Tirgoju nost Dodge Intrepid 2000

VIENS Reģ.: 23.11.2003
 
1 2 3
VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

cena ir 4900 EUR, bet var pierunat mazliet nomest

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Viena probleema...2.7motors atshkiriibas no 3.2 un 3.5, shis atri vien `noklaajas`...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

pateikšu uzreiz buus baigaas auzas tev viņu pārdot par šo ciparu un nāksies nevis mazliet bet tā ļoti pamatīgi nomest cenu!!! Saku no pieredzes, ziemaa tirgoju taadu pašu intrepidu bet pa 4200EUR, bet tam veel bija āda klima, 3.2 motors tiptroniks, 3.2 motors ES komplektācija un pa 4200 gribeetaaji rindaa nestaaveeja 3 nedeelas tirgoju, (un beigaas nevis notorgoju bet sanaaca iemainiit pret xedos mazdiņu kuru pārdevu dienas laikā) nezinu bet taa mašīna galīgi nav populāra. šitam attiecīgi cena varētu būt ap 3500-3700EUR.

Karluco Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

3 nedēļas ir maz, man kolēģis savu VW passatu 2 mēnešus tirgoja! Vajag pacietību un viss būs ok!

Dzonijs_007 rakstīja: pateikšu uzreiz buus baigaas auzas tev viņu pārdot par šo ciparu un nāksies nevis mazliet bet tā ļoti pamatīgi nomest cenu!!! Saku no pieredzes, ziemaa tirgoju taadu pašu intrepidu bet pa 4200EUR, bet tam veel bija āda klima, 3.2 motors tiptroniks, 3.2 motors ES komplektācija un pa 4200 gribeetaaji rindaa nestaaveeja 3 nedeelas tirgoju, (un beigaas nevis notorgoju bet sanaaca iemainiit pret xedos mazdiņu kuru pārdevu dienas laikā) nezinu bet taa mašīna galīgi nav populāra. šitam attiecīgi cena varētu būt ap 3500-3700EUR.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

filips pusgadu tirgo sabu mega rullzu bumeri 530d

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja: katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Kad? Ja nesen nu nezinu tad tā var veikties vēl tikai Keno izlozē

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Lomixx rakstīja: katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Kad? Ja nesen nu nezinu tad tā var veikties vēl tikai Keno izlozē

Ha-ha, tas bija ja nemaldos martā

Aprīkojums bija laps, lūka kondiķis, elektriki regulējami beņķi un vēlvisādas fīčās + plus bišķi nobružats purns no tā, ka ieliku tiko kā nopirktam nisanam pakaļā, kurs bija tiko ka izbraucis no salona un paspējis nobraukt 200 metrus

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: pateikšu uzreiz buus baigaas auzas tev viņu pārdot par šo ciparu un nāksies nevis mazliet bet tā ļoti pamatīgi nomest cenu!!! Saku no pieredzes, ziemaa tirgoju taadu pašu intrepidu bet pa 4200EUR, bet tam veel bija āda klima, 3.2 motors tiptroniks, 3.2 motors ES komplektācija un pa 4200 gribeetaaji rindaa nestaaveeja 3 nedeelas tirgoju, (un beigaas nevis notorgoju bet sanaaca iemainiit pret xedos mazdiņu kuru pārdevu dienas laikā) nezinu bet taa mašīna galīgi nav populāra. šitam attiecīgi cena varētu būt ap 3500-3700EUR.

Videjas cenas ir stipri virs 3500

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: pateikšu uzreiz buus baigaas auzas tev viņu pārdot par šo ciparu un nāksies nevis mazliet bet tā ļoti pamatīgi nomest cenu!!! Saku no pieredzes, ziemaa tirgoju taadu pašu intrepidu bet pa 4200EUR, bet tam veel bija āda klima, 3.2 motors tiptroniks, 3.2 motors ES komplektācija un pa 4200 gribeetaaji rindaa nestaaveeja 3 nedeelas tirgoju, (un beigaas nevis notorgoju bet sanaaca iemainiit pret xedos mazdiņu kuru pārdevu dienas laikā) nezinu bet taa mašīna galīgi nav populāra. šitam attiecīgi cena varētu būt ap 3500-3700EUR.

Videjas cenas ir stipri virs 3500

Bet kam tad viņu vajaga par vidējo cenu?

Labi, tas tā atkāpei. Lai veicās tirgošanā

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Lomixx rakstīja: katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Kad? Ja nesen nu nezinu tad tā var veikties vēl tikai Keno izlozē

Ha-ha, tas bija ja nemaldos martā

Aprīkojums bija laps, lūka kondiķis, elektriki regulējami beņķi un vēlvisādas fīčās + plus bišķi nobružats purns no tā, ka ieliku tiko kā nopirktam nisanam pakaļā, kurs bija tiko ka izbraucis no salona un paspējis nobraukt 200 metrus

nuuu vel viens pierādijums ,ka BMW pērk savādi ļaudis ar savādu braukšanas stilu ,kuru pārejie braucēji nevar ciest !!!

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

Lomixx rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Lomixx rakstīja: katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Kad? Ja nesen nu nezinu tad tā var veikties vēl tikai Keno izlozē

Ha-ha, tas bija ja nemaldos martā

Aprīkojums bija laps, lūka kondiķis, elektriki regulējami beņķi un vēlvisādas fīčās + plus bišķi nobružats purns no tā, ka ieliku tiko kā nopirktam nisanam pakaļā, kurs bija tiko ka izbraucis no salona un paspējis nobraukt 200 metrus

nuuu vel viens pierādijums ,ka BMW pērk savādi ļaudis ar savādu braukšanas stilu ,kuru pārejie braucēji nevar ciest !!!

Atver platāk acis pirms nolej ar dubļiem VISUS BMW stūrētājus.Tad varbūt pamanīsi,ka ir arī normāli braucēji starp viņiem.Protams,neiet runa par 80to gadu vidus šrotiem un pamuļķi pie stūres,kurš tikko kaut kādā mistiskā veidā ticis pie tiesībām.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

...bet vispār topiks ir par Dodge pārdošanu.Lai man piedod tauta,bet es šos BMW lamātājus neuzskatu par īsti veseliem cilvēkiem.Nu ko var uzjāties vienai markai?!?!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

UncleSEM rakstīja:

Lomixx rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Lomixx rakstīja: katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Kad? Ja nesen nu nezinu tad tā var veikties vēl tikai Keno izlozē

Ha-ha, tas bija ja nemaldos martā

Aprīkojums bija laps, lūka kondiķis, elektriki regulējami beņķi un vēlvisādas fīčās + plus bišķi nobružats purns no tā, ka ieliku tiko kā nopirktam nisanam pakaļā, kurs bija tiko ka izbraucis no salona un paspējis nobraukt 200 metrus

nuuu vel viens pierādijums ,ka BMW pērk savādi ļaudis ar savādu braukšanas stilu ,kuru pārejie braucēji nevar ciest !!!

Atver platāk acis pirms nolej ar dubļiem VISUS BMW stūrētājus.Tad varbūt pamanīsi,ka ir arī normāli braucēji starp viņiem.Protams,neiet runa par 80to gadu vidus šrotiem un pamuļķi pie stūres,kurš tikko kaut kādā mistiskā veidā ticis pie tiesībām.

Arī ar 80to gadu bmw brauc normāli, pieklājīgi šoferi, tak što neber visus vienā maisā!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Drīkst pajautāt?

Kā tas ir- 'tirgoju NOST' ? Varbūt pareizāk ir ' tirgoju ,lai ir ko kost' ?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Arī ar 80to gadu bmw brauc normāli, pieklājīgi šoferi, tak što neber visus vienā maisā!

Nu bet maaaaz....

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

krishus rakstīja:

Arī ar 80to gadu bmw brauc normāli, pieklājīgi šoferi, tak što neber visus vienā maisā!

Nu bet maaaaz....

Man liekas, ka lielāka daļa ar mazu IQ, jau sen sēž "žurkās"

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

deksters rakstīja:

krishus rakstīja:

Arī ar 80to gadu bmw brauc normāli, pieklājīgi šoferi, tak što neber visus vienā maisā!

Nu bet maaaaz....

Man liekas, ka lielāka daļa ar mazu IQ, jau sen sēž "žurkās"

Tas gan,laikam, fakc.

Zinu vienu solīdu kungu, kurš pārvietojas ar 320. 'huļiganku' ļooooti labā stāvoklī, izskatās sakopts autiņš, viss tur čiki čiki.

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

Lomixx rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Lomixx rakstīja: katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Kad? Ja nesen nu nezinu tad tā var veikties vēl tikai Keno izlozē

Ha-ha, tas bija ja nemaldos martā

Aprīkojums bija laps, lūka kondiķis, elektriki regulējami beņķi un vēlvisādas fīčās + plus bišķi nobružats purns no tā, ka ieliku tiko kā nopirktam nisanam pakaļā, kurs bija tiko ka izbraucis no salona un paspējis nobraukt 200 metrus

nuuu vel viens pierādijums ,ka BMW pērk savādi ļaudis ar savādu braukšanas stilu ,kuru pārejie braucēji nevar ciest !!!

Apsveicu tevi ja tev nekad mūžā nav sanācis izraisīt nevienu negadījumu. Diemžēl markai nav nozīmes, it sevišķi ja priekšā braucošais bez pagriezina rādīšanas strauji nobremzējot izdomā veikt kreiso pagriezienu neatļautā vietā.

Un tas viss ar tiko nopirktu nissana pathfinder.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: filips pusgadu tirgo sabu mega rullzu bumeri 530d

Kopš pirmo reizi iegāju iauto, KM tirgo kaut kādu STS vai ko tur visu laiku

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja:

UncleSEM rakstīja:

Lomixx rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Lomixx rakstīja: katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida

Es savu 318ti 1995 gada ar automātu un grabošiem vārstiem pāris stundu laikā pārdevu pa 4000 eiropas naudinjām

Kad? Ja nesen nu nezinu tad tā var veikties vēl tikai Keno izlozē

Ha-ha, tas bija ja nemaldos martā

Aprīkojums bija laps, lūka kondiķis, elektriki regulējami beņķi un vēlvisādas fīčās + plus bišķi nobružats purns no tā, ka ieliku tiko kā nopirktam nisanam pakaļā, kurs bija tiko ka izbraucis no salona un paspējis nobraukt 200 metrus

nuuu vel viens pierādijums ,ka BMW pērk savādi ļaudis ar savādu braukšanas stilu ,kuru pārejie braucēji nevar ciest !!!

Apsveicu tevi ja tev nekad mūžā nav sanācis izraisīt nevienu negadījumu. Diemžēl markai nav nozīmes, it sevišķi ja priekšā braucošais bez pagriezina rādīšanas strauji nobremzējot izdomā veikt kreiso pagriezienu neatļautā vietā.

Un tas viss ar tiko nopirktu nissana pathfinder.

Sorry, bet tema ir par Dodge!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

uz tolmetu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

šāds auto (2000.g.), tiesa gan Chrysler izpildījumā, bija mans kāzu auto 2003.gadā. Jāatzīst, ka tas ir dikti ērts auto un ir līgans gaitā. Šapmanieša krāsā kombinācijā ar gaišu ādas salonu tas izskatījās izcili.

Ar to pats pāris reizes biju braucis arī pie stūres un tajā laikā tik spēju sapņot par tādu auto (pašam bija 1988.gada Corolla). Pārsteidza, ka degvielas patēriņš uz štrāses bija ap 8 l/100km, bet pilsētā - ~ 13 l/100km. Priekš šāda auto tas liekas normāls patēriņš.

Kādu laiku domāju par šāda auto iegādi, bet tad izlēmu, ka uzturēšanas izmaksu dēļ tādu labāk neiegādāties.

Konkrēto auto džeks pārdeva tāpēc, ka divas vasaras pēc kārtas visi draugi un paziņas uzskatīja viān auto par viespiemērotāko savām kāzām, kādēļ viņam faktiski visa vasara jau bija aizsista ar dalību svešos svētkos!!!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: šāds auto (2000.g.), tiesa gan Chrysler izpildījumā, bija mans kāzu auto 2003.gadā. Jāatzīst, ka tas ir dikti ērts auto un ir līgans gaitā. Šapmanieša krāsā kombinācijā ar gaišu ādas salonu tas izskatījās izcili.

Ar to pats pāris reizes biju braucis arī pie stūres un tajā laikā tik spēju sapņot par tādu auto (pašam bija 1988.gada Corolla). Pārsteidza, ka degvielas patēriņš uz štrāses bija ap 8 l/100km, bet pilsētā - ~ 13 l/100km. Priekš šāda auto tas liekas normāls patēriņš.

Kādu laiku domāju par šāda auto iegādi, bet tad izlēmu, ka uzturēšanas izmaksu dēļ tādu labāk neiegādāties.

Konkrēto auto džeks pārdeva tāpēc, ka divas vasaras pēc kārtas visi draugi un paziņas uzskatīja viān auto par viespiemērotāko savām kāzām, kādēļ viņam faktiski visa vasara jau bija aizsista ar dalību svešos svētkos!!!

izskatās ka tu runā par Chrysler 300M man ar tāds kādu laiku bija degvielas patēriņs 13l/100KM pilsētā ir ja ripinās no viena luksofora pie otra un gandrīz neizmanto bremzes un arī tikai sestdienas vakarā kad nav satiksmes tad kompis rādīja 12.8l/100KM ceļā no purvciema uz Imantu normālā pilsētas (Rīgas) režīmā savi 18-20l/100Km mierīgi savāksies Intrepidam kompis bieži rādīja pāri pa 22l/100KM patēriņu pa pilsētu. Uz šosejas arī ja brauc uz 90KM/H kruīzā tad arī būs tie 8l/100KM. 300M būtu fantastiska mašīna par to cenu bet šausmīgi nepatika plastmasas graboņa, uz līdzenas šosejas ir samērā kluss. Intrepidam ir atkal drausmīga skaņas izolācija jeb tāda sajūta ka tās vispār nav, arī plastmasas grab, bet gaita mīkstāka kā 300M uz sliktas šosejas mazliet šūpojas. Izmaksas nav drausmīgas ja nopērk detaļas pareizā vietā un taisa pareizā servisā, kā piemēram autoplus, vai Ameira, nevis Atlass motors.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: uz tolmetu

atvainojos par netēmu šai topikā, bet ciest nevaru, ja cilvēks runā par lietām no kurām neko nesaprot. kas ir tolmets, cik tev ir bijusi saistība ar šo uzņēmumu un kad pēdējo reizi? tas domāts edzulis!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti