reaļitī šou: izdzīvo tas, kam beisbolene

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

Shoriit labais skats tika noveerots - brauc dzeks ar melnu volvikji, blakus starp aatrumklokji un blakusseedeetaaja vietu pa rokai beisbolene nolikta

pats izdziivotaajs zaljplekjainajaas armijas stila biksees teerpts, kozjaks muguraa jaacer, ka shams mieriigs tips un nevar uz celja par siikumiem aizkaitinaat

 
1 2 3
newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

mazs lauznīts pie rokas. ej nu sazin, kad varētu ievajadzēties. par laimi līdz šim nav bijis vajadzīgs.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

krievu armijas josta ar misina spraadzi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

steks izbidamais.Spridi garš, izvilkts 60cm

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

A par ko cepiens?...normāla štelle...arī man bagāžniekā stāv aluminium bitiņa (draugu lokā-bitīte)

IR arī nācies pielietot...

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: Shoriit labais skats tika noveerots - brauc dzeks ar melnu volvikji, blakus starp aatrumklokji un blakusseedeetaaja vietu pa rokai beisbolene nolikta

pats izdziivotaajs zaljplekjainajaas armijas stila biksees teerpts, kozjaks muguraa jaacer, ka shams mieriigs tips un nevar uz celja par siikumiem aizkaitinaat

Tu ar fūru brauc,ka tik zemu labi redzi?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a cepiens par to, ka beisbolene pa rokai - ja buutu bagazniekaa, ta buutu lielaakas shances, ka dzeks paardomaas par taas lietoshanu, kameer lien uz bagaznieku a taa, piebrauc, atver logu, izbliezj blakus esoshajam auto stiklus ij braucam taalaak

protams, es braucu ar busu taapeec redzeeju domaaju, ka no cita auto ar vareetu eazy to verkji redzeet

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

mabe uzreiz jāliek aizmugurējā logā līdzīgi kā strīpainais kociņš

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: A par ko cepiens?...normāla štelle...arī man bagāžniekā stāv aluminium bitiņa (draugu lokā-bitīte)

IR arī nācies pielietot...

oi, tad jau tu esi baigais krutak. Skat, beisbolene, un pat 2004. gada !!!!! BMW X5 tev ir. Nu varens džeks

Ieraksti vēl krāna garumu parakstā beisbolenes lietotājs.....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir pāris lielie melnie maisi bagažniekā .

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

joop rakstīja: A par ko cepiens?...normāla štelle...arī man bagāžniekā stāv aluminium bitiņa (draugu lokā-bitīte)

IR arī nācies pielietot...

oi, tad jau tu esi baigais krutak. Skat, beisbolene, un pat 2004. gada !!!!! BMW X5 tev ir. Nu varens džeks

Ieraksti vēl krāna garumu parakstā beisbolenes lietotājs.....

Ar manu krānu viss kārtībā...vismaz neviena vēl nav sūdzējusies...tas tā-piebilde

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ta ka saaks suudzeeties par tekosho kraanu, ta buus jadiedz uz meddispanseru

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Man nekā nav. Un nav vajadzības pielietot.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja cilvēks vadā sev līdzi kaut kādu ieroci, tātad viņš to dara ar apziņu, ka vajadzēs pielietot. Tātad viņam ir tāda nosliece uz kāda slānīšanu ar beisboleni.

Tik ka nepatrāpās pretiniekam lielāka un resnāka tā beisbolene vai piecas rungas. Ja nekā nebūs rokā, nebūs izaicinājuma no pretējās puses. Izlēks tāds tirljoops no behas, vicinādams savu puļķi, onka paņems lugeru un iepiļīs celī. Un pelnīti. Nav ko jāvizinās ar savu puļķīti.

Tāds mans uzskats.

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man ir pāris lielie melnie maisi bagažniekā .

Un lāpsta arī ?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Interesanti, kas ir tās situācijas, kas šādiem beisboleņu varoņiem liek tās izmantot? Man, tpu, tpu, tpu līdz šim nav uznākusi vēlme kādam ielauzt galvu, tikai par to, ka tas man netīšām nogriezis ceļu. Ja esmu kāpis ārā, tad sanācis normāli aprunāties ar otru vadītāju par to, kuram nav taisnība.

Drīzāk ir nācies dzirdēt baumas, ka parasti šādi bezboleņu un piščiku varoņi paši ar savu ieroci drīzāk atraujas, jo apziņa, ka esi kruts, protams, dod daudz, bet uz ielas tādiem kašķa meklētājiem nereti gadās pašiem uzprasīties uz nepatikšanām, kad "beisbolistam" vai "ar piščiku bruņotajam" kāds neapbruņots labdaris ielauž galvu par "varoņa uzprasīšanos". Normāli cilvēki bruņotus konfliktus nerada, bet risina pārrunu ceļā.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu gan sašūmējušies. Cilvēks varbūt brauca uz beisbola treniņu, bet te jau sadomājas nezin ko.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

aga, uz beisbola trenninju kozjakaa + militaaraa stila biksinjaas

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

es domāju, ka beisbolenes vai piščikus sev līdzi vadā divu veitu cilvēki: pirmie ir tie kam tas tiešām ir nepieciešams (pārvadā lielas naudas summas, ir apdraudējums dzīvībai utt.), un otrie, kas ir totālie plānprātiņi un neveiksminieki, jo tikai ar ieroci ir spējīgi justies drosmīgi, no pirmajiem nez vai ir jābaidās, bet no otrajiem, gan vajadzētu baidīties, jo prognozējami viņi nav.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

heh, bezmazvai sanaak taa, ka beisboleni var vadaat ieksh auto pa tveerienam, bet pishchiku, macheti vai kalashu uz blakusseedeetaaja benkja nevaidzeetu tureet

Badjo Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Edzjuss rakstīja: es domāju, ka beisbolenes vai piščikus sev līdzi vadā divu veitu cilvēki: pirmie ir tie kam tas tiešām ir nepieciešams (pārvadā lielas naudas summas, ir apdraudējums dzīvībai utt.), un otrie, kas ir totālie plānprātiņi un neveiksminieki, jo tikai ar ieroci ir spējīgi justies drosmīgi, no pirmajiem nez vai ir jābaidās, bet no otrajiem, gan vajadzētu baidīties, jo prognozējami viņi nav.

Un varbūt trešie, kam ir piegriezies bezpriģels satiksmes noteikumu traktēšanā Rīgas ielās.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Badjo rakstīja:

Edzjuss rakstīja: es domāju, ka beisbolenes vai piščikus sev līdzi vadā divu veitu cilvēki: pirmie ir tie kam tas tiešām ir nepieciešams (pārvadā lielas naudas summas, ir apdraudējums dzīvībai utt.), un otrie, kas ir totālie plānprātiņi un neveiksminieki, jo tikai ar ieroci ir spējīgi justies drosmīgi, no pirmajiem nez vai ir jābaidās, bet no otrajiem, gan vajadzētu baidīties, jo prognozējami viņi nav.

Un varbūt trešie, kam ir piegriezies bezpriģels satiksmes noteikumu traktēšanā Rīgas ielās.

ja piegriezies bezprigjels, tad jaabrauc ar sabtransportu aiztaupa satraukuma pilnus briizjus

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Un varbūt ceturtie, kas beisboleni tur pa rokai ar funktieri, ja nu sanāk roku vicināšana ar kādu, kam ir beisbolene....

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: aga, uz beisbola trenninju kozjakaa + militaaraa stila biksinjaas

Nus, NHL hokejisti uz treniņiem un spēlēm dodas tērpušies uzvalkos. Un ko tad Tu gribi, piemēram, lai peldētāji uz treniņiem brauktu vienās peldenēs ar micēm galvās???

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Un varbūt ceturtie, kas beisboleni tur pa rokai ar funktieri, ja nu sanāk roku vicināšana ar kādu, kam ir beisbolene....

Tātad viņš uzvedas tā, ka kāds var sagribēt viņam uzšaut pa šnobeli.

Visticamāk tieši tā ir, ka šitie beisboleņu vadātāji līdzi ir tie, kuri liek kluci citiem uz galvas ielu satiksmē un ir baigi krutie puisēni. Un tādam jau nedrīkst neko pateikt, tad šis lielvīrs kāps ārā un sitīs vēl pa galvu tam, kurš nebūs palaidis sastrēguma apbraucēju vai atļāvies nahalam aizrādīt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Eu un ko teiksiet pa situaciju kad aizbrauc pacopet un atbrauc šmurguļu bars sadzerušies un sak lekt auguma????Steks tiri labi noder šadas situacijas.Pats nekad nelecos un neuzprasos

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti