man pirms 10gadiem bija tuurists, tas pats vien ir tikai raamis smagaaks. lai dievs nograabstaas, es labpratigi nekad muuzhaa uz taa meesla vairs virsuu nekaaptu.

da ko tu vispaar saproti

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:Ja uzliktu lisenes ( nekad gan konkreetajam MTB taas neesmu virsuu licis) tad pa asfaltu arii vareetu savus 45 km/h izspiest..

Pļa ideot varbūt vispirms uzliec un tad sāc tirst!!! Tā forši ne - nomaini riepas (tb-protektoru )un 10km/h pieaudzē nenokā!!! Pilnīgs čau!!!!

Un 45 ar MTB zaprasta izpiest ar visām traktorenēm!

Lamers jopanijs!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pļa ideot varbūt vispirms uzliec un tad sāc tirst!!! Tā forši ne - nomaini riepas (tb-protektoru )un 10km/h pieaudzē nenokā!!! Pilnīgs čau!!!!

Un 45 ar MTB zaprasta izpiest ar visām traktorenēm!

Lamers jopanijs!

Pac no shitaas ide-otu shlakas !!! Izspiest var visu ko - ja vien konkreetajam gadiijumam speeka pietiek, reaali dziive ja neesi treneejies tad aptirsiis olas sasniegt tadu aatrumu ar MTB liidzenumaa. Un jaa tieshi pamainot riepas krietni mainaas pretestiba un uz taa vien reekjina es varu izspiest krietni vairaak. Un kaa jau raxtiiju ar MTB traktoreneem uz asfalta iet par apmeeram 5 -10 km/h leenaak nekaa uz grunc. Un ar "liseliiniem" ar to pashu MTB uz asfalta ar iet krietni vien aatraak, vai tie buus 10 km/h atkariigs no brauceeja. Es uz taa sava aperaata vareetu izspiest veel lielaaku aatrumu man veel divi pakaljas zobrati ar mazaaku diametru veel palika "rezervee", tikai vot pat tad kad biju labaakjaa savaa ritenbraukshans formaa - skuju - "rupjumaizi bija jaacilaa".

Helmars Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Vai tiešām pareizi izlasīju, ka eksistē riepas, ar kurām var pabraukt pa grants ceļu ātrāk kā pa asfaltu?

DODIET ŠURP, MAKSĀŠU JEBKURU SUMMU!!!1111

Kā nākas, ka šonedēļ SEB gonkā superduper Rietumu Bankas komanda knapi spēja 31 km/h vidējo ātrumu izspiest pa tiem grants ceļiem, bet pārējie ~1800 braucēji ostīja putekļus? Ja man būtu bijušas tādas brīnumriepas, es mierīgi varētu šiem ielikt kloķi.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļin es 45km/h uz taisnas vietas ar MTB un ar krosa "traktorenēm" varēju. Gadus septiņus vispār ar velo neesmu braucis, tapēc par "zobu attiecību"neprasi.

Un vispār tuftu tu te konkrēti kaut kādu dzen!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

ar nebuusi pie Rudziisha un Fela ciiniijies

Bija tāda lieta. Tad vēl Rudzītim bija 2402

Es arii gadinju pusotru pie Rudziisha marsaa pavizinaajos.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

jā , es te palasos, ne tikai NHL profesionāļi šite apgrozās.da i slaveni velosportisti te ir gūzmām....

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: jā , es te palasos, ne tikai NHL profesionāļi šite apgrozās.da i slaveni velosportisti te ir gūzmām....

Jaa un ar niku Daniels_Rebuss te cato VV Freiberga

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Man ar ir velo no tiem laikiem, tikai izlasot jūsu komentārus vairs īsti nesaprotu pie kuras kategorijas man to jāskaita, jo uz rāmja ir trekniem krievu burtiem uzraksts CПОРТ! Tāpēc ieliku linku ar pasen bildētu: foto.inbox.lv/...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti