GRĒKSŪDZE :)

RHINO Reģ.: 02.10.2001

Šorīt arī es izpildijos, tā teikt agresīvi nepalaidu cilvēku pārkāpt satiksmes noteikumus , Nobraucot no Salu tilta uz Krasta ielu kā jau agresīvs braucējs maximāli fixi ieņemu kreiso malu lai tie kas lido pāri nepārtrauktajai linijai būtu spējigi izpildīties aiz manis, bet te viens melns Audi jau zem tilta mēģina mani spiest uz labo pusi un aktīvi mēgina man aizlekt priekšā, uz ko es kā jau Degunradzis iespītējos, situācija beidzās ar to ka abi veiksmīgi turpinājām satixmi pa krasta ielu.

NU PIEDODIET JA VARAT

 
1 2
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

Nav duma vieta ja nelien pāri baltajai līnijai, un tas ka cilvēks beidza zālītē norāda tikai uz to ka tu esi krietni spītīgāks par loģisko robežu

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

tagad visi "agresīvie" braucēji varēs mierīgu sirdi šeit izkratīt dvēselīti, tik jāpieskata, lai Zivtiņa kungs lasa ne tikai tvnetu un liek visiem sodus, bet arī lasa šo topiku un mīkstina tos sodus

p.s.

tā Krasta ielas nobrauktuve tiešām ir viena no debīlākajām vietām. lielākoties pateicoties salīdzinoši lielajai satiksmei

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

pēdējā laikā tur bieži sanāk pari nepārtrauktajai uz salinieku pēdējā momentā mest, at to tur neviens sagrupēties operatīvi nejēdz

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Vēl jau vajag kādu, kas tos grēkus atlaiž...

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

Nav duma vieta ja nelien pāri baltajai līnijai, un tas ka cilvēks beidza zālītē norāda tikai uz to ka tu esi krietni spītīgāks par loģisko robežu

spītīgāks par loģisko robežu bija tas duriks kas zālē iebrauca!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

KasparsF rakstīja:

RHINO rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

Nav duma vieta ja nelien pāri baltajai līnijai, un tas ka cilvēks beidza zālītē norāda tikai uz to ka tu esi krietni spītīgāks par loģisko robežu

spītīgāks par loģisko robežu bija tas duriks kas zālē iebrauca!

Abi labi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ja izdosies šito visu akciju un atrakciju rezultātā rosināt gan vienus gan otrus ( bremzes un asus) kaut nedaudz ierosināt domāt,tas būs labs sasniegums.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pat ja esi "aizgulejies", apbraucis to korķi un, lai tiktu uz tiltu, tev nākas šķērsot to balto nepārtraukto, tad to var izdarīt pietiekosi neagresīvi, netraucējot tos, kas grib tikt uz Krasta ielu, gan ar acu kontakta palīdzību sarunājot lai ielaiž tai korķī, kas stāv uz tiltu.

Ne jau vienmēr ir jāiespiežas tieši starp tām divām a/m, kur esi ieplānojis - pagaidīsi vēl pāris un tā vai tā ielaidīs.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

oj kaut kas man te ar garumzimem

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Pat ja esi "aizgulejies", apbraucis to korķi un, lai tiktu uz tiltu, tev nākas šķērsot to balto nepārtraukto, tad to var izdarīt pietiekosi neagresīvi, netraucējot tos, kas grib tikt uz Krasta ielu, gan ar acu kontakta palīdzību sarunājot lai ielaiž tai korķī, kas stāv uz tiltu.

Ne jau vienmēr ir jāiespiežas tieši starp tām divām a/m, kur esi ieplānojis - pagaidīsi vēl pāris un tā vai tā ielaidīs.

tur visp`ar nav j`aspie`z`as tur var pa otro jostu pirst aug`s`a

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

Bucefals rakstīja: Pat ja esi "aizgulejies", apbraucis to korķi un, lai tiktu uz tiltu, tev nākas šķērsot to balto nepārtraukto, tad to var izdarīt pietiekosi neagresīvi, netraucējot tos, kas grib tikt uz Krasta ielu, gan ar acu kontakta palīdzību sarunājot lai ielaiž tai korķī, kas stāv uz tiltu.

Ne jau vienmēr ir jāiespiežas tieši starp tām divām a/m, kur esi ieplānojis - pagaidīsi vēl pāris un tā vai tā ielaidīs.

tur visp`ar nav j`aspie`z`as tur var pa otro jostu pirst aug`s`a

Arī taisnība. Tikai beigās jaskatās lai normali satilptu ar tiem, kas nāk no centra puses Krasta ielas uzbrauktuves tā paša tilta virzienā.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Man bija tā "izdevība" pāris dienas nobraukat ar II golfu, kas bija spēcīgi sasists no abiem galiem - priekša vispār bija kā tulpe atvērusies. Nu pilnīgi visi laida visur un vienmēr!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Tur ir tikai viena josla.

Kāda bija definīcija par joslu skaitu noteikumos?

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Tur ir tikai viena josla.

tas kaut kā neiet kopā ar parakstu un avataru

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Arī taisnība. Tikai beigās jaskatās lai normali satilptu ar tiem, kas nāk no centra puses Krasta ielas uzbrauktuves tā paša tilta virzienā.

TUR ir tikai 1 JOSLA un CP no rītiem modri gaida šos, kas domā, ka tur ir 2as joslas.....

nez kāpēc es vienmēr iekārtojos savlaicīgi tajā vienā joslā un minūtes laikā esmu uz Salu tilta ?

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

TUR ir tikai 1 JOSLA un CP no rītiem modri gaida šos, kas domā, ka tur ir 2as joslas.....

nez kāpēc es vienmēr iekārtojos savlaicīgi tajā vienā joslā un minūtes laikā esmu uz Salu tilta ?

viņi ņem tos kas griežas uz loku ne no labā malējā stāvokļa

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja: viņi ņem tos kas griežas uz loku ne no labā malējā stāvokļa

kaut kad agrāk palaidu vienu Audi, pavākdamies pa labi, jams pabrauca visai rindai garām un pēdējā acumirklī iespraucās man blakus uz viaduktu augšā.......CP šo uzreiz paņēma ? tad kā tur ir īsti?

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

kaut kad agrāk palaidu vienu Audi, pavākdamies pa labi, jams pabrauca visai rindai garām un pēdējā acumirklī iespraucās man blakus uz viaduktu augšā.......CP šo uzreiz paņēma ? tad kā tur ir īsti?

man vispār liekas ka viņi tur uz ātrumu ņem jo taisot otro joslu tur parasti ir kādi 80-100

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

vai nopirsties mašīnā ir grēks?

pa telefonu runāt nedrīkstot, varbūt arī šādi novērst savu uzmanību nedrīkst

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

Sky_Walker rakstīja:

kaut kad agrāk palaidu vienu Audi, pavākdamies pa labi, jams pabrauca visai rindai garām un pēdējā acumirklī iespraucās man blakus uz viaduktu augšā.......CP šo uzreiz paņēma ? tad kā tur ir īsti?

man vispār liekas ka viņi tur uz ātrumu ņem jo taisot otro joslu tur parasti ir kādi 80-100

Viņi ņem tos, kuri nogriežas uz salu tilta no kreisās..

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

citā gadījumā varēja sanākt tā, ka tu aizbrauc tālāk bez labā sāna..

bet es ar nestāvu to rindu, bet tikai nočekoju mentus.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: vai nopirsties mašīnā ir grēks?

pa telefonu runāt nedrīkstot, varbūt arī šādi novērst savu uzmanību nedrīkst

Atkarībā no tā ko vakar ēdi, dažos gadijumos var pat 15 sutkas dabūt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

citā gadījumā varēja sanākt tā, ka tu aizbrauc tālāk bez labā sāna..

bet es ar nestāvu to rindu, bet tikai nočekoju mentus.

par rindu... liidu tur iekshaa tur kur spraucaas aaraa tie... kuriem tur reegojaas 2as rindas a paari nepaartrauktajau...neparko

labais saans? varbuut... bet tad buutu apskaadeets LJOTI liels labais saans un manas vainas nebuutu... braucu nemainot kustiibas virzienu... attieciii celjsh nav jaadod

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

par rindu... liidu tur iekshaa tur kur spraucaas aaraa tie... kuriem tur reegojaas 2as rindas a paari nepaartrauktajau...neparko

labais saans? varbuut... bet tad buutu apskaadeets LJOTI liels labais saans un manas vainas nebuutu... braucu nemainot kustiibas virzienu... attieciii celjsh nav jaadod

ok, ja nelīdi viņam virsū tad jā, jo tas kurš nobrauc no tilta brauc pa savu labo malu, līdz izbrauc uz Krasteni, bet ja tu tajā pašā laikā griez virsū, tad tava vaina..

..viss atkarīgs no situācijas un likumu zināšanas, man jau ar citreiz patīk kādu līdēju pačakarēt, bet tas tā, ja pilnīgā nagļakā laiž bez jebkādām pieklājības normām..

esmu ar naglijs, bet pieklājīgs..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti