Bērnu auto sēdekļi

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
 
Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Tajā topikā minētos linkus apmeklēju, bet ...

Latvijā ir maza izvēle segmentam "no 15 kg - 36 kg", kur sākas saitēšanās ar auto orģinālajām jostām. Ir skatīti arī citi i-neta resursi, bet, kā jau caur compi, pataustīt neko nevar un tāpatās jāatvelk uz reālām Tirdzniecības vietām (babywest, chicco un Bērnu pasaules "uteņi" apmeklēti, lai dzīvē redzētu konkrētus modeļus). Ir Jums kāda pieredze ar iegādi:

- vai jēga pirkt no Polijas un (vai) Vācijas caur i-neta bodēm?

- kura modeļa Latvijas cena atbilst drošības, ilgizturības un ērtuma subjektīvām prasībām?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

saveejos vzinaaju ar chikoo . nu jau ar tiem tiek vizinaati treshie waj 23 treshie lietotaaji un nekas nau izjusis

leetie putuplasta utt meesli ir atmazka CP , benkjim/padupsenim ir jaabuut ar 'ragiem' !! lai vinjsh arii fikseetos droshiibas jostaas , citaadi , nedodiess , tas 'nenostraadaas' .

nelietot var saakot ar 150cm gariem beerniem , neatkariigi no kg .

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nelietot var sākt tad, ja piesprādzējot siksna nav pāri kaklam.

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI, par chicco Key 1 ar nevaru sūdzēties, bet nupat tas paliek par mazu - man, personīgi, Key 2-3 ar patīk, bet viņa mīnusos ir neērtā muguras slīpuma regulēšana:

www.autobild.de/...

(kā saitē redzams, tad vācu eksperti viņu vērtē tikai kā draudzīgu)

esmu arī - - -.ru lapās palasījies, bet tur tas tirgus segments ar tāds pusapgūts izskatās ... :/

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Tas pats minētais vācu saic vislabāk ievērtējis šo firmu:

www.columbus-tp.com/...

\"Cybex\", bet viņas produkciju Latvijā pat no rokām (inviduāli vedēji ar minimālo peļņu) nevar atrast, tāpat kā daudzu citu Vācijā pieejamu ražojumu gadījumā.

PS

Labi izskatās arī:

www.babyvest.lv/...

\"Maxi-Cosi Rodi XP\", bet ceņikz ir 107 rubļi un vairāk ...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

mani 'gaaja' 3os etapos -grozs , 'monoliitais' , paliktnis .viss no chikoo . suudziibas nau bijushas .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Savai princesei nopirku zamšādas RECARO

Tagad 11 kg, taču paredzēts līdz tiem pašiem 35 kg. Maksāja padārgi, ap 200 Ls, taču investīcija bija tā vērta.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Savai princesei nopirku zamšādas RECARO

Tagad 11 kg, taču paredzēts līdz tiem pašiem 35 kg. Maksāja padārgi, ap 200 Ls, taču investīcija bija tā vērta.

Daargs bet veerteejums slikts: www.autobild.de/...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Savai princesei nopirku zamšādas RECARO

Tagad 11 kg, taču paredzēts līdz tiem pašiem 35 kg. Maksāja padārgi, ap 200 Ls, taču investīcija bija tā vērta.

Es gan savai princesei nopirku paliktni (sertificētu "ar ragiem") pa 9Ls, tagad arī mans princis to lieto, jo princesei tāds vairs nav jālieto, a pārējos 191 Ls iztērēju bērnu priekam un izklaidei

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vācu autobilds ir lohi. viņi nav ņēmuši vērā pagarināšanas kritēriju. pēc tā zamšādas recaro saliek visiem. ko citu vajag praktiskajam latvietim

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

200. Ja transportlīdzekļos, kuru sēdvietas aprīkotas ar drošības jostām, ved bērnus, kuru augums nepārsniedz 150

cm, jālieto viens no šādiem drošības līdzekļiem:

200.1. bērnam jāatrodas viņa vecumam un svaram atbilstošā bērnu sēdeklītī, kas ar drošības jostu piesprādzēts pie

pasažieru sēdekļa;

200.2. bērnam jāsēž uz viņa vecumam un svaram atbilstoša paliktņa un jābūt piesprādzētam ar drošības jostu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu pēc tādiem kritērijiem šoreiz netika vērtēts

Cienu kvalitatīvas mantas, nepērku taču vienam gadam.

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: mani 'gaaja' 3os etapos -grozs , 'monoliitais' , paliktnis .viss no chikoo . suudziibas nau bijushas .

Chicco grozs mums gan nebija, jo to palienējām no draugiem, bet tagad Key 1 paliks kolekcijā, jo vakar tika iegādāts Chicco Key 2-3 - nav ne vainas

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Es gan savai princesei nopirku paliktni (sertificētu "ar ragiem") pa 9Ls, tagad arī mans princis to lieto, jo princesei tāds vairs nav jālieto, a pārējos 191 Ls iztērēju bērnu priekam un izklaidei

DD Žetons

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti