SAAB

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

farruhs rakstīja:

Es to SAABu necelju debesu augstumos,kā Sviests,bet uzskatu,ka labāks par 5.bēmēvē viņš ir... kamā? Da laikam visā...

Ko??

Nu labi,uzskati. Tas nu toč ir pilnīgi personīgi,kā Tu ko uztver.

Par BMW labāks

Labāks priekš manis...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ai nu labi... atkla vecā tēma...

Tikai nez kāpēc mans SAABs neprasa ne 10to dalju ieguldijumu,kā darba kolēģa BMW...

Sagadišanās???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Runa bija par rakstu iekš ZaRuļem.

Ne tā? Un tur bija viedoklis un,kā jau te kāds atzīmēja, nebūt ne pamuļķu viedoklis.

Ja kādam sābs šķiet labāks par bmw , lai viņam tā ir. Runa par to,ka kāds te Ltvijā sagrābj gandrīz vai monopolu ( jo nevienam citam īsti negribas) un apjāj tautu.

Tā ar nav skaidrs, kurā rūpnīcā ražo to OE ķēdi un zobratus. Nu ne jau saab rūpnīcā. Un kurā to pašu Scantech.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Nezinite rakstīja:

deksters tak pilnā nopietnībā atklanījās pirms vairākiem mēnešiem.. a ja dura poverila

Tev nejūk realitāte ar virtuālo pasauli?? Man ir vārds un uzvārds,ja kas. Niki...nu...domā pati.

man kā reiz nejūk. Pirmais te pieminēja, ka nelieku mierā Deksteru. Es nezinu kas ir Baisulis - nav ar mani iepazinies un nezinu arī viņa vārdu un uzvārdu. Ja kāds grib, lai viņu godā īstajā vārdā, tad lai parakstā to arī ieliek.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Runa bija par rakstu iekš ZaRuļem.

Ne tā? Un tur bija viedoklis un,kā jau te kāds atzīmēja, nebūt ne pamuļķu viedoklis.

Ja kādam sābs šķiet labāks par bmw , lai viņam tā ir. Runa par to,ka kāds te Ltvijā sagrābj gandrīz vai monopolu ( jo nevienam citam īsti negribas) un apjāj tautu.

Tā ar nav skaidrs, kurā rūpnīcā ražo to OE ķēdi un zobratus. Nu ne jau saab rūpnīcā. Un kurā to pašu Scantech.

Padomā pats par to raxtu loģiski! Ja reiz 9-5 ir paredzēts celt ārā motoru,lai nomainitu ķēdi,tad tas ir jādara,bet ja kaut kāds krievs bola acis un nerubii,kā var nomainit ķēdi,tad tas jau visu izsaka...

Ņekuj liist kur nevaig...

Kā jau krievu autoparkā... lomikam i ploskagubcami vsjo počiņim...

A vispār man pofig...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Nezinite rakstīja:

deksters tak pilnā nopietnībā atklanījās pirms vairākiem mēnešiem.. a ja dura poverila

Tev nejūk realitāte ar virtuālo pasauli?? Man ir vārds un uzvārds,ja kas. Niki...nu...domā pati.

man kā reiz nejūk. Pirmais te pieminēja, ka nelieku mierā Deksteru. Es nezinu kas ir Baisulis - nav ar mani iepazinies un nezinu arī viņa vārdu un uzvārdu. Ja kāds grib, lai viņu godā īstajā vārdā, tad lai parakstā to arī ieliek.

Izlasi vēlreiz manis rakstīti. Ja tad vēl neaiziet,tad paskaidrošu detalizētāk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Nezinite rakstīja:

deksters tak pilnā nopietnībā atklanījās pirms vairākiem mēnešiem.. a ja dura poverila

Tev nejūk realitāte ar virtuālo pasauli?? Man ir vārds un uzvārds,ja kas. Niki...nu...domā pati.

man kā reiz nejūk. Pirmais te pieminēja, ka nelieku mierā Deksteru. Es nezinu kas ir Baisulis - nav ar mani iepazinies un nezinu arī viņa vārdu un uzvārdu. Ja kāds grib, lai viņu godā īstajā vārdā, tad lai parakstā to arī ieliek.

Tak visi zina, ka Pāķis Baisulis ir kūdras lielrūpnieks no bauskas. Pie tam tāds, kuram ir savs sāps

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Padomā pats par to raxtu loģiski! Ja reiz 9-5 ir paredzēts celt ārā motoru,lai nomainitu ķēdi,tad tas ir jādara,bet ja kaut kāds krievs bola acis un nerubii,kā var nomainit ķēdi,tad tas jau visu izsaka...

Ņekuj liist kur nevaig...

'

Kurš pateica,ka jāceļ ārā? Ir pieejams kāds skaidrojums,instrukcija,apraksts?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Re, aarnijs ar teica, ka celt aaraa esot ok...

bet nu vaaks kkaads...lai gan ja iereekjina ka spilveni ar jaamaina, tad jau ok

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

brashulis on ze dexters busim zinaat un ignoret .

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: brashulis on ze dexters busim zinaat un ignoret .

PN, neattapīgais.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

farruhs rakstīja:

Padomā pats par to raxtu loģiski! Ja reiz 9-5 ir paredzēts celt ārā motoru,lai nomainitu ķēdi,tad tas ir jādara,bet ja kaut kāds krievs bola acis un nerubii,kā var nomainit ķēdi,tad tas jau visu izsaka...

Ņekuj liist kur nevaig...

'

Kurš pateica,ka jāceļ ārā? Ir pieejams kāds skaidrojums,instrukcija,apraksts?

Nu labi... es jau ar muljķis naivais... man pateica,ka jācelj ārā,nu lai...

Diez vai es pats tagad mēģināšu kaut ko mainit,lai uzzinātu kā ir patiesibā... :

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Ai nu labi... atkla vecā tēma...

Tikai nez kāpēc mans SAABs neprasa ne 10to dalju ieguldijumu,kā darba kolēģa BMW...

Sagadišanās???

Es braucu ar SAAB tāpēc ka gribu kādu laiku pabraukt un pabaudīt kas tas ir ....pagaidām esmu apmierināts ar daudzām lietām kas ir iekš to SAAB, bet negrasos apgalvot ka tas ir zinātnes un tehnikas sasniegums un ka tas ir labāks par BMW, MB u.tt. Pietiekoši daudz tai mašīnai ir visādu kasjaku, kuri nav atkarīgi no tā kā to ekspluatē un remontē. Kopumā auto savādāks kā vairumam, bet arī tas laiks sāk paiet jo pēdējā laikā vismaz 9-5 diezgan bieži sastopami ielās.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

farruhs rakstīja:

Padomā pats par to raxtu loģiski! Ja reiz 9-5 ir paredzēts celt ārā motoru,lai nomainitu ķēdi,tad tas ir jādara,bet ja kaut kāds krievs bola acis un nerubii,kā var nomainit ķēdi,tad tas jau visu izsaka...

Ņekuj liist kur nevaig...

'

Kurš pateica,ka jāceļ ārā? Ir pieejams kāds skaidrojums,instrukcija,apraksts?

Jaa! Ir pieejams. SAAB ruupniicas servisa dokumentaacijaa! Tas, ka katrs maina, kaa grib, taa ir vinju pashu probleema. Neviens nav teicis, ka nevar nomainiit arii neizceljot Tikai finaalaa chakars buus lielaaks un rezultaats nebuut ne labaaks, jo probleema neizceljot ir atjaunot (saglabaat) vaaka bliiveejumu, kaa arii cilveeciigi tikt visam klaat.

Scantech ir gan razotaajs, gan komplekteetaajs! Kjeedes kaa taadas tiek razotas Japaanaa un ir vienaadas gan Scantech, gan OE. Viss paareejais atskjiras. Scantech zobrati ir redzeeti arii Kjiinaa razoti, kaa arii visi spriegotaji un mierinaataaji ir zemaakas kvalitaates. Attieciigi atskjiras arii cena.

Speciali Dorisai! Tiek meeriita nevis kjeede, bet gan noteikts kjeedes izstiepuma koeficients - taatad visai kjeedei. Velosipeedam manis peec vari arii nemainiit! Ja vien no taa nemainaas gaazu sadales mehaanisma faazes ( pieljauju - ne velosipeedam )

Speciaali Sviestnesim! "Za ruljom" pirmkart ir zurnaalistikas izdevums un nedomaaju, ka sho rakstu ir uzrakstiijis tehnikaa zinoshs cilveeks.

kkas veel te prasiija par kjeedes izstiepumu konkreeti manam auto! Jaa - ir 17mm, bet, njemot veeraa , ka esmu iecereejis izveikt pilnu motora remontu - mani tas iipashi neuztrauc! Truukushas kjeedes veel nav naacies redzeet un motors tiks izjaukts pilniibaa - taa, ka....

Par to, vai plist - nepliist, labaaks - sliktaaks,letaak - dargaak, man ir pilniigs poffig SAAB man patiik tapeec, ka ir SA-VAA-DAAKS un tad, kad viss griezjas un notiek, mani shis auto apmierina! tad -kaada starpiiba, par kura brenda remontu izdot naudu? Mosh kaads zin nepliistoshu auto???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Kjeedes kaa taadas tiek razotas Japaanaa un ir vienaadas gan Scantech, gan OE.

Arnijs rakstīja: Veelreiz pieziimeeshu koeficientus izstiepumam. Jauna - 8-9mm, jauna ar Scantech 12-13 mm

Nesapinies mazliet?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu ja sabam pie 290tk javeic pilns motora remonts,tad salidzinajumam parejie auto neplist vispar.290tk tas citam mašinam ir tikai pusmužs,bet sabam jau pilns motora remonts.Tiešam SAVADAKS auto....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

za ruljom vecjus nosaukt par mulkjiem

ir tas pats kas apshaubiit Arnija kompetenci

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu ja sabam pie 290tk javeic pilns motora remonts,tad salidzinajumam parejie auto neplist vispar.290tk tas citam mašinam ir tikai pusmužs,bet sabam jau pilns motora remonts.Tiešam SAVADAKS auto....

Tev nemaz nav nojēgas par to,ko nozīmē Mīlēt savu Auto.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Droši vien jau tā ir,ka tie krievi neko nejēdz. Tāds žurnālīts vien ir.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ķedes izstiepumu mera cik talu lien iekša spriegotajs.Un nevis kaut kadu tur koeficentu ko arnijs nesakarigi meģina izstastit.

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Arnijs rakstīja: Kjeedes kaa taadas tiek razotas Japaanaa un ir vienaadas gan Scantech, gan OE.

Arnijs rakstīja: Veelreiz pieziimeeshu koeficientus izstiepumam. Jauna - 8-9mm, jauna ar Scantech 12-13 mm

Nesapinies mazliet?

Šo laikam pa grūtu bija izlasīt:

Viss paareejais atskjiras. Scantech zobrati ir redzeeti arii Kjiinaa razoti, kaa arii visi spriegotaji un mierinaataaji ir zemaakas kvalitaates

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kā jauns spriegotājs un zobrati,tikko salikti, var nenospriegot ķēdi?? Tie ko, tik ļoti pēc izmēra neatbilst?

P.S. Chepmen, izlasi pats,runa ir par ĶĒDI!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ķedes izstiepumu mera cik talu lien iekša spriegotajs.Un nevis kaut kadu tur koeficentu ko arnijs nesakarigi meģina izstastit.

Ko Tu no sāba jēdz?

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kā jauns spriegotājs un zobrati,tikko salikti, var nenospriegot ķēdi?? Tie ko, tik ļoti pēc izmēra neatbilst?

P.S. Chepmen, izlasi pats,runa ir par ĶĒDI!

Runa iet arī par spriegotājiem un zobratiem.

Un batkam ir taisnība par spriegotāju sk.

www.iauto.lv/...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kā jauns spriegotājs un zobrati,tikko salikti, var nenospriegot ķēdi?? Tie ko, tik ļoti pēc izmēra neatbilst?

P.S. Chepmen, izlasi pats,runa ir par ĶĒDI!

Spriegotaajs kjeedi spriego ne jau pa taisno, bet gan caur sliedi, ar kuru tiek piespiesta kjeede! Ja shii sliede ir plaanaaka, tad spriegotaajs piespiezj (ieiet) dziljaak un attieciigi izmainaas raadiijums! Taapeec arii runa iet par KOEFICIENTU un tas nav viens un tas pats, kas kjeedes izstiepums! Kas par brendu ir sliedei, to redzeet neizjaucot nevar! Ja cilveeks kkur ir mainiijis kjeedi un peec 50tk SAAB centraa pasaka, ka jaamaina, tad visticamaak pietiktu nomainiit tikai Scantech sliedes un mierinaataajus pret OE, lai shis koeficienta raadiijums samazinaatos par~ 4mm un principaa buutu OK!

Domaaju, ka konceptuaali esmu pateicis pat ljoti siiki, kaa arii zinu, ko runaaju un nebuut neputrojos jeedzienos.

batka... Ja runaa par izstiepumu, tad buutu jaaatkniedee keede, jaanomeera taas garums un taapat jaaizdara ar jaunu! Tad TAS buutu izstiepums! Sheit iet runa tikai par nosaciiti pienjemto izstiepuma koeficientu, pie kam tas ir objektiivi sameeraams TIKAI ar OE detaljaam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti