S60 īpašniekiem

tipone Reģ.: 14.11.2001

Sveiki. Es am ar sievu nolēmuši mainīt auto no Mitsu Galanta uz Volvo S60 (vai S80?).Galants baigi patīk, bet gadi, gadi...

Skatāmies uz kādu 2001 vai 2002 gada D5 dīzeli. Kāda pieredze S60 īpašniekiem? Kāda vispār sajūta turot savās rokās Volvo?? Ekspluatācijā dārgs? Remonti bieži? Izskatās jau, ka nav.

 
1 2 3
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

braucu jau 3šo mēnesi, patīk! nekas negļuko, sajūsmina patēriņš vid. 6,5 Man gan ir 2005 gads, varbūt pie lielākiem nobaukumiem parādās arī kādas problēmas.

Es jau te kaut kur sūrojos, ka man nepatīk tas, ka lampu mazgājamais šķidrums paliek uz haubes Ietilpība arī nav diža, bet es arī iedzīvi parasti līdzi nepārvadāju.. Nepatīk 17 izmēra diski un attiecīgi plānās riepas (kaut arī to dizains ļoti patīk! .

Kad meklēju auto, pievērsu uzmanību, lai ir ziemas aprīkojums - krēslu apsilde un arī autonomā apsilde - t.i. lai pie vajadzības var uzstādīt laiku, cikos auto un motoram jābūt "atkausētam". Latvijā ievestie parasti bija no "siltajām zemēm" un bez šī aprīkojuma..

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

2005. gada auto laikam būs vēl bez lieliem remontiem. Mēs skatāmies uz 01, 02, 03 gada. Palasot www.volvoklubs.lv skiet, ka leiputrija ar ar Volvo nav, lai gan, iespējams, remonti ir retāki, bet dārgāki.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Nākamreiz neslinko

www.iauto.lv/...

un nepērc zem 11keur,atmaksāsies

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Tikko cilveeks atdzina no De S60, parastais diizelis, 2004.gads, ~12otk km, tieshaam smuks, AT, volvo serviss utt.., nostaajaas pie 15500eur, info paardomaam, ja veelas pirkt ieksh Lv taadu pashu gadu, bet, piemeeram, pa 13000eur. Nekaa laba tur nebuus.

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Mums viens rads nodarbojas ar auto pirkšanu EU un transportu uz LV. pats dzīvo Vācijā. Rads jau sūdu neiesmērēs.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Mums viens rads nodarbojas ar auto pirkšanu EU un transportu uz LV. pats dzīvo Vācijā. Rads jau sūdu neiesmērēs.

Tad arī par to pārliecināsies

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Protams, izslēgt nevar neko.

Vēl es aizdomājos par S80 uz LPG gāzes. Baigi maz info par šiem, tāpēc mazliet raustos. Man tagad ir LPG uzstādīts micukam, ekspluatācijā ir labi un lēti, nekā bendzins.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Vienkārši izdari kārtējo - nobrauktie km gadā/dīzelis/benzīns/gāze aprēķinu.

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Ja vien kāds varētu noprognozēt gāzes cenas...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Ja vien kāds varētu noprognozēt gāzes cenas...

Tā kā sašķidrinātā gāze ir naftas ieguves pārpalikums, tad viņas cena vienmēr būs saistīta ar benzīna/dīzeļa cenu. Visu laiku apmēram saglabājas attiecība 1:2 - gāze 2x lētāka.

Protams 100% neviens neko prognozēt nevar, tomēr ar lielu varbūtību tas tā būs arī nākotnē.

Es tomēr nesaprotu tos cilvēkus kuri pērk pavecus/lietotus dīzeļus.

Cena parasti lielāka kā benzīnieks + gāzes uzlikšana.

Degvielas cena uz km - tomēr nedaudz dārgāk kā gāzei. (kreiso dīzeli neapskatu)

Iespēja nopirkt nobrauktu eksemlāru - lielāka.

Potenciāli problēmas ziemā.

Iespējamie remonti - dārgi. (nesen bija viens topiks par VW un izdegušu virzuli)

Labi - gāzes balons aizņem vietu, tā varētu būt problēma mazauto, bet lielajā Volvo....

Kas attiecas uz Volo ar oriģinālo gāzes iekārtu vai ārzemēs liktu iekārtu - cik zinu - neiesaku, ja vien cena auto ar/bez gāzes iekāru īpaši neatškiras. Jo tās ārzemju iekārtas ir retas, līdz ar to latvijā viņas nemāk regulēt/labot un viņam nav rezerves daļu....

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Braucu ar VOLVO D5 163zs 2004 gada automats tikai otro menesi patiik draudzigais paterins 6-7/100km remonti nekadi vel nav bijusi, noskrejiens ir tikai 140000km tiesi , kad mekleju tika apskatitas 8 masinas visam bija saloni nodilusi un visadi citi sikumi Volvo centraa pec sasijas numura var uzzinat pedejo apkopi masinai un parsvaraa visiem eksemplariem bija nezinamaa veidaa pec pedejaas apkopes noskrejiens zemaks

Ka jau Nezinite mineja autoo ir paciets kaut , bet stabils un vietas daudz nav. Vajag pievers uzmanibu motoram , jo ir divi varianti ar 120zs un 163zs zinu vienu pazina gribot 163zs versiju nopirka 120 un protams , lai patikama lietosana ziemaa var pamekleet ar autonomo apsildi. Iesaku kaut gan pats tikko iepirku XC90 ) un sievai tika nodots s60 eksplutacijaa un domaju, ka labak dizelis nevis gaze. Un labs eksemplars sakas no 13000EUR uz augsu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es teicu, ka auto paciets? Es teicu, ka man nepatīk plānie riteņi, jo.. vienu jau pārsitu uz ... tramvaja sliedēm

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: es teicu, ka auto paciets? Es teicu, ka man nepatīk plānie riteņi, jo.. vienu jau pārsitu uz ... tramvaja sliedēm

Turi lielāku spiedienu, tuvu pie 3 atm.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Nezinite rakstīja: es teicu, ka auto paciets? Es teicu, ka man nepatīk plānie riteņi, jo.. vienu jau pārsitu uz ... tramvaja sliedēm

Turi lielāku spiedienu, tuvu pie 3 atm.

Man kaiminjsh brauka ar Volvo 70R, kam 17 collu ritenji un ta normali tiek parasti piepumpeti.

Es ritošo daļu remontēju 1x gadā, viņš to dara vismaz 3x gadā un lielos apmēros. Jaa, tads sīkums - vasara manam S60 ir 16 collas ar normālu spiedienu un ziemā pat pārlieku uz 15 collam, lai veel mikstak.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: es teicu, ka auto paciets? Es teicu, ka man nepatīk plānie riteņi, jo.. vienu jau pārsitu uz ... tramvaja sliedēm

Sorry nezinu kur to izravu par cietibu laikam jau gukleju) Bet man tomer liekas, ka S60 ir drusku paciets

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Man gan v70 '02 gada. Pirku ar benzīnu, jo braucu maz ~ 35k km gadā. Benzīnnieks maksāja 3k eur lētāk par līdzīgu D5 un bija jūtami mazāk nogājis (manējais 62k km, dīzeļi parasti 120k km un uz aukšu). Tagad esmu nobraucis tuvu pie 50k km un neplānotos remontos aizgājis ap 500 ... 600 Ls, pie tam pa MM cenām. Ja sadala šo summu uz 15 mēnešiem, tad sanāk zem 40 Ls mēnesī, manuprāt, tas nav daudz. Patēriņš 200zs benzīnniekam ir normāls, šoseja 7-9l/100km, pilsēta 6-20l/100km (vidēji 13l/100km).

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Protams, izslēgt nevar neko.

Vēl es aizdomājos par S80 uz LPG gāzes. Baigi maz info par šiem, tāpēc mazliet raustos. Man tagad ir LPG uzstādīts micukam, ekspluatācijā ir labi un lēti, nekā bendzins.

ir T6 (2.9 twinturbo) ar gaazes ieshprici, nekaadu probleemu, droshi peerc benziinnieku, liec labu gaazes iekaartu un brauc!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Nezinite rakstīja: es teicu, ka auto paciets? Es teicu, ka man nepatīk plānie riteņi, jo.. vienu jau pārsitu uz ... tramvaja sliedēm

samainīt pret tādiem pašiem uz 16"?

nu bija jau tāds variants, bet tad būtu jāatvadās no smukajiem Move diskiem Labāk nežēlošu gisu riepās

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Ronald, es arī negribu pavecu dīzeli. Neviens negrbi. Man ir 2.5 motors tagad Galantam ar gāzi un iet kā zvērs, bet ir lielāka ķēpa un es tagad gribu paprovēt ar D5 dīzeli padzīvot. Citādi Volvo uzlikt gāzes iekārtu var tikai iešprices veidā, kas izmaksā ap 700Ls.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

tipone rakstīja: Ronald, es arī negribu pavecu dīzeli. Neviens negrbi. Man ir 2.5 motors tagad Galantam ar gāzi un iet kā zvērs, bet ir lielāka ķēpa un es tagad gribu paprovēt ar D5 dīzeli padzīvot. Citādi Volvo uzlikt gāzes iekārtu var tikai iešprices veidā, kas izmaksā ap 700Ls.

un tik un tā degs brīdinājuma lampiņas panelī...

Pat ja pilno gāzes šprici uzliek?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Nezinite rakstīja:

smonG rakstīja:

Nezinite rakstīja: es teicu, ka auto paciets? Es teicu, ka man nepatīk plānie riteņi, jo.. vienu jau pārsitu uz ... tramvaja sliedēm

samainīt pret tādiem pašiem uz 16"?

nu bija jau tāds variants, bet tad būtu jāatvadās no smukajiem Move diskiem Labāk nežēlošu gisu riepās

vai move (jeb cic ražotājs) nepiedāvā uz 16" ar tādu pašu dizainu?

nop! Tas ir Volvo modelis Move ar diskiem, spogulīšem, durvju rokturīšiem un citām figņām tā teikt - sugas tīrība

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: ahā... skaidrs...

media.autobild.de/...

tas pats, kas MB Designo

aga

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: Braucu ar VOLVO D5 163zs 2004 gada automats tikai otro menesi patiik draudzigais paterins 6-7/100km remonti nekadi vel nav bijusi, noskrejiens ir tikai 140000km tiesi , kad mekleju tika apskatitas 8 masinas visam bija saloni nodilusi un visadi citi sikumi Volvo centraa pec sasijas numura var uzzinat pedejo apkopi masinai un parsvaraa visiem eksemplariem bija nezinamaa veidaa pec pedejaas apkopes noskrejiens zemaks

Ka jau Nezinite mineja autoo ir paciets kaut , bet stabils un vietas daudz nav. Vajag pievers uzmanibu motoram , jo ir divi varianti ar 120zs un 163zs zinu vienu pazina gribot 163zs versiju nopirka 120 un protams , lai patikama lietosana ziemaa var pamekleet ar autonomo apsildi. Iesaku kaut gan pats tikko iepirku XC90 ) un sievai tika nodots s60 eksplutacijaa un domaju, ka labak dizelis nevis gaze. Un labs eksemplars sakas no 13000EUR uz augsu

Nu 3 gadīgai mašīnai 140K KM galiigi nav maz sanaak gandriiz 50K gadaa bet nu diizelim ar to jārēķinās, būtu benzīnnieku pircis gan ja buutu atradis ar uz pusi mazāku nobraukmu + pāris K EUR ietaupījis. Nu un tagad visi dīzelisti var parēķināt cik varētu būt nobraucis 10-12g vecs autiņš, un kas no tā izriet remontu ziņā

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Ja vien kāds varētu noprognozēt gāzes cenas...

peedeejaa pusgada laikaa gaazes cenas ir gājušas uz leju un benzīna uz augšu rezultātā gāze maksā vairāk kā 2x lētāk 30 santiimi pret 66-69 santiimi.

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja turesi volvo rokaas ir divi varianti: 1) nespesi noturet 2) dabusi lielus pautus

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti