Pārdodu smuku VW Passat 1.9 TDi, \'02

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: ....izlēmu pārdot savu Pasātu. ..

# VW Passat Trendline (Variant)

1.9 TDI (130 Zs)

Pirmā reģistrācija - 06/2002

LV ~5 mēn - kopš 03/2007

Nobraukums - 152 000 km (LV no tiem 9 000 km)

Komplektācija:

! 6 pakāpju ātrumkārba (ekonomiskāks par 5 robiem)

! Ksenona lukturi ar automātisko augstuma korekciju

- Miglas lukturi

- 16\" alumīnija lietie diski (oriģinālie VW)

! Skybrake imobilaizeris (ievieto makā/kabatā un viss, to nav nekādi jāaktivizē)

- Elektroniskā stabilitātes programma (ESP)

! Kruīza kontrole

- Klimata kontrole

- Apsildāmie sēdekļi

! PDC (parkošanās sensors)

- integrētā radio navigācija ar GPS uztvērēju (Blaupunkt Radio Navigation MCD)

- Teicama oriģinālā CD audioiekārta ar 8 salona skaļruņiem

! 6 CD mainītājs bagāžniekā

! 8 drošības gaisa spilveni

- Trīsspieķu ādas stūre

- \"Sportiskie\" sēdekļi ar paaugstinātām sānu malām

- Visi elektriskie logi

! Elektriski regulējami, apsildāmi un elektriski atlokāmi sānskatu spoguļi

- Automātiski aptumšojošais atpakaļskata spogulis

! Elektriska divvirzienu lūka

- Lietus sensors

- Integrēts glāžu turētājs un elkoņu balsts (priekšā un aizmugurē)

- Dalīti nolokāmi aizmugurējie sēdekļi

- Aizmugurējā sēdeklī pa vidu integrēts slēpju maiss

! Aizmugures sēdekļos integrēti 2 bērnu sēdeklīši

- Suņu siets bagāžniekam

- Integrētā brīvroku sistēma (Nokia..)

Nesen veikta pilna apkope - nomainīta zobsiksna, kondicioniera siksna, spriegotājrullīši, Motul LongLife eļļa (~ 15-20 tk km), eļļas un gaisa filtri utt.

CENA - 13 399 EUR

!!! Par cenu - salīdzinājumā ar LV tirgu, cena ir samērā augsta.

SS.lv sludinājumos izvietotie \"lētie\" dīzeļi lielākoties ir bezpersoniski, ar dikti pliekanu komplektāciju un nešaubīgi \"nogrieztu\" noskrējienu ....

Šis VW Passat ir tiešām skaists, ērts un dinamiski ekonomisks auto, ko vislabāk var sajust aplūkojot to klātienē....

Janka, vislabākie novēlējumi Tavās pūlēs un centienos, tak ir viena problēma- pats saki ka esi žurnālists, bet ne tirgotājs

motors24.delfi.lv/...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja:

Sludinājums tika ielikts tā ka var redzēt reģistrācijas nummuru(Tie kas ss.lv slēpj tos nummurus man jau negribētos zvanīt...tipa noteikti vel ko slēpj).Džeks bija visu izpētījis un zvana ar tekstu......Es par Jūsu auto..utt Mans draugs sāk stāstīt kas un kā,bet šis saka lai nestāstot.......!!!!! Viņš visu zin un vel pateica,ka zin pat to ka pēc pēdējās apkopes tika konstatēts,ka būs jāmaina pakaļējās bremzes.Vienīgais kas viņu interesēja,tas bija tikai vizuālais stāvoklis un salona molietojums.

Tā lūk....ir tomēr cilvēki kas ar galvu ar domā.

Tieši šādi es pirku savu Picasso. Reklāmā bija bilde ar visu numuru un tad pēc CSDD datu bāzes noskaidroju pilnīgi visu tehnisko info par šo auto: pirkts jauns LV, īpašniece sieviete, nav bijis avarējis, visu TA rezultātus, nobraukumu, u.c.

akd braucu apskatīt auto, tad mani jautājuimi jau bija pēc būtības, tjipa, 2003.gada maijā TA uzrādīja problēmas ar stūres reiku, šis uzreiz parādīja dokumentu, kas apliecināja stūres reikas nomaiņu, utt.

Uzskatu, ka daudz prātīgāk ir pirkt kādreiz LV pirktu jaunu auto nekā tikko kā no Vācijas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Piekrītu, bet tādu šeit atrast ir ļoti grūti. Kas parādās tirgū, to uzreiz nopērk cits un atkal vakuums piedāvājumā ...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Velns666 rakstīja: Diemžēl veco topiku par remontiem neesmu lasijis, bet kopējā tendence forumos ir nod$%# jebkuru sludinājumu....

*) mazs nobraukums = kruķīts odo

*) liels nobraukums = nojāts

*) tikko no DE = no leišiem

*) pirkts Latvijā vai n gadus braukts LV = arī slikti, pa mūsu ceļiem...

*) saremontēts = slikti, kaut ko slēpj

*) neremontēts = slikti, pašam jātaisa

turpināt?

Varu paturpināt:

Lēti= sūdīgi, aizdomīgi kaut kas nav pavisam labi labāk tālāk pa gabalu

Dārgi: Atkal slikti

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

par reģistrētajiem īpašniekiem:

Man autiņam ir 8 īpašnieki, nu un? Reāli gan ir tikai 2 bijuši, bet tas jau nevienu neinteresē, un sms no csdd to neizskaidro

1. Auto ievedējs LV

2. Līzings

3. firma

4. privātais (1.lietotājs LV)

5. firma (pvn'am)

6. Līzings

7. atkal firma

8. es, reāli 2.īpašnieks

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Janka, vislabākie novēlējumi Tavās pūlēs un centienos, tak ir viena problēma- pats saki ka esi žurnālists, bet ne tirgotājs

motors24.delfi.lv/...

Klau, a ko Tu ar šito gribēji teikt??? Es neiebraucu... Interesē mana identitāte - skaties www.ZParks.lv (esmu redaktors), skaties TV raidījumu "Nākotnes Parks" - esmu redaktors. Skaties draugos manu profilu, ir visa informācija. A kādā sakarā te esi ielicis to Pasāta linku???

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Es , LyNx8 on že Jāni, pats pirms vairāk kā gada uz šitāda grābekļa kāpu

Vēlējos pārdot auto par sevis iedomātu cenu, bet....skuju

Joprojām 100% pārliecībā esmu,ka virs tās stulbās "tirgus cenas" nu gandrīz neiespējami pārdot.

Bēdīgi,bet fakts...........

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Es , LyNx8 on že Jāni, pats pirms vairāk kā gada uz šitāda grābekļa kāpu

Vēlējos pārdot auto par sevis iedomātu cenu, bet....skuju

Joprojām 100% pārliecībā esmu,ka virs tās stulbās "tirgus cenas" nu gandrīz neiespējami pārdot.

Bēdīgi,bet fakts...........

Priecīgi, bet fakts, ka auto šajās brīvdienās ir ieplānojis mainīt īpašnieku.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Jaunais iipashnieks- Tolmets?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A jums nešķiet, ka tie jociņi par Tolmetu ir sasodīti nodrāzti? Pat viegls smaids sejā neparādās. Bēdīgi. Teikt nav ko, bet vienalga kaut ko pa tukso ir jāiedi*š...

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Cik, tad jaunais īpašnieks nokaulēja

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Fināla cena 12 500 Eur

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

bla bla

Klau, a ko Tu ar šito gribēji teikt??? Es neiebraucu... Interesē mana identitāte - skaties www.ZParks.lv (esmu redaktors), skaties TV raidījumu "Nākotnes Parks" - esmu redaktors. Skaties draugos manu profilu, ir visa informācija. A kādā sakarā te esi ielicis to Pasāta linku???

Tapēc es domāju kur Tu tik daiļrunīgs esi...

Labi iešu palasīt Zparku izskatijās interesanti.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

bla bla

Klau, a ko Tu ar šito gribēji teikt??? Es neiebraucu... Interesē mana identitāte - skaties www.ZParks.lv (esmu redaktors), skaties TV raidījumu "Nākotnes Parks" - esmu redaktors. Skaties draugos manu profilu, ir visa informācija. A kādā sakarā te esi ielicis to Pasāta linku???

Tapēc es domāju kur Tu tik daiļrunīgs esi...

Labi iešu palasīt Zparku izskatijās interesanti.

Nu katram savs talants un darbiņi.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

11,500 varam runāt???

Peeecis Reģ.: 03.03.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu tad vēl es saprotu. Man arī aptuveni 35 tk km gadā, bet plānoju pāriet uz, piemēram, 2.4 GDI Galantu ar gāzi - degvielas ekonomija vēl jūtamāka nekā ar dīzeli, lai gan šitais TDi arī ir ļoti ekonomisks - man vidējais ir 6,2l par pēdejiem 4 tk km. Braucu pa pilsētu, laukiem, šoseju utt.

Nepērc to miskasti un vēl ar to 2.4GDI motoru- tas motors ir izgāšanās un inženieru kļūda. Iet krietni sliktāk par 1.9TDI, bet rij kā 3.0 benzīnnieks. Labam draugam tāds bija gandrīz jauns- pārdeva pa 6500eiro un bija laimīgs.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Peeecis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Nu tad vēl es saprotu. Man arī aptuveni 35 tk km gadā, bet plānoju pāriet uz, piemēram, 2.4 GDI Galantu ar gāzi - degvielas ekonomija vēl jūtamāka nekā ar dīzeli, lai gan šitais TDi arī ir ļoti ekonomisks - man vidējais ir 6,2l par pēdejiem 4 tk km. Braucu pa pilsētu, laukiem, šoseju utt.

Nepērc to miskasti un vēl ar to 2.4GDI motoru- tas motors ir izgāšanās un inženieru kļūda. Iet krietni sliktāk par 1.9TDI, bet rij kā 3.0 benzīnnieks. Labam draugam tāds bija gandrīz jauns- pārdeva pa 6500eiro un bija laimīgs.

2.4 GDi dzinejs ir benziinnieks, ko tu te veel pin kaut kaadus audii diizeljus iekshaa?jeb varbuut comam suudiigi gaaja, ka diizeli leeja iekshaa??

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Peeecis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Nu tad vēl es saprotu. Man arī aptuveni 35 tk km gadā, bet plānoju pāriet uz, piemēram, 2.4 GDI Galantu ar gāzi - degvielas ekonomija vēl jūtamāka nekā ar dīzeli, lai gan šitais TDi arī ir ļoti ekonomisks - man vidējais ir 6,2l par pēdejiem 4 tk km. Braucu pa pilsētu, laukiem, šoseju utt.

Nepērc to miskasti un vēl ar to 2.4GDI motoru- tas motors ir izgāšanās un inženieru kļūda. Iet krietni sliktāk par 1.9TDI, bet rij kā 3.0 benzīnnieks. Labam draugam tāds bija gandrīz jauns- pārdeva pa 6500eiro un bija laimīgs.

Nu tad konkretus faktus - kāpēc GDI 2.4 ir izgāšanās? Kas tur bija par vainu? EGR un lambda beidzās nost? Ēd viņš mazāk nekā citi 2.4 dzinēji tieši tās krutās iesmidzināšanas dēļ, un ja lej sūdīgu degvielu, tad nav ko brīnīties, ka kaujās tas dzinējs nost. Aizej iemet šito frāzi iekš MitsuCluba - gribu redzēt, kādas būs atsauksmes....

A dīzelīti man principā pagaidām vairāk negribās, jo es tomēr esmu nevibrējošo auto cienītājs. Zinu, ka paši jaunākie TDi ir stipri klusāki, bet līdz tiem man vēl laiks.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Priecīgi, bet fakts, ka auto šajās brīvdienās ir ieplānojis mainīt īpašnieku.

Brīvdienas pagāja. Andele izdevās?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Izdevās. Tik formalitātes vēl jākārto. Bet viss būs pa kedu. Jāsāk meklēt MiGalu.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti