D5 163Zs resurss

tipone Reģ.: 14.11.2001

Sveiki. Domājam pirkt S60 2003. gada, kuram 180tk nobraukums. Ja motors tiek turēts pareizā kārtībā un mainītas eļļas, filtri utt, cik ir tādam motoram aptuvenais nobraukuma resurss? MM teica 600 tkst aptuveni. Tā varētu būt?

 
1 2 3 4 5
tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Pec SMS no CSDD izrietēja, ka auto vienā gadā bija nobraucis 90tkst. visus citus gadus pa 20, 30K. Vot man tas 90 mazliet satrauc. Pa LV diezvai var nobraukt. Tad ir gājis uz ārzemēm.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Vienk. peecaak regulaari pirms TA grieza atpakalj

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Pec SMS no CSDD izrietēja, ka auto vienā gadā bija nobraucis 90tkst. visus citus gadus pa 20, 30K. Vot man tas 90 mazliet satrauc. Pa LV diezvai var nobraukt. Tad ir gājis uz ārzemēm.

Vai īpašnieks bijis 1 un tas pats? Ja mainījies, tā var būt.

.....un var arī nebūt.....

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

tipone rakstīja: Pec SMS no CSDD izrietēja, ka auto vienā gadā bija nobraucis 90tkst. visus citus gadus pa 20, 30K. Vot man tas 90 mazliet satrauc. Pa LV diezvai var nobraukt. Tad ir gājis uz ārzemēm.

Vai īpašnieks bijis 1 un tas pats? Ja mainījies, tā var būt.

.....un var arī nebūt.....

Divi īpašnieki bija

No pirkuma lidz 2004 okt 19340km nobraukts

no 04g okt - 05g okt 93660km nobraukts

no 05g okt - 06g okt 37000km nobraukts

no 06 okt - 07 sept 30000km nobraukts

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nezinu cik stulbam jabut lai pirktu shitadu auto ar tik lielu nobraukumu.

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nezinu cik stulbam jabut lai pirktu shitadu auto ar tik lielu nobraukumu.

Nezinu, cik jābūt stulbam, lai uzskatītu, ka plačos atrodamie auto no vācijas ar 120000 uzrādīto nobraukumu ir patiesi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Piekrītu!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

automobilim, kursh ir 3 vai 4 gadus vecs un kursh nav nobraucis ipashi daudz vairak par 100tk, patieso nobraukumu vairumaa gadiijumu var elementari paarbaudiit. ja jus to nezinat, ta ir jusu problema.

bet nu ja jus speciali gribat knaabt suudaa - uz priekshu!

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

automobilim, kursh ir 3 vai 4 gadus vecs un kursh nav nobraucis ipashi daudz vairak par 100tk, patieso nobraukumu vairumaa gadiijumu var elementari paarbaudiit. ja jus to nezinat, ta ir jusu problema.

bet nu ja jus speciali gribat knaabt suudaa - uz priekshu!

Ja tu esi tik prasmīgs garāmsūdam knābējs, tad pastāsti arī citiem, kā to var pārbaudīt. Jo mūsdienās visu var uzlaust, apiet un apčakarēt.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja:

shearer rakstīja:

automobilim, kursh ir 3 vai 4 gadus vecs un kursh nav nobraucis ipashi daudz vairak par 100tk, patieso nobraukumu vairumaa gadiijumu var elementari paarbaudiit. ja jus to nezinat, ta ir jusu problema.

bet nu ja jus speciali gribat knaabt suudaa - uz priekshu!

Ja tu esi tik prasmīgs garāmsūdam knābējs, tad pastāsti arī citiem, kā to var pārbaudīt. Jo mūsdienās visu var uzlaust, apiet un apčakarēt.

pazvanot dilerim un nosaucot shasijas numuru. vispar pirms citus par stulbiem saukt vajag paintereseties nevis uzdot jautajumu par motora resursu.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

pazvanot dilerim un nosaucot shasijas numuru. vispar pirms citus par stulbiem saukt vajag paintereseties nevis uzdot jautajumu par motora resursu.

Zaabaks, kas zaabaks. Izlasi topic, pirms kaut ko kakaa.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: pazvanot dilerim un nosaucot shasijas numuru.

jeffiņš...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

vot tadi idjoti!!! par jums tikai ienjirgt un ienjirgt

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

šīreriņš atkal savā elementā

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: vot tadi idjoti!!! par jums tikai ienjirgt un ienjirgt

Mjā, shearer. ej un nokaunies tagad. Droši vien neievēroji, ka auto tiek pirkts no dīlera...

Zābaks kvadrātā, es pat teiktu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: šīreriņš atkal savā elementā

ej dirst resnais

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja:

shearer rakstīja: vot tadi idjoti!!! par jums tikai ienjirgt un ienjirgt

Mjā, shearer. ej un nokaunies tagad. Droši vien neievēroji, ka auto tiek pirkts no dīlera...

Zābaks kvadrātā, es pat teiktu

un tad tu doma ka ja no dilera tu perc auto tad vinjam ir virsu patiesais nobraukums? muaahahahaa!!! jaa ir, ja visas apkopes ir veiktas pie diilera. ja nav, tad neviens to nezin cik tur patiesiba ir virsu, kas tur ir darits, kapec utt.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ai nu piezvani uz MM un peec VIN uzzinaasi nobraukumu garantijas laikaa...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

šīber, pļe, nepazorjsa - tu jau esi licis visiem saprast, ka esi sranijs nabags, kas nevar nopirkt salīdzinoši jaunu un labu mašīnu. attiecīgi visi citi, kas var un grib ir LOHI! tu viens vienīgs "gudrs un zinošs"

LOHS esi tu, tirliņ! nokāp no visa viļņa un noraujies pisuārā, daunis ibio!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja apkopes nav veiktas pie dilera tad neko tur nevares uzzinat.Es domaju ka tam vajadzetu but orģinalam noskrejienam.Kaut gan zinu 4gadus vecu audi kam ir 600tk noskrejiensbet motors ir ielikts jauns jau

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja apkopes nav veiktas pie dilera tad neko tur nevares uzzinat.Es domaju ka tam vajadzetu but orģinalam noskrejienam.Kaut gan zinu 4gadus vecu audi kam ir 600tk noskrejiensbet motors ir ielikts jauns jau

Par to audi kkā neticās- Tālbraucējmašīnām šitādi noskrējieni ir (ja 1 pilots uz a/m)

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: šīber, pļe, nepazorjsa - tu jau esi licis visiem saprast, ka esi sranijs nabags, kas nevar nopirkt salīdzinoši jaunu un labu mašīnu. attiecīgi visi citi, kas var un grib ir LOHI! tu viens vienīgs "gudrs un zinošs"

LOHS esi tu, tirliņ! nokāp no visa viļņa un noraujies pisuārā, daunis ibio!

haha! nesmidini mani jefinj un nepataisi sevi pa idiotu

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

nakujators rakstīja: šīber, pļe, nepazorjsa - tu jau esi licis visiem saprast, ka esi sranijs nabags, kas nevar nopirkt salīdzinoši jaunu un labu mašīnu. attiecīgi visi citi, kas var un grib ir LOHI! tu viens vienīgs "gudrs un zinošs"

LOHS esi tu, tirliņ! nokāp no visa viļņa un noraujies pisuārā, daunis ibio!

haha! nesmidini mani jefinj un nepataisi sevi pa idiotu

nesmīdini tu sīksmerdeli!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ej dirst.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ej dirst.

vairs nav ko pateikt, tirliņ?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti