S60 īpašniekiem

tipone Reģ.: 14.11.2001

Sveiki. Es am ar sievu nolēmuši mainīt auto no Mitsu Galanta uz Volvo S60 (vai S80?).Galants baigi patīk, bet gadi, gadi...

Skatāmies uz kādu 2001 vai 2002 gada D5 dīzeli. Kāda pieredze S60 īpašniekiem? Kāda vispār sajūta turot savās rokās Volvo?? Ekspluatācijā dārgs? Remonti bieži? Izskatās jau, ka nav.

 
1 2 3
Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Pat ja pilno gāzes šprici uzliek?

tā man stāstīja gāzes licēji (Vagonu ielā) un emulatoru un tml figņa esot naudas kāšana....

Volvo esot 2-3 lambda zondes un noviltot to rādījumus vadības blokam, nevarot....

varot panākt īslaicīgu efektu nodzēšot kļūdas (vai atvienojot aķi uz 10 min)....

Nu nezinu nezinu gan....

Man vienam paziņam pajaunam volvo virs 2000 gada stāv gāzes šprice un nekādas lampiņas par motora kļūdām panelī nedeg!!!!

Man liekas dīvaini - kāpēc gan volvo vajadzētu 3 lambda zondes??? Un pat ja viņas ir kaut 5? Kāda gan problēma uzlikt vairākus zonžu emulatorus?

Domājams ka tie gāzes licēji nemāk ar volvo saprasties.

Vienkārši jāpameklē citi licēji.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Nu un tagad visi dīzelisti var parēķināt cik varētu būt nobraucis 10-12g vecs autiņš, un kas no tā izriet remontu ziņā

Ja, tiešām?

Kolēģis atdzina no DE pats A3 ar 170 t.km 98 g., no īpašnieka ar visiem tehn.apsk. taloniem un grāmateli.

Pašam A6 1995 g. VW servisā nedeva vairāk par 300-350t.km, ar sasprēgājušiem bremžu klučiem un pamatīgi norūsējušiem diskiem.

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Interesanti būtu salīdzināt S60 S80 vai Audi A6 un līdzīgu auto uzturēšanas izmaksas.

Vai tiešām S60 būtu visdārgākais variants?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Interesanti būtu salīdzināt S60 S80 vai Audi A6 un līdzīgu auto uzturēšanas izmaksas.

Vai tiešām S60 būtu visdārgākais variants?

Skatoties ar kādiem motoriem salīdzina.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Interesanti būtu salīdzināt S60 S80 vai Audi A6 un līdzīgu auto uzturēšanas izmaksas.

Vai tiešām S60 būtu visdārgākais variants?

Man domāt, ka volvo ir lētāk uzturams nekā A6. Man gan A6 '02 gada bija tikai 7 mēnešus un 20k km un labā tehniskajā stāvoklī, tāpēc tā īsti remontējis nebiju. Tam audim piekarē krietni daudz alumīnija. Ja dīzelis V6, tad nav degvielas ekonomijas, dārga apkope (tās pašas zobsiksnas maiņa), kaut kādas ar kloķvārpstu saistītas problēmas. Un audi reāli arī zog, tas nozīmē lielākus Kasko maksājumus + papildus ieguldījumus pretaizdzīšanas iekārtās.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

tipone rakstīja: Interesanti būtu salīdzināt S60 S80 vai Audi A6 un līdzīgu auto uzturēšanas izmaksas.

Vai tiešām S60 būtu visdārgākais variants?

Man domāt, ka volvo ir lētāk uzturams nekā A6. Man gan A6 '02 gada bija tikai 7 mēnešus un 20k km un labā tehniskajā stāvoklī, tāpēc tā īsti remontējis nebiju. Tam audim piekarē krietni daudz alumīnija. Ja dīzelis V6, tad nav degvielas ekonomijas, dārga apkope (tās pašas zobsiksnas maiņa), kaut kādas ar kloķvārpstu saistītas problēmas. Un audi reāli arī zog, tas nozīmē lielākus Kasko maksājumus + papildus ieguldījumus pretaizdzīšanas iekārtās.

Nupat S60 remonteju priekshas piekari. Priekseja sailentbukse (hidrauliska) 23 Ls, aizmugureja 12 Ls, lodveida balsts (shara) 17 Ls. Viss skruvejas un presejas un nav plaukts kopaa japerk. AUDI A6 priekshas piekare abaam puseem un stabilizators viss kopaa maksaa ap 500 ls (materiali + darbs).

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Jācer, ka tās detaļas nav jāmaina reizi pusgadā

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Jācer, ka tās detaļas nav jāmaina reizi pusgadā

Ja detaļas mainītas MM, tad tām (mainītajām) ir 2 gadu garantija.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

tipone rakstīja: Jācer, ka tās detaļas nav jāmaina reizi pusgadā

Ja detaļas mainītas MM, tad tām (mainītajām) ir 2 gadu garantija.

Nu, normāls meistars arī dod 2 gadu garantiju, tā kā, nelej, ja?

Nav jau nav MM vienīgā iespējamā remonta vieta. Protams, ir lietas, ko tikai tur taisītu.

Jā, S60 ir cietāks, bet nemainītu pret Audi A6 Par S80 vēl padomātu, bet ne jau Audi. Pietiek reiz ar tiem gredzenu brāļiem

Man ir S 60 D5 (2003.) - vidējais patēriņš 5,8 - 6 L/100 km. Pašlaik esmu ļoooti apmierināta.

Ir nomainīta motora siksna un eļļas. Iet kā smērēts

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Zobeni mainīju s80 kopā sanāca 168Ls (tes nebija gan MM) liekas ka ar Audi labāk nesalīdzināt, cik zinu a4 tas maksā kā minimums 300 Ls!!

sirupss Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

gastikam- ceru,ka nomainīji arī visus rullīšus pie reizes,jo volvo galva parasti nepārdzīvo ja siksna ruļļu dēļ izbeidzas ,atšķirībā no audi,kur var apmierināties ar sadalenes un pāris vārstiņu nomaiņu....................

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

sirupss rakstīja: gastikam- ceru,ka nomainīji arī visus rullīšus pie reizes,jo volvo galva parasti nepārdzīvo ja siksna ruļļu dēļ izbeidzas ,atšķirībā no audi,kur var apmierināties ar sadalenes un pāris vārstiņu nomaiņu....................

Protams ka visssssu. Tie spriegotājruļļi jau ir tie dārgākie!!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: Vajag pievers uzmanibu motoram , jo ir divi varianti ar 120zs un 163zs zinu vienu pazina gribot 163zs versiju nopirka 120

ja jau šitā nopērk, tad laikam vizuāli tie motori maz atšķiras.

kam tieši jāpievērš uzmanība?

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ņem S80 (lielāks, ērtāks). Ja dīzeli, tad tikai D5. Un tikai automātu, volviķiem ir švakas mehāniskās kārbas.

Ar ko viņas ir švakas?

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

Cullmann rakstīja: Vajag pievers uzmanibu motoram , jo ir divi varianti ar 120zs un 163zs zinu vienu pazina gribot 163zs versiju nopirka 120

ja jau šitā nopērk, tad laikam vizuāli tie motori maz atšķiras.

kam tieši jāpievērš uzmanība?

Vizuāli viņi neatšķiras, bet tā nav bēda, pa 300LVL vari nočipot uz 163zs un vairāk.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Man gan ir V70 2003. gada, D5. Nupat notirgoju otru autiņu 2001.g. Audi A6, benzīns, 2.4. Bija gan ko salīdzināt Audi gan apkopē, gan ikdienā (degviela), gan apdrošināšanas ziņā - stipri dārgāks. Volviķis man ir kopš jūnija - kā nomainīju visas siksnas utml. - rullē uz nebēdu, pat neesmu radusi, ka tā ietaupās naudiņa. Audis ēda 12-14 l uz 100km, salīdzinoši Volvo pa pilsētu ap 7l, uz štrāses 4l. Ir biku starpība

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Man gan ir V70 2003. gada, D5. Nupat notirgoju otru autiņu 2001.g. Audi A6, benzīns, 2.4. Bija gan ko salīdzināt Audi gan apkopē, gan ikdienā (degviela), gan apdrošināšanas ziņā - stipri dārgāks. Volviķis man ir kopš jūnija - kā nomainīju visas siksnas utml. - rullē uz nebēdu, pat neesmu radusi, ka tā ietaupās naudiņa. Audis ēda 12-14 l uz 100km, salīdzinoši Volvo pa pilsētu ap 7l, uz štrāses 4l. Ir biku starpība

Nevar būt, ka Volvo-V70 ar lielisko, jaudīgo D5 dīzeļmotoru pa šoseju tērē tikai 4 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km. Tādu ciparu var sasniegt tikai ekstrēmā ekorallijā, braucot ar 65-70 km/h. Vidējā tempā braucot, patēriņš būs tuvu 5 litriem uz 100 km.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Tas gan - kā brauc Ja pavisam mierīgi, tad tie 4 ir. Vakar "minu" no laukiem, tad mazāk pa 5 nevar sanākt nekādi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs

Redz, kur dati par Volvo-S60 patēriņu:

www.volvocars.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nekad neesmu ticējis tiem grāmatu patēriņiem.

Es gan ticu tiem patēriņiem, un man dzīvē arī sanāk tāds patēriņš, kādam jābūt pēc grāmatas.

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ņem S80 (lielāks, ērtāks). Ja dīzeli, tad tikai D5. Un tikai automātu, volviķiem ir švakas mehāniskās kārbas.

Tieši biju dzirdējis pretējo, ka automaati ir ar aizturi un mēdz nobirt, un nomaiņa maksā Ls 4500?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Magistrs rakstīja: Nekad neesmu ticējis tiem grāmatu patēriņiem.

Es gan ticu tiem patēriņiem, un man dzīvē arī sanāk tāds patēriņš, kādam jābūt pēc grāmatas.

Neticu nevienā acī - zābam reālais bij' par kādu puslitru mazāks un tas bija laikos, kad soda punktus nedalīja un visi naudas sodi bija līdz 5 lašiem, attiecīgi, arī autiņš brauca dažādi, bet parasti ar ceijeri pāri pusei. Toyotai reālais ir par to pašu uz otru pusi lielāks, ja brauc kā apzinīgais pilsonis uz 90. Pie tam, katri 10 virs simta ir attiecīgi litrs pie patēriņa klāt.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Atļaušos nepiekrist. Man nesanāk "grāmatas" patēriņs pat pēc čipošanas. Varbūt, ka pie vainas mana pārāk smagā kāja

p.s.

Runa nav par vovlo

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

manam s60 D5 pilsētā augstākais bijis 7,2; pa Latviju - ap 6. biki mazāk kā standartos.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: manam s60 D5 pilsētā augstākais bijis 7,2; pa Latviju - ap 6. biki mazāk kā standartos.

tev viens pedaalis? vai gaazes pedaalis tev tika uzraadiits?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti