gribu pirkt start-shosse velo

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

varbuut kaadam aizkeeries start-shosse shosejnieks lieks, braucamaa staavoklii? gribu sev iepirkt velo, skatiijos pa internet veikaliem - murgs kkaads, paarsvaraa tie kroplie a-la mtb un so dizaini, pilseetas velo cenaas liidz 200 nekaa praatiiga imho nav, shosejnieki imhorta ar 300+ saakas...;(

agraak man vienlaik tas krievu strat shosse bija, tiiri neko vellis,imho, i raamis viegls, i neluuza vish seviski, i gana aatri pamiities vareeja, i tuurista riepas staaveeja - vareeja i pa zemesceljiem pabraukt,i pa bedreem....

 
1 2 3
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Helmars rakstīja: Vai tiešām pareizi izlasīju, ka eksistē riepas, ar kurām var pabraukt pa grants ceļu ātrāk kā pa asfaltu?

DODIET ŠURP, MAKSĀŠU JEBKURU SUMMU!!!1111

Kā nākas, ka šonedēļ SEB gonkā superduper Rietumu Bankas komanda knapi spēja 31 km/h vidējo ātrumu izspiest pa tiem grants ceļiem, bet pārējie ~1800 braucēji ostīja putekļus? Ja man būtu bijušas tādas brīnumriepas, es mierīgi varētu šiem ielikt kloķi.

Veel viens aaksts - padomaa par to kaadu distanci veic shie sportisti un ar kaadiem velo. Manaa gadiijumaa es taadu aatrumu varu kadus max 500 metrus uztureet t.i. sorry vareeju - nezinu vai veel joprojaam varu. Un ja pats buutu pameegjinaajis ar kaartiigaam MTB traktoreneem tad arii zinaatu ka jamas daudz daudz suudiigak iet pa asfaltu nekaa pa grunti - krietni lielaaka pretestiiba. Nezinu gan vai tikpat liela starpiiba ir starp sport-shosejas riepaam lisajaam un traktoreneem ( tas tomer ir vismaz 2 x shauraakas), bet MTB toch ir.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Man ar ir velo no tiem laikiem, tikai izlasot jūsu komentārus vairs īsti nesaprotu pie kuras kategorijas man to jāskaita, jo uz rāmja ir trekniem krievu burtiem uzraksts CПОРТ! Tāpēc ieliku linku ar pasen bildētu: foto.inbox.lv/...

Izstaas tas tavs stipri peec tuurisma veljuka - vismaz spriezjot peec diskiem un riepaam, raamis mosh arii ir kaut kas labaaks, bet nu par cik rokas tieshi shaads nau bijis, un arii aciis nau traaapiijies - nezinu. Vieniigi "ragi" vairaak pavelkas uz taa laika shosejnieku, bet nu teoreeetiski nebija jau gruuti samainiit, man pasha uz tuurista shitadi bija uzlikti.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tu tagad apgalvo, ka ar MTB ar traktorenēm pa grunteni ir iespējams braukt ātrāk+ilgstošāk tādā ātrumā nekā pa šosi????????

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: jā , es te palasos, ne tikai NHL profesionāļi šite apgrozās.da i slaveni velosportisti te ir gūzmām....

Nevis slaveni, bet tie kuriem bērnībā negribējās līmi ostīt

Istenībā jau pasmags sports un treneri baigie fanātiķi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Tu tagad apgalvo, ka ar MTB ar traktorenēm pa grunteni ir iespējams braukt ātrāk+ilgstošāk tādā ātrumā nekā pa šosi????????

Es ne tikai tagad bet vispaar apgalvoju ka MTB ar traktora riepaam uz asfalta iet suudiigaak nekaa pa grunti.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Man ar ir velo no tiem laikiem, tikai izlasot jūsu komentārus vairs īsti nesaprotu pie kuras kategorijas man to jāskaita, jo uz rāmja ir trekniem krievu burtiem uzraksts CПОРТ! Tāpēc ieliku linku ar pasen bildētu: foto.inbox.lv/...

Man ar kaut kas taads bija(ir)...razhots taalajos ka tik ne 70tajos....raamis salodeets ar misinja lodi, pasi dzelzi paarklaati ar varu....vismaz maneejam....

Mani secinaajumi-nevajag saliidzinaat 2 nesaliidzinaamas lietas-šosejas riteni ar MTB...

paarak lielas atskjiriibas-

šosejniekam par paaris collaam rati bija lielaaki (vai tad ne)

pavisam cita aerodinamika un smaguma centrs, poza kaa tu seedi un kur tev rokas uz stuures un cik plati...taapeec arii ar MTB nekad vairaak par 45 arii neizspiediisi...un ne jau ttraktorenes ir vainiigas...normaalai un normaali uzpumpeetai traktorenei (4.6 atm) saskares laukums ar asfaltu nav nemaz tik ljoti atskjiriigs no šosejnieka...atskjiras protams par paaris mm..

par tiem PSRS razhotajiem ritenjiem-man nepatika...raamis locaas (pak. daksa), nav vairs gjeometrijas...tas ir ja leekaa un citaadi izpildaas...

jau nedauc smilsaina tacinja-sorrii ar tuuristu jau vairs neizbrauksi, kur nu veel šosejnieku...ar šosejnieku arii pa trotuaaru apmaleem laaga nepaleekaasi-tam buus sekas...

Man ir merida cenu kategorijaa ap 200 ls, alu raamis, shimano altus pribambasi...nobraukti ap 700 km, un neesmu pat pirkstu klaat licis..reizi pa reiziei iepumpee riepaas un brauc...var i no mangaljsalas mola liidz vecaakjiem pa juuras malu izbraukt, i pa bortinjiem izleekaaties...manaa skatiijumaa šosejnieks ir daudz nepraktiskaaks...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

nafigators rakstīja: Tu tagad apgalvo, ka ar MTB ar traktorenēm pa grunteni ir iespējams braukt ātrāk+ilgstošāk tādā ātrumā nekā pa šosi????????

Es ne tikai tagad bet vispaar apgalvoju ka MTB ar traktora riepaam uz asfalta iet suudiigaak nekaa pa grunti.

Nu duriks ku duriks....

Ar velo vispār proti braukt???

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

WALA rakstīja:

Es ne tikai tagad bet vispaar apgalvoju ka MTB ar traktora riepaam uz asfalta iet suudiigaak nekaa pa grunti.

Nu duriks ku duriks....

Ar velo vispār proti braukt???

Veciit protams paldies par apvainojumiem, bet vieniiigais par ko paarliecinaajos ka par MTB tev pasham ne velna nav sajeegas, un veel mazaak par velo riepaam. Shis ir mans peedeejais posts shaja sakara, ja negribi ticeet - man nafig nevajag, kad sagribeesies pats vareesi paarbaudiit.

P.S. Man MTB ir ap 1995 gadu no USA atvilkc, LV toreiz taac nez vai i maksaaja mazaak par 1000 Ls. Veel tagad taadas pashas klases velo diezin vai jauni maksaa mazaak par 400 Ls.

P.P.S. ir arii man saimnieciiba taads uz 100 -120 Ls veerts "MTB" - nu tam es pilnigi pierkiitu ka kas asfalts kas gruntene ar traktoreneem - viens piipis - atshkjiriibas aatruma gandriiz nekaadas ,tikai tik cik statistiskaa kljuuda.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Man ar ir velo no tiem laikiem, tikai izlasot jūsu komentārus vairs īsti nesaprotu pie kuras kategorijas man to jāskaita, jo uz rāmja ir trekniem krievu burtiem uzraksts CПОРТ! Tāpēc ieliku linku ar pasen bildētu: foto.inbox.lv/...

Pa cik ta shitaads naak? ejoshs?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Nepārdošu!

Pats braucu, priekšējo alumīnija disku jau nomainīju - pa daudz salocījās... Uzliku dubulto!

Plānos ir uzlikt jaunus ātruma pārslēgus un sporta bremžu ručkas ar ātruma regulēšanu pie bremzēšanas mēlītes! Tik padārgi sanāk... Un nezinu tā īsti citu vietu bez zzk kur kaut ko tādu lielā sortimentā aplūkot un nopirkt par saprātīgu cenu!

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

par apluukoshanu nezinu, bet vispaar ir veel gandrs, un hawaii express.

man te atkal raamis ar plaisu apakseejaa trubaa, netaalu no savienojuma ar stuures vadiiklu, vai kaavinju tur, ienaacies. un uzraksts "look" uz raamja buus jaameegina ar elektrometinaamo sametinaat un pataisiit braucamu - mosh kas sanaaks

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Sandis pareizi raksta par tiem ātrumiem,galvenais ir blīve starp sēdekli un stūri!Ir tāds puisis Raivis Temnovs(mācās MSĢ)..ar parasto Merida fitnesa riteni pa taisno uzrāva 65 km/h un Vienības braucienā no Siguldas kalna esot bijis 88 km/h.Viņš gan tievs ir tā vajag tik mācēt braukt..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

dema.dynatech.sk/...

Ir sitaada firmele...slovaaku...bikuc labaaka par krievu jau ir....maasiicai parastais iseo al...

taapataas 700 uz odo, un nekas nav dariits...pasmagi gan iet saliidzinaajumaa ar maneejo, bet ir ok...

velk ieks \"Eži\" no Valmieras, kuriem ir bode ariidzan pretii Beernu pasaulei...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

paluureeju, paluureeju es uz to plaisu raamii, un noleemu ka driizaak jaanes kkur kvalitatiivi metinaat. varbuut kaads zin, kur velosipeediem teerauda ( laikam jau criom molibdeena sakauseejums), raamjus metina? kaadas ~ cenas? jeb vilkties vien uz kaadu autoservisu, kur pusautomaats ir?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu nesien prezi ar draati....kaa to plaansienu sametinaas vinja tak sadeg momentaa...kaa tik savaa laikaa mums onkas orļonokus un saluutus un staarkjus nemetinaaja-ij ar acetileenu, ij parasto elektrodu, ij pusautomaatu.... ja veel kaadaa nebuutiskaakaa vietaa, tad pokuj, bet slodzes ta iet pa visu raami....taapeec arii vins ir raamis...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu,kaa lai tev pasaka - man vecajam start - shosserim prieksheeja daksha labajaa pusee netaa;u no rata stiprinaajuma bija metinaata - uz skatu no 2 gabaliem sametinaata. es ar briiniijos,un baidiijos ka nenoluuzt saakumaa. kad pa neliidzenu celju velc, daksha tai galaa lokaas amortizeejot neliidzenumus. un cik gadus nobraukaaju, seviski velli netaupot - nekas nenoluuza. taa ka ja rokas no attieciigas vietas neaug...:\

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti