Dzesēšanas sistēmas spiediens

Imka Reģ.: 26.02.2004

Pārsprāga dzesēšanas sistēmas caurule. Varētu jau to norakstīt uz to ka caurule bija savu nokalpojusi vai vienkārši brāķis, bet aizdomas ka dzesēšanas sistēmā ar tiem spiedieniem kaut kas nav kārtībā. Izplešanās bundulim gar korķi visu laiku nedaudz spiežas garām dzeses šķidrums ...nu tā ka bundulis visu laiku notecējis. Vai varētu būt ka ar to izplešanās bunduļa korķi kurš tur regulē to spiedienu kaut kas nav ....piemēram aizsērējis ....kā pārbaudīt? Kas vēl varētu būt pie vainas tam ka pārāk palielinās spiediens sistēmā?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tātad problēma tāda, ka Merivai ar dīzeļmotoru, šķiet, sistēmā vispār nav dzesēšanas šķidruma. Vai drīkstu pats savā gaitā aizbraukt 6 km (10 minūtes) līdz autoservisam, rūpīgi uzmanot, lai nepārkarst motors? Ja kāps virs 80 grādiem, momentā stāšos malā. Ziemas sala apstākļos dīzeļmotors silst ļoti lēni, domāju, ka varētu ar īsti neiesilušu dzinēju līdz servisam tikt. Apkures trūkumu varētu pieciest. Vai šādi braucot, es varu kaut ko sabojāt?

Radās vēl viena doma. Ja man sistēmā vispār nav dzesēšanas šķidruma, tad jau temperatūras rādītājs varētu nestrādāt, vai ne tā? Tad jau es varētu nepamanīt dzinēja pārkaršanu, vai ne?

Lai gan trešdienas vakarā, kad vēl braucu, bija tā - apkure pazuda, skatos, kapj dzesēšanas šķidruma temperatūra - 80, 82, 85, 88... Stājos malā un dzesēju motoru. Labi, ka bija sals stiprs. Pēc 10 minūtēm bija padzisis, un tad atlikušo kilometru līdz mājām aizbraucu, lai gan beigās temperatūra sasniedza 90 grādus.

Man šķiet, ka sistēmā ir konkrēts caurums. Vakar pielēju litru un vēroju, kas notiek zem auto. Zem motora viss smuki iztecēja ārā, izveidojās peļķe. Tieši pa kuru vietu iztecēja, nezinu, jo tur ir aizsargpanna, nav bedres un klīrenss ir mazs.

Vispār 1,3 CDTI motors iesilst ļoti lēni. Kad auto ir kārtībā, tad pie āra temperatūras mīnus 5 - mīnus 10 grādi dzesēšanas šķidruma temperatūra sasniedz 70 grādus tikai pēc kādām 15 minūtēm, par ko es auto lietošanas pirmajā laikā brīnījos.

ja jau apakšā ir peļķe, tad jau problēmu ir viegli atrast

apkure pazūd, kad pazūd šķidruma līmenis

pielej ūdeni un brauc uz servīzi

p.n.

temperatūras datčikam bez ūdens ticēt nevar

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nav jēgas liet, viss iztek kā caur cauru maisu. Prasīšu kaimiņam-taksistam, lai aizvelk. Viņam ir jaudīgs un baudāms Audi-A6 2,5 TDI.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja jau tik traki tek, tad tam motorelim ir jābūt tik mazam, ka vajadzētu redzēt no augšas kur tek....

vai nu kāda truba nost.... vai caurums

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais, tā laikam būs. Tad jau rīt servisā redzēs.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Man tā bija, kad aizsākās problēmas ar atgāzu parādīšanos dzesēšanas sistēmā - vispirms nopūta vienu trubu, kad to stingrāk ar hamutu pievilku, truba pārplīsa vienā vietā. Kad to salaboju, nākamais vājais posms bija radiātors, kas atnāca vaļā pa šuvi, tikai pēc tam sāku domāt un pētīt, kāpēc tur tāds spiediens...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 1 Atbildēt

VWfans rakstīja: Pirmais, tā laikam būs. Tad jau rīt servisā redzēs.

krāj 500latus

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jāpērk jaunu Toyota-Yaris. tas esot uzticams. Merivu jāatstāj priekam un tāliem braucieniem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Jāpērk jaunu Toyota-Yaris. tas esot uzticams. Merivu jāatstāj priekam un tāliem braucieniem.

meriva tak arī "esot uzticama"

jauns ir jāpērk renault twizy

Pirmais_ Reģ.: 02.02.2013
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Jāpērk jaunu Toyota-Yaris. tas esot uzticams. Merivu jāatstāj priekam un tāliem braucieniem.

šis te tomēr būs labāks

Kompānija "Volkswagen" (VW) publicējusi oficiālo informāciju par sērijveida versiju īpaši ekonomiskajam hibrīdam "XL1", kas ražošanā nonāks drīz pēc tā prezentācijas martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē. VW apgalvo, ka tā vidējais degvielas patēriņš būs 0,9 litri dīzeļa uz 100 km.

www.delfi.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Jāpērk jaunu Toyota-Yaris. tas esot uzticams. Merivu jāatstāj priekam un tāliem braucieniem.

A meriva nav uzticama?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Pārbaudīta vērtība! rumors.automobilemag.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais_ rakstīja:

VWfans rakstīja: Jāpērk jaunu Toyota-Yaris. tas esot uzticams. Merivu jāatstāj priekam un tāliem braucieniem.

šis te tomēr būs labāks

Kompānija "Volkswagen" (VW) publicējusi oficiālo informāciju par sērijveida versiju īpaši ekonomiskajam hibrīdam "XL1", kas ražošanā nonāks drīz pēc tā prezentācijas martā notiekošajā Ženēvas autoizstādē. VW apgalvo, ka tā vidējais degvielas patēriņš būs 0,9 litri dīzeļa uz 100 km.

www.delfi.lv/...

tā miza fanam nebūs pa kabatai maksās jamā vairākas reizes dārgāk kā hibrīd-žopelis

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: Jāpērk jaunu Toyota-Yaris. tas esot uzticams. Merivu jāatstāj priekam un tāliem braucieniem.

A meriva nav uzticama?

Bija uzticama tad, kad bija jaunāka. Līdz 150 tūkst.km bija OK. Tagad tomēr paveca, gandrīz septiņus gadus jāta pa pārsvarā pa Latviju. Ceļi mums slikti, nav jau brīnums, ka nemitīgi pakļaujot auto pastiprinātām vibrācijām, auto tiek pastiprināti nojāts.

Vai piekrītat, ka 171 tūkst.km pa Latvijas ceļiem varētu būt līdzvērtīgi 300 tūkst.km pa Francijas ceļiem?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ko Iauto lasītāji saka par jauno Toyota-Yaris ar 1,0 litra benzīna motoru. Tam līdz marta beigām ir apmēram tūkstoš latu atlaide...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Izlasīju visus komentus par savērptām galvām un zilām šālēm...garīgais uz nulles .......tagad stipri ceru uz to ka vainīga būs tikai sapuvusī caurule vai aizsērējis korķis

Es šobrīd esmu šādās pašās pārdomās un cerībās...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vismaz es domāju, ka Yaris ir pilnīgi cits auto salīdzinajumā ar Merivu. Pec svara kategorijas varbūt tie ir līdzīgi, bet pēc salona ietilpības vienīgi Yaris Verso būs analogs Merivai. Parastais Yaris=Corsa

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Imka rakstīja: Izlasīju visus komentus par savērptām galvām un zilām šālēm...garīgais uz nulles .......tagad stipri ceru uz to ka vainīga būs tikai sapuvusī caurule vai aizsērējis korķis

Es šobrīd esmu šādās pašās pārdomās un cerībās...

Varbūt kāda žurka motortelpā sagrauzusi kādu cauruli...

Katrā ziņā, ja būtu tā kā manā gadījumā, kad atgāzes tika dzesēšanas sistēmā, tad pirmkārt jāskatās, kāpēc uzpildes bāciņas vāciņš nenolaida lieko spiedienu - man tas ventīlis bija aizsērējis, tāpēc arī pārrāva cauruli/radiatoru.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ko Iauto lasītāji saka par jauno Toyota-Yaris ar 1,0 litra benzīna motoru. Tam līdz marta beigām ir apmēram tūkstoš latu atlaide...

pareizi

pērc to, kam ir lielāka atlaide

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Vismaz es domāju, ka Yaris ir pilnīgi cits auto salīdzinajumā ar Merivu. Pec svara kategorijas varbūt tie ir līdzīgi, bet pēc salona ietilpības vienīgi Yaris Verso būs analogs Merivai. Parastais Yaris=Corsa

pēc svara??????

meriva 1.3 dīzelis ir dārgajā cenu grupā - smagāks par 1800

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

VWfans rakstīja:

Imka rakstīja: Izlasīju visus komentus par savērptām galvām un zilām šālēm...garīgais uz nulles .......tagad stipri ceru uz to ka vainīga būs tikai sapuvusī caurule vai aizsērējis korķis

Es šobrīd esmu šādās pašās pārdomās un cerībās...

Varbūt kāda žurka motortelpā sagrauzusi kādu cauruli...

Katrā ziņā, ja būtu tā kā manā gadījumā, kad atgāzes tika dzesēšanas sistēmā, tad pirmkārt jāskatās, kāpēc uzpildes bāciņas vāciņš nenolaida lieko spiedienu - man tas ventīlis bija aizsērējis, tāpēc arī pārrāva cauruli/radiatoru.

Paldies, šī tēma ir ļoti vērtīga - spamam pa vidu var izlobīt vērtīgas domas!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Vismaz es domāju, ka Yaris ir pilnīgi cits auto salīdzinajumā ar Merivu. Pec svara kategorijas varbūt tie ir līdzīgi, bet pēc salona ietilpības vienīgi Yaris Verso būs analogs Merivai. Parastais Yaris=Corsa

Es Yari domāju pirkt kā otro auto ģimenē. Saprotu, ka tas ir mazāks, taču lielu man nevajag!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: Jāpērk jaunu Toyota-Yaris. tas esot uzticams. Merivu jāatstāj priekam un tāliem braucieniem.

A meriva nav uzticama?

Bija uzticama tad, kad bija jaunāka. Līdz 150 tūkst.km bija OK. Tagad tomēr paveca, gandrīz septiņus gadus jāta pa pārsvarā pa Latviju. Ceļi mums slikti, nav jau brīnums, ka nemitīgi pakļaujot auto pastiprinātām vibrācijām, auto tiek pastiprināti nojāts.

Vai piekrītat, ka 171 tūkst.km pa Latvijas ceļiem varētu būt līdzvērtīgi 300 tūkst.km pa Francijas ceļiem?

Nu, nez, man vektra arī, taviem vārdiem sakot, ir "jāta" pa LV ceļiem aptuveni 170 tūkst. km un gandrīz septiņus gadus, pirms tam vēl 100 tūkst un 4 gadus pa Francijas. Kopumā, vienīgais, kas ik pa laikam jāpieremontē, ir ritošā. Pie tam, manam tās "vibrācijas" ir vairāk, nu, vismaz laikam tā būtu jābūt mašīnai ar sporta piekari.

Starp citu, Meriva kopumā ir diezgan sakarīgs auto izturības ziņā. Bet, palasot, kā tu brauc, nav brīnums, ka normāli auto tiek nojāti. Cilvēks nopērk auto un lieto to tā, kā nemaz nav paredzēts tāda tipa mašīnām un tad brīnās, ka, redzies, neuzticams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

M77 rakstīja:

VWfans rakstīja:

Imka rakstīja: Izlasīju visus komentus par savērptām galvām un zilām šālēm...garīgais uz nulles .......tagad stipri ceru uz to ka vainīga būs tikai sapuvusī caurule vai aizsērējis korķis

Es šobrīd esmu šādās pašās pārdomās un cerībās...

Varbūt kāda žurka motortelpā sagrauzusi kādu cauruli...

Katrā ziņā, ja būtu tā kā manā gadījumā, kad atgāzes tika dzesēšanas sistēmā, tad pirmkārt jāskatās, kāpēc uzpildes bāciņas vāciņš nenolaida lieko spiedienu - man tas ventīlis bija aizsērējis, tāpēc arī pārrāva cauruli/radiatoru.

Paldies, šī tēma ir ļoti vērtīga - spamam pa vidu var izlobīt vērtīgas domas!

Lai nu kurš par spamu būtu runājis...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

ak rakstīja: Vismaz es domāju, ka Yaris ir pilnīgi cits auto salīdzinajumā ar Merivu. Pec svara kategorijas varbūt tie ir līdzīgi, bet pēc salona ietilpības vienīgi Yaris Verso būs analogs Merivai. Parastais Yaris=Corsa

Es Yari domāju pirkt kā otro auto ģimenē. Saprotu, ka tas ir mazāks, taču lielu man nevajag!

Da neko tu nedomā pirkt... Šitā jau pērc pēdējos piecus gadus Pircējs...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12, pasaki, kādā ziņā tad es mašīnu nepareizi lietoju un kā vajag lietot? Piemēram, sajūgs man Merivai vēl funkcionē un galu tam nejūt. Stulbais kvēpu filtrs arī tīrās pats kā nākas.

Bet šogad patiešām pirkšu jaunu auto - tas ir simtprocentīgi. Līdz 31.augustam būs iegādāts!

1.. 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti