Pie Akmens tilta – dusmas un agresija

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
 
1 2 3 4 5
martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

martinelliPirms 1 stundas

Kurš no Jums, gudrie runātāji, brauc to maršrutu no rītiem? Šis pats jautājums attiecas arī uz ļ. cien. raksta autori. Es braucu, katru rītu pirms 8iem. Ja vien cien. RB reportiere nedaudz iepazītos ar brauktuvju apzīmējumiem, tad nebūtu tapis šis bezjēdzīgais raksts, jo: 1. kreisais pagrieziens no Akmeņu ielas ir jāveic no kreisās joslas, tādējādi paliekot arī kreisajā joslā uz Mūkusalas ielas(to regulē brauktuves apzīmējums minētajā krustojumā), 2. joslu maiņa posmā līdz akmens tiltam nav nekāda "līšana" vai, Dies` pas`, agresivitātes izpausme, bet gan apstākļu diktēts, legāls pasākums(to nosaka braukšanas joslu apzīmējums), 3. t.s. agresīvie braucēji vismazāk traucē tiem transporta līdzekļiem, kuri cenšas braukt zem akmens tilta, jo izmantojot pieminēto "saliņu" un tilta uzbrauktuves sākumu, kustība kreisajā brauktuves joslā netiek traucēta. Tādējādi uzskatu, ka šis gadījums ir viens no retajiem, kad ceļu policija skatās pēc būtības, nevis likuma panta. Viņu uzdevums šajā gadījumā ir nepieļaut vadītāju mēģinājumus uzbraukt uz tilta no otrās joslas.

P.S. pilnīgi iespējams, ka cien. Zanda Radziņa vēroja šo sarežģito satiksmes mezglu piektdienā, 13. datumā, vai kādā citā "melnā" dienā, jo katru rītu izmantojot šo maršrutu nav nācies novērot ne, agresijas izpausmes, ne avārijas situācijas.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

tagad i skaidrs, ato kaukāds links!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nez.. bardaks tur i muuzjiigi bijis...

tie kas taisa vip joslu tiek pasuutiiti un staav rindinjaa...

ja ir ments kaa shoriit tad kaartiiba lielaaka

no radisona apgriezshanaas un akmens un muukusalas krusts ar tuutaa... jo tauta lien neskatoties uz priekshu.. atkal: kaa ments taa kaartiiba

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

diemžēl, katram ssūūddabrālim mentu klāt nepieliksi

vēl piebesī tie "labdabīgie" nūģi, kas regulāri ielaiž tos naglos līdējus - tie ne ar ko nav labāki par pašiem līdējiem

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Nu šobrīd (vasaras sezonā) ir dikti feini, brauc kā braukdams rindu nav nekādu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Jep - tā uzbrauktuve sūkā.

Parasti pa pa to uzbrauktuvi braucu pa vidu - ar 2 riteņiem uz zebras - tā lai vismaz man tie līdēji netiek priekšā.

Diezgan labi darbojas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bet principā tur vajag tāpat kā uz vanšu tilta - salikt borģūras, bet Mūkusalas/Akmens ielu krustojumu paplašināt - lai tie kas grib tikt uz radisonu netiktu kavēti, bet tie kas grib tikt uz mūkusalas 41 u.c. biroju kompleksiem - mierīgi apgriezties pirms šā krustojuma.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Bet principā tur vajag tāpat kā uz vanšu tilta - salikt borģūras, bet Mūkusalas/Akmens ielu krustojumu paplašināt - lai tie kas grib tikt uz radisonu netiktu kavēti, bet tie kas grib tikt uz mūkusalas 41 u.c. biroju kompleksiem - mierīgi apgriezties pirms šā krustojuma.

tieši tā! nevis sabūvēt nevienam nevaidzīgas salīņas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Bet principā tur vajag tāpat kā uz vanšu tilta - salikt borģūras, bet Mūkusalas/Akmens ielu krustojumu paplašināt - lai tie kas grib tikt uz radisonu netiktu kavēti, bet tie kas grib tikt uz mūkusalas 41 u.c. biroju kompleksiem - mierīgi apgriezties pirms šā krustojuma.

jep.. bardjuuras liidzetu..

a apgriezshanaas... vismaz pretii dienai kur labaaka paarredzamiiba buutu vajadziiga kaa eest...

pasham kad piegriezjaas propka metu pie rrb rinjkjii un atpakaljgaitaa liidz 41 ruucinu kaut arii tur tagad aiztaisiija to vienu iebrauktuvi ciet un iisti zoliidi tas taa nesanaak

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: diemžēl, katram ssūūddabrālim mentu klāt nepieliksi

vēl piebesī tie "labdabīgie" nūģi, kas regulāri ielaiž tos naglos līdējus - tie ne ar ko nav labāki par pašiem līdējiem

Žēl, ka mīļotajā "banānu" republikā nav ieviesta norma, ka jāpalaiž katrs otrais (līdzīgi kā DE, kur bez jebkāda stresa, nelaišanas, lūgšanās, spiešanās u.t.t. iespējams izbraukt jebkuru kritisku sašaurinājumu).

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Trafiks ir nekāds Rīgā.

Tāpēc AIZLIEGT TRAMVAJUS Rīgā. Pastieties cik daudz auto varēs paņemt pretī Akmens tilts.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

uupi: aizliegt trollejus

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vēl piebesī tie "labdabīgie" nūģi, kas regulāri ielaiž tos naglos līdējus - tie ne ar ko nav labāki par pašiem līdējiem

ja man ir jaalien, mani palaizh, taapeec nesteidziigos briizhos arii palaizhu, ja normaali iesleedz pavarotu, nevis spiezh uz apmales. taas 2 sekundes man neko nemaina.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Martinelli rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: diemžēl, katram ssūūddabrālim mentu klāt nepieliksi

vēl piebesī tie "labdabīgie" nūģi, kas regulāri ielaiž tos naglos līdējus - tie ne ar ko nav labāki par pašiem līdējiem

Žēl, ka mīļotajā "banānu" republikā nav ieviesta norma, ka jāpalaiž katrs otrais (līdzīgi kā DE, kur bez jebkāda stresa, nelaišanas, lūgšanās, spiešanās u.t.t. iespējams izbraukt jebkuru kritisku sašaurinājumu).

kaada veel DE norma, veciit ??? mosties

banaanu republikaa autovadiitaajiem totaals sveists galvaa, te nekaadas sapraatiigas normas veel 20 gadus neliidzees - tikai vesela armija mentu, draashu zhogi un pusmetru augstas bordjuuras un sodi meeneshalgas apmeeraa var liidzeet pret beskauniigiem un aprobezhotiem vadiitaajiem !!!!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

vēl piebesī tie "labdabīgie" nūģi, kas regulāri ielaiž tos naglos līdējus - tie ne ar ko nav labāki par pašiem līdējiem

ja man ir jaalien, mani palaizh, taapeec nesteidziigos briizhos arii palaizhu, ja normaali iesleedz pavarotu, nevis spiezh uz apmales. taas 2 sekundes man neko nemaina.

Jā, bet pietiek ar 10 tādiem labdariem kā tu, lai sastrēgume ieilgtu par 10 minūtēm. Jo tas, kas tiek palaists, solidaritātes dēļ ielaiž vēl kādu utt.

Es palaižu cilvēku, ja viņš ieslēdz pagriezienu un pārkārtojas laicīgi nevis pikē iekšā salu tilta/mūķenes nobrauktuves pašā galā.

Tādiem es braucu sānos ir bijuši precedenti

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tā uzbrauktuve ir kaut kāds pipec.

bet tvnet komentos ir arī dažas labas domas.

pimēram, to apgriešanās vietu no radisoan puses ka brauc toč vajadzētu aizklapēt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: uupi: aizliegt trollejus

Tas pēc tramvajiem. Da vispār ar trolejbusiem dariet ko gribiet, BET TRAMVAJIEM NĒ. Cik daudz vietas Rīgā atbrīvosies.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kindzulis rakstīja: uupi: aizliegt trollejus

Tas pēc tramvajiem. Da vispār ar trolejbusiem dariet ko gribiet, BET TRAMVAJIEM NĒ. Cik daudz vietas Rīgā atbrīvosies.

atkal iesleedzi rezjiimu "virtuaalais dunduks"

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

mx_black rakstīja:

vēl piebesī tie "labdabīgie" nūģi, kas regulāri ielaiž tos naglos līdējus - tie ne ar ko nav labāki par pašiem līdējiem

ja man ir jaalien, mani palaizh, taapeec nesteidziigos briizhos arii palaizhu, ja normaali iesleedz pavarotu, nevis spiezh uz apmales. taas 2 sekundes man neko nemaina.

Jā, bet pietiek ar 10 tādiem labdariem kā tu, lai sastrēgume ieilgtu par 10 minūtēm. Jo tas, kas tiek palaists, solidaritātes dēļ ielaiž vēl kādu utt.

Es palaižu cilvēku, ja viņš ieslēdz pagriezienu un pārkārtojas laicīgi nevis pikē iekšā salu tilta/mūķenes nobrauktuves pašā galā.

Tādiem es braucu sānos ir bijuši precedenti

Es palaižu cilvēku, ja viņš ieslēdz pagriezienu un pārkārtojas laicīgi nevis pikē iekšā salu tilta/mūķenes nobrauktuves pašā galā.

TIEŠI TĀ. JA ES REDZU KA KĀDS AR SĪKO SALONĀ, VAI VIENKĀRŠI LAIPNI PALŪDZ, LAICĪGI IESLĒDZ PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJU UN NELIEN MANĀ JOSLĀ PĒDĒJĀ BRĪDĪ AŽ NO MĀKSLĪGI IZVEIDOTĀS 4.JOSLAS - TAD VISS OK, MAN NAV ŽĒL PALAIST.

BET JA KAUT KĀDS URLA, KURŠ PĒDĒJO 5 MINŪSU LAIKĀ 300M GARĀ DISTANCĒ IZDARIJIS VAIRĀKUS DEBĪLUS MANEVRUS, TAISOT "SLALOMU" KORĶI ATĻAUJAS VĒL PĒDĒJĀ BRĪDI NAGĻAKĀ SPRAUKTIES MAN PRIEKŠĀ, PARALĒLI ČALOJOT AR BLAKUS SĒDOŠO MIMRU VAI MULDĒT PA MOBILU - PAŠOLNAH, TĀDS LAI TURPINA SĒDĒT.

VISS.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tā rupji rēķinost - Akmens tilts ir pats ātrākais Rīgā - pat ja tas ir pilnīgi sastrēdzis - tas vienalga ir ātrākais, jo ir īsākais. Un pat ja ir crash - visi var tikt garām pa tramvaja slidēm un plūsmas ārums īpaši nemazinās.

Vienīgie, kas plūsmu bremzē - ir dauņi, kas līkumu pretim strēlniekiem ņem nobremzējot līdz 30km/h

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tg/am

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: atkal iesleedzi rezjiimu "virtuaalais dunduks"

Dunduks vai zābaks, Bet tramvaji aizņem dafigā vietas un ir otrie svarīgākie uz ceļa pēc gājējiem (lai gan tramvaju kašķis ar gājēju vienmēr beidzas par labu tramvajam). Paskatieties cik plata uzreiz būtu Brīvības gatve Juglā ja nojauktu tramvaju. O .

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Master_D rakstīja:

mx_black rakstīja:

vēl piebesī tie "labdabīgie" nūģi, kas regulāri ielaiž tos naglos līdējus - tie ne ar ko nav labāki par pašiem līdējiem

ja man ir jaalien, mani palaizh, taapeec nesteidziigos briizhos arii palaizhu, ja normaali iesleedz pavarotu, nevis spiezh uz apmales. taas 2 sekundes man neko nemaina.

Jā, bet pietiek ar 10 tādiem labdariem kā tu, lai sastrēgume ieilgtu par 10 minūtēm. Jo tas, kas tiek palaists, solidaritātes dēļ ielaiž vēl kādu utt.

Es palaižu cilvēku, ja viņš ieslēdz pagriezienu un pārkārtojas laicīgi nevis pikē iekšā salu tilta/mūķenes nobrauktuves pašā galā.

Tādiem es braucu sānos ir bijuši precedenti

Es palaižu cilvēku, ja viņš ieslēdz pagriezienu un pārkārtojas laicīgi nevis pikē iekšā salu tilta/mūķenes nobrauktuves pašā galā.

TIEŠI TĀ. JA ES REDZU KA KĀDS AR SĪKO SALONĀ, VAI VIENKĀRŠI LAIPNI PALŪDZ, LAICĪGI IESLĒDZ PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJU UN NELIEN MANĀ JOSLĀ PĒDĒJĀ BRĪDĪ AŽ NO MĀKSLĪGI IZVEIDOTĀS 4.JOSLAS - TAD VISS OK, MAN NAV ŽĒL PALAIST.

BET JA KAUT KĀDS URLA, KURŠ PĒDĒJO 5 MINŪSU LAIKĀ 300M GARĀ DISTANCĒ IZDARIJIS VAIRĀKUS DEBĪLUS MANEVRUS, TAISOT "SLALOMU" KORĶI ATĻAUJAS VĒL PĒDĒJĀ BRĪDI NAGĻAKĀ SPRAUKTIES MAN PRIEKŠĀ, PARALĒLI ČALOJOT AR BLAKUS SĒDOŠO MIMRU VAI MULDĒT PA MOBILU - PAŠOLNAH, TĀDS LAI TURPINA SĒDĒT.

VISS.

zini: pie salu tilta uzbraukshanas centra usee braucot no salaspils puse: dunduki tak tur brauc lejaa no 2aam joslaam vienlaiciigi.. i atkariibaa no gariigaa un laika truukuma no riitiem: ja laizj tos kas lien no otras rindas tad arii i iespeeja lidot pikeejumaa bez probleemaam.. un par tiem kas nelaizj tjip uzgriezt uz salu tilta: bez probleemaam... izliidzinaam aatrumu un duam taisni gar nepaartraukto liiniju liidz auns saprot ka shaadi braucot pats brauks augshaa uz salu tilta nevis tirgus virzienaa

p.s. taa nu laikam i vieniigaa vieta kur bez domaashanas puceeju... un arii ne paari nepaartrauktajai un pagriezienu laiciigi iesleedzot

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kindzulis rakstīja: atkal iesleedzi rezjiimu "virtuaalais dunduks"

Dunduks vai zābaks, Bet tramvaji aizņem dafigā vietas un ir otrie svarīgākie uz ceļa pēc gājējiem (lai gan tramvaju kašķis ar gājēju vienmēr beidzas par labu tramvajam). Paskatieties cik plata uzreiz būtu Brīvības gatve Juglā ja nojauktu tramvaju. O .

vietu jamie aiznjem: tas fakts.. bet tajaa pashaa laikaa jamie arii vismazaak satiksmei traucee...

aatrakais pilseetas transports tiem kas ar sab paarvietojaas... atkal fakts

tas ka jamiem vienmeer taisniiba bumshos: vnk TTP vienmeer i bijushi labi juristi

briiviibas gatve juglaa: iedomaajies cik mieriiga braukshana tur buutu ja ssavestu kaariibaa iebraukshanu un izbraukshanu Riigaa? apvadceljus... tiltus piebrauktuves uc

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kindzulis rakstīja: atkal iesleedzi rezjiimu "virtuaalais dunduks"

Dunduks vai zābaks, Bet tramvaji aizņem dafigā vietas un ir otrie svarīgākie uz ceļa pēc gājējiem (lai gan tramvaju kašķis ar gājēju vienmēr beidzas par labu tramvajam). Paskatieties cik plata uzreiz būtu Brīvības gatve Juglā ja nojauktu tramvaju. O .

Atkal esi aizmirsis zāles iedzert?

Tramvajs ir vienīgais normālais sabtransports, kas nav atkarīgs no korķiem.

Cerams, ka tādi kā tu netiks pie teikšanas RDSD (lai gan brīžiem šķiet, ka tas jau ir noticis )

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti