rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Zatlers tikko pasūtījis tautu uz poda..

a aņuks jau bija šit

zatlers teica, ka negrasās atlaist Saeimu..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Zoo, Tu tiešām domā, ka man, baisulim, citiem, kas parakstīja aicinājumu, vai bija pie Saeimas kāds par to maksāja? Tu nespēj noticēt, ka dažkārt tā piegriežas, ka tiešām vienīgais veids ir aiziet, paskatīties acīs un likt nokaunēties?

jā - nauda ir lieliskas motivators, bet ne vienīgais, ne visiem un ne vienmēr..

2 Nez...

es domaaju pirmaas 4 rindinjas....

nevajag jau mani par tik sliktu uzskatiit, ka es tagad kaadam braucu uz virsu...un kaa jau pac teicu-nebuutu man tie vaajnieki jau no pasa riita, ar buutu bijis...

Tikai man tas izteiksmes veids ir taads ciniskaaks

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Modena pieraadiija, ka ne tikai politikaa, bet pat forumaa neorienteejas

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja: Šovakar 22:00 lidostā Rīga pie VIP vārtiem. Gribu paskatīties acīs tam nelietim...

Kaut kas organizējas?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Modena pieraadiija, ka ne tikai politikaa, bet pat forumaa neorienteejas

tu ar savu mašīnu sākumā tiec skaidrība...

Visi jūs baigi politikā orientējāties.... tik labi - ka pat jāskrien kaunināt savus izvēlētus deputātus... jo PEKŠŅI deputāti kļuvuši negodīgi.... nu gluži ka PĒKŠŅi sāksies ziema ar pirmo sniegu....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Modena, sēnītes esi saēdies?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vecas mušmires gan jau

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vecas mušmires gan jau

Fui,tās jau tādas sapļekušas tagad....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja: Šovakar 22:00 lidostā Rīga pie VIP vārtiem. Gribu paskatīties acīs tam nelietim...

Delfi teic,ka rītvakar.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ne,tomēr šovakar. Esot atbrīvojusies vieta bagāžas nodalījumā,agrāk teica,ka meklējot biļetes.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

domāju, ka tā ir dakša..lai viņu nenolinčo..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

No Delfi

'Kalviiti padzen no Portugaales, 18.10.2007 21:50

izraelietis, 18.10.2007 20:42

sensiocionaalas zinjas no portugaales. pazinjojiet visiem taalaak.

nupat man sazvaniija mans draugs portugaalis Ricardo Moreira - valsts universitaates vestures nodaljas students, kursh naakoshgad studees Riigaa LU Baltijas valstu vesturi un latvieshu valodu.

vinjsh man telefoniski pazinjoja, kakalviitim portugaales valsts personas lika saprast, ka sakaraa ar pedeejo dienu notikmiem Latvijaa vinji neuzskata par lietderiigu nodarboshanos aprunaat ar kalviiti valstiskus jautaajumus.

tas noziimee, ka kalviiti paluudza laipni aizbraukt maajaas nevis kaa pasludinaaja riekstinjhs, ka kalviitis esot pats pienjeemis leemumu atgriesties latvijaa )).

portugaalee jau zina par Beilijas kundzes uzstaashanos LU aulaa un pat par spiidzinashanu pret Edgaru Gulbi.

jau divas valstis paskaidroja kalviitim, kur vinjam jaaiet. jau kalviiti ari nepienjems visdriizaak citaas EU valstiis, vieniigi krievijaa, kuba un venecueelaa.

Ja jau zin par gulbi portugaalee, tad jau godmanim tieshaam buus jaatbild strastbuuraa.

nododiet taalaak.'

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

Izraelietis ir stulbs

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja: Izraelietis ir stulbs

Var jau buut,es tik citēju.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Vēl

'DZINTARS, 18.10.2007 20:34

Neraujiet tak zvēru no siles nost,paliks no uztraukumiem vēl vājš.'

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Re,leiši ar priecājas

'je, 2007 10 18 22:07

gerai latviai! jei jau latviai protestuoja tai reiskias von ta kalvyti! mums ir laikas eiti i gatves!'

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Skatos ierakstu "Kas notiek Latvija? ".... psc.... pec vecas PSRS filmas izskatās.... stilistika ir izturēta

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Skatos ierakstu "Kas notiek Latvija? ".... psc.... pec vecas PSRS filmas izskatās.... stilistika ir izturēta

žēl gan ka galvena varoņa nav...

Vispār Redaktors varētu dienas jautājumu nomainīt..... aktualitātes jau sen nomainījas..

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Vai tad kāds no Jums kungi/dāmas vakar bija lidostā sagaidīt cūkdelfīnu?

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

No APOLLO komentāriem par Lībanes paziņojumu

Zorro 08:17 19.Oct.

Tāda politika no tautas pleciem jānokrata kā sūds no mēslu dakšām.

Labs

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

šis jau klāt?

pēc vakardienas ziņām var noprast sekojošu scenāriju: pieņems budžetu (kas ir pats galvenais un svarīgākais) un tad atstājot Loskutovu amatā, Kalvīc atkāpsies un politika vairs nekad nozīmīgus amatus neieņems..

pa šo laiku Gundars Bērziņs iziet pie viedajiem politkursus gatavojoties premjerešanai..

tauta būs dabūjusi asinis, bet dzīve turpināsies uz mata ka līdz šim..

nu jā.. un visiem svarīgajiem notikumiem aiz muguras Šķēle paklusām izdarīs, ko iecerējis ar atkritumiem, bet Šlesers ar konkurences problēmām, pastu utt..

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Anekdote no dzīves 09:38 19.Oct.

Žurnālists: Bērziņa kungs ko jūs domājat par šīs dienas piketu pie valdības ēkas?

A.Bērziņš: Lietussargu bija daudz....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jā.. šito es dzirdeju.. sajūta bija tāda it kā šis būtu no saeimas mājas kāpnēm slaidi nospļāvies uz pāri tiem lietussargiem..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vēl skumjāk bija klausīties Imantu Kalniņu ar stiklainām acīm

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

to nedzirdēju.. ko sis?

vispār kronis bija ZZS Strasds ar savu valsts apvērsuma teoriju.. likās tas cilveks vienkāºsi slims.. plus vēl Grīnblats ar "neizglītotajiem ļautiņiem" plus vel Kučinskis..

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti