S60 īpašniekiem

tipone Reģ.: 14.11.2001

Sveiki. Es am ar sievu nolēmuši mainīt auto no Mitsu Galanta uz Volvo S60 (vai S80?).Galants baigi patīk, bet gadi, gadi...

Skatāmies uz kādu 2001 vai 2002 gada D5 dīzeli. Kāda pieredze S60 īpašniekiem? Kāda vispār sajūta turot savās rokās Volvo?? Ekspluatācijā dārgs? Remonti bieži? Izskatās jau, ka nav.

 
1 2 3
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pedāļi ir abi divi - viss kā nākas! Geartronic kārba, bet braucu tikai automāta rešīmā.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: pedāļi ir abi divi - viss kā nākas! Geartronic kārba, bet braucu tikai automāta rešīmā.

es tev pacuksteeshu noslepumu,driikst?

to mazo,nu pa labi ja spaida tad ripo aatraak un eed vairaak ...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

Nezinite rakstīja: pedāļi ir abi divi - viss kā nākas! Geartronic kārba, bet braucu tikai automāta rešīmā.

es tev pacuksteeshu noslepumu,driikst?

to mazo,nu pa labi ja spaida tad ripo aatraak un eed vairaak ...

Tā kā braucu ļoti slikti un neciešu, ka man piecūko priekšējo stiklu, tat to D5 dinamiku es izmantoju gana daudz, jo jātiek daudziem garām un dikti ātri jātiek atpakaļ savā joslā (jo bail no pretībraucošajiem, kas parasti strauju tuvojas). Tāpat arī strauji jāattālinās no visiem, kam netīšām izlienu priekšā no pagriezieniem. Vēl neciešu, ja man kāds sēž astē - no tim arī jāatraujas - tā kā nevajag ļaļa

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

sviestdienis rakstīja:

Nezinite rakstīja: pedāļi ir abi divi - viss kā nākas! Geartronic kārba, bet braucu tikai automāta rešīmā.

es tev pacuksteeshu noslepumu,driikst?

to mazo,nu pa labi ja spaida tad ripo aatraak un eed vairaak ...

Tā kā braucu ļoti slikti un neciešu, ka man piecūko priekšējo stiklu, tat to D5 dinamiku es izmantoju gana daudz, jo jātiek daudziem garām un dikti ātri jātiek atpakaļ savā joslā (jo bail no pretībraucošajiem, kas parasti strauju tuvojas). Tāpat arī strauji jāattālinās no visiem, kam netīšām izlienu priekšā no pagriezieniem. Vēl neciešu, ja man kāds sēž astē - no tim arī jāatraujas - tā kā nevajag ļaļa

ja ja tad nemuldies par pateerinju,seenju vecinja "P

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es tik citēju, ko rāda kompis. Acīmredzot 2005 gada nenojāts auto tā arī patērē...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: es tik citēju, ko rāda kompis. Acīmredzot 2005 gada nenojāts auto tā arī patērē...

ku kuu mosti es

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tb - jau krāsojos

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

esmu jau ceļā uz SAAB pasākumu... šoreiz ar SAAB99

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: manam s60 D5 pilsētā augstākais bijis 7,2; pa Latviju - ap 6. biki mazāk kā standartos.

Pilniba piekritu tadam paterinam sievai arii ta sanaak

Man arpus rigas videji uz 120-130 braucot arii rada 6.Ar S60, bet ar Volvo dzipu pie 120 km/h ir ap 7,5l un pie 200km/h radija ap 13,5l pa bani braucot (ilgstosi)

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Karlsone rakstīja: Man gan ir V70 2003. gada, D5. Nupat notirgoju otru autiņu 2001.g. Audi A6, benzīns, 2.4. Bija gan ko salīdzināt Audi gan apkopē, gan ikdienā (degviela), gan apdrošināšanas ziņā - stipri dārgāks. Volviķis man ir kopš jūnija - kā nomainīju visas siksnas utml. - rullē uz nebēdu, pat neesmu radusi, ka tā ietaupās naudiņa. Audis ēda 12-14 l uz 100km, salīdzinoši Volvo pa pilsētu ap 7l, uz štrāses 4l. Ir biku starpība

Nevar būt, ka Volvo-V70 ar lielisko, jaudīgo D5 dīzeļmotoru pa šoseju tērē tikai 4 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km. Tādu ciparu var sasniegt tikai ekstrēmā ekorallijā, braucot ar 65-70 km/h. Vidējā tempā braucot, patēriņš būs tuvu 5 litriem uz 100 km.

Jaa var gan buut taads pateerins tas ka tava niikuliigaa Meriva rij tik pat nav raadiitaajs sen man jau ir skaidrs ka no mazauto ar niikuliigajiem motoriem nav nekaadas jeegas.

It iipasi ja ir mehaaniskaa kaarba un ja brauc uz apmeeram 90km/H tad pilniigi iespeejams ka pateerins ir starp 4-5l/100KM

esmu nobaraucis 600KM ari ar audi A6 2.5TDI automāts mašīnas pašmasa 1700KG uz 100KM/H braucot patēriņš 5.3l/100KM uz 85km/H 4.5l/100KM

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Ir maza problēma ar Volvo oriģinālo disku, xxxxx.xxxx.x. , slikta braucēja dēļ tika sabojāts lietnis. Tākā autos ira darba naksies atrast labu lietou, bet tādu pašu zīmējumu 9 stari, 5 skrūves, 15 collas. Skatās iekš ss volvo s60 disks.

varbūt kādam ir ? padod zinu uz 26820994, paldies jau iepriekš

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

isti nezinu vai pareizi, links šite

www.ss.lv/...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Samērā lēti esi ticis galā-pateicoties tam,ka pats dzelzi sameklēji.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

UUSA rakstīja: Samērā lēti esi ticis galā-pateicoties tam,ka pats dzelzi sameklēji.

Jā. Pasūtīju no ebay. Atnāca pēc 6 dienām. Iekš LV cenas bija no 400-600Ls.

MMR attieksme un serviss kā vienmēr ir līmenī

Tagad varēs ~ 200k km atkal braukt. Pirmās izjūtas iespējams subjektīvas, bet nu liekas, ka dzinējs ir atguvis pāris zs/nm

a kuļi vaidzēja mm iesaistit????

tev tak pašam esot servīze un volvo stends

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 1 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja:

UUSA rakstīja: Samērā lēti esi ticis galā-pateicoties tam,ka pats dzelzi sameklēji.

Jā. Pasūtīju no ebay. Atnāca pēc 6 dienām. Iekš LV cenas bija no 400-600Ls.

MMR attieksme un serviss kā vienmēr ir līmenī

Tagad varēs ~ 200k km atkal braukt. Pirmās izjūtas iespējams subjektīvas, bet nu liekas, ka dzinējs ir atguvis pāris zs/nm

a kuļi vaidzēja mm iesaistit????

tev tak pašam esot servīze un volvo stends

2004.g. volvo stends vairs neder, vajag ford stendu, tāpēc arī MMR.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Vai kāds varētu pateikt kur meklēt informāciju par S60 bremžu disku minimāliem biezumiem?? Runa ir par aizmugurējiem! Nezinu kāpēc, viens disks no ārpuses nedaudz aprūsējis, varbūt nevajag virpot, bez pārbaudes uz stenda to laikam nevar pateikt!

Nesen biju vienā servisā un tur man tādus brīnumus sastāstija un vēl lielākus sadarīja, ka jāiet ar lielu līkumu!! Bezmaz vai viss jāmaina un uzreiz, citādi pie pirmās bremzēšanas viss būs lupatās!!

Lūdzu uzmanieties no kaktu servisiem, šobrīd autorizētie ir nolaidušies no kalniem!!!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Vai kāds varētu pateikt kur meklēt informāciju par S60 bremžu disku minimāliem biezumiem?? Runa ir par aizmugurējiem! Nezinu kāpēc, viens disks no ārpuses nedaudz aprūsējis, varbūt nevajag virpot, bez pārbaudes uz stenda to laikam nevar pateikt!

Nesen biju vienā servisā un tur man tādus brīnumus sastāstija un vēl lielākus sadarīja, ka jāiet ar lielu līkumu!! Bezmaz vai viss jāmaina un uzreiz, citādi pie pirmās bremzēšanas viss būs lupatās!!

Lūdzu uzmanieties no kaktu servisiem, šobrīd autorizētie ir nolaidušies no kalniem!!!

Diski rūsē, ja auto stāv vai ja nestrādā suports.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Cik liecina man pieejamā Infa, tad jauna bremžu diska biezums ir 12 mm, bet minimālā pieļaujamā ir 10mm.

Bet ja disks ir sarūsējis uz darba virsmas, tad jau sanāk, ka tas nav strādājis, manuprāt tad ir jāskatās kas notiek ar pašiem bremžu suportiem, vai tur esošie cilindri nav ieklemmējuši.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Cik liecina man pieejamā Infa, tad jauna bremžu diska biezums ir 12 mm, bet minimālā pieļaujamā ir 10mm.

Bet ja disks ir sarūsējis uz darba virsmas, tad jau sanāk, ka tas nav strādājis, manuprāt tad ir jāskatās kas notiek ar pašiem bremžu suportiem, vai tur esošie cilindri nav ieklemmējuši.

Tur jau tā lieta, ka suports normālis staigā! Nav jau tā ka sarūsējis, disks spīd bet ir nelieli ieēdumi. Viens klucis ir 4mm (iekšējais), otrs 7mm, bet tas kau normāli ka cilindra pusē dilst vairāk! Disks ir 11mm! Mašīna visu laiku braucoša, varbūt viena diena nedēļā stāv!

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Cik liecina man pieejamā Infa, tad jauna bremžu diska biezums ir 12 mm, bet minimālā pieļaujamā ir 10mm.

Bet ja disks ir sarūsējis uz darba virsmas, tad jau sanāk, ka tas nav strādājis, manuprāt tad ir jāskatās kas notiek ar pašiem bremžu suportiem, vai tur esošie cilindri nav ieklemmējuši.

Apskatījos tavu profilu, skatos rezerves daļām tirgojies!!

Vai vari piedāvāt sešdesmitajam priekšējos diskus, klučis, abus pirkstus!

Principā šodien taisos iepirkt rocenei lokus!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja:

Sviestc rakstīja: Cik liecina man pieejamā Infa, tad jauna bremžu diska biezums ir 12 mm, bet minimālā pieļaujamā ir 10mm.

Bet ja disks ir sarūsējis uz darba virsmas, tad jau sanāk, ka tas nav strādājis, manuprāt tad ir jāskatās kas notiek ar pašiem bremžu suportiem, vai tur esošie cilindri nav ieklemmējuši.

Apskatījos tavu profilu, skatos rezerves daļām tirgojies!!

Vai vari piedāvāt sešdesmitajam priekšējos diskus, klučis, abus pirkstus!

Principā šodien taisos iepirkt rocenei lokus!

Uzgaļus varu piedāvāt pa 10Ls gabalā, vai arī pa 13Ls gabalā, atkarībā no ražotāja..

Stāvbremžu loki attiecīgi ir pa 17 un arī pa 20Ls komplekts.

Par prieksējiem diskiem runājot, tur ir iespējami divi varianti, atkarībā no ta, kādi riteņu diski ir stāvējuši nobraucot no konvejera, R15 vai R16...

atiecīgi arī bremžu disku diametri līdz ar to var būt dažādi, 286 mm vai 305 mm.

Bet par to visu sīkāk varam runāt vai nu mūsu firmas e-pastā ps@spsauto.lv" target="_new">sps@spsauto.lv vai arī pazvani.

P.S.

Rīgā autodetaļas pievedam klāt bezmaksas.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Vai kāds var pateikt kur ir rocenes regulātors kas trosīti pievelk lokiem dilstot un mainot jāatlaiž garāka??

Runa par S60 un precīzi bez spriedelēšanas kā ir citām mašīnām! Man vakar viens gribēja iestāstīt ka pie rata jāmeklē maza skrīvīte kura jāatbrīvo!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Vai kāds var pateikt kur ir rocenes regulātors kas trosīti pievelk lokiem dilstot un mainot jāatlaiž garāka??

Runa par S60 un precīzi bez spriedelēšanas kā ir citām mašīnām! Man vakar viens gribēja iestāstīt ka pie rata jāmeklē maza skrīvīte kura jāatbrīvo!

Normāliem auto troses garums regulējas salonā pie pašas roķenes sviras - pacel aukšā čeholu, paskaties. Nē, nu var jau būt, ka S60 tas notiek caur izpūtēju ar andoskopa palīdzību..

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Foley rakstīja: Vai kāds var pateikt kur ir rocenes regulātors kas trosīti pievelk lokiem dilstot un mainot jāatlaiž garāka??

Runa par S60 un precīzi bez spriedelēšanas kā ir citām mašīnām! Man vakar viens gribēja iestāstīt ka pie rata jāmeklē maza skrīvīte kura jāatbrīvo!

Normāliem auto troses garums regulējas salonā pie pašas roķenes sviras - pacel aukšā čeholu, paskaties. Nē, nu var jau būt, ka S60 tas notiek caur izpūtēju ar andoskopa palīdzību..

Tas ir tas ko gribēju dzirdēt, jālien pie kliķa vidus konsulē! Vakar cītīgi meklēju kamēr atradu šo specu:

www.justanswer.com/...

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Ar to patēriņu tā ir kā ir. Nupat Gada auto pasākumā Liepājā nācās konstatēt, ka atbraucot līdz Rīgai jaunais Touareg ar V6 240 ZS dīzeli vidēji patērēja 8,5 l/100 km, bet it kā taupīgais pushibrīds Honda CR-Z ar 1,5 motorīti 7,6 l/100 benzīnu. Braukts tika dažādi - brīžiem arī krietni virs atļautā.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti