D5 163Zs resurss

tipone Reģ.: 14.11.2001

Sveiki. Domājam pirkt S60 2003. gada, kuram 180tk nobraukums. Ja motors tiek turēts pareizā kārtībā un mainītas eļļas, filtri utt, cik ir tādam motoram aptuvenais nobraukuma resurss? MM teica 600 tkst aptuveni. Tā varētu būt?

 
1 2 3 4 5
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Sveiki. Domājam pirkt S60 2003. gada, kuram 180tk nobraukums. Ja motors tiek turēts pareizā kārtībā un mainītas eļļas, filtri utt, cik ir tādam motoram aptuvenais nobraukuma resurss? MM teica 600 tkst aptuveni. Tā varētu būt?

Pilsētas režīmā diez vai. Pa šoseju - iespējams. Pēc šada nobraukuma parasti prasās lielākas apkopes nekā tikai eļļas maiņa, hodeni būs jāpalabo...

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Par hadeni tik daudz nesatraucos. MM sola savest kārtībā lai var apskati iziet.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Par hadeni tik daudz nesatraucos. MM sola savest kārtībā lai var apskati iziet.

Tātad sanāk, ka šobrīd viņa ir tādā stāvoklī, kas nevar pat skati iziet???

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

tipone rakstīja: Par hadeni tik daudz nesatraucos. MM sola savest kārtībā lai var apskati iziet.

Tātad sanāk, ka šobrīd viņa ir tādā stāvoklī, kas nevar pat skati iziet???

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

tipone rakstīja: Par hadeni tik daudz nesatraucos. MM sola savest kārtībā lai var apskati iziet.

Tātad sanāk, ka šobrīd viņa ir tādā stāvoklī, kas nevar pat skati iziet???

Nee, viss ir braucamā kārtībā, tik apskate drīz tuvojas un es vnk gribu to kā garantiju ielikt pirkuma līgumā, ka auto ir tādā tehn kārtībā, ka var iziet apskati.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Uzmanaas no D5 ieksh volvo. Ieksh LV praktiski nav skariigu eksemplaaru. Viesniigais celj ir uz vaaciju un no volvo diileriem pirkt. Par MM ir nelaagi dzirdeets, ka piekorigjee odometru raadiijumus un veel mazliet sho un to piepushkjo. Bet tas taa - viena tante teica. Aaaa, volvo ar ~140tk salons izskataas, kaa jauns. Vai vienk. cilveekiem paveicaas ar auto P.S. Pashi dzinaam no vaacijas.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt
tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: www.musamotors.lv/...

šitais!?

Krisus, jā.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

tikai nav integrēts mobilais un kruizs.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Man domaat, ka baigaa riska kategorija.

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: tikai nav integrēts mobilais un kruizs.

kruizs ir gan intergrēts

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Uzmanaas no D5 ieksh volvo. Ieksh LV praktiski nav skariigu eksemplaaru. Viesniigais celj ir uz vaaciju un no volvo diileriem pirkt. Par MM ir nelaagi dzirdeets, ka piekorigjee odometru raadiijumus un veel mazliet sho un to piepushkjo. Bet tas taa - viena tante teica. Aaaa, volvo ar ~140tk salons izskataas, kaa jauns. Vai vienk. cilveekiem paveicaas ar auto P.S. Pashi dzinaam no vaacijas.

nu kā tas tā nākas ka no vienas un tās pašas mašīnas LV normālu eksemplāru nav, bet DE ir? LV kaukādi mazohisti šūmaheri vai?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ne ceļi vnk nobeidz daudz atrak to mašinu.Pa vaciju gadu var nobraukt un neredzet tik daudz bedru cik latvija pa vienu dienu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: www.musamotors.lv/...

šitais!?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Viduskonsule gan diezgan pabriesmiga(domaju dizaina ziņa),bet nu gaumes lieta

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ne ceļi vnk nobeidz daudz atrak to mašinu.Pa vaciju gadu var nobraukt un neredzet tik daudz bedru cik latvija pa vienu dienu

Vai tam ir kāds sakars ar motoru? Hadene jāmaina ik pa laikam visām mašīnām, arī 4 gadus vecām no vācijas dzītām. Iespējams, ka vienreiz pa 4 gadiem, bet LV 2x.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ne ceļi vnk nobeidz daudz atrak to mašinu.Pa vaciju gadu var nobraukt un neredzet tik daudz bedru cik latvija pa vienu dienu

Aha, vai tad gadījumā nav tā, ka visi braucam pa vienām un tām pašām ielām, a? Vai arī tieši D5 kādi ļoti īpaši bedraini un sūdīgi maršruti?

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: [

nu kā tas tā nākas ka no vienas un tās pašas mašīnas LV normālu eksemplāru nav, bet DE ir? LV kaukādi mazohisti šūmaheri vai?

Ir, ir normaalu, tik iisti nepaardod un ja paardod, tad ne jau pa shaadu ciparu. Meegjini vilkt paraleeles... Pameegjini, mosh izdodas ?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: www.musamotors.lv/...

šitais!?

smux! Man prašitos vēl apsildāmi beņķi un neatkarīgā apsilde - lai ziemā e.g. 9.45 motors silts un dīzelis lec kā pienākas.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu nezinu gan,lai es maksātu 13 keur par 180kkm?!Tak tur viss pēc pāris tūkstošiem jāmaina.Nesaprotu cilvēkus kas pat psiholoģiski spēj apsvērt domu,ka pirks tik daudz redzējušu auto.Un nestāstiet man par ienākumu līmeņiem.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Nu nezinu gan,lai es maksātu 13 keur par 180kkm?!Tak tur viss pēc pāris tūkstošiem jāmaina.Nesaprotu cilvēkus kas pat psiholoģiski spēj apsvērt domu,ka pirks tik daudz redzējušu auto.Un nestāstiet man par ienākumu līmeņiem.

Drošāk ir ņemt 97.g. dīzeli ar 165k uz odo?

Noskrējiens vismaz ticams izskatās.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

180tk nekas nav ja tas ir godigs nobraukums un tam gadam tads ari varetu but.Es domaju ka tehniski sevišķi nepievils,bet gadas jau visadi

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Varetu tam nobraukumam ticet , bet mans ieteikums pameklet citu , jo automasinas , kas tirgojas MM parasti nav nekadas labaas

Par cenu var arii pirkt 10 vai 15keur, bet masinai protams jaatbilst cenai.

Es pirms 4 menesiem iepirku sievai VOLVO D5 2003 gada noskrejiens 170000km ar visaasm sextraam un cena bija 15000ar PVN un nenozeloju nobraukti jau 10000km nekas nav nobiris

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Muļķa cilvēciņi

Tas nobraukums ir tikai visa resursa sākums. Tā ir laime atrast autiņu ar tik MAZU oriģinālu noskrējienu. Kad sapratīsiet, tad tādas stulbības nerunāsiet...

P.S. Tos pašus 600 tkm iet praktiski jebkurš dzinējs. No stress

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau taa lieta, ka jau tagad smagi liekas, ka shim volvo nav tie 180tk. Un tak neviens nestriideesies, ka ir Liela atshkjiriiba vai tu iekaap auto, kas ir braucis 300, 150 vai 100 tk. Braukt jau brauks liidz 600 utt., bet vai to vajag ? Aaaa, neticami, bet leeti un labi - NAV

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti