Vairs nebūs mirgojošo luksoforu naktī!!!

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Šodien gribēju Jelgavas pilsētsaimniecībā noskaidrot, kādā sakarā lielākā daļa luksoforu mirgo, bet daži 4 naktī slēgājas (vadītājiem, kuri pa ielu brauc vieni paši, nākas braukt caur sarkano, jo gaidīt pusminūti, kamēr izmirgosies luksofors šķiet bezjēdzīgi). Bija doma vienoties, lai naktī mirgo visi luksofori, BET darbiniece atteica, ka diemžēl vēl nav paspējuši visus luksoforus saregulēt pēc standarta, kurā vairs nav tāda lieta kā mirgojošais dzeltenais signāls, kas mani pārsteidza. Tagad, kad sanākt naktī braukt cauri Jelgavai, kaut kādu muļķu dēļ man būs jāstāv pie katra luksafora, baudot pilsētas tukšās ielas.. Absurds! Ir doma doties uz kaut kādu ceļu direkciju, kura pieņēma šādus standartus un pavaicāt, kādā sakarā tas tika pieņemts!

Jā, drošība... Piedodiet man, tups cilvēks arī pie mainīga luksofora spēj izraisīt avāriju, taču dēļ tā nevajadzētu ciest citiem. Pats plānoju pēc gada strādāt CP, pabeidzot mācības, un uzskatu šādu standartu par tuvredzīgu, jo vadītāji brauks cauri sarkanajam... Vienkāršāk būtu likt visiem luksoforiem naktī mirgot un vadīties pēc priekšrocības zīmēm.

Jūsu domas? Ir jēga pacīnīties ar ceļu direkciju par standarta atcelšanu? Vismaz pamatojumu es noteikti pieprasīšu.

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lētāk un efektīvāk būs ņemt fleksi un ....

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Jelgavai ir apvedceļš bez luksoforiem.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

3km vietā braukt 10km? Esmu jelgavnieks un ja man vajadzētu tikai braukt cauri, tad arī izmantotu apvedceļu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

un šitādi grib strādāt par CP? Attopies, CP nevajag neko domāt, ieteikt, viss jau ir izdomāts pirms tevis un uzrakstīts instrukcijā! Un, ja nav, tad prasi priekšniekam, tikai pats nekādā gadījumā nedomā

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Es vairāk par šo uztraucos nevis kā policists, bet kā autovadītājs. Es jau nezinu, varbūt pārējiem autovadītājiem patīk naktī vieniem stāvēt krustojumos un pētīt apkārtni..

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Vispār pa nakti tos luksoforus vajadzētu centralizēti nah slēgt ārā. Nauda par elektrību ietaupītos, varēs Pareksā uz 6 pročiem ielikt

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: (vadītājiem, kuri pa ielu brauc vieni paši, nākas braukt caur sarkano, jo gaidīt pusminūti, kamēr izmirgosies luksofors šķiet bezjēdzīgi).

Pilnigi šitā SPIESTI braukt pa sarkano lai naktī nekavētu savu ārkārtīgi svarīgo tikšanos!

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Archijs2 rakstīja: (vadītājiem, kuri pa ielu brauc vieni paši, nākas braukt caur sarkano, jo gaidīt pusminūti, kamēr izmirgosies luksofors šķiet bezjēdzīgi).

Pilnigi šitā SPIESTI braukt pa sarkano lai naktī nekavētu savu ārkārtīgi svarīgo tikšanos!

Ko šūmējies

Normāls teksts no topoša ceļu policista.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Ir zaļie viļņi, tātad - arī sarkanie. Kad naktī jāstāv pēc kārtas pie 5 luksoforiem un apkārt neviena vienkārši nav, tad priekš kam tas vajadzīgs???

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Pameiģini, paplosies! - vatbūt kautko izplosisi - bet pac galvenais tevi jau funkcionāri pazīs un zinās ka shis pa taisnibu iet, nav verts muti dzeseet! - bija krieviem tada filma par vienu rizhi milici kas kasijaas visiem augumaa.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

kad sāksi strādāt cp, tad varēsi sistemātiski apturēt tāpat vien tos darbiniekus no tās iestādes, kur tev iedeva kurvīti

tad viņi sapratīs, ka lukšiem naktīs jāmirgo ar dzelteniem uguņiem

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Ojaaa! Palūgšu, lai pārceļ uz Rīgu un tuvāk viņu darba vietai - vislaik vaktēšu, vai ir trīs galvenās lietas + apdrošināšana, gaismas, jostas utt.... Domāju, ka standarts tiks mainīts nedēļas laikā ārkārtas sēdē!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Ir zaļie viļņi, tātad - arī sarkanie. Kad naktī jāstāv pēc kārtas pie 5 luksoforiem un apkārt neviena vienkārši nav, tad priekš kam tas vajadzīgs???

Nuja, tu taču pats uzrakstīji - naktī pie sarkanajiem nafik stāvēt, jāmauc pāri!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

stulbākais pie tiem mirgojošajiem ir brīdis, kad notiek pāreja no viena režīma uz otru. Pie botāniskā dārza - Dzirciema-Jūrmalas gatves krustojumā katras 2 nedēlās 23.00 krustojumā bija būkšķis - kāds atkal pēc dzeltenā mirgojošā domāja, ka tulīt būs zaļais un iebrauca krustojumā, bet turpat iebrauca arī tas, kuram, tai brīdī iestājās Galvenais ceļš. Tā nu viņi allaž satikās....

Sen nav būkšķējuši, laikam tagad zļie un sarkanie slēdzas visu nakti. Un labi ka tā!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pēc mirgojoša dzeltenā (viena paša) nekad un nekur nav slēdzies zaļais. tā kā nevajag tirst .

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

To sauc par dabisko atlasi.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Un arī, var tak ieprogrammēt citādāk. Teiksim, krustojumā visiem ieslēdzas sarkanais, tajā pašā laikā sāk mirgot dzeltenais 10 sekundes un tad nodziest sarkanais, ar ko sākas kustība pēc pie krustojuma esošajām priekšrocības zīmēm.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

viens par maati, otrs par meitu taa instituucijas darbone bij sapratusi, ka cilveeks intereseejas par to, kaapeec starp zaljo un sarkano mirgo dzeltenais peec jaunajaam normaam taa arii ir, ka peec zaljaa uzreiz bliezj iekshaa sarkano un iespeejams, ka jelgavaa luksofori nav sareguleeti peec jaunaas modes veel to, kaapeec nakts viduu sarkanais/zaljais sleegaleejaas, par to manupraat vinja nemaz neatbildeeja

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Viss tika pārprasīts kā nākas. Tādiem pārpratumiem nevajadzētu būt. Jo, kā viņa teica, tikai jaunajiem luksoforiem pašlaik ir šis standarts un tā arī ir - naktī nākas stāvēt pie jaunuzliktajiem/mainītajiem luksoforiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pag. uz rūpniecības pie videnes tak arī nesen likts jaunais luksofors. jau vakarā ap kādiem 19.00 ieslēdzas uz dzelteno mirgojošo.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

19.00 tā kā nedaudz par agru, varbūt būs nepareizi saprogrammējuši?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu pag. uz rūpniecības pie videnes tak arī nesen likts jaunais luksofors. jau vakarā ap kādiem 19.00 ieslēdzas uz dzelteno mirgojošo.

Ātrāk.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu pag. uz rūpniecības pie videnes tak arī nesen likts jaunais luksofors. jau vakarā ap kādiem 19.00 ieslēdzas uz dzelteno mirgojošo.

Ātrāk.

Tā gadienā nav gājēju pāreja un brīdinošais signāls? Ja nē, tad kur precīzāk, braukšu skatīties!

Raimiza Reģ.: 27.03.2007
0 0 Atbildēt

Nez es katru dienu braucu uz Jelgavu. Un izmantoju apvedcelu. Jo tur tik un taa atrak nekaa kratiities pa centru. Takaa po man tie luksofori.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Raimiza rakstīja: Nez es katru dienu braucu uz Jelgavu. Un izmantoju apvedcelu. Jo tur tik un taa atrak nekaa kratiities pa centru. Takaa po man tie luksofori.

vot davaj nevajag.... līdz Domei i po - vai caur centru, vai pa apvedceļu.... tikai pa apvedceļu + 7 km nāk klāt...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti