Kad pirmais prieks pabālē...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Nu nopirku es A6(C4) 2.5TDi. Sākumā biju starā, tagad kasu aiz auss No priekšas gala kaut kur eļļas noplūde vērojama. Pirms pirkšanas TA dzinu, bet kultūrslānis un zemmotora paplātes tāds, ka visas potenciālās šķirbas ciet un TA onka neko neieraudzīja Ceru, ka arī iepriekšējais īpašnieks to nezināja, pretējā gadījumā šo ķers mans lāsts Domāju, ka pie vainas kloķenes priekšgals. Kāds var paskaidrot, cik varētu maksāt šādas šaizes novēršana? Jebšu tas no sērijas djetalj kopeečnja, a rabota na milijon?

Brāļi po razumu un audi TDi, lūgtum pieredzē padalīties!!! Plīīīz !!!!

 
1 2 3
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Siksnas mainīsi, tad lai nomaina arī to saļņiku.

Man tas arī bija jāmaina.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Siksnas mainīsi, tad lai nomaina arī to saļņiku.

Man tas arī bija jāmaina.

Tu labi zini ?????

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Kloķenes blīvslēgs tiešām ir kapeiku detaļa. Cik maksā darbs, nepateikšu. Ar tādiem sīkumiem parasti tieku galā pats.

Mož iedosi linku, kur var uzzināt, kā to dara???

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tak lai tek, nav po ?

manam šrotam arī tek. Pie 8k nobraukuma pieleju puslitru un maucu līdz 15K. Tad nemaz līdz minimumam nav.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tak lai tek, nav po ?

manam šrotam arī tek. Pie 8k nobraukuma pieleju puslitru un maucu līdz 15K. Tad nemaz līdz minimumam nav.

Nu nez vai tas ir tik nevainīgi. Eļļas noplūde var šo to sabeigt, plus tomēr kaut kā negribas par sivnu būt

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Siksnas mainīsi, tad lai nomaina arī to saļņiku.

Man tas arī bija jāmaina.

Tu labi zini ?????

Jā. Siksnas tak mainīsi?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

[

ņem rokās atbilstošus instrumentus un dara. Jānoņem kloķenes skriemelis. Un pēc tam atbilstoši jāuzliek atpakaļ kopā ar visām siksnām.Tas arī tas lielākais darbs.

Instrumentu atbilstošu nav, piekļuve (cik no bedres spēju saprast) ir fakaina, laikam jādzen uz servi, mož trīs ādas nenovilks. Paklau, Yonas, cits iemesls tur nevarētu būt?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Jā. Siksnas tak mainīsi?

Tu zini, tā ielīdu parādos to tačku pirkdams, ka vēl par kaut kādām izmakām i domāt negribas Paklau, cik saprotu Tev pieredze ir, cik tas varrētu piķot, ieskaitot zobsiksnas maiņu?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Traks var palikt! Cer ar linka paliidziibu motoru labot Man ir links kaa sev viens veci DE zobus sev labo. Mosh kaadu kapeiku ietaupiisi Un vispaar nav, ko tos dizeljus pirkt, panem normaalu 3.5L V6 un brauksi beedu nezinaadams!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Nezinu. No šejienes nevaru saskatīt tavu motoru.

Jebkurā gadījumā paldies Tev par infu!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: [

ņem rokās atbilstošus instrumentus un dara. Jānoņem kloķenes skriemelis. Un pēc tam atbilstoši jāuzliek atpakaļ kopā ar visām siksnām.Tas arī tas lielākais darbs.

Instrumentu atbilstošu nav, piekļuve (cik no bedres spēju saprast) ir fakaina, laikam jādzen uz servi, mož trīs ādas nenovilks. Paklau, Yonas, cits iemesls tur nevarētu būt?

Ja Tu liksi mainīt tad siksnas arī nomaini

zobsiksna

Zobsiksnas ruļļi

sūkņa siksna

sūkņa siksnas ruļļi

ūdenssūkna pārbaude

ģenģera siksna

Kloķenes skriemeļa pārbaude

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Traks var palikt! Cer ar linka paliidziibu motoru labot Man ir links kaa sev viens veci DE zobus sev labo. Mosh kaadu kapeiku ietaupiisi Un vispaar nav, ko tos dizeljus pirkt, panem normaalu 3.5L V6 un brauksi beedu nezinaadams!

Vecīt, visi nevar būt tik kruti, kādam arī santīms jā***. Bet kritiku pieņemu, centīšos vairāk nopelnīt

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Jā. Siksnas tak mainīsi?

Tu zini, tā ielīdu parādos to tačku pirkdams, ka vēl par kaut kādām izmakām i domāt negribas Paklau, cik saprotu Tev pieredze ir, cik tas varrētu piķot, ieskaitot zobsiksnas maiņu?

Saprotu. Bet jebkurš auto ir jāsaved kārtībā, pēc iegādes.

Man izmaksāja 350 Ls, ieskaitot iepr. minēto un vārstu saļņiku maiņu+eļlā+filtrs+ pārlasīja stūres pastiprinātāju. Bet tas bija pirms vairāk nekā gada.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kārtējais apliecinājums, ka vecs, toties AUDI nav labāks par jaunu, bet, piemēram, Fiat, Peugeot vai Citroen.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neesmu nekaads krutais! Tu paskaiti cik tu samaksaa to Audi peerkot, cik tu samaksaa par `nemshanos` ap dizeli. Tajaa vietaa panem krietni leetaaku taa pasha gada USA car ar 3.5L benziinieku. Kopaa taa summa sanaaks taada pati, vai pat par labu USA car ar lielo dzineeju. Tas veiniigi nedarbojas, ja menesii nobrauc 20.000km Ir tas paarbaudiits.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Saprotu. Bet jebkurš auto ir jāsaved kārtībā, pēc iegādes.

Man izmaksāja 350 Ls, ieskaitot iepr. minēto un vārstu saļņiku maiņu+eļlā+filtrs+ pārlasīja stūres pastiprinātāju. Bet tas bija pirms vairāk nekā gada.

Paldies par infu, cik sapratu - gan jau izdzīvošu!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neesmu braucis ar visaadiem `treknaa gala` Audi tjipa RS utt. Bet visi `parastie` Audi ir likushies garlaiciibas kalngals.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Nu nopirku es A6(C4) 2.5TDi. Sākumā biju starā, tagad kasu aiz auss No priekšas gala kaut kur eļļas noplūde vērojama. Pirms pirkšanas TA dzinu, bet kultūrslānis un zemmotora paplātes tāds, ka visas potenciālās šķirbas ciet un TA onka neko neieraudzīja Ceru, ka arī iepriekšējais īpašnieks to nezināja, pretējā gadījumā šo ķers mans lāsts Domāju, ka pie vainas kloķenes priekšgals. Kāds var paskaidrot, cik varētu maksāt šādas šaizes novēršana? Jebšu tas no sērijas djetalj kopeečnja, a rabota na milijon?

Brāļi po razumu un audi TDi, lūgtum pieredzē padalīties!!! Plīīīz !!!!

un cik par to diizelaudi samaksaaji un cik ir nobraukums

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Kārtējais apliecinājums, ka vecs, toties AUDI nav labāks par jaunu, bet, piemēram, Fiat, Peugeot vai Citroen.

Muļķibas.

Nopērc labu autiņu 4-5 t .Ls saved vēl kārtībā 1 k Ls, un vēl pēc 5 gadi tev būs labs auto, nevis klaburkaste, kura nevienam nebūs vajadzīga.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Neesmu nekaads krutais! Tu paskaiti cik tu samaksaa to Audi peerkot, cik tu samaksaa par `nemshanos` ap dizeli. Tajaa vietaa panem krietni leetaaku taa pasha gada USA car ar 3.5L benziinieku. Kopaa taa summa sanaaks taada pati, vai pat par labu USA car ar lielo dzineeju. Tas veiniigi nedarbojas, ja menesii nobrauc 20.000km Ir tas paarbaudiits.

Nesmīdini

Audi 2.5 TDI 7.5 L 70% Rīga

USA car 3.5 l benz. 18 L 70 Rīga

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

metaalapstraade padodaas labaak vai arii metaalapstraadei padodaas labaak?!!?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

anonimikis rakstīja: tak lai tek, nav po ?

manam šrotam arī tek. Pie 8k nobraukuma pieleju puslitru un maucu līdz 15K. Tad nemaz līdz minimumam nav.

Nu nez vai tas ir tik nevainīgi. Eļļas noplūde var šo to sabeigt, plus tomēr kaut kā negribas par sivnu būt

Nezinu kā tavam vāģim bet renaultiem eļļa no kloķenes saļņika tiek uz zobsiksnas un tās mūžs krietni samazinās.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Viktor b l e dj ! nu cik tev var prasiit vai zini uz kurieni tev jaaiet????????

vai nezini????

tev ir jaaiet uz www.audi-style.lv

es veel briinos cik mirmiiliigi te tevi uznjem....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

un cik par to diizelaudi samaksaaji un cik ir nobraukums

Gan jau, ka nobraukums bija 128 000 km, pie tam oriģinālais, ko apliecina bardačokā esošā servisa grāmatiņa.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti