igaunju stukachi :)

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
1 2
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu un tagad vares iegruzit kuru gribes.Nepatik kaimiņš zvanu 3reiz diena ka viņš parkapj noteikumus.Debilisms kaut kads

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu un tagad vares iegruzit kuru gribes.Nepatik kaimiņš zvanu 3reiz diena ka viņš parkapj noteikumus.Debilisms kaut kads

Neiztiks protams bez idiņiem un mazvērtības kompleksu mocītajiem, bet kopumā tas varētu likt pierauties dažam labam "kakoj russkij neļjubi bistoj jezdi" (ceru, ka iautisti saprot, ka ar to es nedomāju krievis . Jo zvans nav anonīms, par bazāru var sanākt atbildēt, tātad jābūt partiesam iemeslam, lai zvanītu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

batka rakstīja: Nu un tagad vares iegruzit kuru gribes.Nepatik kaimiņš zvanu 3reiz diena ka viņš parkapj noteikumus.Debilisms kaut kads

Neiztiks protams bez idiņiem un mazvērtības kompleksu mocītajiem, bet kopumā tas varētu likt pierauties dažam labam "kakoj russkij neļjubi bistoj jezdi" (ceru, ka iautisti saprot, ka ar to es nedomāju krievis . Jo zvans nav anonīms, par bazāru var sanākt atbildēt, tātad jābūt partiesam iemeslam, lai zvanītu.

Nolādēts, kas noticis ar manu pareizrakstību Jābūt "neljubit" un "es nedomāju krievus"

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Var jau piezvanīt un nosaukt cita cilvēka datus, ne savus, un kaimiņam tik "gruzīt".

Eh padomijā dzīvojošie, ko tik neizdomās, lai kādu apčakarētu

janicc Reģ.: 07.05.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jau pareiza doma. Nesen ziņās bija, ka kaut kāds kadrs ar NEOPLAN krietnās promillēs noķerts. Arī tak cilvēki zvanīja uz policiju un informēja, ka viens ar autobusu taisa avārijas situācijas uz ceļa. Pirmie zvani bija no Siguldas, a apturēja viņu tikai Juglā... Kāpēc tik garš laiks pagāja - ne vidējam autobraucējam ir skaidrs kam zvanīt, ne arī poličiem uz anonīmiem zvaniem un neskaidru info gribas reaģēt. Bet ieviest speciālu numuru, kur uzreiz ir skaidrs, ka zvanītāja numurs tiek fiksēts un uzlikt poličiem par pienākumu reaģēt. Un ja gribi sariebt kādam un ne pa tēmu piezvanīji, atbildība par viltus izsaukumu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

visi zvani uz policiju tapat tiek ierakstiti

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Tikai viena problēma... Ja sāktu zvanīt, par visiem malačiem, kas taisa brīnumus sastrēgumos tā līnija nokārtos... Es gan labprāt pazvanītu par "svētajām govīm" - autobusiem un trolejbusiem...

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

un ja vel visi sāks zvanīt par to ka VWfans sēņo uz 75km/h tad līnija nobeigsies !!!

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Būtu labi tāda līnija arī LV. Nesen braucu ar autobusu un tas gribēja pārkārtoties uz salu tilta 3 joslā, viens SAAB viņu nepalaida un ticis priekšā autobusam sāka veidot avārijas situācijas (piem. mest pa mēmajiem), vairāki cilvēki autobusā guva dažādus sasitumus. Liecinieki pilns autobuss, ja tikai būtu kur piezvanīt par tādiem idiotiem, tad viņš pamatīgi ieberztos, gan bez tiesībām paliktu, gan no naudas šķirtos.

P.S. Saabam bija sarkanais nummurs ko izmanto auto tirdzniecībā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es jau tā piedalos Statistikas uzlabošanā www.lad.lv/... un pie katras mērīšanas būdiņas braucu ar 70. Un vai tad tāpēc ka es uzlaboju statistikas datus būtu kādam jāzvana?

Otrs kas - pie mums tāda sistēma nestrādās jo no zelta zivtiņas nosaukt izdomātus personas datus – divus pirkstus apslapināt - un sūdzies kaut vai par pašu Kalvīti.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Man nekas nebūtu pretī šitādam pasācienam, var jau štelli izmēģināt testa režīmā, ja fufels sanāk, ta nekā, jo situācijas, kad kāds kretīns ir iedomājies ka noteikumi ir citiem un RUPJI tos ignorē, nav retums.

Murmulis Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Es jau tā piedalos Statistikas uzlabošanā www.lad.lv/... un pie katras mērīšanas būdiņas braucu ar 70. Un vai tad tāpēc ka es uzlaboju statistikas datus būtu kādam jāzvana?

Otrs kas - pie mums tāda sistēma nestrādās jo no zelta zivtiņas nosaukt izdomātus personas datus – divus pirkstus apslapināt - un sūdzies kaut vai par pašu Kalvīti.

Un kā vēl strādās. Mobilo operatori ja ļoti vēlas var noteikt katra telefona atrašanās vietu līdz, ja nekļūdos 1m precizitātei. Attiecīgi mentiem aizbraukt un paņemt ciet numura lietotāju nav nekādas problēmas. problēma var būt tikai daudzstāvenēs jo pateikt kurā stāvā ir numurs nav pagaidām iespējams.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Tikai viena problēma... Ja sāktu zvanīt, par visiem malačiem, kas taisa brīnumus sastrēgumos tā līnija nokārtos... Es gan labprāt pazvanītu par "svētajām govīm" - autobusiem un trolejbusiem...

Rokas nost no autobusiem un trolejbusiem! Katrs no viņiem pilsētu atbrīvo no vismaz 10 izrūsējušiem šrotiem uz ielām. Jā, lien viņi dažreiz beztēmā drusku, bet tomēr ir samērā viegli pamanāmi.

Vēl gandrīz katru rītu novēroju idiotus, kas nedod ceļu busiem un troļļiem, kuri sākuši izbraukt no pieturām.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Nu jau, 1m, daudz filmas skaties? Un vispār, kaut cik precīzi noteik var ja telefons atrodas vismaz 3 torņu pārklājumā, un precizitāte šaubos vai ir metri 100m. Kāds specālists varētu nokomentēt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ATUS rakstīja: Būtu labi tāda līnija arī LV. Nesen braucu ar autobusu un tas gribēja pārkārtoties uz salu tilta 3 joslā, viens SAAB viņu nepalaida un ticis priekšā autobusam sāka veidot avārijas situācijas (piem. mest pa mēmajiem), vairāki cilvēki autobusā guva dažādus sasitumus. Liecinieki pilns autobuss, ja tikai būtu kur piezvanīt par tādiem idiotiem, tad viņš pamatīgi ieberztos, gan bez tiesībām paliktu, gan no naudas šķirtos.

P.S. Saabam bija sarkanais nummurs ko izmanto auto tirdzniecībā.

Gan jau ka izlaidi to, kas notika ieprieks. Man diezgan biezi ir gadijies, ka autobuss vienkarsi "panem uz masu". Piemeri - Brivibas / Elizabetes krusts virziena uz vecrigu - autobuss no labas joslas aizbrauc taisni uz kreiso un mani no noklusanas lenina vieta paglaba vienigi labas bremzes. Raina bulvari - posma no brivibas lidz arhitektu ielai garais autobuss pamana joslu nomainit tris !!! reizes, neparadot pagrieziena signalus un ignorejot to, ka es atrodos jau blakus vina aizmugurejai dalai. Un labakais, bet ne lidz galam notikusais - bracot pa labo malejo zem jauna dievidu tilta autobuss no videjas joslas izdomaja parkartoties un mani pamanija tikai tad, kad jau bija pa pusei labaja josla - es jau biju paspejis izdomat, cik interesanti bus gaidit policiju iespiestam starp betona apmali un autobusu.

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Varu piebils ka peec ~50m tas pats Saab no 3 joslas pārkārtojās uz 1 lai tiktu uz krasta ielu. Nav svarīgi vai autobuss megina panemt uz masu vai nee. Padomā kas būtu ja katrs kuram TU esi mēģinājis ielīst priekšā paņemot uz masu, bet nav sanācis, sāktu tevi pārmācīt tādā veidā. Ir tikai normāli palaist sabiedrisko pārkārtoties.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ATUS rakstīja: Varu piebils ka peec ~50m tas pats Saab no 3 joslas pārkārtojās uz 1 lai tiktu uz krasta ielu. Nav svarīgi vai autobuss megina panemt uz masu vai nee. Padomā kas būtu ja katrs kuram TU esi mēģinājis ielīst priekšā paņemot uz masu, bet nav sanācis, sāktu tevi pārmācīt tādā veidā. Ir tikai normāli palaist sabiedrisko pārkārtoties.

Meginu padomat, bet nesanak... Nelienu nevienam nekaunigi prieksa. Ja ir vajadziba kadreiz parkartoties neieklaujoties plusma, tad to vienmer ir iespejams izdarit pieklajigi, tadel, ka ir pietiekami daudz vaditaju, kas ciena svstarpeju pieklajibu un palaiz citus. "Uz masu" megina panemt tikai tie, kam vienmer ir jabut pirmajiem un jaapbrauc sastregumi pec tam citiem iespiezoties prieksa. Bet sabiedrisko bus normali palaist parkartoties tad, kad ari sabiedriskai cienis parejos satiksmes dalibniekus. Sobrid tos idiotus, kas ar autobusu brauc slalomu vai pie sarkana iebrauc krustojuma, aizskersojot krustojumu neuzskatu par vajadzigu jebkur laist.

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Hmm krustojuma ar sarkano gaismu tur nebija, slalomus autobuss netaisīja. Jautājums, ka Saab vadītājs secināja, ka konkreta busa vaditajs ir idiots???

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Nu jau, 1m, daudz filmas skaties? Un vispār, kaut cik precīzi noteik var ja telefons atrodas vismaz 3 torņu pārklājumā, un precizitāte šaubos vai ir metri 100m. Kāds specālists varētu nokomentēt.

Nu, tādēļ jau var noteikt atrašanās vietu - pēc triangulācijas metodes

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Cik zinu tad vairākās EU valstīs caur WAP var ieiet mājaslapās un izvēlēties iespēju lai parāda tavu atrašanās vietu. Precizitāte līdz 1m. Pats esmu izmantojis lai noteiktu savu atrašanās vietu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

ATUS rakstīja: Varu piebils ka peec ~50m tas pats Saab no 3 joslas pārkārtojās uz 1 lai tiktu uz krasta ielu. Nav svarīgi vai autobuss megina panemt uz masu vai nee. Padomā kas būtu ja katrs kuram TU esi mēģinājis ielīst priekšā paņemot uz masu, bet nav sanācis, sāktu tevi pārmācīt tādā veidā. Ir tikai normāli palaist sabiedrisko pārkārtoties.

Bizdu to sabiedrisko... Viņu dzinejs ir grafiks,tāpē šie tā sporto.

Ar autobusiem un trolejbusiem nav tik traki,bet taxistus un mikriņus(maršrutniekus),es sen jau vairs principa pēc nekur nelaižu.Man viņi riebj.

Txists skuju kādu laidis... jo taxisti 70% ir šaurās pierites,izbijušie zeki,un visādi fooking pendži... štob toljka klienta po bistreje dostavitj...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Un ko tas dos, ka noteiks telefona atrašanās vietu? Ja es braucu 90 km/h? Fufels tāda ideja.

Toties ir fakts, ka ir tāda lieta kā telefona identifikācijas numurs.

Un nejau uz kāda zvana pamata kādu tiesās. Tas būtu informatīvs pasākums, kurš varētu krāties datu bāzē. Un pie kaut kādām CP fiksētām problēmām, ja stāsta pasaciņas, var redzēt, ka par 'kingu' jau ir 28 zvani....Un izf.ukot tā kārtīgi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

vēl briesmīgāka taksistu suga, kas taupa uz visu

reiz baigi vajadzēja taxi un ņēmu pirmo, kas pagadījās

sajūta bij tāda, kad kopš šo vāgi iegādājās tksists, tas nebija mazgāts ne no iekšās ne no āras, ceņņiku bija ierubījis pilno Ls 1,50 par iekāpšanu un 0,50 par katru km, pie kam dienas laikā.

Brauca viņš uz gāzi, ar sliktu gāzes iekārtu - voncīja pat salonā, toties apgriezienus savam megafordam necēla, šķiet, augstāk par 1500 rpm... Pagriezienus rādīja cik minimālie iespējams, lai lampiņu resursu laikam taupītu. Brauca max 45 km/h, kad bija ieskrējies izmantojot savu iedomu redlainu 15oo rpm... Ne viens vien apkārt bja priecīgs par šādu auto automašīnu plūsmā...

Pie kam pilsētu nezina, utt...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Dexter tada situacija tev butu hana jo fans,gomiks un sviests par tevi vien balsotu

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Dexter tada situacija tev butu hana jo fans,gomiks un sviests par tevi vien balsotu

Bet var jau piezvanīt un pateikt, ka ar numuru LV XXXX braucis pie sarkanā, pa logu izvilkts kardāns runā pa mobilu utt., Igaunijā nerādīsies

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti