SAAB

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
 
1 2 3 4 5 6 7 ..9
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Bet uzsilstot tak ķedei vajadzetu izstiepties un tad grabet???

nē...

arī spriegošanas mehānisms uzsilst uz izplešās

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Es nesaprotu, kas, Jums skauž ka mēs to ķēdi mainam ik pēc pusgada

Kāpēc Tu visu vārdā runā??? Ir tādi,kuri neuzskata par labu lietu AutoNeta aprakstīto gadījumu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: kad pirku savu 9000 OG mani Alfā brīdināja, ka drīz jāmaina ķēde. Šo to citu gan nomainīju, bet autiņš sasniedzis pilngadību (18g) ar plaisu korpusā un ap 400 k uz spidomentra tika nodots labākos medību laukos. Par ķēdes maiņu kaut kā piemirsās..

Pievienojos tiem, kas saka, ka nekas nav jāmaina, kamēr tiešām jāmaina.. Un ka jābūt savai galvai un lēmumi jāpieņem pašam arī tad, ja servisā iesaka ko citu.

un jūtu pretīgumu pret tiem, kas pavērš diskusiju, lai nomelnotu konkrētas auto markas lietotājus.

eu ņeznaika! liec taču vienreiz tam deksteram mieru

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

batka rakstīja: Bet uzsilstot tak ķedei vajadzetu izstiepties un tad grabet???

nē...

arī spriegošanas mehānisms uzsilst uz izplešās

un kad beidzot veel iedod eļļu....tad pavisam vairs negrab

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man kādreiz bija renaults ar ķēdes motoru...

esprasīju vai tur uz kādiemkm nav jāmaina kautkas....

mūsamotors teica, ka mašīna izjukšot ātrāk par to ķēdi.....

p.n.

nu bet izskatās,ka sābiem ir savādāk,jo cik esmu dzirdējis ar to ķēdi ir saskārušies visi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

un jūtu pretīgumu pret tiem, kas pavērš diskusiju, lai nomelnotu konkrētas auto markas lietotājus.

konkreetaas saab markas, vai vispaarinaataajus vispaar

markai jau nav ne vainas, taapat kaa bmw

bet pazviegt ta gribaas, it iipasi ja paskataas, kaa tie saab iipasnieki histeeriski reagjee...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man kādreiz bija renaults ar ķēdes motoru...

esprasīju vai tur uz kādiemkm nav jāmaina kautkas....

mūsamotors teica, ka mašīna izjukšot ātrāk par to ķēdi.....

p.n.

nu bet izskatās,ka sābiem ir savādāk,jo cik esmu dzirdējis ar to ķēdi ir saskārušies visi

iteresanti, kaada ir statistika par defektiem, kas ir tiesi saistiiti ar kjeedes nodilumu

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Varbūt tas smaržo pēc krāpniecības? Ja vēl tas notiek pie oficiālā dīlera.

Izstieptu ķēdi var nodiagnosticēt. Bet ja pasaka,ka ķēde jāmaina gadījumā,ka tā tikko mainīta,tad tas ir krāpnieku kantoris un būtu labi tādu atmaskot.

Vai var mani kaads apgaismot par to KJEDES IZSTIEPUMA DIAGNOSTICESHANU!!!

Man reiz stastija, ka varot tur pa mistisku cauruminju iebazt meramu nujinju un tada veida noteikt izstiepumu. Es petiiju vienu SAAB dzineju un nekadu "cauruminju" neatradu. Vienigais veids kaut ko diagnosticet ir njemt nost vaakus, mainiit bliives utt, ko pie diagnosticeshanas NEVIENS nedara.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

esot metode "pēc skaņas" tipa - izklausās, ka Tev ķēde iet uz beigām... tas gan nav no servisa meistara mutes

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Autonets.... Viss ir vienkaarshi! Arii tikko nomainiitai kjeedei izstiepums var neatbilst normaam, ja samaina TIKAI kjeedi! Ja maina visu komplektu ( keede, spriegotaaji, mierinaataaji, zobrati) un LIETO OE detaljas, td taad paarpratumi nerodas! Starp citu - lietojot Scantech un VISU jaunu, izstiepums atskjiras par 4mm, par sliktu pret OE. Un speciaala "cauruminja" tur nav! Tiek skruuveets aaraa spriegotaajs un ar speciaali pielaagotas ieriices paliidziibu tiek veikts meeriijums!

Bet vispaar jau peec komenteetaajiem rodas iespaids, ka katrs ir nomainiijushi vismaz 5 kjeedes un visu par visu zina! Noskreejiens nav buutiskais faktors, lai saprastu, kad jaamaina kjeede. Taapeec ir izstiepuma koeficients un shis raadiitaajs (noskreejiens) dazaadi ekspluateetiem auto pie vienaada kjeedes izstiepuma var atskjirties liidz pat 3x!!! Manam tgadeejam auto ir 290 Tk noskreejiens ar NEMAINIITU kjeedi, bet varu teikt, ka shis mirklis ir pienaacis!!! Nav jau noziimes piedziit pilnu motoru ar alumiinija skaidaam, kas rodas no kjeedes briivkustiibas pret saanu vaaku. Ir bijushi gadiijumi arii ar izriiveetiem caurumiem vaakaa un motors - dabiski, ka veel darbojas! Tas tiem, kas uzskata, ka jaamaina tad, kad auto neiet! Pareizi mainiit buutu tad, kad veel nav seku! Un starp jeedzieniem jaamaina un kritiska ir ~ 4mm starpiiba izstiepumaa! Veelreiz pieziimeeshu koeficientus izstiepumam. Jauna - 8-9mm, jauna ar Scantech 12-13 mm Parasti sakaam, ka jamaina, ja izstiepums paarsniedz 15mm. Kritiskais ir 19 mm. Taalaak spriegotaajs vnk nestraadaa, bet liidz shim ciparam aizsniegties nav veerts, jo tad alumiinija skaidas buus VISUR!!! Tad principaa ir jaapaarjauc viss dzineejs ar pamatiigu eljas kanaalu skaloshanu.

Skatos , ka cien. diskuteetaajiem paarsvaraa ir citi viedoklji, taapeec atljaavos uzrakstiit pashu pashu kjeedes ABC, kas buutu jaazin ikvienam, kas veelas diskuteet par sho jautaajumu! Cienjaa....

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Izstiepa ķēde žvadz.

Kad mērīja to ķēdes izstiepumu teica ka esot 15,2 mm ...un pie tāda izstiepuma esot jāmaina. Citi saka ja netraucē tas kā tā ķēde žvadz tad neko tur nav jāmaina. Servisā prasīju vai manam žvadz ...teica ka drusku tā kā varot dzirdēt ...es personīgi nekādu žvadzēšanu nedzirdu. Laikam vajag īpašu dzirdi

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Autonets.... Viss ir vienkaarshi! Arii tikko nomainiitai kjeedei izstiepums var neatbilst normaam, ja samaina TIKAI kjeedi! Ja maina visu komplektu ( keede, spriegotaaji, mierinaataaji, zobrati) un LIETO OE detaljas, td taad paarpratumi nerodas! Starp citu - lietojot Scantech un VISU jaunu, izstiepums atskjiras par 4mm, par sliktu pret OE. Un speciaala "cauruminja" tur nav! Tiek skruuveets aaraa spriegotaajs un ar speciaali pielaagotas ieriices paliidziibu tiek veikts meeriijums!

Bet vispaar jau peec komenteetaajiem rodas iespaids, ka katrs ir nomainiijushi vismaz 5 kjeedes un visu par visu zina! Noskreejiens nav buutiskais faktors, lai saprastu, kad jaamaina kjeede. Taapeec ir izstiepuma koeficients un shis raadiitaajs (noskreejiens) dazaadi ekspluateetiem auto pie vienaada kjeedes izstiepuma var atskjirties liidz pat 3x!!! Manam tgadeejam auto ir 290 Tk noskreejiens ar NEMAINIITU kjeedi, bet varu teikt, ka shis mirklis ir pienaacis!!! Nav jau noziimes piedziit pilnu motoru ar alumiinija skaidaam, kas rodas no kjeedes briivkustiibas pret saanu vaaku. Ir bijushi gadiijumi arii ar izriiveetiem caurumiem vaakaa un motors - dabiski, ka veel darbojas! Tas tiem, kas uzskata, ka jaamaina tad, kad auto neiet! Pareizi mainiit buutu tad, kad veel nav seku! Un starp jeedzieniem jaamaina un kritiska ir ~ 4mm starpiiba izstiepumaa! Veelreiz pieziimeeshu koeficientus izstiepumam. Jauna - 8-9mm, jauna ar Scantech 12-13 mm Parasti sakaam, ka jamaina, ja izstiepums paarsniedz 15mm. Kritiskais ir 19 mm. Taalaak spriegotaajs vnk nestraadaa, bet liidz shim ciparam aizsniegties nav veerts, jo tad alumiinija skaidas buus VISUR!!! Tad principaa ir jaapaarjauc viss dzineejs ar pamatiigu eljas kanaalu skaloshanu.

Skatos , ka cien. diskuteetaajiem paarsvaraa ir citi viedoklji, taapeec atljaavos uzrakstiit pashu pashu kjeedes ABC, kas buutu jaazin ikvienam, kas veelas diskuteet par sho jautaajumu! Cienjaa....

Vot pasaki cik tavam pie 290 tkm ir izstiepums ja saki ka laiks pienācis? Un ja liek Scantech tad jau līdz maiņai paliek 2mm. Kur tehniski ir tā atšķirība ka Scantech jau jauns ir par 4mm vairāk izstiepies nekā OE? Cik maksā Scantech un cik OE pilns ķēdes remontkomplekts?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Baisulis rakstīja: Varbūt tas smaržo pēc krāpniecības? Ja vēl tas notiek pie oficiālā dīlera.

Izstieptu ķēdi var nodiagnosticēt. Bet ja pasaka,ka ķēde jāmaina gadījumā,ka tā tikko mainīta,tad tas ir krāpnieku kantoris un būtu labi tādu atmaskot.

Vai var mani kaads apgaismot par to KJEDES IZSTIEPUMA DIAGNOSTICESHANU!!!

Man reiz stastija, ka varot tur pa mistisku cauruminju iebazt meramu nujinju un tada veida noteikt izstiepumu. Es petiiju vienu SAAB dzineju un nekadu "cauruminju" neatradu. Vienigais veids kaut ko diagnosticet ir njemt nost vaakus, mainiit bliives utt, ko pie diagnosticeshanas NEVIENS nedara.

Es reiz,kādus gadus 5 iepriekš, atvedu no Vācijas Ford Sierra. Nobraukumu neatceros,mežonīgs nebija,dzinējs bija 2,0 DOCH kaut kāds. Smuka siera, viss ok, bet raustījās dzinējs. Nu un tad Ripo2 pielēdza klienta klātbūtnē pie evm un noteica,ka esot sastaipījusies ķēd jo varot to noteikt kaut kā tur , sadales fāzes izmainoties. Var jau būt. Katrā ziņā,cenu nolaidu,sie apmainīja un pēc tam piezvanīja un pastāstīja,ka ir OK,neraustās vairs. Varbūt mani apkāsa,nezinu, bet tā tur bija.

P.S. Servisu izvēlējos es.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: ...daudz sarakstīja......

Vai šitas tiek visiem klientiem izstāstīts? Un visiem,kuriem maina,izmērīts?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kas ražo OE ķēdes un zobratus un kas Scanteh? Nav viens ražotājs

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nezinite rakstīja: kad pirku savu 9000 OG mani Alfā brīdināja, ka drīz jāmaina ķēde. Šo to citu gan nomainīju, bet autiņš sasniedzis pilngadību (18g) ar plaisu korpusā un ap 400 k uz spidomentra tika nodots labākos medību laukos. Par ķēdes maiņu kaut kā piemirsās..

Pievienojos tiem, kas saka, ka nekas nav jāmaina, kamēr tiešām jāmaina.. Un ka jābūt savai galvai un lēmumi jāpieņem pašam arī tad, ja servisā iesaka ko citu.

un jūtu pretīgumu pret tiem, kas pavērš diskusiju, lai nomelnotu konkrētas auto markas lietotājus.

eu ņeznaika! liec taču vienreiz tam deksteram mieru

deksters tak pilnā nopietnībā atklanījās pirms vairākiem mēnešiem.. a ja dura poverila

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kas ražo OE ķēdes un zobratus un kas Scanteh? Nav viens ražotājs

Gan jau ka ir....

tikai kantoris uznjemas garantijas saistiibas tikai taadaa gadiijumaa, ja esi "pazeltiijis rocinju" ar "razhotaaja detaljaam"...

Taffaj, Aarnij, nekaa personiska-kas razho OE un kas paareejaas daljas vajag tak tikt skaidriibaa...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es sevi uzskatu par saab fanu,bet nu shitaa cauri neies,un ir labi kas iepravii smadzemnes -lai neiegraabtos...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

deksters tak pilnā nopietnībā atklanījās pirms vairākiem mēnešiem.. a ja dura poverila

Tev nejūk realitāte ar virtuālo pasauli?? Man ir vārds un uzvārds,ja kas. Niki...nu...domā pati.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

120k un nekādu ķēdi vel netaisos mainīt.. ja mašins nojāts, tad viskaut kas ir jāmaina..

P.S. un ko, Tu, ursi, ar savu sakāmo velējies pateikt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: es sevi uzskatu par saab fanu,bet nu shitaa cauri neies,un ir labi kas iepravii smadzemnes -lai neiegraabtos...

Nu Ursi proties! ... to raxtu droši,ka uzrakstija autoatslēdznieku vakarenes 1. kursa students,kurš vairāk basto nekā mācās...

Pēc viņa textiem var noprast,ka viņš jūtas sašutis par to,ka vispār jāatver haube,lai kaut ko nomainitu...

Kā jau teicu: bull shits

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Arnij, kas tie par izstiepuma milimetriem, kur tos mēra?

Plīz, ja nav grūti paskaidrot.....visam ķēdes kopgarumam, zaram, 7 posmiem vai kā citādi.

p.s. man ir 1964. gadā ražots velosipēds. Patiesais noskrējiens gan nav zināms (tāpat kā lielākajai daļai BU sābiem).

Bet izskatās, ka ķēde vēl nav mainīta.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

ursis rakstīja: es sevi uzskatu par saab fanu,bet nu shitaa cauri neies,un ir labi kas iepravii smadzemnes -lai neiegraabtos...

Nu Ursi proties! ... to raxtu droši,ka uzrakstija autoatslēdznieku vakarenes 1. kursa students,kurš vairāk basto nekā mācās...

Pēc viņa textiem var noprast,ka viņš jūtas sašutis par to,ka vispār jāatver haube,lai kaut ko nomainitu...

Kā jau teicu: bull shits

Un ja tas pats,kurš neko nejēdz, teiktu,ka sābs ir baigi labais un ka viegli remontēt,tad ko? tad Tu teiktu, ka 'buļļa medus' ?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

farruhs rakstīja:

ursis rakstīja: es sevi uzskatu par saab fanu,bet nu shitaa cauri neies,un ir labi kas iepravii smadzemnes -lai neiegraabtos...

Nu Ursi proties! ... to raxtu droši,ka uzrakstija autoatslēdznieku vakarenes 1. kursa students,kurš vairāk basto nekā mācās...

Pēc viņa textiem var noprast,ka viņš jūtas sašutis par to,ka vispār jāatver haube,lai kaut ko nomainitu...

Kā jau teicu: bull shits

Un ja tas pats,kurš neko nejēdz, teiktu,ka sābs ir baigi labais un ka viegli remontēt,tad ko? tad Tu teiktu, ka 'buļļa medus' ?

Es 2 gadu laikā servisos esmu bijis tikai mainit ellju... tagad pazuda sajūgs... okei,kam negadās... un tāpēc tagad tas SAABs ir mēsls?

Varbūt man ir kaut kāds ipašs auto,jo man nekas nelūzt...

Servismenim saku,lai šis sataisa,ja kaut ko atrod,bet nekā nav...

Pēc TA gan samainiju saldaķikus... i viss

Es to SAABu necelju debesu augstumos,kā Sviests,bet uzskatu,ka labāks par 5.bēmēvē viņš ir... kamā? Da laikam visā...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Es to SAABu necelju debesu augstumos,kā Sviests,bet uzskatu,ka labāks par 5.bēmēvē viņš ir... kamā? Da laikam visā...

Ko??

Nu labi,uzskati. Tas nu toč ir pilnīgi personīgi,kā Tu ko uztver.

Par BMW labāks

1 2 3 4 5 6 7 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti