Passat \'02 virzuļi - VAJAG STEIDZAMI !?!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Es nu nezinu, variet mani saukt par pofigistu, bet es ieliktu to vienu virzuli, iepriekš dabūnot to vienā svarā ar veco. Nu labi, nebūs tik ideāli, kā varētu būt, bet nu tak nebrauks viņš sacīkstēs un neturēs ilgstoši max apgriezienus uz bāņa.

starp citu labā idēja...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu 400 EUR gabalā par virzuli - neteikšu, ka tas ir lēti...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Visu cieņu tavai problēmai,bet jau 3. topics no tevis par šito tēmu... varēji jau nu turpināt iepriekšējos...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu, vienkārši man pa šodienu bija tie virzuļi jāatrod. Vecajiem neviens nepievērstu uzmanību...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Piekrītu, vienkārši man pa šodienu bija tie virzuļi jāatrod. Vecajiem neviens nepievērstu uzmanību...

pa vienu dienu tev spīd tikai NURAL.....

un vispār ka jau teicu jābrauc uz Lietuvu... kaut to pašu Šauļaju... jo normālo veikālu tur vairāk nekā pa visu LV... ( subjektīvs viedoklis... )

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nē, nu es domāju - pa vienu dienu dabūt precīzu info un vismaz pasūtīt. Serivss pats piedāvā par 200 Ls gabalā, kas manuprāt ir par šerpu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nē, nu es domāju - pa vienu dienu dabūt precīzu info un vismaz pasūtīt. Serivss pats piedāvā par 200 Ls gabalā, kas manuprāt ir par šerpu.

kas par servisu un kādas firmas virzuļi?

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: nevajag shkjiltu - nopirksi tādu pašu klamu, kuram būs ovāl cilindri, beigtas šāles un nedo dies crash rezultātā kloķene līka vai plīsusi

Tu neesi tā mazliet saspiedies??? Ja tik liels bāziens bijis, ja salocās kloķene, TO VAR REDZĒT.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Un pilnīgi normāla lieta ir ielikt vienu virzuli, lietotu.

Klau, autor, tu iauto piestrādā par topiku ražotāju?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Dekster, nepiestrādāju.. Bet neņem ļaunā - es tiešām esmu žurnālists, tāpēc man tie topiki tik raiti rodas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 nez.. izklausaas jau baisi.. bet es ar mainiitu tik vienu (sa*isto) virzuli ir gadiijies 90to saakumaa no b/u motora izraveet aaraa virzuljus ar klanjiem un iekraameet citaa dzinii

pamekleejaam gan diezgan ilgi kameer atradaam jeedziigus(peec izmeera) bet rezultaats... teicams

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nea, vakar vakarā caur VWMotion forumu atradās viens mazlietots Mahle virzulis pa 50 Ls... Jāmēģina sarunāt, lai tik meistari krāmē to iekšā. Skatīsies, kas sanāks. Tomēr tie nav 500 Ls....

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nea, vakar vakarā caur VWMotion forumu atradās viens mazlietots Mahle virzulis pa 50 Ls... Jāmēģina sarunāt, lai tik meistari krāmē to iekšā. Skatīsies, kas sanāks. Tomēr tie nav 500 Ls....

Loģiski. Lai veicās.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Modricimus rakstīja: nevajag shkjiltu - nopirksi tādu pašu klamu, kuram būs ovāl cilindri, beigtas šāles un nedo dies crash rezultātā kloķene līka vai plīsusi

Tu neesi tā mazliet saspiedies??? Ja tik liels bāziens bijis, ja salocās kloķene, TO VAR REDZĒT.

tu ar savu ekonomista izglītību turpini k akāt šajos topikos

ja pa skriemeli trāpīts, neko nevar redzēt. tā pat arī kloķene - ja garenvirzienā bijis sitiens - plīst uz nebēdu

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Nja... 2 gada 1.9 dīzeļpasātu cenas tirgū laikam kritīsies...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Biedri, jautājums - vai šitam TDI motoram tie virzuļi visi četri gab ir vienādi? Cilvēks, kam tie ir uz rokas, saka, ka tie ir vienādi un ne ar ko neatšķiras, bet jautājums ir - kāpēc tad tiem ir atšķirīgi indeksi?

038 107 065 EN 001 (1ais, 2ais virzulis)

038 107 065 EP 001 (3ais, 4ais virzulis)

Apskaidrojiet, kāds gudrs cilvēks, lai zinu, kuru no 3 pārpalikušajiem virzuļiem izvēlēties, lai aizvietotu plīsušo 3o virzuli savā motorā!?!?! Paldies!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

peec idejas uz virzulja jaabuut ieshtanceetam nummuram... tiiri visu nost un peti kas tev orgjinaalajam virsuu i

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Biedri, jautājums - vai šitam TDI motoram tie virzuļi visi četri gab ir vienādi? Cilvēks, kam tie ir uz rokas, saka, ka tie ir vienādi un ne ar ko neatšķiras, bet jautājums ir - kāpēc tad tiem ir atšķirīgi indeksi?

038 107 065 EN 001 (1ais, 2ais virzulis)

038 107 065 EP 001 (3ais, 4ais virzulis)

Apskaidrojiet, kāds gudrs cilvēks, lai zinu, kuru no 3 pārpalikušajiem virzuļiem izvēlēties, lai aizvietotu plīsušo 3o virzuli savā motorā!?!?! Paldies!

Ir naivi cerēt te rast atbildi. Veči, kas ķīlē dīzeļus, inetā nesēž. Grāb to pārdevēju ciet ar visiem poršņiem un rauj pie spečuka. Ja šis nav braucējs, atstāj pie šā dēlu, draugu ar naudu vai vēl kaut kā (garantijas vēstuli ar pases kopiju atstāj), bet pirms pirkšanas parādi tos poršņus vīram, kas liks motoru kopā. Pretējā gadījumā būs spēkā sakāmvārds "Di*sā darbs un materiāls"

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

apskatījos detaļu katalogā, un tik tiešām atšķiras virzuļu artikula nr pēc cilindriem.....

cena iekš www.vagcat.com uzrādās 205 eur +/- par gab

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

katalogos tiešām to virzuļu kodi atškiras, un tas nozīmē ka apsolūti vienādi tie naf, jautājums ir tik tajā, ka iespējams, ka tos var savstarpēji aizvietot, bet ar dzinēja daļam labāk nejokot, jo diez vai spečoks uz aci notieks, var tos aizvietot, vai nē, tāpēc , manuprāt, ir labāk neriskēt likt tur virzuli ar savādāku kodu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ziniet, blins, bet 100kārt paldies Degvīnam no VWMotion - viņa uz dullo iedotais virzulis (no trim, kas mājās bja) precīzi milimetra desmitdaļās atbilda manā motorā noplīsušajam. Un modelis arī identisks! Tak što 500 Ls (+PVN) vietā tikšu cauri ar 50 Ls + visiem jauniem gredzeniem (un vēl šo to).

Tāds starp ctu - VW Centrā man paskaidroja, ka šajā motorā 1, 2ais virzulis esot par 0,2 mm lielāks, nekā 3, 4ais - vai tā ir tiesa, nav ne jausmas... Bet nu labi, ka vismaz kaut ko izdodas atrisināt.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Ziniet, blins, bet 100kārt paldies Degvīnam no VWMotion - viņa uz dullo iedotais virzulis (no trim, kas mājās bja) precīzi milimetra desmitdaļās atbilda manā motorā noplīsušajam. Un modelis arī identisks! Tak što 500 Ls (+PVN) vietā tikšu cauri ar 50 Ls + visiem jauniem gredzeniem (un vēl šo to).

Tāds starp ctu - VW Centrā man paskaidroja, ka šajā motorā 1, 2ais virzulis esot par 0,2 mm lielāks, nekā 3, 4ais - vai tā ir tiesa, nav ne jausmas... Bet nu labi, ka vismaz kaut ko izdodas atrisināt.

Tā arī ir 79,44 mm ir pirmajam un otrajam virzulim, 79,46 trešajam un ceturtajam...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Jā, specifiska tā štellīte ar tiem izmēriem, lai gan lielākā daļa auto specu saka, ka visiem virzuļiem jābūt identiskiem. Bet nu šito 0,2 mm starpību ar aci toč nepamanīsi.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

==Ziniet, blins, bet 100kārt paldies Degvīnam no VWMotion - viņa uz dullo iedotais virzulis (no trim, kas mājās bja) precīzi milimetra desmitdaļās atbilda manā motorā noplīsušajam. Un modelis arī identisks! Tak što 500 Ls (+PVN) vietā tikšu cauri ar 50 Ls + visiem jauniem gredzeniem (un vēl šo to).==

Zini, varbuut veseligi izmerit arii mm simtdaljas, un pec tam priecaties vai der vai ne.. nu tas taa, optimismam

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

tu ar savu ekonomista izglītību turpini k akāt šajos topikos

ja pa skriemeli trāpīts, neko nevar redzēt. tā pat arī kloķene - ja garenvirzienā bijis sitiens - plīst uz nebēdu

lai nu tā būtu, plīšanas spečuk

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti