Auto no 4-4,5k EUR

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Senči beidzot ir izlēmuši šķirties no 3. golfa un pārsēstis uz kaut ko lielāku un ērtāku.

Viņi nedzīvo Rīgā, tāpēc vēlams daudz maz populārs modelis, lai nerastos problēmas ar servisiem un rezerves daļām. Arī mega degvielas patēriņš viņus noteikti neiepriecinās.

Mani ieteiktie kandidāti secībā:

VW Passat no 97. gada

Toyota Avensis

Mazda 626 97.-99.g.

Mitsubishi Galant no 97.g.

Ko no pieredzes varat ieteikt?

 
1 2
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: tik vien kaa apskatiijos ko var no 940tajiem dabuut - izveele suxaina maigi izsakoties taadaa zinjaa labaak buutu skatiit 850to, lielaaka izveele, priekshpiedzinja arii, jaunaaks modelis ij skaitaas peedeejais no iistajiem volvo

Par izvēli uz vietas nevajadzētu satraukties, jo pirks viņi caur paziņu, kas dzen no Vācijas. Atvedīšot par "pašizmaksu"

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Uggga rakstīja: It kā viens no variantiem viņiem bija A4. .

Tu tak pats teici, ka grib kaut ko lielāku un ērtāku par golfu!

Nu izskatās viņš lielāks par golfu, tāpēc cilvēki iedomājās, ka tur būs vairāk vietas

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: no pieredzes varu teikt ka tas bus pats sudigakais pirkums vinju muuzhaa. labak lai maksaa 100ls menesii un brauc ar jaunu skoda fabia. reali shitaas 10gadigas miskastes nav lietojamas bez galvassapeem. es nesaprotu jus cilveki tiesham tik maz pelnat jeb jums ar galvu nav kautkas kartiibaa? pirkt 10gadigu passatu ir tas pats kas iegadaties nesterilizilizeetu kuci un pectam vaimanaat ka vinja mekleejas. paskaties tepat diskusijas bija viens piemers - noperk chalis pasatinju un tad remontee pa tuukstoshiem. nafig tas vajadziigs? maksaa liizi un rullee ar jaunu!

man prieks , ka tu brauc ar škodu... un ka tev ar galvu viss kārtībā...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Njā... Saabs laikam nebūs tā īstā mašīna - nav nedz vienkārša, ne ekonomiska...

Es gan tomēr ieteiktu uztaisīt vienu testa braucienu... varbūt iepatiksies... Bet tas jau ir pats galvenais - lai mašīna patiktu...

98., 99. gada Saab 9-3 maksā 4 - 5k eiras...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Opreģeļiķes že!

Ja vajag lielu un labu - volvo vagons, mb 124, omega

Ja vajag praktisku - vacā octavia

es kad skatījos 4-4,5 ke mašīnas beigās nospļāvos un paņēmu pa 6,5 AR 156 ar ādu un lielo dīzeli. Un zin - nesūdzos

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

saabu toch laukiem ne kam laukos celtniekam lidmashiinu? ta jau labaak kaadu 99 gada mondjiku tjip www.mobile.de/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

BMW

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: BMW

pretendents uz nedēļas postu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a kas vainas e34 universaalim?!!? tik vien kaa baisi neekonomisks pasaaciens

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: a kas vainas e34 universaalim?!!? tik vien kaa baisi neekonomisks pasaaciens

Kas vainas E39 touringam ar 4,4 benzinmotoru ???

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Kamikadze rakstīja: a kas vainas e34 universaalim?!!? tik vien kaa baisi neekonomisks pasaaciens

Kas vainas E39 touringam ar 4,4 benzinmotoru ???

neiekljaujaas cenaa?!?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

shearer rakstīja: no pieredzes varu teikt ka tas bus pats sudigakais pirkums vinju muuzhaa. labak lai maksaa 100ls menesii un brauc ar jaunu skoda fabia. reali shitaas 10gadigas miskastes nav lietojamas bez galvassapeem. es nesaprotu jus cilveki tiesham tik maz pelnat jeb jums ar galvu nav kautkas kartiibaa? pirkt 10gadigu passatu ir tas pats kas iegadaties nesterilizilizeetu kuci un pectam vaimanaat ka vinja mekleejas. paskaties tepat diskusijas bija viens piemers - noperk chalis pasatinju un tad remontee pa tuukstoshiem. nafig tas vajadziigs? maksaa liizi un rullee ar jaunu!

man prieks , ka tu brauc ar škodu... un ka tev ar galvu viss kārtībā...

nebraucu ar skodu bet ar vecu subaru. apmerinaats tagad esi jefinj?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Par minēto cenu tik tiešām neko jēdzīgu nopirkt nevar Ja nu vienīgi ka tik no punkta A uz B

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

cik daudz vecs subars pagarina?!!?

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

Opel Omega vai vecta, vietas daudz, neluuzt, ja salaudz, tad detaljas leetas.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

ir dabuunama 626 97.g---..... mazda pa leetaam naudaaam, shobriid meetaajas servisaa peec visa zinaamaa nomainjas un apkopes. vieniigais miiinuss, ka jaatrod sakariigs blekjenieks un kraasotaajs.

potenciaalajam mazdas pirceejam sanaaca nejaushi paardot citu auto un taa nu mana kraasainaa 626 ir pieejama, bet nu jau peec servisa un piekares diezgan pamatiigas paarlasiishanas.

taa vot

ja nu kas, tad ieksh skype tominjsh_

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti