Ātrumkārba trrr trrr

undars Reģ.: 24.03.2006

Atgadījums - braucu, pēkšņi vairs nevelk. Bez liekiem trokšņiem. Motors rūc, ātrumus pārslēgt var , uz priekšu nekust. Kad pārkabina ātrumus un laiž vaļā sajūgu attiecīgi katram nākamajam ātrumam pienācīgi tas trr ir ātrāks. Cik no mašīnām saprotu, ta nojucis ir kaut kur pa ceļam no kārbas uz riteņiem. Vietējā servī teica, ka izskatoties ka kaut kur iekšā kārbā nobiris kaut kāds štrunc kas sajūdz kopā to stieni ar kārbu. Nu nezinu ko tieši ar to viņš domāja. Nu lūk un šajā sakarā - gribētos dabūt manuāli autiņam kurā būtu tehniskais zīmējums piedziņai - nu tai daļai kārba - riteņi. Man manuālis viens ir, bet tieši tā daļa kurā jābūt par piedziņu ir iztrūkums. Un vispār cik kaut kas tāds varētu maksāt - nu vispār kādas ir cenas kārbas vai tā remontiem.

Auto vēl joprojām Ford Mondeo 1996. g. vecais modelis. Universāls. TD

 
1 2
undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Meklē torentos.

Darbā nedrīkst mājās neta nav.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Atgadījums - braucu, pēkšņi vairs nevelk. Bez liekiem trokšņiem. Motors rūc, ātrumus pārslēgt var , uz priekšu nekust. Kad pārkabina ātrumus un laiž vaļā sajūgu attiecīgi katram nākamajam ātrumam pienācīgi tas trr ir ātrāks. Cik no mašīnām saprotu, ta nojucis ir kaut kur pa ceļam no kārbas uz riteņiem. Vietējā servī teica, ka izskatoties ka kaut kur iekšā kārbā nobiris kaut kāds štrunc kas sajūdz kopā to stieni ar kārbu. Nu nezinu ko tieši ar to viņš domāja. Nu lūk un šajā sakarā - gribētos dabūt manuāli autiņam kurā būtu tehniskais zīmējums piedziņai - nu tai daļai kārba - riteņi. Man manuālis viens ir, bet tieši tā daļa kurā jābūt par piedziņu ir iztrūkums. Un vispār cik kaut kas tāds varētu maksāt - nu vispār kādas ir cenas kārbas vai tā remontiem.

Auto vēl joprojām Ford Mondeo 1996. g. vecais modelis. Universāls. TD

varētu būt norautas šlices pusass iekšējam galam- tam, kas nāk iekšā kārbā. tāpēc arī pusasi negriež, bet saka 'trr trr'

jāmaina.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja ir karba vaina tad tev nevajaga nekadus manualus maini karbu(letakais variants)

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Sāc ar pusasīm un granātām - man bija sabirusi granāta vienā pusē un līdzīga situācija. Ieliec robā, pacel vienu pusi uz domkrata, un mēģini pētīt.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Rauj tik kārbu nost un ved pie "zobu daktera"

Ticamākais, ka s.ūdi būs reduktorā, varbūt arī pusasis, bet to ņemot nost redzēsi.

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja ir karba vaina tad tev nevajaga nekadus manualus maini karbu(letakais variants)

Fakts, tikai ja tur jāiegulda 500 Ls tad nav tā vērts. A lai notirgotu to vāģi ar to brāķi, tad apmēram jāzin, kas tas par štruntu kas nobiris. Servisa vecis (tāds naglijs tipiņš) teica, ka aš pusmašīnnu vajag izjaukt, lai tur kaut ko sadarītu. Tāpēc ar mēģinu izprast kā to štruntu sauc, lai var teikt pie notirgošanas, kas varētu būt par vainu.

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

varētu būt norautas šlices pusass iekšējam galam- tam, kas nāk iekšā kārbā. tāpēc arī pusasi negriež, bet saka 'trr trr'

jāmaina.

Vot vot - viens cits ar šito minēja. Ta jau kaut kas tāds arī būs.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Par kārbas noņemšanu/uzlikšanu servisi ņem 60...100Ls, + pati kārba šrotā.

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

batka rakstīja: Ja ir karba vaina tad tev nevajaga nekadus manualus maini karbu(letakais variants)

Fakts, tikai ja tur jāiegulda 500 Ls tad nav tā vērts. A lai notirgotu to vāģi ar to brāķi, tad apmēram jāzin, kas tas par štruntu kas nobiris. Servisa vecis (tāds naglijs tipiņš) teica, ka aš pusmašīnnu vajag izjaukt, lai tur kaut ko sadarītu. Tāpēc ar mēģinu izprast kā to štruntu sauc, lai var teikt pie notirgošanas, kas varētu būt par vainu.

Man vienam čomam nobira automātiskā kārba jaunam Volvo XC 90 (garantija bija beigusies tam autiņam),maksāja ap 3000 Ls, tā kā nomaini vien pa 500 Ls , un brauc laimīgs tālāk daudzus gadus ar savu fordiņu. Citādi kaut ko tur sameistarosi, un nobirs atkal.A pārdodot mašīnu ar tādu vainu, kapeikas vien dabūsi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Negribu trrrrrr, gribu pļukš!

C.Emiila nedarbi

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

niekalbis rakstīja:

varētu būt norautas šlices pusass iekšējam galam- tam, kas nāk iekšā kārbā. tāpēc arī pusasi negriež, bet saka 'trr trr'

jāmaina.

Vot vot - viens cits ar šito minēja. Ta jau kaut kas tāds arī būs.

lai nomainītu pusasi, kārba nost nav jāņem.

p.s. brauc uz citu servisu,kur nav nagli tipiņi. principā, tas ir darbs max 1 stundai; pusass maksās ne vairāk, kā kādus 50ls

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A nevar buut taa, ka banaali pusass vai pat mironjgalva izbeigusies

Vai arii reduktors....

vari pacelt purnu uz domkratiem, ielikt aatrumaa (kaadaa trešjaa vai pat ceturtajaa), un meegjinaat pagriezt ritenjus...

Ja vari briivi pagriezt, tad pusasij kabzec

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Vo šis man patīk! Cilvēki, kuru nav autiņu redzējuši dod reālus padomus un pa tēmu runā, a servisā laiž lažu kaut arī autiņu redzējuši. A ko padarīsi ja vienīgais servis ciemā. Būtu iespēja, stumtu uz Pantēru. Laba apkalpošana un kārtīgi strādā, tikai tā autiņa šlepošana vai vešana vien izmaksā uz 50 Ls.

Pāldies!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pusasi var arii pats nomainiit....nav nekur jaavelk...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Virsrakstam bija jābūt "Ātrumkārba kirdik" nevis "Ātrumkārba trrr trrr"

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Virsrakstam bija jābūt "Ātrumkārba kirdik" nevis "Ātrumkārba trrr trrr"

aha

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Nesen pats saskāros ar ātrumkārbas 5 ātruma izbeigšanos. Apbraukāju divus kantorus kas ņemās ar remontiem. Visi aizņemti līdz kaklam. Cena par remontu sākot no 350Ls. Un paši saka, lai nečakarējot prātu un nopērkot lietotu (man priekš 2,0 16V dzinēja kārbas tāpat vien apkārt nemētājas). Prasu servisa vecim a kur garantija ka to kārbu lietoto ko uzlikšu būs labāka par to kas man jau ir? Šis rausta plecus.

Ja iegrābsies nojātā kārbā reāli būsi pazaudējis 70Ls par darbu (ja nemainīsi pats) + vēl 100~200Ls par kārbu, skatoties cik tev viņa maksā. Kopējās izmaksa jau uz 200~300Ls. Tā kā ir vērts padomāt pirkt citu vai atremontēt to pašu.

Savā gadījumā izdrukāju manuāli no neta par savu kārbu un izjaucu pats, ar domu, ka ja nesalikšu atpakaļ, tad pirkšu citu vietā. Bija nodiluši divi tadi kulaciņi kas bīda piektā ātruma zobratu. Nopirku tādus lietotus pa 6Ls. Remonta izmaksas sanāca 6Ls + paša darbs par kārbas noņemšanu uzlikšanu. Būtu bijusi škrobe samaksāt sākot no 350Ls par kārbas remontu, ja tik maz tās vainas.

Mans ieteikums ja ar tehniku esi uz tu, tad jauc vien pats vaļā un mazāk klausies ko citi saka

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

droom -> nu idritvaikociņ zelta rokas tev un gudra galva arī

undars -> nu kas ir? jauksi pats vai maksāsi kaudzi naudas citiem?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ar tehniku draudzejos, bet pats karbu sen vairs nejauktu. Tam visam vajag telpu, instrumentus utt., kas, dzivojot rigas centra dzivokli, nav pieejami, nemaz jau nerunajot par sava laika izmaksam. Cits jautajums, vai tie 350 ir adekvats cipars - diemzel LV celtnieki un automehaniki ir kluvusi par ipasu sugu. Ja nav pazistami, labak tureties pa gabalu. Mans ieteikums - paintereseties caur pazinam, vai kaut kur arpus rigas un lielajiem servisiem nav kads uzticams cilveks, kas butu ar mieru privati nopelnit.

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: droom -> nu idritvaikociņ zelta rokas tev un gudra galva arī

undars -> nu kas ir? jauksi pats vai maksāsi kaudzi naudas citiem?

Vispirms aizvilkšu uz mājām un tad jau izdomās. Varētu jau pats ķēpāties, vienīgi nav vietas kur izvērsties + lai tur kaut ko darītu ir vajadzīga bedre. Gluži no otra gala man rokas nav augušas, ta ka visticamāk varētu pats arī izdarīt. Kā arī brīvā laika nav tik daudz lai ar ko tādu nodarbotos.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bedri var izrakt.

ciešama lāpsta jau pa 6Ls nopērkama.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja nav bedre un normāla garāža kur to veikt, tad labāk tiešām pašam nečakarēties, bet atrast civlēku caur paziņām kurš tiešām kaut ko dara un ne tikai gudri runā par to tēmu.

Paziņa kārbu daudzstāvu māju pagalmā nedēļu mainīja

Savukārt man garažā ar bedri aizgāja viens vakars, lai noņemtu un otrs lai uzliktu. Pirmo reiz kad ņēmu kārbu nost tad gan aizgaja viena diena un piesaucu visus iespejmos mātes vārdus

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: Ja nav bedre un normāla garāža kur to veikt, tad labāk tiešām pašam nečakarēties, bet atrast civlēku caur paziņām kurš tiešām kaut ko dara un ne tikai gudri runā par to tēmu.

Paziņa kārbu daudzstāvu māju pagalmā nedēļu mainīja

Savukārt man garažā ar bedri aizgāja viens vakars, lai noņemtu un otrs lai uzliktu. Pirmo reiz kad ņēmu kārbu nost tad gan aizgaja viena diena un piesaucu visus iespejmos mātes vārdus

Nu paziņa ir - 150 km no mājām Cik tur naudiš ceļam aiziet ... ūūū ...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

droom rakstīja: Ja nav bedre un normāla garāža kur to veikt, tad labāk tiešām pašam nečakarēties, bet atrast civlēku caur paziņām kurš tiešām kaut ko dara un ne tikai gudri runā par to tēmu.

Paziņa kārbu daudzstāvu māju pagalmā nedēļu mainīja

Savukārt man garažā ar bedri aizgāja viens vakars, lai noņemtu un otrs lai uzliktu. Pirmo reiz kad ņēmu kārbu nost tad gan aizgaja viena diena un piesaucu visus iespejmos mātes vārdus

Nu paziņa ir - 150 km no mājām Cik tur naudiš ceļam aiziet ... ūūū ...

Cik tad aiziet? benzins vilcejam 300km - 15-20Ls? Nav jau ritenis noluzis, ka ar evakuatoru javed. Manuprat leta maksa par uzticamu meistaru.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

droom rakstīja: Ja nav bedre un normāla garāža kur to veikt, tad labāk tiešām pašam nečakarēties, bet atrast civlēku caur paziņām kurš tiešām kaut ko dara un ne tikai gudri runā par to tēmu.

Paziņa kārbu daudzstāvu māju pagalmā nedēļu mainīja

Savukārt man garažā ar bedri aizgāja viens vakars, lai noņemtu un otrs lai uzliktu. Pirmo reiz kad ņēmu kārbu nost tad gan aizgaja viena diena un piesaucu visus iespejmos mātes vārdus

Nu paziņa ir - 150 km no mājām Cik tur naudiš ceļam aiziet ... ūūū ...

Es savu esmu atdevis 200km prom no mājām un uz nedēļu. Toties nav nekas lieki jādomā un jāštuko kas un kā būs sataisīts. Ja teica, ka sataisīt, tatad nav divu domu ka saitaisīs un nevis sačakarēs.

Vajag tik atrast tādus meistarus

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti