Kāds grib iznomāt MiGalu uz 2 dienām???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Hellou!

Kā reiz šo 6dien jābrauc uz VeA salidojumu Ventspilī, bet es palieku bez sava Pasāta.

Jautājums varbūt muļķīgs, bet tomēr reāls - vai kāds var/grib iznomāt man kādu 99-03 MiGalu (2.0-2.4?) no 5d rīta līdz 6d vakaram?

Iedomājos, ka būtu baigi lietderīgi - gan saprastu MiGala gaitas īpašības pa šīm dienām, gan pie reizes nokļūtu no punkta R (Rīga) uz V (Ventspils). Un varbūt kādam vēl nelielu naudiņu ienestu budžetā.

Autobraucēja stāžs 5 gadi bez soda punktiem, fizionomija sabiedriski komunikabla un izglītota. Par garantijām sarunāsim - kaut vai pasīti vai drošības naudiņu varu iedot. Būtu tiešām baigi forša šitāda iespēja!

Ja ir ko piedāvāt - lieciet info tepat vai ziņojiet uz lynx8@inbox.lv . Pāāaldies!

 
1 2
perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Hellou!

Kā reiz šo 6dien jābrauc uz VeA salidojumu Ventspilī, bet es palieku bez sava Pasāta.

Jautājums varbūt muļķīgs, bet tomēr reāls - vai kāds var/grib iznomāt man kādu 99-03 MiGalu (2.0-2.4?) no 5d rīta līdz 6d vakaram?

Iedomājos, ka būtu baigi lietderīgi - gan saprastu MiGala gaitas īpašības pa šīm dienām, gan pie reizes nokļūtu no punkta R (Rīga) uz V (Ventspils). Un varbūt kādam vēl nelielu naudiņu ienestu budžetā.

Autobraucēja stāžs 5 gadi bez soda punktiem, fizionomija sabiedriski komunikabla un izglītota. Par garantijām sarunāsim - kaut vai pasīti vai drošības naudiņu varu iedot. Būtu tiešām baigi forša šitāda iespēja!

Ja ir ko piedāvāt - lieciet info tepat vai ziņojiet uz lynx8@inbox.lv . Pāāaldies!

A kas domāts ar MiGalu?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Atvainojos - Mitsubishi Galant... Vainīgs, es neiedomājos, ka šis apzīmējums būs tik nesaprotams.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

nedomāju, ka kādam baigi interesē tava pase

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Es nu gan ar pasi taa nemeetaatos...pa taam 2 dienaam ar labu notaaru var briinumu lietas sadariit

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu! Labi, pasi nedošu - iedošu kopiju un drošības naudiņu!

Roze - a Tu tur kaut vienu Galantu redzi??? Es izdomāju, ka būtu forši, ja jau tāpat nomāšu kādu auto, tad kāpēc nepaņemt tādu, kādu vēlos arī iegādāties - nu tāds feins testa brauciens apvienojumā ar lietderīgo. Kaut kā tā... Nu tīri cilvēcīga loģika.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu nedos tev neviens tāpat savu auto braukt uz pjanku..

Ja gribi braukāties ar Galantu tad jaiet uz kādu placi un jāsaka ka gribi izgāzt.. kas attiecas uz autonomu nu ir visas iespējas izmēģiņāt kādu citu auto.. piem Lanceru

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc uzreiz nenopirkt ? ja jau vecais pasāts pārdots?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kāpēc uzreiz nenopirkt ? ja jau vecais pasāts pārdots?

Nekāda pjanka nav plānota - man sievai augstskolā salidojums, pats kā šoferis.

Nav vēl pārdots. Bet auto nebūs pieejams brīvdienās. Un, ja arī būtu - jauno vietā tā uz sitiena anyway nepirktu - jāpameklē rūpīgāk atbilstošs eksemplārs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vienu jau meklēji rūpīgi

Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Es jau padomāju, ka gribi pāris dienas pabraukāt ar MIGALKU!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

vari mēģināt šeit www.sparesauto.com/...

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: vari mēģināt šeit www.sparesauto.com/...

Labs!

– Ja dzinēja jauda pārsniedz 2.0 l, tad automobilis netiek dots nomā personām, kuras ir jaunākas par 25 gadiem.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Eu, teksts reāli labais..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Eu, teksts reāli labais..

Tev nedod?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Eu, teksts reāli labais..

Tev nedod?

Es vēl nezvanīju, neprasīju.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Vajadzētu viņiem pazvanīt un paprasīt - KĀPĒC? - tā pamatoti un argumentēti!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Vajadzētu viņiem pazvanīt un paprasīt - KĀPĒC? - tā pamatoti un argumentēti!

Pie reizes izsaiga arii visus apdroshinashanas kantorus un pastriidies ar saviem argumentiem - kapeec cilveks lidz 25 skaitas riska grupa un par KASKO jamaksa vairak?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

marrutkis rakstīja: Vajadzētu viņiem pazvanīt un paprasīt - KĀPĒC? - tā pamatoti un argumentēti!

Pie reizes izsaiga arii visus apdroshinashanas kantorus un pastriidies ar saviem argumentiem - kapeec cilveks lidz 25 skaitas riska grupa un par KASKO jamaksa vairak?

Viņi motora darba tilpumos viņi arī šķiro? ko?

MN12 Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

mjā, kau-kāda sviestaina noma... cena tikai viena mašīnai norādīta, nobraukt ļauts ne vairāk par 100km diennaktī kau-kā debīli...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

MN12 rakstīja: mjā, kau-kāda sviestaina noma... cena tikai viena mašīnai norādīta, nobraukt ļauts ne vairāk par 100km diennaktī kau-kā debīli...

Noma tiesam sviestaina. Cik esmu nemis nomas autinus, tik prieks taliem braucieniem - un nekad nav bijusas problemas ar ierobezojumiem ES robezas un nobraukumu. Standarta sanak 4000-5000 km uz 10 dienu nomu (Alpi).

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

AutoNets rakstīja:

marrutkis rakstīja: Vajadzētu viņiem pazvanīt un paprasīt - KĀPĒC? - tā pamatoti un argumentēti!

Pie reizes izsaiga arii visus apdroshinashanas kantorus un pastriidies ar saviem argumentiem - kapeec cilveks lidz 25 skaitas riska grupa un par KASKO jamaksa vairak?

Viņi motora darba tilpumos viņi arī šķiro? ko?

Šķiro ne tikai to...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Atvainojos - Mitsubishi Galant... Vainīgs, es neiedomājos, ka šis apzīmējums būs tik nesaprotams.

ir Galants. droshibas nauda 6tk eiro. + 50ls par dienu.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Atvainojos - Mitsubishi Galant... Vainīgs, es neiedomājos, ka šis apzīmējums būs tik nesaprotams.

ir Galants. droshibas nauda 6tk eiro. + 50ls par dienu.

Drošības naudu atdosi, kad pārliecināsies vai nav sapelnīti sodi par neatļautu stāvāšanu?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a kur teikts, ka drošības naudu vispār atdos ?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti