Rigibors šodien 12 %

Garaisjanka Reģ.: 05.03.2003

RIGIBOR 12.14

 
1 2 3 4 5 6
markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: tikai 4,6%??? apcholeeju - euribors taga 4,7% apmeeram kaa tev tas sanaaca?

MAN LĪGUMĀ, KAS IR ATSŪTĪTS UZ MAIL, IR ŠĪ % LIKME.

Nav ko zviegt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

droši vien 4,6 + euribor

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

bet toch, kas tas 4,6 ir? galīgā likme????

uzzvani bankai pārjautaa!!!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

kad tiks parakstīts,padošu ziņu var jau būt, ka pievilināšanas %

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shitameejie briinumi bij dzirdeeti par leishu bankaam...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā sacīt - insaidera storijs. Atsevišķas igauņu ir uztaisījušas baigo biznesu - parasti ir bāzes likme (eiribors, libors, rigibors vai vēl kāds cits perebors) + pievienotā likme. Igauņi šo pievienoto likmi ir noteikuši ar mīnusu, tādēļ reāli sanāk 4.6 nevis 4.7.

Bāzes likme ir % par kādu banka aizņemas no citām bankām. Pievienotā - tas, ko pati banka ieplēš.

Kur fiška strādāt ar mīnusiem? Vienkārši - naudu ta banka aizņemas ik pa laikam, nevis pie katra kredīta jož uz blakus banku pēc piķa. Vienīgais risks - kad savajadzēsies atkal, tad būs jāaizņemas par esošiem %. Tas tā teorētiski, bet praktiski - nu neaizņemas tās bankas viena no otras nepārtraukti. Un reizēm gudrāk iesist no sava piķa mazāku naudu, nekā aizdot to konkurentiem un nopelnīt vairāk.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

to markss un Garberis

Eu tas ir nopietni par 4.6%???

Man kā reizi aktualizējas lielāka kredīta ņemšana, lai gan ienākumi oficiāli, bet kaut kā pārmaksāt negribas. Nebūtu slikti nofiksēt šādu likmi uz gadiem pieciem, tad tikai atliek valūtas maiņas risks un bubulis - lata devalvācija, bet vismaz % nemusinās prātu. Es uzzvanīju uz Igauņu hanseni viņa teica, ka lētākais, ko varētu dabūt ir 6M euribors+0,7% tad jau tas pats, kas iekš LV. Neko par negatīvu pievienoto likmi viņi neteica, es gan arī neprasīju Markss ja Tu vari izbīdīt tādu likmi man būtu interese pēc Tavas palīdzības. Nez kādā valodā tad Tev ir līgums un kāpēc LV neviena banka nelielās ar negatīvām likmēm...

Katrā ziņā 1% starpība uz lielāku summu ir diezgan jūtama

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Likmju izbīdītāji

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kredīta maksājums ērikos uz eesti banku gadījumā neiet pēc baigi augsta tarifa (kā valūtas pārskaitījums)?

P.S. kādas prognozes par topiku - būs šodien jauns jātaisa?

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Par pārskaitījumu tiešām ir jāpainteresējas, es domāju, ja tas ir Hansene LV un otra EE, tad varbūt tad nav tik traki, bet nu man neticās par negatīvu pievienoto likmi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Man nav skaidras šīs žēlabas.

Jāpelna vairāk.

Nepatīk atalgojums pašreizējā darbā, meklē citu, nevari atrast, veido savu biznesu, arī nevari, brauc peļņā uz Austrāliju.

Ņēmu kredītu par 13 % un tagad maksāju 13%, tikai toreiz tie bija 30 % no maniem mēneša ienākumiem, tagad (pēc 7 gadiem) tie ir 5 % no maniem mēneša ienākumiem.

Kaa man patiik shis puisis... psec kkaads.... vins vareetu uzveidot pats savu portaalu ar pamaaciibaam kaa dziivot skaisti un viegli

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Man nav skaidras šīs žēlabas.

Jāpelna vairāk.

Nepatīk atalgojums pašreizējā darbā, meklē citu, nevari atrast, veido savu biznesu, arī nevari, brauc peļņā uz Austrāliju.

Ej tirstt ar savām pamācībām, it sevišķi par pēdējo.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Pareizi viņš saka.

Kāda velna pēc līst parādos, ja pēc tam jāžēlojas ka dzīve grūta, procenti augsti u.t.t.?

Arba jau aicina vairāk pelnīt t. sk braukt uz Austrāliju vergot.

A par tevis teikto piekrītu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Pareizi viņš saka.

Kāda velna pēc līst parādos, ja pēc tam jāžēlojas ka dzīve grūta, procenti augsti u.t.t.?

redzi.... ne jau tas, ka konkrētam indivīdam ir vai nav krīts izsaka lietas būtību

iedomājies situāciju, kad kūdras lielrūpnieks ir parāvis ~1000000 krītu lašos.... un biznesa plānā ir ierakstīts, ka procentos būs jāmaksā 100000 gadā.... pēkšņi maksājumi dubultojas.....

kas notiek?

vai nu bankrots (kas nav izdevīgi nevienam, arī bankai) vai arī kūdra maksā dārgāk.....

ja kūdras cena ceļas, tad automātiski ceļas cena arī no kūdras maisitai puķu melnzemei, pieaug puķu cenas un džeki visi 8 martā vairs pilnīgi nespējam apmierināt zaķu prasības pret puķēm.... zaķi piesaka streiku un pārstāj gatavot vakariņas.... puiši visi neēduši nespēj pacilāt muitā zīmogus un līdz ar to vairs neieplūst lētā ķīnas prece....

viss kļūst dārgāks..... un rigibors kāpj.....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Pareizi viņš saka.

Kāda velna pēc līst parādos, ja pēc tam jāžēlojas ka dzīve grūta, procenti augsti u.t.t.?

Zinu kaadus 20 cilveekus, kuri bija spiesti panjemt hipoteekas, jo nebija citas izejas....

hipotekaarais maksaajums velkas gadus 20, bet dziivee situaacija mainaas kaa šahaa...diemzheel...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Marčik, tu toč esi tukšpauris. Izdevās omes zemi pārdot,ka tagad kruts jūties? Nekas, gan jau beigsies nauda tad varēsi īdēt. Lohs.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Pareizi viņš saka.

Kāda velna pēc līst parādos, ja pēc tam jāžēlojas ka dzīve grūta, procenti augsti u.t.t.?

redzi.... ne jau tas, ka konkrētam indivīdam ir vai nav krīts izsaka lietas būtību

iedomājies situāciju, kad kūdras lielrūpnieks ir parāvis ~1000000 krītu lašos.... un biznesa plānā ir ierakstīts, ka procentos būs jāmaksā 100000 gadā.... pēkšņi maksājumi dubultojas.....

kas notiek?

vai nu bankrots (kas nav izdevīgi nevienam, arī bankai) vai arī kūdra maksā dārgāk.....

ja kūdras cena ceļas, tad automātiski ceļas cena arī no kūdras maisitai puķu melnzemei, pieaug puķu cenas un džeki visi 8 martā vairs pilnīgi nespējam apmierināt zaķu prasības pret puķēm.... zaķi piesaka streiku un pārstāj gatavot vakariņas.... puiši visi neēduši nespēj pacilāt muitā zīmogus un līdz ar to vairs neieplūst lētā ķīnas prece....

viss kļūst dārgāks..... un rigibors kāpj.....

Labu ķēdīti izgaismoji.

Žetons.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Pareizi viņš saka.

Kāda velna pēc līst parādos, ja pēc tam jāžēlojas ka dzīve grūta, procenti augsti u.t.t.?

redzi.... ne jau tas, ka konkrētam indivīdam ir vai nav krīts izsaka lietas būtību

iedomājies situāciju, kad kūdras lielrūpnieks ir parāvis ~1000000 krītu lašos.... un biznesa plānā ir ierakstīts, ka procentos būs jāmaksā 100000 gadā.... pēkšņi maksājumi dubultojas.....

kas notiek?

vai nu bankrots (kas nav izdevīgi nevienam, arī bankai) vai arī kūdra maksā dārgāk.....

ja kūdras cena ceļas, tad automātiski ceļas cena arī no kūdras maisitai puķu melnzemei, pieaug puķu cenas un džeki visi 8 martā vairs pilnīgi nespējam apmierināt zaķu prasības pret puķēm.... zaķi piesaka streiku un pārstāj gatavot vakariņas.... puiši visi neēduši nespēj pacilāt muitā zīmogus un līdz ar to vairs neieplūst lētā ķīnas prece....

viss kļūst dārgāks..... un rigibors kāpj.....

Nepareizi sastādīts līgums. Eksistē tāda lieta kā fiksētais maksājums, apdrošināšana pret maksājuma pieaugumu u.t.t. Vajag tikai rakt.

neviena banka neuzņemsies maksājuma pieauguma risku par baltu velti.... tas nozīmē, ka ja %ti nekāps, tad tas "apdrošinātais" pārmaksās dubultīgi

un neviens nekas nav spējis 100% droši pateikt, ka %ti kāps vai kritīs

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: dekster, a tev kūsis arī tikpat šķidrs kā pakausis? Es jau saprotu, ja nav satura, tad neko jau nav jāapsedz...

Nepareizi secinājumi - sūnas uz dargakmeņiem neaug!

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: neviena banka neuzņemsies maksājuma pieauguma risku par baltu velti.... tas nozīmē, ka ja %ti nekāps, tad tas "apdrošinātais" pārmaksās dubultīgi

un neviens nekas nav spējis 100% droši pateikt, ka %ti kāps vai kritīs

protams vieglāk ir sarunāt lai sākumā ir 0,7%pievienotā un pēc tam ar kaimiņu mērīties kam mazāks. vienīgā problēma ka ir pa 3/6mēnešiem negribas vairs bankas vēstuli vērt vaļā jo tur kārtējais paziņojums par maksājuma pieaugumu

un vēl ļoti labi ir paņemt uzreiz 6mēnešu kredīta brīvdienas - nav taču COOL ka ir jāmaksā uzreiz kredīts un nevar paņemt plazmu, jaunu fočuku un "dizaina lietas" no ALANDeko.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

nuhajs rakstīja: Marčik, tu toč esi tukšpauris. Izdevās omes zemi pārdot,ka tagad kruts jūties? Nekas, gan jau beigsies nauda tad varēsi īdēt. Lohs.

Tavai zināšanai, es savu dzīvi sāku gandrīz no nulles. Pietiek naudas gan autiņam, gan dzīvoklim, gan visam pārējam. Ar dzīvi esmu apmierināts, nesūdzos un žēlabaini negaudoju.

Nu tad ej pa sveetdienaam uzlikt sveciiti, lai tas taa turpinaatos muuzhiigi

prakse raada, ka tas ka shodien esi vesels un ir darbs, tas var buut paarejoshi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Alan deko jau ir leetucis

ir veel daargaaki interjera saloni

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Ozz rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

nuhajs rakstīja: Marčik, tu toč esi tukšpauris. Izdevās omes zemi pārdot,ka tagad kruts jūties? Nekas, gan jau beigsies nauda tad varēsi īdēt. Lohs.

Tavai zināšanai, es savu dzīvi sāku gandrīz no nulles. Pietiek naudas gan autiņam, gan dzīvoklim, gan visam pārējam. Ar dzīvi esmu apmierināts, nesūdzos un žēlabaini negaudoju.

Nu tad ej pa sveetdienaam uzlikt sveciiti, lai tas taa turpinaatos muuzhiigi

prakse raada, ka tas ka shodien esi vesels un ir darbs, tas var buut paarejoshi...

A ja nu ķieģelis uz galvas uzkrīt....

Tu brauc savaa negarulzaa....

un nepamani gaajeeju uz paarejas...

Tevi izcakaree visaas atverees ij tuvinieki, ij tiesa, dabuu atpuusties uz naaraam, un beigaas veel tevi neviens darbaa nenjem ar pantu, jo kad iznaaksi aaraa buus pilns ar babajiem,kuri tavu darbu dariis daudz razhiigaak un nepukstees...

Vai arii nokljuusti avaarijaa un kaa rezultaataa tev ir kkaada invaliditaate...aarsteeshanaas process ir garsh, kad beidzot esi pusliidz salaapiits un iedziivojies krietnos miinusos jo esi paardevis visu lai sevi sadaktereetu (rehabilitaacijas etc.) tad tavaa vietaa atkal seezh babajs un tad jau skat.pirmo punktu...

tie buutu divi punkti, kas buutu piemeeroti shim portaalam..

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: dekster, a tev kūsis arī tikpat šķidrs kā pakausis?

Nu tu atklājies ,gej.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

to theerny

Nu tāpēc jau likmi vajag fiksēt uz gadiem pieciem un nebūs jāgaida ik pēc trīs, sešiem mēnešiem bankas vēstule ar jaukiem ziņojumiem.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti