Pats vainīgs - atņem tiesības

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
 
1 2 3 4 5
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Ar naudu netiksi galā - vismaz 3 mēneši bez tiesībām.

Lai brauktu ar M logā, vajadzīgas baltās tiesības un tās neizsniegs, ja redzams, ka CSDD ir liegums uz tiesībām.

Uzvārdu var nomainīt, bet personas kodu gan nevar un tas ir galvenais noteicošais.

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Hmm, sapratu, droš vien pie leišu braļukam būs jāaizbrauc, noskaidrot kas un kā...

A cik i sods, jā mani pieķers bez a/v tiesībam?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Stulbs esi vai izliecies

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nav iespējams. Sankcija paredz naudas sodu un arestu.

Bet principā tā tev arī vajag.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Labāk, lai Tev vecīt nekas neizdodas, jo ja atrasdīsi veidu kā kaut ko tādu apiet - nekas tevi neatturēs vairs tā darī regulāri...

Tākā - pabraukā ar pagaidām ar lēnākiem transportlīdzekļiem - satiksme nav slēgtra trasse, kur visi iet uz visu banku...

Sods ir tāpēc, lai tu padomātu, ko esi sastrādājis, nevis lai lauzītu galvu, kā apiet pelnītu sodu...

Saki, ka bija jāskrien? Laicīgāk vajag izbraukt, bet visos pārējos gadījumos ir speciālie dienesti - Policija, Ātrie, Ugunsdzēsēji...

Poliči arī ir cilvēki - ja vestu kādu uz slimnīcu - šo pantu Tev nepiemērotu...

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Bēdu manu, lielo bēdu, es par bēdu nebedaj... Paldies par atbalstu!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Tik, lai brauktu ar "M tiesībām", blakus jābūt kādam ar īstajām...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja: Hmm, sapratu, droš vien pie leišu braļukam būs jāaizbrauc, noskaidrot kas un kā...

A cik i sods, jā mani pieķers bez a/v tiesībam?

Ar atņemtām tiesībām labāk nebrauc:

Par t-līdz. vadīšanu, ja:

1) nav t-līdz. vadīšanas tiesību (t-līdz. vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas)

t-līdz. vadītājam 200-300Ls

Un tad, šķiet, liegums sākas (resetojas) no tā brīža, kad tevi noķer pie stūres.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Wot šas panesīs... Virsskaņas ātrums, slepkava utt. :8 bla bla bla..

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Wot šas panesīs... Virsskaņas ātrums, slepkava utt. :8 bla bla bla..

nu bet vairāk kā 60km/h...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

nakujators rakstīja: Wot šas panesīs... Virsskaņas ātrums, slepkava utt. :8 bla bla bla..

nu bet vairāk kā 60km/h...

es ceru, ka viņš nav tik tups, ka to darija pilsētā (tad viņam uz mūžu tiesības vajag atņemt), bet ja tas ir ārpus apdzīvotas vietas un ar prātu (tb. nevienam netraucējot un nevienu neapdraudot) neredzu tur neko nosodāmu. lai apdzītu kādu, krš uz 110/120 brauc, vismaz tos 150 vajag. a ja tajā brīdī "nošauj"

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Bļ*, ātri lasot sapratu, ka džekam par šmigu korkas noņēma, a te iznāk par ātrumu. Atvainojos par iepriekšējo postu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

dzīvojamā zônā (nu kaut vai iebraucot vecāķos uzgonīt līdz 80 km/h (+60 starp citu) nav nemaz tik grūti Ja vēl ņem vērā, ka tur kur sākas tā zīme, tur apkārt ir tikai mežš

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Redaktors rakstīja:

nakujators rakstīja: Wot šas panesīs... Virsskaņas ātrums, slepkava utt. :8 bla bla bla..

nu bet vairāk kā 60km/h...

es ceru, ka viņš nav tik tups, ka to darija pilsētā (tad viņam uz mūžu tiesības vajag atņemt), bet ja tas ir ārpus apdzīvotas vietas un ar prātu (tb. nevienam netraucējot un nevienu neapdraudot) neredzu tur neko nosodāmu. lai apdzītu kādu, krš uz 110/120 brauc, vismaz tos 150 vajag. a ja tajā brīdī "nošauj"

tu tokš nau normāls

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

nakujators rakstīja:

Redaktors rakstīja:

nakujators rakstīja: Wot šas panesīs... Virsskaņas ātrums, slepkava utt. :8 bla bla bla..

nu bet vairāk kā 60km/h...

es ceru, ka viņš nav tik tups, ka to darija pilsētā (tad viņam uz mūžu tiesības vajag atņemt), bet ja tas ir ārpus apdzīvotas vietas un ar prātu (tb. nevienam netraucējot un nevienu neapdraudot) neredzu tur neko nosodāmu. lai apdzītu kādu, krš uz 110/120 brauc, vismaz tos 150 vajag. a ja tajā brīdī "nošauj"

tu tokš nau normāls

A tu esi?!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Bļ*, ātri lasot sapratu, ka džekam par šmigu korkas noņēma, a te iznāk par ātrumu. Atvainojos par iepriekšējo postu.

Cik tad ir pieņemami pārkāpt? līdz +100? +120?

Te Latvijā nav kur droši braukt uz >150 km/h

tās 30 sekundes, ko tādējādi saekonomēt uz Jūrmalenes nav tā vērts, lai sava prieka pēc brauktu uz tiem > 150.

Uz Liepājas šosejas liepājas tuvumā ir kāda vieta ar sadalošo joslu?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

>150 km/h nav droši braukt tikai ar konservbundžām!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: >150 km/h nav droši braukt tikai ar konservbundžām!

Alnim būs pajāt ar ko tu brauc...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Cik tad ir pieņemami pārkāpt? līdz +100? +120?

Te Latvijā nav kur droši braukt uz >150 km/h

tās 30 sekundes, ko tādējādi saekonomēt uz Jūrmalenes nav tā vērts, lai sava prieka pēc brauktu uz tiem > 150.

Uz Liepājas šosejas liepājas tuvumā ir kāda vieta ar sadalošo joslu?

Es tak nesaku, ka +60 ir atbalstāmi, es saku, ka labāk +60 nekā šmiga.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Arī ārpus pilsētas +60 ir par daudz... Ok, nopērkot mašīnu tiek testēts, cik tad īsti iet, bet tas tiek darīts tādā laikā un vietā, kur īpaši neapdraud citus un policija nedežūrē...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Es tak nesaku, ka +60 ir atbalstāmi, es saku, ka labāk +60 nekā šmiga.

Ja to domāji tā - tad piekrist! Tas ir labāk nekā šmiga.

Nakujator - esi bijis kādreiz Vācijā uz bāņa? Mūsu ceļu segums, risas, negatīvas virāžas, īsas un nepārskatāmas taisnes ir pietiekams iemesls,. lai ceļa apstākļi neļāutu DROŠI braukt ar >+60 km/h

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nakujators rakstīja: >150 km/h nav droši braukt tikai ar konservbundžām!

Alnim būs pajāt ar ko tu brauc...

Vajag uz ceļu skatīties nevis degunu urbināt un kuli kasīt...

Ja būs lemts tādā veidā aiziet, tad aiziešu. Ja atņems korkas, tad braukšu ar trambuli - pats vainīgs un nečīkstēšu.

Ir, protams, visādi smuki un ļoti funkcionālo mobilo telefonu lādētāji uz paneļa nopērkami Ja nav, tad vienmēr iespēja braukt

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

krishus rakstīja:

nakujators rakstīja: >150 km/h nav droši braukt tikai ar konservbundžām!

Alnim būs pajāt ar ko tu brauc...

Vajag uz ceļu skatīties nevis degunu urbināt un kuli kasīt...

Ja būs lemts tādā veidā aiziet, tad aiziešu. Ja atņems korkas, tad braukšu ar trambuli - pats vainīgs un nečīkstēšu.

Ir, protams, visādi smuki un ļoti funkcionālo mobilo telefonu lādētāji uz paneļa nopērkami Ja nav, tad vienmēr iespēja braukt

pļe...

līdz +60, kad var tikt cauri ar $$$ un mazu izbīlīti

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Napalms rakstīja:

Es tak nesaku, ka +60 ir atbalstāmi, es saku, ka labāk +60 nekā šmiga.

Ja to domāji tā - tad piekrist! Tas ir labāk nekā šmiga.

Nakujator - esi bijis kādreiz Vācijā uz bāņa? Mūsu ceļu segums, risas, negatīvas virāžas, īsas un nepārskatāmas taisnes ir pietiekams iemesls,. lai ceļa apstākļi neļāutu DROŠI braukt ar >+60 km/h

Kapēc uz Viļņas bāņa 120km/h atļauts un menti pa tiem, kas uz 150/160 nepiesienas, a? Tas bānis kaut gramu labāks par Jūrmaleni, Pleskaveni vai Saulkrastu šosi???

arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

krishus rakstīja:

nakujators rakstīja: >150 km/h nav droši braukt tikai ar konservbundžām!

Alnim būs pajāt ar ko tu brauc...

Vajag uz ceļu skatīties nevis degunu urbināt un kuli kasīt...

Ja būs lemts tādā veidā aiziet, tad aiziešu. Ja atņems korkas, tad braukšu ar trambuli - pats vainīgs un nečīkstēšu.

Ir, protams, visādi smuki un ļoti funkcionālo mobilo telefonu lādētāji uz paneļa nopērkami Ja nav, tad vienmēr iespēja braukt

a ja palīdzēsi aiziet kādam, kas tur "ņipričom"?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti