Pārdodu smuku VW Passat 1.9 TDi, \'02

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

LyNx8 rakstīja: .... plānoju pāriet uz, piemēram, 2.4 GDI Galantu ar gāzi - degvielas ekonomija vēl jūtamāka nekā ar dīzeli

www.autonet.lv/...

šitādu gribi?

Smuks, maita, bet kārtējo reizi meklēšu auto pēc visiem sev vēlamajiem parametriem.

1) Cena šķiet puslīdz ok,bet tas atkarīgs no uzturēšanas kvalitātes, lai gan pats skatīšos tomēr ap 5,5 - 7k EUR.

2) Automātu nevēlos (pietrūkst dinamikas)

3) Šis nav Avance komplektācijas pārstāvis un gribētos universāli

Runājot par jauniem auto - te ir būtisks jautājums, vai cilvēkam nav aizspriedumu pret sasodīto cenas kritumu izripinot auto no salona. Otrkārt, jārēķinās, ka ne-motora Merivu būs grūti pārdot pēc tam. Arī Škoda pagaidām vēl mazliet cilvēkus biedē, respektīvi, paši pircēji baidās no lietotām Škodām, bet tas ar laiku pāries.

Nu ir pamatīga starpība - 13 vai 18 k EUR. Arī līzingā to starpību jūt...

Uz trolejbusu nepāriešu - ir rezerves mazautiņš, kas mani vēl nav pievīlis, kamēr Pasātu meklēju.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man Shkoda-Octavia liekas varen labs piedaavaajums - tiek pozicioneeta kaa kompaktklase, maksaa kaa kompaktklase, tachu piedaavaa vietas tik daudz kaa videejaa klasee.

Bet tomēr mazāk vietas tai škodā, kā passātā.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

VWfans rakstīja: Man Shkoda-Octavia liekas varen labs piedaavaajums - tiek pozicioneeta kaa kompaktklase, maksaa kaa kompaktklase, tachu piedaavaa vietas tik daudz kaa videejaa klasee.

Bet tomēr mazāk vietas tai škodā, kā passātā.

Jā, Galants savas īpatnējās konstrukcijas dēļ - arkas izvirzītas un ir dubultā grīda, kurā var glabāt visādus nieciņus - arī ir mazāks par Pasātu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

VWfans rakstīja: Man Shkoda-Octavia liekas varen labs piedaavaajums - tiek pozicioneeta kaa kompaktklase, maksaa kaa kompaktklase, tachu piedaavaa vietas tik daudz kaa videejaa klasee.

Bet tomēr mazāk vietas tai škodā, kā passātā.

Man kaut kaa bija sajuuta, ka tikpat. Shkodai-Octavia hechbekam bagaazhnieka apjoms 560 litri, bet universaalam - 580 litri.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A tu fans pabrauc ar to škodu.Vienam paziņam ir darba auto.Nu plasmasi paši letakie salona.Tads letais variants.Tad labak drusku vecaku pasatu,vismaz salons kaut cik normals

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A tu fans pabrauc ar to škodu.Vienam paziņam ir darba auto.Nu plasmasi paši letakie salona.Tads letais variants.Tad labak drusku vecaku pasatu,vismaz salons kaut cik normals

Pēc Merivas Škoda liksies pavisam ok.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Sunis rakstīja:

VWfans rakstīja: Man Shkoda-Octavia liekas varen labs piedaavaajums - tiek pozicioneeta kaa kompaktklase, maksaa kaa kompaktklase, tachu piedaavaa vietas tik daudz kaa videejaa klasee.

Bet tomēr mazāk vietas tai škodā, kā passātā.

Jā, Galants savas īpatnējās konstrukcijas dēļ - arkas izvirzītas un ir dubultā grīda, kurā var glabāt visādus nieciņus - arī ir mazāks par Pasātu.

Stop! Kāda dubultā grīda? Domā universālim grabažniekā? Vai kaut kāds sīkrets, ko vēl neesmu atklājis?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

batka rakstīja: A tu fans pabrauc ar to škodu.Vienam paziņam ir darba auto.Nu plasmasi paši letakie salona.Tads letais variants.Tad labak drusku vecaku pasatu,vismaz salons kaut cik normals

Pēc Merivas Škoda liksies pavisam ok.

Nav sanācis ar Škoda-Octavia izbraukt, taču atsauksmes par šo auto ir pārsvarā labas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

No ka nak tas atsauksmes????No cilvekiem kam pirms tam bijis žigulis vai getz????Ja pirms tam ir braukts ar normalu auto tad diez vai normalas atsauksmes bus.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bijušais kolēģis pārsēdās no `01 1.9TDI pasāta (101zs laikam) uz II Oktāviju 2.0 dīzeli. Iet tiešām labi un bija (ir) dikti apmierināts.

Ar pasātu arī nebija dikti neapmierināts, jo pirka ar "orģinālo" 1xxk noskrējienu, tomēr vēlāk izrādījās, ka radiators jāmaina, jo bijis sists un vēl šādai tādi sīkumi.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

Sunis rakstīja:

VWfans rakstīja: Man Shkoda-Octavia liekas varen labs piedaavaajums - tiek pozicioneeta kaa kompaktklase, maksaa kaa kompaktklase, tachu piedaavaa vietas tik daudz kaa videejaa klasee.

Bet tomēr mazāk vietas tai škodā, kā passātā.

Jā, Galants savas īpatnējās konstrukcijas dēļ - arkas izvirzītas un ir dubultā grīda, kurā var glabāt visādus nieciņus - arī ir mazāks par Pasātu.

Stop! Kāda dubultā grīda? Domā universālim grabažniekā? Vai kaut kāds sīkrets, ko vēl neesmu atklājis?

Nesatraucies, to pašu vienu universāļa grīdu domāju. Sorry, ja termins ne visai veiksmīgi izvēlēts.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Man ,varbūt, tikai tā šķiet, bet ka tik neizgadās kā ....

www.iauto.lv/...

un atceries-ir lietas ko nevar nopirkt, bet ir daudz vairāk lietu,kuras nevar pārdot

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Oi, nu es jau īpaši nesatraucos. Pagaidām sludinājums man tikai kādas 5as dienas stāv. Principa pēc jau arī neiešu kārties, tā kā nāks laiks, nāks padoms un būs viss pa kedu.

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Ieraugot tēmas virsrakstu bija skaidrs, kas tas par passātu.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Smej vai nesmej, bet pircējs jau ir pieteicies un pēc uzskatiem ir līdzīgs cilvēks - neinteresē tirgus tendence un gads, bet gan auto kvalitāte un sniegums. Skatīsimies, kā sanāks.

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Tāds nepieklājīgs jautājums, bet vai sanāca?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kad sanāks, paziņošu. Procesā...

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Šitas atsauc atmiņā gadījumu, kad vienam paziņam notika šaize ar mašīnu un uzreiz pēc remonta viņš man piedāvāja to pašu autiņu nopirkt. komplektā ar veselu sarakstu attaisnojošiem iemesliem, kādēļ tiek pārdots un cik tas auto labs. Smej vai nesmej, bet nekā patīkama.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu draugiem autiņus vispār nav labi pārdot... Stulbi, ja kaut kas pēcāk salūzt, domā, ka Tu vainīgs, iesmērē utt. Tā nu tas ir.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

vēl trakāk ir atdot savu veco autiņu vecākiem - ja kas noplīst vai neiet tā sākumā jāklausās kreņķi par to ka neiet, bet pēc tam jāskraida pašam pa šrotiem meklēt detaļas labot autiņu

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Man ,varbūt, tikai tā šķiet, bet ka tik neizgadās kā ....

www.iauto.lv/...

un atceries-ir lietas ko nevar nopirkt, bet ir daudz vairāk lietu,kuras nevar pārdot

Katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida,un dažreiz sanāk gaidīt ļoti ilgi

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja:

Katrai lietai ir savs pircējs, viņš tikai ir jāsagaida,un dažreiz sanāk gaidīt ļoti ilgi

Piekrītu.Kā vienu no piemēriem ir vērts pieminēt BMW dīzeļuniversāļa īpašnieku filipu!

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Diemžēl veco topiku par remontiem neesmu lasijis, bet kopējā tendence forumos ir nod$%# jebkuru sludinājumu....

*) mazs nobraukums = kruķīts odo

*) liels nobraukums = nojāts

*) tikko no DE = no leišiem

*) pirkts Latvijā vai n gadus braukts LV = arī slikti, pa mūsu ceļiem...

*) saremontēts = slikti, kaut ko slēpj

*) neremontēts = slikti, pašam jātaisa

turpināt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

turpini gan, citreiz zināsim ko vēl aptirst

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Velns666 rakstīja: Diemžēl veco topiku par remontiem neesmu lasijis, bet kopējā tendence forumos ir nod$%# jebkuru sludinājumu....

*) mazs nobraukums = kruķīts odo

*) liels nobraukums = nojāts

*) tikko no DE = no leišiem

*) pirkts Latvijā vai n gadus braukts LV = arī slikti, pa mūsu ceļiem...

*) saremontēts = slikti, kaut ko slēpj

*) neremontēts = slikti, pašam jātaisa

turpināt?

Par tiem pirktajiem auto iekš Latvijas nav 100% taisnība tiem,kas tā saka,,,,Džeks tiko notirgoja Audi A4 1999.gada(models kurš gāja līdz tam gadam..Pēc tam tur nedaudz viņš mainijās)

Nu tad tā.....Auto tika pirkts priekš sievas jauns Latvijā.Ekstras diezgan bija....klimati utt + automāts...Tirgoja viņš nepilnu nedēļu un par MISTISKIEM 7300tk eiro....Da takshu notirgoja ar...

Sludinājums tika ielikts tā ka var redzēt reģistrācijas nummuru(Tie kas ss.lv slēpj tos nummurus man jau negribētos zvanīt...tipa noteikti vel ko slēpj).Džeks bija visu izpētījis un zvana ar tekstu......Es par Jūsu auto..utt Mans draugs sāk stāstīt kas un kā,bet šis saka lai nestāstot.......!!!!! Viņš visu zin un vel pateica,ka zin pat to ka pēc pēdējās apkopes tika konstatēts,ka būs jāmaina pakaļējās bremzes.Vienīgais kas viņu interesēja,tas bija tikai vizuālais stāvoklis un salona molietojums.

Tā lūk....ir tomēr cilvēki kas ar galvu ar domā.

Pats kādreiz atceros kad vel sābu meklēju....Visus sābus zināju,ko Latvijā varēja nopirk,bet meklēju konkrēti...tieši to ko gribēju...Gaišu ādas salonu,automātisko kārbu,koka apari,2.3turbo,visi klimati,kruīzi utt Beigās pat krāsa neinteresēja,tikai lai nebūtu balts un absalūti neinteresēja viņa pagātne un valsts no kurienes atceļojis...Sāku meklēt cenu kategorījā no 2.5tk.....atradu ko vajadzēja par 4700tk jo vajadzējo tieši to,ko biju vēlējies viņā redzēt...Pieredze bija skumja...Braukt bija prieks,bet sapratu ka 96 gada auto uzturēt nu nebūt nav labi(remontos pa diviem gadiem biju investējis ap 250ls jo meklējis biju nednodrāztu)

Pavasarī atvadijos no viņa...Pat neticēju,ka pārdošu par 3.2tk,bet uzradās tāds pats kā es kad meklējumos Un ss.lv toreiz tirgoju pa 2950tk...bet šis safanojās un pabraucu pa jūtām un veiksme uzsmaidīja....

P.S......Gan jau kāds fanāts uzradīsies arī TEV.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti