Maximas/Prizmas tūnings

911 Reģ.: 11.04.2003

Informācijai:

Ja kādam interesē un gribas iesipt kapeiku, Prizmā ir pieejamas tipa "jaunā parauga" plakanās logu slotiņas - 2.69 gabalā

 
1 2 3
Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Autofavoritā nopirku Valeo parastas slotiņas par 4.60. Komplektā - divaš slotiņas. Pagaidām kalpo ilgāk un labāk nekā pie mums noperkāmais Champion komplekts par 10Ls....

Šitās starpcitu riktīgi ierullē, agrāk darba autiņus apkalpoja favorītā, tur arī pie reizes mainīju slotiņas, ļoti laba kvalitāte par zvērā labu cenu

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Visus krutos brandus vienalga saražo ķīnā par pāris centiem, tā ka nav ko iespringt. Uzzinot cik maksā jūsu skotiņas urļiki drīz sāks viņas jums aplasīt.

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Visus krutos brandus vienalga saražo ķīnā par pāris centiem, tā ka nav ko iespringt. Uzzinot cik maksā jūsu skotiņas urļiki drīz sāks viņas jums aplasīt.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

npk,es tik iepuksteejos un senjau staav rezervee,gaida kad VALEO beigsies. jau vairaak par gadu(laikam 1,5 vismaz) ... veel ir oki-doki. tiesa nu jau gadu man ir garazja-un tas laikam saudzee visu-tai skaitaa loga birstes...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Valeo un SWF ir zveeraa -cena piekriitu,bet irpieprasiijums ir cena

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Varu tikai pateikt, ka es arī esmu m/ m/ un es pirms vairākiem mēnešiem nopirku kaut kādas bošenes pa 13 ls, galīgas drazas Kaut kad gan būs jāiziet arī cauri logu tīrītājiem, mošk pa 20 gadiem atsperes vaļīgākas palikušas, vai nu mazums Vismaz brīvgājiens ir bišķi par liels, max ātrums arī laikam par mazu...

Kādam izdevās saprast rakstītā jēgu?

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

cik man ir bijušas mašīnas vienmēr Maximā nopērku slotiņas pa 1.20ls un ja vinju normāli pieloka pēc loga veselu gadu bez problēmām var nobraukt. prieškam pirkt pa bargu naudu ja vienalga līdz pirmajam salam slotiņa istur.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Varu tikai pateikt, ka es arī esmu m/ m/ un es pirms vairākiem mēnešiem nopirku kaut kādas bošenes pa 13 ls, galīgas drazas Kaut kad gan būs jāiziet arī cauri logu tīrītājiem, mošk pa 20 gadiem atsperes vaļīgākas palikušas, vai nu mazums Vismaz brīvgājiens ir bišķi par liels, max ātrums arī laikam par mazu...

Kādam izdevās saprast rakstītā jēgu?

Tas ķipa saucas "nicki mainās, persona nemainās" [ne jau es]

Ble kas tā par stulbu pirelli reklāmu...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Mans secinājums .. to laikam sauc par autopedera5tiju.

Auto pedera5tija ir, kad sestajam (principā jebkuram) žigulim saliek spoilerus, brizgavikus līdz zemei, parkošanās antenas (sensoru seņči), statiskās strāvas novadītājus, nakļeikas, pakaļējā loga saules sargu u.c. skata "uzlabotājus"

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Te gan neies runa par Maximas tūningu, bet gan par slotiņām, lai neceltu jaunu topiku. Es nezinu, kādas slotiņas lai pērk, jo abas pedējās reizes pirktās noturēja knapi 4 mēnešus, pēdējās Valeo tika nopirktas martā,veikalā LukaAuto Daugavgrīvas ielā, tikai pa vasaras sezonu brauktas, un jau velk švīkas Pirms tam bija Bosch Aerotwin vai hvz kā tur viņas sauc, tās pēc 5 mēnešiem sāka švīkāt. Auto Volvo s40 . Vecajam Accordam savukārt pērku Statoilā Championus parastos, tie iet gadu mierīgi, un tikai tad parādās pagurums. Tad man ir jautājums, vai jaunākiem auto tie "luņķi" par ~ +/- 30Ls speciāli tiek ražoti sūdi, vai esmu 2 reizes jau apšmaukts? Kur pērkat jaunā tipa slotas, 'luņķveidīgās", pa cik, un cik ilgi viņas iet ???

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tu apskaties vai logu tīrītājiu svirām nav pārāk liela brīvkustība(izļurkājušies). Ja tā tad neviena slotiņa nepiespiedīsies labi un netīrīs.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ne, tur viss ar stiprinājumiem or Ok, labi piespiežas. Bet tās švīkas taisa pati gumija, tās ir tipiskas nolietošanās svītras, tādas sīkas svītriņas. Uzreiz nav, kādu mēnesi-divus tīra ideāli, klusi un gludi.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Te gan neies runa par Maximas tūningu, bet gan par slotiņām, lai neceltu jaunu topiku. Es nezinu, kādas slotiņas lai pērk, jo abas pedējās reizes pirktās noturēja knapi 4 mēnešus, pēdējās Valeo tika nopirktas martā,veikalā LukaAuto Daugavgrīvas ielā, tikai pa vasaras sezonu brauktas, un jau velk švīkas Pirms tam bija Bosch Aerotwin vai hvz kā tur viņas sauc, tās pēc 5 mēnešiem sāka švīkāt. Auto Volvo s40 . Vecajam Accordam savukārt pērku Statoilā Championus parastos, tie iet gadu mierīgi, un tikai tad parādās pagurums. Tad man ir jautājums, vai jaunākiem auto tie "luņķi" par ~ +/- 30Ls speciāli tiek ražoti sūdi, vai esmu 2 reizes jau apšmaukts? Kur pērkat jaunā tipa slotas, 'luņķveidīgās", pa cik, un cik ilgi viņas iet ???

Offtopics, bet laikam viela pārdomām.

Kad 2002.gada nogalē mans auto tika atvrest no DE, uzlikām tam 2 jaunas Champion slotiņas.

Pagājušo gad vadītajā pusē uzliku jaunu Champion slotiņu, jo iepriekšējā sāka jau pamest tādu kā mitruma plēvīti. (š'vīkas nekādas neatstāja)

Tagad pēc vienas ziemas arī ši jaunā sāk atstāt tādu kā plēvīti dažreiz minimāli kādu švīku. Un izskatās ka jau ap jauno gadu šī vienu gadu vecā slotiņa tīrīs sūdīgāk, kā otrā 7 gadīgā(kurā lai arī atstāj mitruma plēvīti tomēr šīkas neatstāj)

Rezumējums - laikam kaut kad starp 2002 un 2008.gadu Champion ir pārcēluši savu ražotni uz ķīnu

Nākamā slotiņa būs pati lētākā kas būs veikalā ;D

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

paņem, notīri ar stikla tīrāmo vai ožamo spirtu.... pašas slotiņas...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Jāa..es pats vainīgs, jo šo pēdējo, no LukaAuto čeku pasēju. Nav taču braukts pa ziemu vispār, un arī pa šiem 4 mēnešiem cik tad reizes viņas tika lietotas ? Labi, ja pāra desmit reizes lietainā laikā braukts.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Tas ar tika darīts ar salveti un stikla tīrāmo šķidrumu. Tur gumijas vainīgas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: paņem, notīri ar stikla tīrāmo vai ožamo spirtu.... pašas slotiņas...

P.S. vari mainīt gumijas, ja nemaldos, tad tās maksā zem lata...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Protams, var mainīt gumijas ar. Bet es gribēju zināt, kā pārējiem tādas pašas gumijas iet ? Ja vismaz vienu gadu ietu normāli, es neko neteiktu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Boša Aerotwini , pirku pirms 3,5gadiem , ruļļezz joprojām Dārgi ( ~ls20+ ) bet labi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja autiņš staav smilšainaa pagalmaa zem liepas- tad nekaadi 2002. gada čempioni nepaliidzees.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ar iepirku tās AF izplatītās Valeo. Tāds tīri viduvējs sniegums. Varētu būt līdzīgā sniegumā ar "krutkas" Champion, bet cena par kādiem 30% zemaka.

Tā ka ja nevajag super-puper kvalitāti- var tās Valeo pirkt. Cena/performance ir OK.

P.S. Uz Rav4 abas priekšējaās sanaca uz kaut kādi 8-9 Ls

modena rakstīja: Autofavoritā nopirku Valeo parastas slotiņas par 4.60. Komplektā - divaš slotiņas. Pagaidām kalpo ilgāk un labāk nekā pie mums noperkāmais Champion komplekts par 10Ls....

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Slotinjas ir jamaina 2 reizes gadaa

Un kurs ir teicis ka tas Aerotwin slotinjas ir loti labas

Esmu redzejis ka vinjas sez uz stikla – man uzreiz apetite pargaja vinjas pirkt.

P.S. BOSH pat nepiedava visiem Vacu auto tas Aerotwin – laikam zin ka sudiga konstrukcija

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

clear vue ik pa nedeljai, un slotas nafig nevajag

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Slotinjas ir jamaina 2 reizes gadaa

Un kurs ir teicis ka tas Aerotwin slotinjas ir loti labas

Esmu redzejis ka vinjas sez uz stikla – man uzreiz apetite pargaja vinjas pirkt.

P.S. BOSH pat nepiedava visiem Vacu auto tas Aerotwin – laikam zin ka sudiga konstrukcija

slotiņas ir jātīra 2X nedēļā

bet tas ira lielais noslepums nesaki nevienam citam

Aerotvini tika piemeklēti gondai , tagad nodoti pa 'stafeti' kangai , bet paredzeti viņi , pēc boša domām , bija 307žepai

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

kada citiem pieredze ar rimčika lokanajam slotiņām pa 1.99 gab.? es jau gandrīz gadu braucu un esmu sajūsmā. vienīgā problema ziemā bija, ka stiprinājumu kastīte dažreiz vērās valā pa lielajiem sniegiem. citadi - cepuri nost, pat ja ik pa dažiem mēnešiem būtu jāmaina - tas tikpat būtu lētāk neka sūda brandotās slotas.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti