Eirovīzija!!!?????

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Tas gan bija reuzltāts, ko?? Serbija, serdjučka un co pirmajās vietās. Kas notiek ar publikas gaumi? Kāpēc, piemēram , tādas labas melodijas un izpildījumi, kā, kaut vai Ungārijai nu un arī Latvijai, tika tik zemu novērtētas? Vairakuma gaume --?

 
1 2 3
White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm, nomierinies! Dziivee ir lielaakas tragjeedijas. Bonapartiem nebija nekaadu ceriibu tikliidz (shkjiet) rumaanji uzstaisiija shkjietami liidziigu shovu, bet vairaak valodaas. Naakamgad jaadomaa normaals pasaakums, nevis 6 tontoni ar rozeem un dzhinsaas.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Nevajag skatīties un satraukties par šādiem sviestainiem pasākumiem

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nav tur ko satraukties

visi balso par savien kaimiņiem un/vai par valstīm, kas šķiet simpātiskas ... tur no dziesmu vērtēšanas ir maz kas palicis pāri

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Tas gan bija reuzltāts, ko?? Serbija, serdjučka un co pirmajās vietās. Kas notiek ar publikas gaumi? Kāpēc, piemēram , tādas labas melodijas un izpildījumi, kā, kaut vai Ungārijai nu un arī Latvijai, tika tik zemu novērtētas? Vairakuma gaume --?

Kaada gaume?

Lai arii kaadu suudu buutu Latvija aizsuutiijusi (shoreiz gan nebija tas sliktaakais variants) Iirijas latvieshi tik un taa balsos. Un taa ir ne tikai ar Iirijas latvieshiem, bet arii serbiem, turkiem u.c., taa kaa teikt, ka vairaakuma gaumei ir noziime, ir diezgan dumji.

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Īstenībā ir muļķīgi šādu šovu vērtēt objektīvi, tas viss ir kaimiņu būšana... tur nav runa par dziesmas skaistumu, bet gan par ģeogrāfiju. Krievi var iziet uz skatuves, parādīt dibenu un aiziet, bet tāpar dabūs augstākās atzīmes no EST,LT,LV,BLR,UKR un vēl pāris Padomju bloka valstīm. Līdzīgi ir ar ex-Dienvidslāvijas bloku, kas principā šoreiz ļoti uzskatāmi parādījis, kas rullē Eirovīzijā.

Otrkārt ir ļoooti svarīgs šovs... ja pa skatuvi staigā 10 cilvēki, grozās un dīdās, pat ja dziesma ir skaista, tas cilvēkiem nepaliek atmiņā un par to maz kas balso. Atceraties Naumovu? Viduvēja dziesmiņa + kolosāls priekšnesums = uzvara, somi pagājušo gadu ar uz šova paņēma... jo šāda stila mūzika nav īsti eirovīzijiska.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Riktīga parodija! Slāvi balso par slāviem pat ja pēdējo mēslu noķērks!! Es ieteiktu vispār ignorēt šo "pasākumu" un netērēt naudu!

barbarossa Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Riktiigs sviests!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

ein,zwie und drei rullee! Es tik ilgi skatījos,jo Streips solīja LR labu vietu! Atkal aplauzos un aizgāju bēdīgs gulēt!) Bet,ja nopietni,tad izskatījās,ka nākamgad būs lielākā daļa veči pārģērbušies pa vecenēm un priecīgi lēkās un kniebs dibenos!)

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

nu nez, serbiem manaas aciis baigais fekaalijs uz skatuves bija. Ilgi briiniijos, kaa vinji no pusfinaala aaraa tika.

Gruzija patika, kaut kas jauns un nebijis.

Par muuseejiem arii neliels soks, bju domaajis, ka desmitniekaa buusim.

Par ukrainiem prieks, ka var paraadiit savu dumiibu viesai pasaulei, nu kur praats to kakiino Veru suutiit uz eiroviiziiju, man buutu kauns ja es taadaa dziivotu, tad jau labaak peedejaas vietas, nekaa transvestiitu aizsuuta uz skatuvi. Tagad rodas sajuuta, ka vinji visi atbalsta taadu dziives veidu un lielakaa valsts dalja meeginaas vijiem liidzinaaties. Nu pii kaut kaads.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A ja Yonas buutu ticis uz skatuves...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Vienīgā kavlitatīvā dziesma tur patiesi bija Ungārijai...tā jau bija mūzika,nevis VISS pārējais,kas tur skanēja...un tā lezbiete,kas uzvarēju nu vispār- "vakars uz ezera"...

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

tagad droshi vien to serbu suudu pa visaam raadio stacijaam krukjiis dienu un nakti...taa vismaz bija ar ieprieksheejo gadu dziesmaam...ja taa , tad es pilniibaa paareju tikai uz mp3....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā kā sieva šito skatījās, tad nācās pašam arī šo to ielūrēt.

Pie balsošanas gan bišku nāca smiekli - laikam Airopa nesaprata Veročku un viņas dziesmu, it sevišķi to kustību pašās beigās ar strauju gurnu kustību

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Ungariem gan tiri laba dziesminja bija,bet tiem Serbveidigajiem,pratu izkukoju$ajiem Albanju klauniem gan nevajdzeja vinnet,ka ari Haholi ar savu sviestu parak talu tika,nemaz nerunajot par Krieviem ar savu leto tralji-valji-Ko tas absoluti beztalantigas meichas iedomajas kad ir kadas SUGARBABES,vai GIRLS ALOUD!? Nevaaretu pat brinities ja trakie Turki vinnetu ar savu koka Enrique Iglesias metroseksualo "dziedoni",kuram vispar nebija nekadu dziedatspeju,pietika tik naudinjas lai samaksatu Ukrainju "padauzam"-dancotajam....... Toties Franchi bija smiekligi-vareja pasmieties gan skatoties uz tam rozaa vardem,bet mums Balinjiem ka parasti nespideja. Tad luk ir ta Eurovision-nako$gad vinnes kada Armenija,ar kadu klin$u dziedoni,kuram erglis sedes uz pleca,vai ari kads zali parpipejies Rumanijas gypsy kings!

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

...runājot par ungāru dziesmu...man pat gribās dungot līdzi

www.youtube.com/...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

p.s.-ierosinu pasākumu no Eirovīzijas pārdēvēt par Slāvvīziju

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: p.s.-ierosinu pasākumu no Eirovīzijas pārdēvēt par Slāvvīziju

Njā, diemžēl tā arī ir! Vispār vajadzētu ļaut Eirovīzijā piedalīties tikai ES valstīm plus Norvēģijai, Šveicei. A šitie visi slāvi lai ālējās pa savu "jauno vilni" uc sviesta pasākumiem!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

nu piemeeram, taa dziesma par bluuzu - balss - fantastico, aizlauza arii pa skaisto, melodija, viss - labs- vieta - 8.!!!!!!!!

Ticami, ka balso par dziesmu - teiksim sloveenji iedod LV 6 punktus, deiz vai tur baalinji seenes lasa un siipolus fasee

Vairaakuma gaume nerullee!!!!

Jaliek limits - 2 zvani/iszinjas uz numuru

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tiešām cerēju, ka Ukraiņi uzvarēs

youtube.com/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

njaaa...... visi tadi gudrie.... tādas idējas..... nu prjam Napoleoni.... no 3 palātas....

vienīgo reizi kad Latvija uzvarēja - bija slavu meitene...

vispār to stulbo pasākumu neskatijos... noskatijos tikai uzvarētāja dziesmu un sapratu ka neskoatoties ;so murgu es pilnīgi neko nezaudēju

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vispār stājoties ES iekšā vajadzēja jau noprast tos spēles noteikumus..... drīz praidisti likumīgi varēs darīt to ko šobrīd jums nav pieņemams, atšķiribā no tolerantas eiropas.....

respektīvi - laik pa laikām peraidīstiem ir jauzvar.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: Es tik ilgi skatījos,jo Streips solīja ....

interesanti - a cik tev ir gadu?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Vajadzētu, kā Itālijai, vairs nepiedalīties un viss.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Piektdienis rakstīja:

modena rakstīja:

njaaa...... visi tadi gudrie.... tādas idējas..... nu prjam Napoleoni.... no 3 palātas....

vienīgo reizi kad Latvija uzvarēja - bija slavu meitene...

vispār to stulbo pasākumu neskatijos... noskatijos tikai uzvarētāja dziesmu un sapratu ka neskoatoties ;so murgu es pilnīgi neko nezaudēju

ne jau Bonapartu zheel ...

bet gan tieshaam labas Ungaarietes dziesmas ...

kuru Tu taa arii neredzzeji

nu caur YouTube redzēju.... filmiņa interesanta... balss ne īpaši patīkams.... varbūt ka ieraksts nav no tiem labākajiem.... bet nu noteikti ta nav pop-mūzika.... bet utr vajag plašājām tautam domātus mēslus......

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

...Domāju,ka tai ungāru meitenei ir nākotne,jo patiesi ir līmenī!!!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti