elektrības ģenerators 32kW

bogy Reģ.: 14.10.2004
 
1.. 7 8 9 10 11 12 13
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Īsāk sakot,ņefig pieķerties lietām. Man tēvam māja, 300 m2 , dzīvo divatā ar mammu. Mēģināju pierunāt pārdot un par to naudu uzbūvēt mazu mājiņu diviem. Zeme ir, viss ir...Treknajos gados uzradās pircējs par ļoti labu ciparu...nē,nevarot,to māju vectēvs palīdzēja celt, tur viss paša rokām esot taisīts,nevarot tā. Redzu,slogs viņam tā māja bet prom neies.

Es to nevēlos dzīvot.

Zini tajā vārdu salikumā "dzimtas mājas" kaut kas ir !!! Dažreiz nauda nav tā pasākuma vērta, lai cik arī salds cipars tas neliktos uz pārdošanas brīdi. Tiesa 300 m2 arī nav maza mājiņa - VVZ kā labāk !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu jā, tur jau tā lieta-dzimtas mājas. Pieķeršanās pamatīga. Tā māja jau tad bija par lielu, padomju laika monstrs patiesībā. Bet bija jau ok, par gāzi maksājām tad kaut kādu simbolisku naudiņu, siltumu regulējām atverot logus

Vispār Dekster proties - saražo vienu kārtīgu latviešu Desksterēnu ģimeni, lai ir pielietojums visiem 300 m2.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...

Cik tas ir -kārtīga DG ?

Kārtīga latviešu ģimene sākas no 4 bērneļiem

Tā kā es ar tikai tāds "latviešu tautas ienaidnieks" ar 1 gab.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man gan patiik piekjerties lietaam. un nesaskatu tajaa neko ljaunu. man arii majaa jurmalaa uz 300 metriem. mess tik ar sievu divataa, pagaidaam, neilgi vel taa buus nodokli sola celt astronomisku, bet mees tik liekam iekshaa, taisam parbuves un remontus. ne viss ir merams naudaa. kaut taas nav manas dzimtas maajas, bet tomeer ceru te arii pensiju sagaidiit. ljoti daudzi apsej arii manu piekjershanos manam sirds auto audi 200. radinji tik peerk svaigaakus un spidigaakus, un groza pirkstu pie galvas, kad es shat tad to piedarbinu un kkur izbraucu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da viš jau saražojies, ka dihlofoss sāk trūkt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man garāžā 2 baloniņi stāv plauktā ar veco labo dihlofosu. varu drusku iepūst.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es piekristu ja Tu pa diktam pūstu...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

dekster, tev tie teksti kā tipiskam bomāram

No sērijas, nav man tagad mājiņas, bet nākotnē būs pati krutākā, braucu ar šrotu, bet kad aizveru acis, tad sēžu mersī.

Nu pilnīgi žēl tevis paliek. Sencis tevi izmeta no mājas (laikam viņam apnika tās mūžīgās bēdzējas...). Saki nav tagad apstākļi mājas būvēšanai? Nu ja, kārtējā bēdzēja aizbēgs ar visu māju...

Bet nekas, turpini vien apliecināties virtuālajā pasaulē. Tas tev labi sanāk... vismaz te tu vari pirmo pārspļaut...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: dekster, tev tie teksti kā tipiskam bomāram

No sērijas, nav man tagad mājiņas, bet nākotnē būs pati krutākā, braucu ar šrotu, bet kad aizveru acis, tad sēžu mersī.

Nu pilnīgi žēl tevis paliek. Sencis tevi izmeta no mājas (laikam viņam apnika tās mūžīgās bēdzējas...). Saki nav tagad apstākļi mājas būvēšanai? Nu ja, kārtējā bēdzēja aizbēgs ar visu māju...

Bet nekas, turpini vien apliecināties virtuālajā pasaulē. Tas tev labi sanāk... vismaz te tu vari pirmo pārspļaut...

tas gan bija skarbi (x3) un pkuj, ka tev nepatīk...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

voot ko nozīmē, ka cilvēkam ir nekustamā īpašuma māklera sertifikāts

drošvien jamais arī sestdienās nestrādā nenodarbojas ar publiskiem pasākumiem līdz saules rietam

miesīgos vecākus izmāklerēt no mājas var tikai pilnīgs mākleris

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nee nu zinama logika tajaa visaa ir. tomeer aizmirsaas taada lieta, ka veciem cilveekiem nav vairs taas logikas, un dzivo shamie uz pieradumiem un veelas stabilitati, pat tad, kad ir gruuti. man maate arii rapo pa zemi, audzee visaadu drazu, gjiibst nost no bezspeeka, bet tad atkal tik dobee un pakalja gaisaa. kaut mieriigi var atljauties to visu iegadaat veikalaa. un to zemes gabalu ustaisiit par atpuutas vietu no dzivoklja.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

miesīgos vecākus izmāklerēt no mājas var tikai pilnīgs mākleris

tas nopietni, jeb Tu tagad tirsies?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: nee nu zinama logika tajaa visaa ir. tomeer aizmirsaas taada lieta, ka veciem cilveekiem nav vairs taas logikas, un dzivo shamie uz pieradumiem un veelas stabilitati, pat tad, kad ir gruuti. man maate arii rapo pa zemi, audzee visaadu drazu, gjiibst nost no bezspeeka, bet tad atkal tik dobee un pakalja gaisaa. kaut mieriigi var atljauties to visu iegadaat veikalaa. un to zemes gabalu ustaisiit par atpuutas vietu no dzivoklja.

vo pļin, krāmējam uz ragavām un mežā iekšā... kur tādi urodi rodas?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man gan Tēvs, gan Mamma aizgāja ar pusgada starplaiku... tā kā es visai sāpīgi to uztveru...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

miesīgos vecākus izmāklerēt no mājas var tikai pilnīgs mākleris

tas nopietni, jeb Tu tagad tirsies?

kas te ko tirzties? tikai pasaku skaļi faktus..... varbūt nedaudz citā griezumā, kā tas būtu patīkami klausāms....

bet iedomājies, ka cilvēks savām rokām ir palīdzējis vectēvam celt Māju (kas tajā laikā nemaz tik vienkārši nebija) un tad nostādi sevi viņa vietā - kā tad izklausās sekojošais teksts "davaj tagad pārdosim šito māju un uzcelsim jums vietā citu! pircējs jau man ir un zeme jau ir iegādāta"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

miesīgos vecākus izmāklerēt no mājas var tikai pilnīgs mākleris

tas nopietni, jeb Tu tagad tirsies?

kas te ko tirzties? tikai pasaku skaļi faktus..... varbūt nedaudz citā griezumā, kā tas būtu patīkami klausāms....

bet iedomājies, ka cilvēks savām rokām ir palīdzējis vectēvam celt Māju (kas tajā laikā nemaz tik vienkārši nebija) un tad nostādi sevi viņa vietā - kā tad izklausās sekojošais teksts "davaj tagad pārdosim šito māju un uzcelsim jums vietā citu! pircējs jau man ir un zeme jau ir iegādāta"

Tu vari tā, ar lāpstu pa pieri?

Iedzina viņš večus zemē, jeb nē?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

miesīgos vecākus izmāklerēt no mājas var tikai pilnīgs mākleris

tas nopietni, jeb Tu tagad tirsies?

kas te ko tirzties? tikai pasaku skaļi faktus..... varbūt nedaudz citā griezumā, kā tas būtu patīkami klausāms....

bet iedomājies, ka cilvēks savām rokām ir palīdzējis vectēvam celt Māju (kas tajā laikā nemaz tik vienkārši nebija) un tad nostādi sevi viņa vietā - kā tad izklausās sekojošais teksts "davaj tagad pārdosim šito māju un uzcelsim jums vietā citu! pircējs jau man ir un zeme jau ir iegādāta"

Tu vari tā, ar lāpstu pa pieri?

Iedzina viņš večus zemē, jeb nē?

nu nē tak....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

klausi vairāk te pirmo ar kaksi ...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

liels puika, bet sviestu dzen...

nav man par viņu laba doma, bet tik slikti... tad jābūt paucam....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:...

ja dzīve dos, labprāt gribētu Tev roku paspiest...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Iedod Yetti mazo pirkstiņu, izpakaļos pa skarbo...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Iedod Yetti mazo pirkstiņu, izpakaļos pa skarbo...

nav man tādas vēlmes....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: klausi vairāk te pirmo ar kaksi ...

ne jau es to izdomāju

lasi te www.iauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

incanti vai vadoņa senčiem ir elektrības ģenerators

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti vai vadoņa senčiem ir elektrības ģenerators

Jā. Apmierināji ziņkāri?

nu tad beidzot ir topika tēmā

1.. 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti