Passat \'02 virzuļi - VAJAG STEIDZAMI !?!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Visi virzuļi ir kirdik?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Vai nav lētāk nopirkt visu motoru no kāda nošķilta?

Un ar virzuļu iegādi tas joks nebeigsies, tad jau ar šālēm un vārstiem ar diez kas nav.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kirdik ir trešais virzulis, kas ir pārplīsis. Iespējams rūpniecisks kausējuma defekts, bet fig zin.

Meistars sacīja - liks visus četrus jaunus virzuļus, slīpēs vārstus, arī šāles mainīs, un tad viss būs normāli. Specs neesmu, bet skaidrs ir viens, ka vienu virzuli mainīt nevar.

Ir kādam kāds detaļu piegādes gals? Es savējos esmu apzinājis un info ir tāds, kāds minēju.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pamēģini šito:

Māris 7522497

Varbūt izdodās sarunāt lētāk bet diezin ...

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

nopērc lietotu vienu virzuli un nomaini ! galvenais lai izmērs tas pats un nav jāslīpē cilindrs ja jāslīpē uz remonta izmēru tad cits jautājums !

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Neesmu tik kompetents, bet ej nu atrodi tieši tik pat nodilušu virzuli kā esošais... Nu esmu jau samierinājies, ka jāpērk jauni..

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

slinkums tavā vietā googleet, bet vai tādi paši virzuļi nenāk citiem vecajiem 1,9 TDi dzinējiem....? man jau škiet, ka bloks tiem bīdeļiem ir vienāds.

ja ne, tad dimbā ir

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Par to vai nāk vecajiem - es nezinu... Un godīgi sakot ar nemācēšu noskaidrot.

Volksauto - 170 Ls par virzuli. Secinājums, nav pats lētākais, kā viens biedrs sacīja.

Ape Motorā piedāvā nevis Mahle, bet Nural, kas maksā 94 Ls + PVN, bet tie, cik man sacīja, nederot - vajag tieši Mahle vietā. Tādi esot bijuši iepriekšējie.

Okei, vēl gaidu te atbildi no cita kantora..

Vai kādam vēl ir kāds ieteikums?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu biku ne par virzuļiem, bet es Tavā vietā apsvērtu iespēju iemest lietotu motoru no kāda uzsistas mašīnas. Pazvanies pa Latvijas un pēc tam pa Lietuvas šrotiem, noskaidro cik maksā.

Protams, ja šķirba ir maza, tad laikam labāk ir remontēt šito, bet ja liela, moš izdevīgāk ir iemest citu.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu pag, ja virzuļi ir kvalitatīvi, tad maini visus, un po uz to, ka nav mahle. protams pirms tam veicot cilindru defektāciju - virpot, tikai honēt vai kā tml.

galvenais ir nosvērt virzuli, un vajadzības gadījumā ar gnomu pastrādāt....

man jej bog nav zināmas atsauksmes par virzulju brendiem, ko piedaavā tirgotāji

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Motors ap 800 - 900 Ls maksās, plus tā atvešana, plus ielikšana un kur ticība, ka tas nav tāds pats sūds?! Nea, es labāk ar virzuļiem tieku galā šitādā veidā. Bļin, mēnesi nobraucu un še tev... Mja, bet pie pirkšanas kaut ko tādu noteikt laikam ir neiespējami.

Vai ir kādi vēl varianti par detaļu piegādātājiem?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uz dullo: www.altauto.lv/... varbūt siem ir

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Žēl tevis. Par bargo naudu pirki, tā priecājies, tā slavēji un še tev... Tad laikam es vēl ilgi braukšu ar savu veco mersi un naudu ieguldīšu mājā labāk. Bet nāks lielāki sūdi, šitie aizmirsīsies Turies vecais...

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Motors ap 800 - 900 Ls maksās, plus tā atvešana, plus ielikšana un kur ticība, ka tas nav tāds pats sūds?! Nea, es labāk ar virzuļiem tieku galā šitādā veidā. Bļin, mēnesi nobraucu un še tev... Mja, bet pie pirkšanas kaut ko tādu noteikt laikam ir neiespējami.

Vai ir kādi vēl varianti par detaļu piegādātājiem?

Nu jā bet toties Tev būs vēl viens motors , bez virzuļiem rezervē ja nu vēl kāds brīnums noklājās?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

nevajag shkjiltu - nopirksi tādu pašu klamu, kuram būs ovāl cilindri, beigtas šāles un nedo dies crash rezultātā kloķene līka vai plīsusi

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Motors ap 800 - 900 Ls maksās, plus tā atvešana, plus ielikšana un kur ticība, ka tas nav tāds pats sūds?! Nea, es labāk ar virzuļiem tieku galā šitādā veidā. Bļin, mēnesi nobraucu un še tev... Mja, bet pie pirkšanas kaut ko tādu noteikt laikam ir neiespējami.

Vai ir kādi vēl varianti par detaļu piegādātājiem?

Nu jā bet toties Tev būs vēl viens motors , bez virzuļiem rezervē ja nu vēl kāds brīnums noklājās?

Kas tad tur vēl par brīnumiem var noklāties? Turbīna vienīgi.. Pārējie jau sīkumi salīdzinājumā ar pašu motora sirdi - virzuļiem, galvu utt...

Nea, citu motoru toč nepirkšu, neesmu tāds specs. Laikam biju kaut ko nogrēkojies, ka man šitā nepaveicās. Jāsalabo un tad jādomā - braukt tālāk, vai pirkt lētāk uzturamu/remontējamu auto..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Jāsalabo un tad jādomā - braukt tālāk, vai pirkt lētāk uzturamu/remontējamu auto..

Te paliek 2 varianti: jauns (garantija un zināmas apkopju izmaksas) vai kāda 83. gada kadets (diez vai tādā gribēsi iekšā kāpt). Citadi vari nopirkt vāl vienu tādu pašu, kā (ne)paveicas.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

man domaat, ka 83 gada kadets buus daargaaks eksplotaacijaa nekaa kaada 96 gada opeljastra

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: man domaat, ka 83 gada kadets buus daargaaks eksplotaacijaa nekaa kaada 96 gada opeljastra

Par 96. gada (F) astru nezināšu, bet G astrai remontizmaksas daudz neatpaliek no tāda 02. gada passata, sevišķi elektronika. Pie tam, bieži viskautkas plīst, vismaz mana pieredzē.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

F astrai jau nav tik daudz elektriibas kaa G astrai

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Klau - varbūt var kāds pateikt - ja pirms tam tur bija Mahle virzuļi, vai tur drīkst likt Nural virzuļus jaunus?!?! Pēc standartiem tie Nural virzuļi atbilst tieši šitam motoram un ir tam paredzēti. Nural maksā 94 LS + PVN... Vai ir kāds pamatojums kāpēc nevar to darīt?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: slinkums tavā vietā googleet, bet vai tādi paši virzuļi nenāk citiem vecajiem 1,9 TDi dzinējiem....? man jau škiet, ka bloks tiem bīdeļiem ir vienāds.

ja ne, tad dimbā ir

nenaak

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pajautaa Autooplusaa Lielvaardes ielaa , es savulaik tur pirku 1,9TD MAHLE virzuljus , Kolbja galvu utt paareejo . Sen gan tas bija gan

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Es nu nezinu, variet mani saukt par pofigistu, bet es ieliktu to vienu virzuli, iepriekš dabūnot to vienā svarā ar veco. Nu labi, nebūs tik ideāli, kā varētu būt, bet nu tak nebrauks viņš sacīkstēs un neturēs ilgstoši max apgriezienus uz bāņa.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Mahle virzuļi..... domāju ka vari mierīgi aizmirst.... šeit tādus netirgo.... bet ja pasūtīt - tad ceņņiks būs iespaidīgs... tuvu tiem 300-500Ls...

Tikko mainīju savam, liku Nural... it ka OK.... drauga VW dīzeļā Nural jau kādus 2 gadus nokalpoja- nekādu problēmu.....

Un vispār es uzreiz brauktu uz Lietuvu meklēt - jo tur reāli visu var dabūt.... bet LV ir tikai pārpīrcēju kantori.... uz vietas labās detaļas nevar atrast - bet piegāde var ilgst līdz 2 nedēļām....

Starp citu klaipēdā priekš 6 cilindra 2.4TD MAHLE virzuļus piedavāja pa 400 eiro/gab. ja pareizi atceros.... piegāde 2-3 dienu laikā... ta ka LV tirgoņi vienkarši atpūšas.....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti