Audi centrā atjaunots Gaisa masas...

Apsara Reģ.: 21.10.2002

Kādu laiku cenšos nomedīt gaisa masas mērītāju savam A4.

Gross auto tādu piedāvā par 80Ls (jāgaida 2 nedēļas) vai piemaksā 15 Ls saņem pēc dažām dienām.

Audi centrs piedāvā mainīties. Es viņiem veco, šie man pretī kaut kādu (laikam jau atjaunotu) par 70 Ls, jaunu par 158 Ls jāgaida.

Jāutājums, vai kādam ir bijusi pieredze ar Audi Centra atjaunotajām detaļām? Un vai tās tiešām ir atjaunotas?

 
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?

vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...

Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.

Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?

vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...

Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.

Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca

Tieši tā, piemēram wess.lv/...

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu, bet tā sanāk.

Kāds viņiem tolks no manis ņemt veco detaļu un dot man 50% atlaidi jaunai? Vienīgais skaidrojums, ka man pretī dod atjaunotu.

Ir dzirdēts par rūpnieciski atjaunotiem BOSH ģenerātoriem. Varbūt arī AUDI praktizē šādu metodi?

Sazvanīt viņus nav iespējams un atbild viņi tikai caur sekretutkas meilu.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: Nu, bet tā sanāk.

Kāds viņiem tolks no manis ņemt veco detaļu un dot man 50% atlaidi jaunai? Vienīgais skaidrojums, ka man pretī dod atjaunotu.

Ir dzirdēts par rūpnieciski atjaunotiem BOSH ģenerātoriem. Varbūt arī AUDI praktizē šādu metodi?

Sazvanīt viņus nav iespējams un atbild viņi tikai caur sekretutkas meilu.

Kaut vai piemēram tas, ka nav jaražo jauns korpuss, izmanto esošo

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Uggga rakstīja:

krishus rakstīja:

Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?

vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...

Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.

Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca

Tieši tā, piemēram wess.lv/...

es gribētu redzēt atjaunotos bremžu klučus

New Brake Pads are required approximately every 30,000 miles

The quality of brake pads can vary considerably

Optifit brake pads, under test conditions can last the expected 50,000 miles - longer than most non-genuine brake pads

www.fcross.co.uk/...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Uggga rakstīja:

krishus rakstīja:

Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?

vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...

Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.

Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca

tas par tevi daudz ko pasaka...

Tieši tā, piemēram wess.lv/...

es gribētu redzēt atjaunotos bremžu klučus

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Uggga rakstīja:

krishus rakstīja:

Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?

vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...

Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.

Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca

Tieši tā, piemēram wess.lv/...

es gribētu redzēt atjaunotos bremžu klučus

kas tur smieklīgs? Bleķis tam klucim parasti nenodilst, uzlīmē jaunu darba virsmu, un viss.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Ne jau visas detaļas atjauno,

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Ne jau visas detaļas atjauno,

tas tā kā būtu skaidrs

Laikam arī ne visi dīleri atjauno, par Toyotu pilns nets, par VW atradu, ka nekas neesot labāks par jaunām daļām.

P.S. Vāciski nerubīju, tāpēc meklēju angļu lapās.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: Zigi, iebraucot pie dīlera ar kaiti, Tu gribi teikt, ka viņi piedāvās Tev lietotu detaļu?

Jeb Tevis dotajā adresē, Tu pats, uz savu galvu, vari iegādāties detaļu?

nevis lietotu, bet exchange, kas ir līdzvērtīga jaunai (ir pat kas garantē), un principā vienīgā atšķirība ir cenā, kā arī nevarēsi paturēt veco

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

beidzot sazvanīju Audi centru.

Info, tad nu ir tāds:

"Detaļa uz maiņu ir rūpnieciski atjaunota, un ja liek viņu servisā, tad garantija ir 2 gadi, gluži kā jaunai detaļai. Ja liek pats, tad garantiju viņi īsti nevar dot, bet pastāv iespēja strīdēties". Tāds lūk info. gan jau kādam noderēs. Kad meistars uzliks "jauno" detaļu, tad padalīšos ar tehnisku info.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pusgadu atpakal neamam vacija BMW centra atjaunotu ģeneratoru,740d maksaja 600euro.Atsķirt no jauna nevar,mierigi vareja ietirgot ka jaunu.Tas pats ar meritajiem ir likti un nekadu problemu.Korpus varbut tur ir vecais bet parejais ir jauns

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

ibio rakstīja:

Uggga rakstīja:

krishus rakstīja:

Gnoms rakstīja: dīlerserviss un atjaunotas detaļas?

vai nu tur ir galīgi nojūgušies, vai kāds darbonis/darboņu grupa uz savu roku kreisās(zagtās, ne pa tēmu nomainītās un tml) detaļas tirgo...

Ļooti daudzi ražotāji izmanto šādu sistēmu, kad vecais mezgls tiek sūtīts atpakaļ uz rūpnīcu, kur tiek izmantotas atsevišķas tā daļas jauna ražošanai.

Es tavā vietā ņemtu audi centrā, jo to tomēr neatjauno kaimiņu Toļiks, bet rūpnīca

tas par tevi daudz ko pasaka...

Tieši tā, piemēram wess.lv/...

es gribētu redzēt atjaunotos bremžu klučus

Ja kā jau te rakstīja. Vienīgā atskirība kad arī darba virsmas satāvs mazliet cits. Maliet raupjāks. Cenu atskiriba gandriz 50%. Orginalie BIJA KĀDI 44 otri 26.

Nav jau vairs vaz laiki kad pielimeta darba virsma palika trumuli.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: beidzot sazvanīju Audi centru.

Info, tad nu ir tāds:

\"Detaļa uz maiņu ir rūpnieciski atjaunota, un ja liek viņu servisā, tad garantija ir 2 gadi, gluži kā jaunai detaļai. Ja liek pats, tad garantiju viņi īsti nevar dot, bet pastāv iespēja strīdēties\". Tāds lūk info. gan jau kādam noderēs. Kad meistars uzliks \"jauno\" detaļu, tad padalīšos ar tehnisku info.

taksh nelausies.

nodilst beidzas santiimus veerta detalja. bet skaitaas restaureeta,jo nodiliusii detalja ir jauna.

peec burta restaureeta-prekstiski jauna.

bet tev nu bracinj buutu jaasoljo uz

www.audi-style.lv/...

ledus9 Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Tas par tiem atjaunotajiem gaisa masas mērītājiem ir fufelis. Tehnoloģija pēc kuras ir izgatavots tas sūds ir tāda, ka tur neko atjaunot nav iespējams. Tas gaisa mērītājs ir jauns. Man domāt kāds tur Vācijā ir tā kā drusku nokaunējies par gandrīz simtprocentīgo brāķa procentu šim izstrādājumam un tāpēc maina par puscenu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Restaure gan.Tur nak tads (škiet no platina)diegs kas silst ar apmeram 300 gradiem,Un viņš ar laiku pardeg.

ledus9 Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Tie ar drāti ir pirmā šo mērītāju paaudze. Tie vēl daudz maz gāja. Pieņemu, ka tiem to drāti var arī nomainīt. Jaunākiem auto, tai skaitā A4, diega vietā nāk keramikas plāksnīte uz kuras ir uzputināta plāna metāla kārtiņa, kura tiek sildīta, plus vēl shēma, izpildīta tehnoloģijā "mēle želejā". Tur nekas nav remontējams. Visiem auto, kas ilgāku laiku ir bijuši manā redzes lokā, un kuriem ir bijis šāds gaisa masas mērītājs, tas agrāk vai vēlāk ir noklājies. Dažam ir bijusi tā laime šo krāmu mainīt pat vairākas reizes.

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

karoče veči,

uzlika man to restaurēto ļurķi un es biju pārsteigts, kā auto uzvedas.

Pat ar II ātrumu var nospolēt. Tā kā var ņemt.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: karoče veči,

uzlika man to restaurēto ļurķi un es biju pārsteigts, kā auto uzvedas.

Pat ar II ātrumu var nospolēt. Tā kā var ņemt.

Principā jau tas nav nekāds brīnums, ka atjauno daļas. Tas nozīmē, ka ir kāda Eiropas direktīva, kas rūpējas par to, lai atkritumi nerastos biezā slānī. Vismaz elektronikai un mājas sadzīves tehnikai tāda direktīva ir. Gan jau auto ražotājiem arī. Man laukos mājās mētājās vismaz kādi 30 izlietoti bremžu kluči. Cits to vienkārši izmet miskastē. Vai nav labāk, ka tie 30 kluči nonāk pie ražotāja, kas tos atjauno nevis izgāztuvē? Nezinu gan gaisa mērītāja uzbūvi, bet noteikti tur ir kāds elektroniska platīte ar pāris kondensatoriem, induktivitātēm un pretestībām. Kāds no šiem elementiem nosvilst un mērītājs skaitās pagalam. Kāpēc nenomainīt to elementu, vai arī visus. Tie elementi maksā santīmus.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti