A6 - ņemt/neņemt

juuzveris Reģ.: 02.08.2007

Sveiki,

ir dilemma - ņemt vai neņemt Audi A6, 2002 1.8T, manuāls. Pirkts tepat Audi centrā. skrējis 150`000km. apkopes arī turpat AR taisītas.

kāda pieredze, ieteikumi? kam būtu jāpievērš uzmanība, utt.

paldies jau iepriekš

 
1 2 3
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu tur mazliet trakam jaabuut , lai kernaatu V6 2.8 ar gaazes likshanu. Ja nevari saliet benziinu 2.8 motoraa tad brauc ar sabiedrisko Saprastu,ja motors ir 5.7L, tad ir jeega likt gaazi. Jaa, un zobenes ,maina nav no taam leetaakajaam, maneejam 2.8Q sanaaca ap 300lvl, bet nu es tur veel visaadus lorinjus mainiiju.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

pats aizej, lai sagatavo morāli brīdim, kad biznesiņā abloms sanāks

Tu ,laikam esi tas latvietis klasiskais, kurš gūst baudu no citu neveiksmēm,ja? Un kurm skauž tas, ka kaimiņam smukāka sieva un jaunāka mašīna

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

P.S. Kāda stresošana? Kas tad ir labāks? Jauns A4, kurš labāks ar to, ka to var par daudz lielāku ceņņiku pārdot un vēl to, ka iekšā ir elektronikas kaudze, kas pēc dažiem gadiem var sākt birt un kur bez servisa neiztikt? Nu tad paldies, tad es braucu ar mucu Bija doma pirkt B4 2.3 quattro, bet tā tika atmesta - ikdienai vairāk par 88 zs tāpat nevajag, tur būtu cits zupas patēriņš, citas remontu izmaksas etc. Kad šitā muca būs uzcelta, tad varēs savam priekam celt un stellēt kādu otro GTI golfiņu vai kaut ko tādu, ar ko brīvajās dienās kaut kur paskriet

klau, tevī tak kaut kāds aizvainojums sēž

Vienkārši tu neesi izaudzis kam vairāk kā 88 zs ikdienā un mucai.

Tāds B4Q priekš tevis pagaidām ir par lepnu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja par A6, pērc. Ja patīk, pērc un izmēģini,citādi nesapratīsi neko. Ne jau ieteikumi dos kādu sevišķu priekšstatu.

Ja var atļauties, ja patīk, ja gribās-jāpērk. Nepatiks-pārdosi. Vismaz būsi izmēģinājis visko.

Man patīk mainīt mašīnas ik pēc gada jau nu noteikti,ir iespēja iegūt maksimāli daudz pieredzes par dažādām markām un modeļiem. Visilgāk nobraukts ar zaļo A4, veseli 2 gadi, baigi ilgi Tāpēc,ka patika.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

pats aizej, lai sagatavo morāli brīdim, kad biznesiņā abloms sanāks

Tu ,laikam esi tas latvietis klasiskais, kurš gūst baudu no citu neveiksmēm,ja? Un kurm skauž tas, ka kaimiņam smukāka sieva un jaunāka mašīna

Man neskauž smukāka kaimiņa mašīna, a sieva man pašam ir vissmukākā ... es atļāvos topikā izteikt savu viedokli par minētā A6 iegādi, bet nez kāpēc divi bāliņi man sāka braukt virsū no augstā plaukta, norādot uz manu nespēju tādu naudu nopelnīt ... ja iAuto ir paredzēts tikai tiem, kam Ls 10k nav nauda, tad atvainojos ... ne tur ielīdu, vairāk savu aplamo viedokli starp dižbāliņu teikto nebāzīšu (starp citu, redaktor, varbūt jau laiks vērt vaļā VIP iAuto???)

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nesatraucies, man 10 000 ls ir loti liela nauda. Vienkārši es dzīvoju pēc principa 'Lai nebūtu nabago', bet tu pēc principa 'Lai nebūtu bagāto'.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nesatraucies, man 10 000 ls ir loti liela nauda. Vienkārši es dzīvoju pēc principa 'Lai nebūtu nabago', bet tu pēc principa 'Lai nebūtu bagāto'.

peace

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu tur mazliet trakam jaabuut , lai kernaatu V6 2.8 ar gaazes likshanu. Ja nevari saliet benziinu 2.8 motoraa tad brauc ar sabiedrisko Saprastu,ja motors ir 5.7L, tad ir jeega likt gaazi. Jaa, un zobenes ,maina nav no taam leetaakajaam, maneejam 2.8Q sanaaca ap 300lvl, bet nu es tur veel visaadus lorinjus mainiiju.

un kaapeec jaabuut trakam ?? patreiz (dievos gados ) meitenei ir tikai 30kkm izdevies nobraukt . Ja tas pepeloc to nobrauktu gadaa , noteikti kraameetu , savu iecieniito , BRC inzjektorgaazi un 3,14stu zantiimu nebeedaa , nje fchjom sebe njeotkaziwaja- kozjarozjatjeljewizor a lielaa apkope ar visiem origin. suuknjiem , roljikiem , utt utml tsk tjapjtronjikam , snaaca paari par 500LVL- bet tas ir tikai reizi 120kkm . tagadinj mainiishu kalotkas , amiishus un gan jau kaads richags buus pabeidzies , bet mani taadi izdevumu nesatrauc , taipatlaikaa paarmaksaat par E98 , ja ir iespeeja 'gaazeet' , mani gan dusmo , bet ,saprotams ,viss ir atkariigs no ikgadeejaas kilometraazjas un 'trakums' tur ir njepricjom.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

gonzalless rakstīja: Nu tur mazliet trakam jaabuut , lai kernaatu V6 2.8 ar gaazes likshanu. Ja nevari saliet benziinu 2.8 motoraa tad brauc ar sabiedrisko Saprastu,ja motors ir 5.7L, tad ir jeega likt gaazi. Jaa, un zobenes ,maina nav no taam leetaakajaam, maneejam 2.8Q sanaaca ap 300lvl, bet nu es tur veel visaadus lorinjus mainiiju.

un kaapeec jaabuut trakam ?? patreiz (dievos gados ) meitenei ir tikai 30kkm izdevies nobraukt . Ja tas pepeloc to nobrauktu gadaa , noteikti kraameetu , savu iecieniito , BRC inzjektorgaazi un 3,14stu zantiimu nebeedaa , nje fchjom sebe njeotkaziwaja- kozjarozjatjeljewizor a lielaa apkope ar visiem origin. suuknjiem , roljikiem , utt utml tsk tjapjtronjikam , snaaca paari par 500LVL- bet tas ir tikai reizi 120kkm . tagadinj mainiishu kalotkas , amiishus un gan jau kaads richags buus pabeidzies , bet mani taadi izdevumu nesatrauc , taipatlaikaa paarmaksaat par E98 , ja ir iespeeja 'gaazeet' , mani gan dusmo , bet ,saprotams ,viss ir atkariigs no ikgadeejaas kilometraazjas un 'trakums' tur ir njepricjom.

******************************************************

Nee, nu var jau protams gaazi arii uzlikt RR, Bentlijam un gaalu gaalaa ar necilajam Audi Te jau vairaak ir stila un gaumes jautaajums. Biznesa klases sedanam gaazes balons bagazhniekaa izraisa smaidu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

papeetot LPG saitus ,visi Tevis piemineetie un veel daudzi citi kruttie ziimoli ir apriikoti ar gaazi . Un tie onkuliishi neizskatijaas peec ruupju nomaaktiem santiimmiileetajiem piem.Britaanijaa ir valsts atbalsts 'sagaazeetiem' pepelociem - mazaakas ikgadeejaas transporta nodevas utt. , jo redz LPG mazaak piebojaa dabu ar saviem izmeshiem .

latvijaa jau veel ir taada fiicha ka LPG uzpilda DUS operaatoors , nau teu jaastaav skvazjnjakaa lai pielietu degvielas baaku

bet tas taa , katrs atpuushaas kaa grib grib gaazeet -gaazee , negrib gaazeet - turpina apzeltiit Banjutu & Co

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

gāze ruļez :yo:

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kaadreiz biju skeptiski noskanjots uz jauno (pajauno) A6,teicu NEKAD ! PIETIEK ! nagu mauceeji ! -AUDI !

tagad kad pagaajis laicinsh... a taa neko,i cena tomeer adekvaata,i visadi citaadi labs...

P.S. jo vairaak AUDI nepatiks,jo labaak man,nebuus kas cenu uzskrule

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Ja par A6, pērc. Ja patīk, pērc un izmēģini,citādi nesapratīsi neko. Ne jau ieteikumi dos kādu sevišķu priekšstatu.

Ja var atļauties, ja patīk, ja gribās-jāpērk. Nepatiks-pārdosi. Vismaz būsi izmēģinājis visko.

Man patīk mainīt mašīnas ik pēc gada jau nu noteikti,ir iespēja iegūt maksimāli daudz pieredzes par dažādām markām un modeļiem. Visilgāk nobraukts ar zaļo A4, veseli 2 gadi, baigi ilgi Tāpēc,ka patika.

Nu, un kādu pieredzi tad tu gūsti? "Šim autiņam uzspiežot uz gāzes pedāļa šitā, sāk kūpēt riepas, bet šim nē. Šim man nobira tas un tas un servisā paprasīja tik un tik, bet šim tas un tas, un atkal servisā paprasīja tik un tik"? Tāda tā pieredze? Paldies, es pa to gadu būšu izurbies savai mucai cauri Tuvāko pāris nedēļu laikā būs pabeigts salona remonts [nekur nesreidzos] - praktiski viss salons cits ielikts - beņķi, abšibkas, priekšējais panelis, tepiļis, šādas tādas elektroekstras etc. Tuvākā mēneša laikā tiks veikta bīdelim daļēja kapitalka un vēl šis tas. Pats bīdelī līst iekšā netaisos - kaut kādus sīkumus jā, bet priekš sarežģītākām lietām ir pazīstami cilvēki ar daudz lielāku pieredzi

Nu, un kas vainas ikdienai ar 88 zirgiem? Nav jau A6 smagā bundža, kur 90-110 zirgi pazūd 1,7 tonnās, un vairāk arī TIEŠĀM nevajag. Ko tas dotu, ja man, piemēram, būtu labs Audi 200 tq[vai S4/S6 vai vienalga kas cits ar kādiem pārsimt zirgiem un vairāk]? Jā, braucot pa pilsētu varētu kost nost kaut vai rindas, tikai skaties, ka rindas galā nestāv pāris draugi ar fēnu Pa šoseju arī varētu kārtīgi izskrieties līdz vienam brīdim Kā viens bija lasītāju pieredzē par kaut kādu turboaparātu minējis, ka ar tādu mierīgi dienas laikā vajadzīgo punktu skaitu var savākt. Kam man tas vajadzīgs? Vēlme pēc lielas jaudas ir mazvērtības kompleksi - vēlme kādam pierādīt, ka var apdzīt Viena daļa šādu kompleksu mākto pēc megarullza nopirkšanas tam liek gāzi - nopirkt varēja, bet zupu ieliet vairs nevar...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S Aizmirsu piebilst, ka atkal mani nuhajs nosauks par slimu, jo vēlos pārvietoties pēc iespējas lētāk un bez zīmēšanās citu priekšā Jau tā uzskatu ka 50-60 ls mēnesī par braukšanu vien nav maz, bet te noteikti rīgas korķu iedzīvotāji par šo ciparu pasmiesies

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh.... nopietni saku, var redzēt, ka tev ir labi ja 19 gadiņi, tāds puisīša vecums un degsme liela. Tas ir normāli, bez izsmējiena. Nekas, padarbojies ar savu mucu, man nekas gar to. Līdz mirklim, ka tu sāc apgalvot, ka vari nokost A4 dīzeli tas jau ir fantastika.

Normāli,izaugsi un sāksi domāt citādi.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S Aizmirsu piebilst, ka atkal mani nuhajs nosauks par slimu, jo vēlos pārvietoties pēc iespējas lētāk un bez zīmēšanās citu priekšā Jau tā uzskatu ka 50-60 ls mēnesī par braukšanu vien nav maz, bet te noteikti rīgas korķu iedzīvotāji par šo ciparu pasmiesies

Ar vecu auto, kura remontā tiek ieguldīts 2x auto cena, par lētu pārvietošanos nevar nosaukt. Un apgalvot, ka audi 80 ir tik ātrs ar saviem 88 Zs, ka var "nokost" 1.9 TDi var tikai kāds kurš nav to lietojis. Tikai Ls60 degvielā

P.S. Par topiku - ja patīk un var, tad vajag ņemt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man personigi loti patik A6 - ipasi modeli pec feislifta (no 2001.gada otras puses). Respektabls izskats, loti labi nopakoti, kvalitativa apdare salonam utt. Dinamisks autins, neko teikt

Jau labu laiku esmu 2,5TDi V6 (tam, kuram jau tie 180 zs) fans, tagad ari tada kombinacija ar Quattro rullz pavisam konkreti

Recaro sedekli ir pat loti patikami, ja nu kas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: msh.... nopietni saku, var redzēt, ka tev ir labi ja 19 gadiņi, tāds puisīša vecums un degsme liela. Tas ir normāli, bez izsmējiena. Nekas, padarbojies ar savu mucu, man nekas gar to. Līdz mirklim, ka tu sāc apgalvot, ka vari nokost A4 dīzeli tas jau ir fantastika.

Normāli,izaugsi un sāksi domāt citādi.

Drīz būs 20 Tas A4 nekur īpaši neskrējās, bet pa saviem gadiem, kas nav vairāk par 12, ir ticis nokauts ne mazāk par manas mucas 20-gadīgo bīdeli - dūmi bija kārtīgi, ja vadītājs spieda grīdā, tad pāātrinājuma nebija, ja arī nespieda, tad bīdelis vispār pizģec

recluse - ar tagadējo gāzes iekārtas bēdīgo stāvokli [kas tuvākās nedēļas laikā tiks beidzot izlabots] , ar savu 40l bunduli 350 km varu nobraukt. Ielieties sanāk katru nedēļu kādu reizi. Rēķini pats, tagad jau 35,9 sant/litrs.

UN par to remontu - kā jau kaut kur teicu, gandrīz viss, ko laboju, ir "mantojums" Mana vaina ir tikai stūres pirksti [no kuriem viens jāmaina] un vēl pāris sīkumi. Ar autiņa tehnisko pusi šogad būs jātiek galā, nākamgad paliks šis tas bundžai. Es netaisos kā nahujs katru gadu mainīt mašīnu Laikam jau taisnība, ka iedzimst aiznākamajā paaudzē - mans vectētiņš ar savu trešo žiguli nobrauca 26 gadus, jaunam izkoda gļukus, pārdeva pirms pusgada pa sotu [ejošo cenu, ne mašīnas dēļ], jo bija viens slieksnis sācis defekta dēļ sācis rūsēt un viņš vairs negribēja labot, citādāk autiņš bija skaists, rūsas [ne]esamības ziņā koda nost 15-20 gadīgus opeļus un vmax bija vismaz 130 kmph Tagad brauc ar 17 gadīgu vw golf 2 1.6 tomātu...

Tas augšējais txt bija domāts nevis tā, ka taisos braukt ar savu mucu 26 gadus [ ] bet attieksmi pret mašīnu

Iedomāsimies, ka es būtu remontējis tikai to, kas man noplīsa. Tā neko, pa 9 mēnešiem remontos 20 lati, ko?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Offtopic:

Redam derētu pamācīties no visādiem IT portāliem visādas patīkamas fīčas, piemēram, iespēju editēt savu postu un viskautko tādu.

Vēl arī varētu naudas pelnīšanas fīču nomainīt pret tādu, ka vienkārši nevar nopostot komentāru ar cenzējamajiem vārdiem - bet tas noteikti nenotiks, jo naudu tak jāpelna

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Viss skaidrs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Viss skaidrs.

Bezcerīgs gadījums?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja: Viss skaidrs.

Bezcerīgs gadījums?

Ne tak,kādēļ gan? Normāla 19 gadīga pāķa loģika. Ne jau sliktā nozīmē pāķa.

Paies gadi 5, kaut ko sāksi saprast, kas un kā notiek.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Man personigi loti patik A6 - ipasi modeli pec feislifta (no 2001.gada otras puses). Respektabls izskats, loti labi nopakoti, kvalitativa apdare salonam utt. Dinamisks autins, neko teikt

Jau labu laiku esmu 2,5TDi V6 (tam, kuram jau tie 180 zs) fans, tagad ari tada kombinacija ar Quattro rullz pavisam konkreti

Recaro sedekli ir pat loti patikami, ja nu kas

tieši ar tādu braucu 2002.g. 3.0 quattro max nopakotu ar visām iespējamām extrām! labāk braucu ar šādu nekā ar jaunu kia, un pie tam vēl vērtības arī šiem tik ātri jau nemaz nekrītas, salīdzinājumā ar jaunas vērtību sākumā un jau pēc 1 gada!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti