elektrības ģenerators 32kW

bogy Reģ.: 14.10.2004
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: AR bitēm jau nav problēma, dabas brīnums ir kamenes, kurām spārna lielums attiecībā pret masu atbilstoši klasiskajām \"zināšanām\" saka ka šitāds \"ķēms\" nevar lidot. Bet tokš lido !

Laikam nesen vienu un to pašu vācu romantisko kino esam skatījušies ,

btw: www.sciencedaily.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jamie izmantoja pribambasus... pūkam bija gaisa balons, karlsons ir mūsdienu helīša priekstecis, vienīgi degviela tāda dīvaina - zapte

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jamie izmantoja pribambasus... pūkam bija gaisa balons, karlsons ir mūsdienu helīša priekstecis, vienīgi degviela tāda dīvaina - zapte

nez ko brālītis pīpēja ja redzēja runājošu ventilātoru

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

Laikam nesen vienu un to pašu vācu romantisko kino esam skatījušies ,

btw: www.sciencedaily.com/...

Nepateikšu ko esmu skatījies, jo televizors jau kādu laiku kā man nav cieņā - vienus mēslus rāda, bet jā kaut kas tāds "galvā" bija iesēdies - paldies par linku - intersanti.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Pirmais rakstīja: jamie izmantoja pribambasus... pūkam bija gaisa balons, karlsons ir mūsdienu helīša priekstecis, vienīgi degviela tāda dīvaina - zapte

nez ko brālītis pīpēja ja redzēja runājošu ventilātoru

Kad tevi pieskatītu Bokas jaunkundze, tad ne tikai Ventilators sāktu ar tevi sarunāties

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pērku ģeneratoru 5-10 kW ar benzīna vai dīzeļdzinēja piedziņu. Ķīnīzeri neinteresē.

pērc!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Pērku ģeneratoru 5-10 kW ar benzīna vai dīzeļdzinēja piedziņu. Ķīnīzeri neinteresē.

====================

Hmm, vai tad taa shodien ir probleema? Jeb tu meklee b/ueksemplaaru? Nja, laikam jau labaakaa izveele ir diizelis shodien ... kaa atminu, mums uz saciikshauto transportbusa taads staaveeja, kaadi 5 kW laikam bija, a varbuut 6 kW. Baigi labais, tai savaa kapsulaa straadaaja

tik klusi, ka bij roka jaaliek pie kastes, lai saprastu, ka straadaa ... njaa, YAMAHA Diesel ...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Pirmais rakstīja: jamie izmantoja pribambasus... pūkam bija gaisa balons, karlsons ir mūsdienu helīša priekstecis, vienīgi degviela tāda dīvaina - zapte

nez ko brālītis pīpēja ja redzēja runājošu ventilātoru

Kad tevi pieskatītu Bokas jaunkundze, tad ne tikai Ventilators sāktu ar tevi sarunāties

esi ka nu preciizaaks.. pie vainas ne pati Bokas jaunkundze... bet jamaas ceptaas biezpienmaizites ar mazmaziitinju kanjepju piedevu

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Krievu variants, paarvietojamais uz ritenjiem, bet gan 20kw un lietots - nuu iistens traktors - der?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Krievu variants, paarvietojamais uz ritenjiem, bet gan 20kw un lietots - nuu iistens traktors - der?

motors kāds? no 40nieka vai ar ūdens dzesēšanu?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ar uudens dzeseeshanu, apm. taadus kaadreiz Riigas diizelis taisiija.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pa cik?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Vareetu jau meegjinaat tevi nokaast, bet paskaties ss.lv, tur ir par 700ls kaut kur Bauskas pusee

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

He-he

Vajag.

Un fiksi.

Vismaz 40 kw

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nesen vienā pamestā šķūnī atradām padomju laiku pārvietojamo (piekabe smagajam) kompresoru/ģeneratoru ar visiem pribambasiem (šļaukām, atskaldāmajiem āmuriem, instrumentu komplektu). Pat izdevās pielaist.

Izskatījās, ka kāds to bija sev prihvatizējis perestroikas laikā, noslēpis un aizmirsis.

Verķis sūds, bet metāla daudz.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es to saucu par teritorijas attīrīšanas darbiem. Par nevajadzīgo lietu utilizāciju.

p.s. nu kautkas līdzīgs kā tu lasi lietotos prežus un konservu bundžas...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kur tā attīrāmā teritorija ir? es ar varētu kaut ko utilizēt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: kur tā attīrāmā teritorija ir? es ar varētu kaut ko utilizēt.

Salaspils pagastā, Balto ķiršu ielā. Tur mētājas visādi krāmi, renaults un visādi citādi sūdi.

Stopiņos?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: kur tā attīrāmā teritorija ir? es ar varētu kaut ko utilizēt.

Salaspils pagastā, Balto ķiršu ielā. Tur mētājas visādi krāmi, renaults un visādi citādi sūdi.

balto ķiršu ielā neesmu manījis nevienu renaultu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: kur tā attīrāmā teritorija ir? es ar varētu kaut ko utilizēt.

Salaspils pagastā, Balto ķiršu ielā. Tur mētājas visādi krāmi, renaults un visādi citādi sūdi.

Stopiņos?

stopiņos nav balto ķiršu ielas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

renaults jau sadalījies organiskos atkritumos un apstādīts ar latvāņiem?

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Ja jau par elektriibas paartraukumiem runaajot...

Varbuut kaadam ir intrese par taisaamu APC Bac-UPS 900 Par kaadiem paaris aliem vareetu atdot. Verkjis nonaaca manaas rokaas, bet neizraada dziiviibas paziimes.Iekshaa ir 4 akumulaatoru bloki, kas visticamaak ir nospraagushi.

Pieljauju ka nomainot akumulatorus un sataisot to, izmaksas vienalga buutu leetaakas nekaa iegaadajoties taadu jaunu.

Arraa izmest taa kaa rokas neceljaas.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Ja jau par elektriibas paartraukumiem runaajot...

Varbuut kaadam ir intrese par taisaamu APC Bac-UPS 900 Par kaadiem paaris aliem vareetu atdot. Verkjis nonaaca manaas rokaas, bet neizraada dziiviibas paziimes.Iekshaa ir 4 akumulaatoru bloki, kas visticamaak ir nospraagushi.

Pieljauju ka nomainot akumulatorus un sataisot to, izmaksas vienalga buutu leetaakas nekaa iegaadajoties taadu jaunu.

Arraa izmest taa kaa rokas neceljaas.

Man ir APC 300, arī nestrādājošs. To metīšu pa taisno ārā, varbūt arī nē, jo ir vēlviens hvz kāds, bet strādājošs. Ir doma strādājošā aķi izmantot akumulatora skrūvgriezim, un vienu no upsiem kā lādētāju (kurš ātrāk uzlādēs, to nemetīšu prom).

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu 300 man vnk izbeidzaas akjis, nopirku Argusaa pa 12 ls jaunu un pilda savas funkcijas kaa jauns...

Shitajaa 900 izskataas ka iet iekshaa taadi pa 12 ls veseli 4.

Bet jauns upsis maksaas vismas 30 ....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vienu laiku tur mētājās sadeguša BMW e39 virsbūve.

to bembi nosvilināja sestdienā uz piebraucamā ceļa.... jamais tur mētājās 2 nedēļas.... kautkādi menti jamo pētīja, un beigās jamie arī aizvāca, nu ne gluži menti paši, bet kad brauca vedējs pakaļ, tad menti bija klāt

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti