Auto no Vācijas

raicha88 Reģ.: 18.09.2007

Isi un konkreti, vai parastam LV pilsonim ir tiesibas iegut automasinu vacija ar GER nr apdrosnasanu un visu citu uz sava varda ?

 
1 2 3 4
martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

jā, bet tikai kā parastam

raicha88 Reģ.: 18.09.2007
0 0 Atbildēt

un kā tās lietas tur notiek ? vienas dienas laikā ar visu nokartot utt

cik kas maksa, kas vajadzigs... tiesam baigi interise shita lieta....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Cik baigi interesē??

Pilns iauto ar šitādiem topikiem,entās reizes jau viss skaidrots.

raicha88 Reģ.: 18.09.2007
0 0 Atbildēt

nja tkai to ko vajag nevar atrast......

nu cmon, palidzat......

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

raicha88 rakstīja: nja tkai to ko vajag nevar atrast......

nu cmon, palidzat......

paprovē te parakties varbūt dabūsi atbildi www.germany.ru

man gan liekas ka tranzīta tu vari dabūt betšito de reģistrāciju diezvai,bet varbūt maldos.

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

raicha88 rakstīja: nja tkai to ko vajag nevar atrast......

nu cmon, palidzat......

paprovē te parakties varbūt dabūsi atbildi www.germany.ru

man gan liekas ka tranzīta tu vari dabūt bet šito de reģistrāciju diez vai,bet varbūt maldos.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pag,kāds sakars tekstam 'no Vācijas' ar 'GER numuriem' ?? Tad tu to auto lietot gribi Vācijā vai braukt šurp??

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Laikām negrib lieki riskēt - tipo tur arī Kasko uz savu vārdu - un mierīgi vest, lai ja pa ceļam nozags- nebūtu lieli zaudējumi....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Laikām negrib lieki riskēt - tipo tur arī Kasko uz savu vārdu - un mierīgi vest, lai ja pa ceļam nozags- nebūtu lieli zaudējumi....

Cik nozgtas mašīnas pa ceļam no Vācijas tu zini?

arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Laikām negrib lieki riskēt - tipo tur arī Kasko uz savu vārdu - un mierīgi vest, lai ja pa ceļam nozags- nebūtu lieli zaudējumi....

nevajag atstāt atslēgas uz bāra letes katrā Polijas ceļmalas krogā, tad arī pa ceļam nenozags!

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Pag,kāds sakars tekstam 'no Vācijas' ar 'GER numuriem' ?? Tad tu to auto lietot gribi Vācijā vai braukt šurp??

Man saprast ka funktieris ir nereģistrēt LV , bet braukt ar De reģistrētu auto uz LV pilsoņa vārda.

Ja tava doma ir tāda , tad nekas tev neizdosies!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja: Laikām negrib lieki riskēt - tipo tur arī Kasko uz savu vārdu - un mierīgi vest, lai ja pa ceļam nozags- nebūtu lieli zaudējumi....

Cik nozgtas mašīnas pa ceļam no Vācijas tu zini?

Varšavā pilsētas centrā tālām radiniekam jauno LC nospēra.... imitēja sīko avāriju - šīs izlīda palūret sekas - sievu izmeta no auto - un tā šie palika bez dokumentiem un naudas....

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

raicha88 rakstīja: Isi un konkreti, vai parastam LV pilsonim ir tiesibas iegut automasinu vacija ar GER nr apdrosnasanu un visu citu uz sava varda ?

kaut ko nesapratu...

ko Tev vajag? gribi nopirkt auto vācijā un atdzīt uz LV? tādu topiku tiešām ir pilna p_a_k_a_ļ_a, vajag tikai pameklēt. t.s. 'sarkanie' numuri ietver apdrošināšanu (attiecīgi 2 ned. vai mēnesis), skrūvē tos virsū un brauc.

gribi dzīvot vācijā un iegādāties tur auto? neredzu nekādu problēmu, bet tas Tev drīzāk jājautā DE attiecīgajā iestādē. bet tas toč būs dārgāk nekā uzturēties tur ar LV reģistrētu auto.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja: Laikām negrib lieki riskēt - tipo tur arī Kasko uz savu vārdu - un mierīgi vest, lai ja pa ceļam nozags- nebūtu lieli zaudējumi....

Cik nozgtas mašīnas pa ceļam no Vācijas tu zini?

Varšavā pilsētas centrā tālām radiniekam jauno LC nospēra.... imitēja sīko avāriju - šīs izlīda palūret sekas - sievu izmeta no auto - un tā šie palika bez dokumentiem un naudas....

nevajag būt tizlenim un braukt caur Varšavu.

Gribi Vācijā 'pa lēto' nopirkt,ved ar treileri.

raicha88 Reģ.: 18.09.2007
0 0 Atbildēt

ne, es gribu iegadaties automasinu vacija, ar vacu numurzimem un tas izmanot ,nemainot tas pret lv vai citu valstu reg nr.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

raicha88 rakstīja:

ne, es gribu iegadaties automasinu vacija, ar vacu numurzimem un tas izmanot ,nemainot tas pret lv vai citu valstu reg nr.

To nu tu nevarēsi gan.

raicha88 Reģ.: 18.09.2007
0 0 Atbildēt

:/

sudigi... bet a , ir redzets ka latvieshi pa riigu rulle autin kuram ir vacu reg nr, ka tad shie to dabun gatavu ??

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

raicha88 rakstīja:

ne, es gribu iegadaties automasinu vacija, ar vacu numurzimem un tas izmanot ,nemainot tas pret lv vai citu valstu reg nr.

To nu tu nevarēsi gan.

Kapēc ne???

Tur reģistrēts auto protams izmaksās vairāk ,bet darīt tā var!!

Aizbrauc uz tehnisko, un citi maksājumi un brauc kur gribi!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Aizbrauc un ar Latvijas pilsoņa pasi piereģistrē Vācijā auto uz sava vārda. Pastāsti pēc tam kā gāja.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Nezipratu kam tev īsti to vajag, ko nepatīk lv numuri ?

Bet pabraukāt dažas dienas vari ar vācu numuriem, es kad atdzinu savējo es vēl kādas 3 dienas braukāju ar vācu numuriem...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja: Laikām negrib lieki riskēt - tipo tur arī Kasko uz savu vārdu - un mierīgi vest, lai ja pa ceļam nozags- nebūtu lieli zaudējumi....

Cik nozgtas mašīnas pa ceļam no Vācijas tu zini?

Varšavā pilsētas centrā tālām radiniekam jauno LC nospēra.... imitēja sīko avāriju - šīs izlīda palūret sekas - sievu izmeta no auto - un tā šie palika bez dokumentiem un naudas....

nevajag būt tizlenim un braukt caur Varšavu.

Gribi Vācijā 'pa lēto' nopirkt,ved ar treileri.

auto bija iekš LV pirkts ar mūsu numuriem....

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Aizbrauc un ar Latvijas pilsoņa pasi piereģistrē Vācijā auto uz sava vārda. Pastāsti pēc tam kā gāja.

Mierīgi!

Tajā pašā Lietuvā reģistrē cik uzziet un braukā pa Latviju, Īrijā draugs reģistrēja auto , brauc vēl šodien!

Vācijā tas pats!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu,piereģistrē Lietuvā ar Latvijas pasi mašīnu uz Latvijas pilsoņa vārda

Un pamēģini to izdarīt Vācijā

raicha88 Reģ.: 18.09.2007
0 0 Atbildēt

es ta ari nesapratu, tad var vienkarshi to visu nokartot?

dienas laika tas kartojas ? unkadas ir aptuvenas izmaksas numuru ieguvei un visam citam?

ja un kadas izmaksa apdrosinasanai ir, vai apdrosinasanu var tik pat viegli iegadaties ka pie mumsim (statiolā) ? pienemsim mani interse bmw 94 gada 740i.

Un vacu reg. nr. gribu lai nebutu jamaksa irija lielie nodokli, vai ari jabrauc uz lv registret auto

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

raicha88 rakstīja: pienemsim mani interse bmw 94 gada 740i.

skaidrs

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti