celja nodoklis buus lielaaks?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

shoriit pa raadzinju dzirdeeju, ka taisaas celja nodokli palielinaat vieglajiem videeji par 100Ls ... ja tas i taa, tad tas buus kaartiigs baaziens dibenzvaigznee visaadiem penzjaam, u.c. maznodroshinaatajiem, kuriem shad tad vaig aizbraukt no saadzas uz pilseetu peec piena ... ja no megalielaas 100Ls pensijas veel var atlicinaat 12..24Ls kaut kaada golfa vai audjika celja nodoklim + ta atlicinaat papildus sotaku buus kaa buus ... brauks opji bez TA vai arii no celjiem pazudiis leetuchi

 
1 2
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: Marchiks_, naivais, ja domaa, ka buus mazaak auto ielaas riigas ielu noslogotiibu tas nemainiis, jo opji un penzjas uz darbu nebrauc ar auto mosh weekendos pa tukshajaam ielaam kaads pavizinaas i sjo, darbadienu riita un vakara streegjus tas neietekmee

Bet askonas un pirmie golpi gan pazudīs. Pēc gada būs vēl +100, tad arī otrie golpi un e30 sāks pazust.

njekuja saveejo otro golfu es veel ilgi vareeshu pie dziiviibas tureet, octas pikjot un celju nodokli maksaat nu tas taa, lai tev iespiiteetu

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Ir cilvēki, kam auto ir ikdienas nepieciešamība nevis vēlme izrādīties un būt krutam. No tiem cilvēkiem, domāju, ir liela daļa tādi, kas nevarētu samaksāt 100 ls ceļa nodoklī.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Agnia rakstīja: Ir cilvēki, kam auto ir ikdienas nepieciešamība nevis vēlme izrādīties un būt krutam. No tiem cilvēkiem, domāju, ir liela daļa tādi, kas nevarētu samaksāt 100 ls ceļa nodoklī.

100 Ls jau maksā viena normāla ziemas riepa.

brauks ar trijaam ziemas un vienu ciisinju

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Man liekas,ka šādi tiek apkarota inflācija!

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Agnia rakstīja: Ir cilvēki, kam auto ir ikdienas nepieciešamība nevis vēlme izrādīties un būt krutam. No tiem cilvēkiem, domāju, ir liela daļa tādi, kas nevarētu samaksāt 100 ls ceļa nodoklī.

100 Ls jau maksā viena normāla ziemas riepa.

Man ziemenes 60 ls par komplektu. Atjaunotas, šipotas. 3 ziemas nobrauktas un brauks vēl vismaz 2.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Nav jau tik traki.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Tas nozīmē ka nodoklis palielināsies vismaz par 200%? Varbūt mēs savos uzņēmumos ar cenas paceļam tikpat, nu un visam, un pēc tam gaidam ka inflācija valstī būs 6% ? Bet varbūt iziet ielās un taisīt revolūciju? Vai vismaz valdošos pakārt aiz riekstiem lai padomā?

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Bljin, kāpēc nevar izdarīt kā broļukas - pieliek ceļa nodokli benzīna cenā - vairāk izmanto degvielu - vairāk lieto ceļus - vairāk samaksā valstij nodokļos.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Nav jau tik traki.

******************************************************* Nu, ja brauc katraa ziemaa ap 800km, tad jau var iztikt. Vieniigi taa gumija ai vecuma sabirs gabalinjos

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Agnia rakstīja: Ir cilvēki, kam auto ir ikdienas nepieciešamība nevis vēlme izrādīties un būt krutam. No tiem cilvēkiem, domāju, ir liela daļa tādi, kas nevarētu samaksāt 100 ls ceļa nodoklī.

100 Ls jau maksā viena normāla ziemas riepa.

savam golfam visas 4 ziemas riepas pirku zem 100Ls

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kad vispar jega no transporta nodevas? Vai nebutu ekonomiski izdevigak vispar nolikvidet izdevumus, kas nepieciesami sis nodevas administresanai un vajadzigo finansejumu iegut operejot ar degvielas akcizi - vai kadam ir iebildumi pret Vacijas celiem, kas ir veidoti ar tiesi sadu mehanismu? Tada gadijuma neciestu lauku pensionari, kam reizi menesi jaaizbrauc kaut kur, bet katrs maksatu tik, cik reali brauc - ari lielie neekonomiskie motori ekspluatacija paliktu dargaki bez visadiem papildnodokliem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

degvielas akcīzi var nošmaukt braucot ar krāšņu kurināmo, zagtu dīzeli vai no Krievijas ievestu bendžu. Te neko nošmaukt nevar - maksā visi uz vietas.

Var piesiet gada nobraukumam

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja:

Agnia rakstīja: Nav jau tik traki.

******************************************************* Nu, ja brauc katraa ziemaa ap 800km, tad jau var iztikt. Vieniigi taa gumija ai vecuma sabirs gabalinjos

Braucu kā mininums 6 dienas nedēļā, katru mēnesi, visu gadu

Ziemenes normāli nokalpoja savu 3-sezonu un izskatās, ka pat netaisās sabirt Jāzin, kur pirkt labas atjaunotās un that's all folks

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Aizmirsu piebilst, ka agrāk tie bija kādi 220 km nedēļā, tagad ir 2x vairāk, jo dzīvoju tālāk no Rīgas (darba).

Tā ka neļurkstiet

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Hmmm....

cik es , pamulkjis, saprotu no taam riepaam, tad bezradžu riepu fiška

ir:

a)gumijas sastaavs, kurš ir miiksts pat miinus graados atskjiriibaa no vasaras riepaam, kuraam ir jaauzsilst....

lameliites, kuras ir pietiekami miikstas lai nodrosinaatu sakjeri ar ledu (taadi mazi it kaa iegriezumi gumijaa, kaa lai to veel pasaka))

b)protektora ziimeejuma, un kam proķis ir paredzeets-sniegam, ledum, veel kaut kam...

Un atkal taas pašas lameles, kuras 3. un veel paareejaas sezonaas jau ir pusnodilušas un savu "piesuuceknja efektu" vairs pilniibaa nepilda

nezinu, es neticu, ka var droši paarvietoties ar 5 gadus vecaam navarkaam pa slidenu asfaltu un ledu....

pa svaigu sniegu poh...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Hmmm....

cik es , pamulkjis, saprotu no taam riepaam, tad bezradžu riepu fiška

ir:

a)gumijas sastaavs, kurš ir miiksts pat miinus graados atskjiriibaa no vasaras riepaam, kuraam ir jaauzsilst....

lameliites, kuras ir pietiekami miikstas lai nodrosinaatu sakjeri ar ledu (taadi mazi it kaa iegriezumi gumijaa, kaa lai to veel pasaka))

b)protektora ziimeejuma, un kam proķis ir paredzeets-sniegam, ledum, veel kaut kam...

Un atkal taas pašas lameles, kuras 3. un veel paareejaas sezonaas jau ir pusnodilušas un savu "piesuuceknja efektu" vairs pilniibaa nepilda

nezinu, es neticu, ka var droši paarvietoties ar 5 gadus vecaam navarkaam pa slidenu asfaltu un ledu....

pa svaigu sniegu poh...

Manam ieprieksejam Michelin X-Ice "vecums" iestajas 4 ziema - nodeldet ta ari nepaspeju. Ta ka tiesam neticesu ka atjaunotas var turet 5 gadus.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Agraak man arii likaas, ka riepu kvalitaates paziimes ir melnas un no gumijas

Vasarenes Pirelli P3000 un gandriiz 2 tonnu smagas masiinas....lietus gaazh kaa ar spainjiem, poh, var vilkt ar visiem 100 km stundaa, dzeešas bez probleemaam, nekaadas akvaplaneesanas...taada sajuuta, ka aiz masiinas paliek 2 sausas sliedes...

Nu tagad staav ziemenes, arii pirelli winter sport....ceru, ka vinjas manu uzticiibu attaisnos

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Vieniigaas navarkas, ko buutu jeega izskatiit, manaa skatiijumaa ir Green Diamond...bet vinjas maksaa kaa jauni mišāļini vai gudjeeri...45 ls gabalaa, un tomeer ir navarkas...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Hmmm....

cik es , pamulkjis, saprotu no taam riepaam, tad bezradžu riepu fiška

ir:

a)gumijas sastaavs, kurš ir miiksts pat miinus graados atskjiriibaa no vasaras riepaam, kuraam ir jaauzsilst....

lameliites, kuras ir pietiekami miikstas lai nodrosinaatu sakjeri ar ledu (taadi mazi it kaa iegriezumi gumijaa, kaa lai to veel pasaka))

b)protektora ziimeejuma, un kam proķis ir paredzeets-sniegam, ledum, veel kaut kam...

Un atkal taas pašas lameles, kuras 3. un veel paareejaas sezonaas jau ir pusnodilušas un savu "piesuuceknja efektu" vairs pilniibaa nepilda

nezinu, es neticu, ka var droši paarvietoties ar 5 gadus vecaam navarkaam pa slidenu asfaltu un ledu....

pa svaigu sniegu poh...

Labi, manējās pašlaik 3 sezonas aktīvi jūzotas.

šad tad jau dabūnu paslidināties Galvenais ir zināt, ko darīt un nekrist panikā

3 gadus vecu atjaunotu riepu dēļ ziemā nejūtu nekādu diskomfortu un draudzību ar apkārtesošajiem objektiem Varbūt braucot ar "normālām" un "dārgām" es teiktu savādāk, bet man nav nekādas vēlmes un, galvenais, iespēju naudu tērēt labākām riepām.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

šad tad jau dabūnu paslidināties Galvenais ir zināt, ko darīt un nekrist panikā

Ar smaidu sejā ieslidinātiet otram dibenā

theerny rakstīja: Bet ja kas, satiksmes minstrija štukojot par kautkādiem čipiem un GPS atsekošanu uz kā pamata cīnīties ar korķiem???

Uz takšiem un sabiedriskajiem transportiem.. Tehnoloģija aka izseko.lv/...

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

nozarē klīst runas, ka tā varētu palielināties pat vidēji 100 latu robežās gadā. To gan pašlaik neapstiprina ministrijā. \"Vai tā būs 100 vai 200 lati, par to vēl pāragri runāt, bet diskusija notiek,\" norādījis Lansmanis.

www.tvnet.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Agraak man arii likaas, ka riepu kvalitaates paziimes ir melnas un no gumijas

Vasarenes Pirelli P3000 un gandriiz 2 tonnu smagas masiinas....lietus gaazh kaa ar spainjiem, poh, var vilkt ar visiem 100 km stundaa, dzeešas bez probleemaam, nekaadas akvaplaneesanas...taada sajuuta, ka aiz masiinas paliek 2 sausas sliedes...

Nu tagad staav ziemenes, arii pirelli winter sport....ceru, ka vinjas manu uzticiibu attaisnos

priekš klasiskā Volvo ja bieži sanāk braukt pa apledojušo un aizsnigušu ceļu - vislabāk ir šipotas riepas.... tas no manas pieredzes... pa pilsētu varētu bez šipiem iztikt- ja pagalmu tīra.... pagajušgad trāpijas riebīgs pagalms - divas reizes iesedoj ar jauniem Ultra Grip 7.... ārā tiku no lamatām tikai ar citu cilvēku palidzību.... Nākāmie bija Nord Frost - nekādu problēmu uz slideniem ceļiem un kalniņiem vairs nebija....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti