D5 163Zs resurss

tipone Reģ.: 14.11.2001

Sveiki. Domājam pirkt S60 2003. gada, kuram 180tk nobraukums. Ja motors tiek turēts pareizā kārtībā un mainītas eļļas, filtri utt, cik ir tādam motoram aptuvenais nobraukuma resurss? MM teica 600 tkst aptuveni. Tā varētu būt?

 
1 2 3 4 5
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

shearer rakstīja: ej dirst.

vairs nav ko pateikt, tirliņ?

a ko man tev pateikt? ka tu esi biezais jo tev ir 5 gadus jaunaks auto neka man? muaahahaha!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

batka rakstīja: Ja apkopes nav veiktas pie dilera tad neko tur nevares uzzinat.Es domaju ka tam vajadzetu but orģinalam noskrejienam.Kaut gan zinu 4gadus vecu audi kam ir 600tk noskrejiensbet motors ir ielikts jauns jau

Par to audi kkā neticās- Tālbraucējmašīnām šitādi noskrējieni ir (ja 1 pilots uz a/m)

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man čoms ar busu mauc 15tk menesi un kas tur neticams ar kurjera auto nobraukt 600tk 4gados

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Atkaartoshos, viena tante teica, ka MM pashi piekopj metodi ar dazjaadu raadiitaaju palaboshanu. Attieciigi visi VIN'i un paareejie ieksh MM var iesaaliities. Visi gali uudenii, iipashi attiecas uz auto, kas ir nonaakushi MM un otrreizeejo realizaaciju. Ticam vai neticam tantei, tas jau nu katra pasha rokaas.

Shiiri, tu tocj iisti nefiltree, kas notiek pasaulee, tb, driizaak Latvijaa. Piedod

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

nakujators rakstīja:

shearer rakstīja: ej dirst.

vairs nav ko pateikt, tirliņ?

a ko man tev pateikt? ka tu esi biezais jo tev ir 5 gadus jaunaks auto neka man? muaahahaha!

ja? a gadienā ne 15? cik atminos tev kaukāds 90. gadu sākuma drapaks ir

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Laiks rakstījahiiri, tu tocj iisti nefiltree, kas notiek pasaulee, tb, driizaak Latvijaa. Piedod

ne pasaulē, ne latvijā,...

viņš nu tā, prohodam te, starpbrīžos izlūdzas datorklasē tikt!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

shearer rakstīja:

nakujators rakstīja:

shearer rakstīja: ej dirst.

vairs nav ko pateikt, tirliņ?

a ko man tev pateikt? ka tu esi biezais jo tev ir 5 gadus jaunaks auto neka man? muaahahaha!

ja? a gadienā ne 15? cik atminos tev kaukāds 90. gadu sākuma drapaks ir

jaa man ir tieshi 95 gada drapaks. tirgus cena tagad vinjam varetu but kadi 1600 eiro

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Atkaartoshos, viena tante teica, ka MM pashi piekopj metodi ar dazjaadu raadiitaaju palaboshanu. Attieciigi visi VIN'i un paareejie ieksh MM var iesaaliities. Visi gali uudenii, iipashi attiecas uz auto, kas ir nonaakushi MM un otrreizeejo realizaaciju. Ticam vai neticam tantei, tas jau nu katra pasha rokaas.

Shiiri, tu tocj iisti nefiltree, kas notiek pasaulee, tb, driizaak Latvijaa. Piedod

man priece ka tu tik gudrs esi. bet vispar raditajus nevar palabot, jo visiem normaliem autorazhotajiem ir viena kopeja datubaaze. es to savukart vienkarshi zinu, jo man nav vienai tantei japrasa atshkjiriba no tevis

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

man priece ka tu tik gudrs esi. bet vispar raditajus nevar palabot, jo visiem normaliem autorazhotajiem ir viena kopeja datubaaze. es to savukart vienkarshi zinu, jo man nav vienai tantei japrasa atshkjiriba no tevis

Oki, oki. Tev jau labaak zinaams. Savu maaciibu iestaadi vismaz pabeidzi, darbu atradi ? Vai taa pat dziivo vecmuterei uz kakla ?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja:

shearer rakstīja:

man priece ka tu tik gudrs esi. bet vispar raditajus nevar palabot, jo visiem normaliem autorazhotajiem ir viena kopeja datubaaze. es to savukart vienkarshi zinu, jo man nav vienai tantei japrasa atshkjiriba no tevis

Oki, oki. Tev jau labaak zinaams. Savu maaciibu iestaadi vismaz pabeidzi, darbu atradi ? Vai taa pat dziivo vecmuterei uz kakla ?

mana vecmutere ir mirusi jau 10 gadus. ieteiktu tev aiztaisit paaksti, citadi tochna aizbraukshu pie tevis un vienkarshi izdauziishu tev zobus.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Piedod par vecmuteri, negribeeju aizskart. Nopietni.

A par paareejo, brauc droshi, Tev jau laika daudz, kaa izskataas Darba nav, dariit nav ko. Mjaaa, pilniiigs bezdarbs Lv valda

A sarezjgjiiti zobus arii var izsists ? Kaut kaadas sheemas ieprieksh jaaziimee , ne ?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

mana vecmutere ir mirusi jau 10 gadus. .

Man vecmutere nomira, kad man bija 3 gadi. +10 = 13.

Šīri, tu vismaz pilngadīgs esi

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

shearer rakstīja:

Laiks rakstīja:

shearer rakstīja:

man priece ka tu tik gudrs esi. bet vispar raditajus nevar palabot, jo visiem normaliem autorazhotajiem ir viena kopeja datubaaze. es to savukart vienkarshi zinu, jo man nav vienai tantei japrasa atshkjiriba no tevis

Oki, oki. Tev jau labaak zinaams. Savu maaciibu iestaadi vismaz pabeidzi, darbu atradi ? Vai taa pat dziivo vecmuterei uz kakla ?

mana vecmutere ir mirusi jau 10 gadus. ieteiktu tev aiztaisit paaksti, citadi tochna aizbraukshu pie tevis un vienkarshi izdauziishu tev zobus.

Tikai paņem ķeblīti līdzi. A to tikai olu dauzīšana sanāks...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

shearer rakstīja:

mana vecmutere ir mirusi jau 10 gadus. .

Man vecmutere nomira, kad man bija 3 gadi. +10 = 13.

Šīri, tu vismaz pilngadīgs esi

ne neesmu, bushu nakamgad.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

sakiet, ko gribat, bet man tas šīris patīk! tak jautri vismaz!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Man čoms ar busu mauc 15tk menesi un kas tur neticams ar kurjera auto nobraukt 600tk 4gados

Man domāt, ka tavs čoms vainu tevi maldina, vai tin odo! Piem samosvalam uz garajām distancēm, kas brauc no agra rīta līdz vēlam vakaram ar melnām "šaibām" vairāk par 10....11k km mēnesī nesanāk...

Pa kurieni ta tas buss uztin vairāk? Rīgu nepiemini, tur mazāk sanāks.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: sakiet, ko gribat, bet man tas šīris patīk! tak jautri vismaz!

ja patik tad atsuti man zelta zivtinja kreditinju muaahahaha!!!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

nakujators rakstīja: sakiet, ko gribat, bet man tas šīris patīk! tak jautri vismaz!

ja patik tad atsuti man zelta zivtinja kreditinju muaahahaha!!!

es labāk biļeti uz nākamo tavu cirka izrādi iegādāšos! tikai datumu un laiku pasaki!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uzzināju daudz par volvo D5 motora resursu...

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: uzzināju daudz par volvo D5 motora resursu...

Es uzzināju arī daudz par vairākiem foruma apmeklētājiem Par d5 gan mazāk.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

jus visi esat daunji

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: jus visi esat daunji

nē šīri, daunis esi TU! ( un nemaz netaisnojies!) sen saprasts un neapstrīdams fakts!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja:

Nezinite rakstīja: uzzināju daudz par volvo D5 motora resursu...

Es uzzināju arī daudz par vairākiem foruma apmeklētājiem Par d5 gan mazāk.

normaals R5 diizeljmotoors , ja pirmspirkuma diagnostika par tuvojoshos nelaimi neveesta un konkreetais exempleers Tevi 'uzrunaa ' tad peerc tik nost un nemoki shiiri ar deksi

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

tipone rakstīja:

Nezinite rakstīja: uzzināju daudz par volvo D5 motora resursu...

Es uzzināju arī daudz par vairākiem foruma apmeklētājiem Par d5 gan mazāk.

normaals R5 diizeljmotoors , ja pirmspirkuma diagnostika par tuvojoshos nelaimi neveesta un konkreetais exempleers Tevi 'uzrunaa ' tad peerc tik nost un nemoki shiiri ar deksi

kur tu deksi saskatiji?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

normaals R5 diizeljmotoors , ja pirmspirkuma diagnostika par tuvojoshos nelaimi neveesta un konkreetais exempleers Tevi 'uzrunaa ' tad peerc tik nost un nemoki shiiri ar deksi

reals laukja diizelista ieteikums.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti