Maximas/Prizmas tūnings

911 Reģ.: 11.04.2003

Informācijai:

Ja kādam interesē un gribas iesipt kapeiku, Prizmā ir pieejamas tipa "jaunā parauga" plakanās logu slotiņas - 2.69 gabalā

 
1 2 3
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: Informācijai:

Ja kādam interesē un gribas iesipt kapeiku, Prizmā ir pieejamas tipa "jaunā parauga" plakanās logu slotiņas - 2.69 gabalā

muahha ha ha ha ha, es neesmu tik bagaats, lai katru dienu pirktu sssuuudu pa 2.69...labaak vienreiz 2 sezonaas un pa 35

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

muahha ha ha ha ha, es neesmu tik bagaats, lai katru dienu pirktu sssuuudu pa 2.69...labaak vienreiz 2 sezonaas un pa 35

Priecaajies gan, un atceries, ka citur pasaulee vinjas maksaa 35.usd. Znacit uz pusi leetaak. Bet mees jau letinji esam biezie. Varam par visu dubultaa maksaat.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Bet kur lai dabon labas 70 cm slotiņas, praktiski nekur nav, bet lētās pa 10 ls ir sūdi.

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Tiko PASSATAM uzliku bosheniekus pa 18LS abus divus, un jaunā parauga,'jeb kā saka palakanos, nu tos bez bleķa rāmja

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: muahha ha ha ha ha, es neesmu tik bagaats, lai katru dienu pirktu sssuuudu pa 2.69...labaak vienreiz 2 sezonaas un pa 35

Priecaajies gan, un atceries, ka citur pasaulee vinjas maksaa 35.usd. Znacit uz pusi leetaak. Bet mees jau letinji esam biezie. Varam par visu dubultaa maksaat.

citur pasaulee daudz kas maksaa mazaak. citur pasaulee pat pa 50 USD var viraakus cilveekus nopirkt sev verdziibaa

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: Informācijai:

Ja kādam interesē un gribas iesipt kapeiku, Prizmā ir pieejamas tipa "jaunā parauga" plakanās logu slotiņas - 2.69 gabalā

Sitas ir notestetas un atzitas par labam esam. Pie stikla piegul, logu tira... Ko vel vairak vajag?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Izrādās,pat logu slotiņas ir Labās un Parastās

Kā man patīk šitie komentātori,kuri pie savas atziņas pieraksta cenu, tipa ' 35 lati ' Pat nevar slotiņas bez m/ nopirkt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Izrādās,pat logu slotiņas ir Labās un Parastās

Kā man patīk šitie komentātori,kuri pie savas atziņas pieraksta cenu, tipa ' 35 lati ' Pat nevar slotiņas bez m/ nopirkt.

Laikam pats neesi nekad slotinas pircis, bet ar darba auto brauka? Lielaka dala no tam, kas ir noperkamas LV ir "parastas", kas stiklu netira, bet toties labi cikst. Ta ka LV var pirkt tikai "m/" slotinas, vai ari, ja sanak pa celam kada sapratiga valsts, var nopirkt jebkura celmalas benzintanka tas, kas seit butu SUPER-m/

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Izrādās,pat logu slotiņas ir Labās un Parastās

Kā man patīk šitie komentātori,kuri pie savas atziņas pieraksta cenu, tipa ' 35 lati ' Pat nevar slotiņas bez m/ nopirkt.

niki mainaas, stulbuma pakaape - nee

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu, ka ir vērts pirkt labas slotiņas!!! Stikla maiņa, kurš būs saskrāpēts sūda gumijas gabala dēļ, kas pēkšņi izjūk un metāla konstrukcija nobliež pa stikla virsmu, sanāks daudz dārgāka... Bet - ja Maximas slotas darbojas, tad var pirkt arī tās...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais-uzsvērt cenu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Galvenais-uzsvērt cenu

nee, galvenais - kaut ko "gudru" iekakaat forumaa un veel labaak - kaadam uz galvas jo tu tak esi tas gudraakais te, ka es par to aizmirst vareeju

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Baisulis rakstīja: Galvenais-uzsvērt cenu

nee, galvenais - kaut ko "gudru" iekakaat forumaa un veel labaak - kaadam uz galvas jo tu tak esi tas gudraakais te, ka es par to aizmirst vareeju

Bet ņirdzīgi ir tie cenu nosaukšanas gadījumi,nu tā,lai visi zin,cik esi samaksājis Citi piekar birku ar cenu,dari tāpat

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Baisulis rakstīja: Galvenais-uzsvērt cenu

nee, galvenais - kaut ko "gudru" iekakaat forumaa un veel labaak - kaadam uz galvas jo tu tak esi tas gudraakais te, ka es par to aizmirst vareeju

Bet ņirdzīgi ir tie cenu nosaukšanas gadījumi,nu tā,lai visi zin,cik esi samaksājis Citi piekar birku ar cenu,dari tāpat

tik cik maksaa labas slotinjas veikalaa - tik vinjas arii maksaa veikalaa. varbuut man tevis deelj vajadzeeja mineet 2-x mazaaku cenu ?? vai varbuut man kaada gudrelja deelj vajadzeeja mineet cik taada slotinja maksaa kaadaa Polijas mazpilseetaa vai Kanzasas shtataa ??? sorry, savam auto shaada tipa slotinjas Riigaa leetaak kaa pa 35 Ls veikalaa neesmu redzeejis... un taas ka ir - lieliski kalpo jau tresho sezonu. taatad - ir gana labas un mani apmierina. ja tevi apmierina slotinja pa 2.69 - respekt, esi par veseliem 33.31 Ls krutaaks

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Tiesi vajaga jaunas slotinas. Laikam izmeeginaasu Maximas/Prizmas tuuningu, ja buus uz A4 pieejams.

Liidz sim paarsvaraa esmu pircis tikai bosch un champion. Velaak iemetiisu saliidzinaajumu daargaas vs leetaas

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Jo dārgākas,jo labākas,vai ne?

Tak liec ko gribi,man pie kājas. Tik pasaku,ka ņirdzīgi uzrakstīji.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Jo dārgākas,jo labākas,vai ne?

Tak liec ko gribi,man pie kājas. Tik pasaku,ka ņirdzīgi uzrakstīji.

ja tev buutu pie kaajas, tu nekakaatu visos iepseejamos topikos laikam kaut kas tevi tomeer grauzh........

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Jo dārgākas,jo labākas,vai ne?

Tak liec ko gribi,man pie kājas. Tik pasaku,ka ņirdzīgi uzrakstīji.

muhahā... līdz šim tikai Pirmais meklēja "kur lētāK"

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Autofavoritā nopirku Valeo parastas slotiņas par 4.60. Komplektā - divaš slotiņas. Pagaidām kalpo ilgāk un labāk nekā pie mums noperkāmais Champion komplekts par 10Ls....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Baisulis rakstīja: Jo dārgākas,jo labākas,vai ne?

Tak liec ko gribi,man pie kājas. Tik pasaku,ka ņirdzīgi uzrakstīji.

ja tev buutu pie kaajas, tu nekakaatu visos iepseejamos topikos laikam kaut kas tevi tomeer grauzh........

ja,grauž,baigi. Nevarēšu tagad gulēt ,rīt skriešu meklēt vismaz lidmašīnu slotiņas pa 200 latiem,lai būtu krutākas

PN.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Mans novētrojums par slotiņām...

Nav jēga pirk (kā tur saka?) uber krutās... kapēc?

Viņas sasipst ir elementāri... no smiltim viņas izbeidzās ras un divi... nav svarigi pa 10Ls gab vai 2,50Ls komplekts...

Tas kurš teica,ka ar vienu komplektu var 2 sezonas izvilkt,lai iepūš tirsā... nevar... jau pēc 3 vai 4 mēnešiem ari tāda vairs labi netira... ja cilvēks spēj novērtēk,kas ir labi?

Pie tam... slotiņu gumija piesūcās ar visām elljām un benzinu,kas pa asfaltu "mētājās" ,un ilgtermiņā vairs nav reanimējamas.Uz isu bridi var ar salveti noslaucit,bat tas uz pāris KM...

Zinu ko runāju... tā kā PN!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Atbrauc ciemos, parādīšu 'krutās' slotiņas, ar kurām jau 50k nobraukts, varēsi smiltis meklēt un visu pārējo

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Varu tikai pateikt, ka es arī esmu m/ m/ un es pirms vairākiem mēnešiem nopirku kaut kādas bošenes pa 13 ls, galīgas drazas Kaut kad gan būs jāiziet arī cauri logu tīrītājiem, mošk pa 20 gadiem atsperes vaļīgākas palikušas, vai nu mazums Vismaz brīvgājiens ir bišķi par liels, max ātrums arī laikam par mazu...

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

911 rakstīja: Informācijai:

Ja kādam interesē un gribas iesipt kapeiku, Prizmā ir pieejamas tipa "jaunā parauga" plakanās logu slotiņas - 2.69 gabalā

muahha ha ha ha ha, es neesmu tik bagaats, lai katru dienu pirktu sssuuudu pa 2.69...labaak vienreiz 2 sezonaas un pa 35

btw ir taads brands ALCA. Maksaa ap 2 ls gabalaa (old skool slotas). Tirgo Viadaas un veel shur tur kaados kaktu dusos. Tad luuk - taas ir reaali labaakas gan peec tehniskaa izpildiijuma (uzmaniigi apskatot kaa saliktas), gan peec performances (labi un ilgi tiira) par bosh un champion, kas maksaa 5x vairaak.... ir paarbaudiits. protams iistam pacanam laikam nepieklaajas tik leetas pirkt, bet citaadi tiira ideaali.

btw laikam Ursis kautkad ieteica. Paldies vinjam!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Mans secinājums ir tāds, ka kruto brendu slotas tīra tik pat sūdīgi / labi kā lētās slotas, vai maiņas gumijas par 80 saņiem.

Esmu pircis visādas slotas - gan bošus, gan tās plakanās no Prizmas, gan visādus citādus brīnumus par 5 un par 1 latu gabalā...

Un mēdz būt gan sūdīgas lētās, gan arī labas lētās. Tāpat dāgās var nopi5t pa 3 mēnešiem.

Bet nu tik tups lai pirktu pa 35 latiem logu tīrītāju slotas, gan neesmu

To laikam sauc par autopedera5tiju.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti