Pats vainīgs - atņem tiesības

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
 
1 2 3 4 5
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

MJanis rakstīja:

taxman rakstīja:

Viktos rakstīja: Te palasot es secinu ka jūs esat baigie pārkāpeji, manuprāt +5 pārkāpums jau ir daudz a jūs te par +60 runājat (OMG)

OMG notiek tad, kad šie te +5 braucēji vizinās pa kreiso joslu un briļļu vietā izmanto priekšējo stiklu.

Liepājniexam nepaveicās.......Kad iznāk strādāt Liepājas pusē,es arī piektdienas vakarā gribu tikt ātrāk mājās,un tas +60 uz A9 ir normāli www.lvceli.lv/... ...Ar redzi tuvumā man uz vecumu tā pašvakāk,bet tālumā vel zaļās vestes spēju laicīgi saskatīt.Vienreiz gan nepaspēju sabremzēties,jo bija labi maskējušies,nu bet pats vainīgs-neraudu,,,,,

labā statistika tikai jautājums, kas un kādā veidā mērijis

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

tak tur šosejā tie vadi iestrādāti. tie mēra ātrumu, mašīnu skaitu. daži mēra arī slodzi uz asīm, bet tie cik saprotu ir kkādi pārvietojamie - vismaz kaut kur lasīju.

btw sirdi silda, ka esmu viens no tiem ~30 kuri uz A1 virs 180km/h gāza sorr veči - bija sausa, skaidra nakts ar 0 transporta plūsmu vajadzēja testanutj drapaku.

bet par ceļiem piekrītu - katastrofāls stāvoklis. raudāt gribās, kad no Igaunijas iebrauc LV. drausmīgi. ir gadījies gan lietū, gan naktī, gan lietainā naktī, utt. nav nekā drausmīgāka par pretīgu lietainu nakti uz 2-joslu LV šosejas meža apvidū. nav ceļa apzīmējumu, stabiņus knapi var redzēt (ja vispār ir), utt..

un sena leģenda vēsta - savu briedi/stirnu/alni/bebri/vāveri (atbilstošo pasvītrot) nedzirdēsi

es jau vienreiz gandrīz aizvedu mājās uz 120km/h gatavotu buciņu. labi, ka tas maita paspēja paskriet. vēl metrs, būtu ķēpa ar papīriem/remontiem un cepetis

starpcitu tas ragulops bija akurāt tādā pat krāsā kā pērnā zāle, tākā pamanīt to lapukoku sukulentu ceļmalā bija diezgan neiespējami

veiksmi LV šosejās un bezceļos

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

tās ātrumu mērošās kontūras, ka ir iestrādātas asfaltā gan nekur nav paarvietojamas

bet pieļauju, ka existē arī kaut kaadas citas, kas ir paarvietoajamas

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: tak tur šosejā tie vadi iestrādāti. tie mēra ātrumu, mašīnu skaitu. daži mēra arī slodzi uz asīm, bet tie cik saprotu ir kkādi pārvietojamie - vismaz kaut kur lasīju.

btw sirdi silda, ka esmu viens no tiem ~30 kuri uz A1 virs 180km/h gāza sorr veči - bija sausa, skaidra nakts ar 0 transporta plūsmu vajadzēja testanutj drapaku.

bet par ceļiem piekrītu - katastrofāls stāvoklis. raudāt gribās, kad no Igaunijas iebrauc LV. drausmīgi. ir gadījies gan lietū, gan naktī, gan lietainā naktī, utt. nav nekā drausmīgāka par pretīgu lietainu nakti uz 2-joslu LV šosejas meža apvidū. nav ceļa apzīmējumu, stabiņus knapi var redzēt (ja vispār ir), utt..

un sena leģenda vēsta - savu briedi/stirnu/alni/bebri/vāveri (atbilstošo pasvītrot) nedzirdēsi

es jau vienreiz gandrīz aizvedu mājās uz 120km/h gatavotu buciņu. labi, ka tas maita paspēja paskriet. vēl metrs, būtu ķēpa ar papīriem/remontiem un cepetis

starpcitu tas ragulops bija akurāt tādā pat krāsā kā pērnā zāle, tākā pamanīt to lapukoku sukulentu ceļmalā bija diezgan neiespējami

veiksmi LV šosejās un bezceļos

Nu nezinu... kad es stiepu 2viti uz A1,tad nekādus ~30 uz 1,8 stiepējus neredzēju ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Liepāja - pilsēta, kur visiem galvā vējš ...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: tās ātrumu mērošās kontūras, ka ir iestrādātas asfaltā gan nekur nav paarvietojamas

bet pieļauju, ka existē arī kaut kaadas citas, kas ir paarvietoajamas

konturu daudz - tikai mēriekārtu ir samēra maz...

Ir pastāvīgie punkti - dažreiz ar meteo būdam apvienoti - un ir sezonala rakstura - kur tas mieriekārtas izvieto laik pa laikām....

Uz mazāk svarīgiem ceļiem īslaicīgi izvieto metalisko trošu mēriekārtas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Uz tallinas šosejas var droši braukt arī virs 200. It sevišķi uz Saulkrastu apvedceļa. Fūres tik nedaudz maisās pa kājām.

Tik pat droši kā virs 200 tur var droši brukt virs 300 un virs 400, un droši iet bojā!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neko nav droši darīt, ja nu kas. Arī ķie'helis uz galvas kādam var uzkrist, ar kājām ejot.

Vai es pirkšu jaudīgu autiņu, lai ar to vienmēr ievērotu noteikumus, braucot uz 90 km/h? Dream on

Galvai uz pleciem jābūt, tas gan tiesa. Taču - ir vietas arī Latvijā, kur pabraukt ātrāk. Un tas nozīmē ieskrieties un uzreiz sabremzēties, ne jau vilkt uz 180 minūtes desmit - tādu ceļu tiešām pie mums nav daudz... Domāju, ka daudzi to ir mēģinājuši un mēģinās.

P.S. Un sviests ir tas par Austriju, pats esmu vērojis, ka pa bāni vietējie velk krietni, krietni virs 150 km/h Un nevienu tas nekrata. Katrā ziņā man ar kasti uz jumta ātrāk par šādu ātrumu braukt negribējās, taču mani apdzina katrs otrais

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Uz tallinas šosejas var droši braukt arī virs 200. It sevišķi uz Saulkrastu apvedceļa. Fūres tik nedaudz maisās pa kājām.

Tik pat droši kā virs 200 tur var droši brukt virs 300 un virs 400, un droši iet bojā!

Par to, ka itāļi pie tāda ātruma sabruks, nemaz nešaubos.

Mhm, sabruks, sabruks, tāda Fiat produkcija kā Ferrari, Maserati ir paredzēta braukšanai tikai līdz 43 km/h...

Kad iesi bojā atrodi izturīgāku koku nevis kādu citu transportlīzekli, kam gar tavu uzpūtību nav nekādas daļas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Neko nav droši darīt, ja nu kas. Arī ķie'helis uz galvas kādam var uzkrist, ar kājām ejot.

Vai es pirkšu jaudīgu autiņu, lai ar to vienmēr ievērotu noteikumus, braucot uz 90 km/h? Dream on

Galvai uz pleciem jābūt, tas gan tiesa. Taču - ir vietas arī Latvijā, kur pabraukt ātrāk. Un tas nozīmē ieskrieties un uzreiz sabremzēties, ne jau vilkt uz 180 minūtes desmit - tādu ceļu tiešām pie mums nav daudz... Domāju, ka daudzi to ir mēģinājuši un mēģinās.

P.S. Un sviests ir tas par Austriju, pats esmu vērojis, ka pa bāni vietējie velk krietni, krietni virs 150 km/h Un nevienu tas nekrata. Katrā ziņā man ar kasti uz jumta ātrāk par šādu ātrumu braukt negribējās, taču mani apdzina katrs otrais

Austrieši labi zina, kur ir un kur nav radars. Ja arī ire un jamos nofočē - tie nespamo foruma - kā lai Šveicē dabū tiesības, vai kā lai nemaksā... Ātra braukšana vienmēr ir bijis maksas pasākums, uz koplietošanas ceļiem reizēm ta ir loterija - būš vai nebūs jāmaksā... Riskēt ar noķeršanu un citu likteņiem nav gudri - niīrē biķerniekos laiku un gāz kauč zaļš gar acīm metās...

Runājot par ātrumu - PILNĪBĀ piekrītu - uz brīdi atvilkt vairāk var daudz kur (tā tāda Gunāriņa staipīšana - uz pussekundi atvilkt 200), tikai no tā nav nekādas jēgas, bet par ātru braukšanu es uzskatu kā Vācijā - iespiedi savus 170 - 190 un brauc stundu no vietas. A tādu vietu pie mums nav, nav kur pat 10 minūes droši tādu ātrumu noturēt...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Poliči arī ir cilvēki - ja vestu kādu uz slimnīcu - šo pantu Tev nepiemērotu...

Tieši tā. Pirms nedēļas braucu ar ar vecākiem uz Latgali. Tēvam saasinājās kāda veca kaite un bija patiešām švaki. Ok esam pie Varakļāniem jātiek uz slimnīcu lidojam uz Rēzekni. Nju protams pirms Viļāniem aptur menti. Uz 140km/h. Es uzreiz saku,ka braucam uz slimnīcu, Tētim slikti. Tētis vēl paspēja izkāpt no mašinas un gandrīz mentam kājās novemt. Tad nu ments pasaka lai braucam mazliet lēnāk un palaiž mūs. Izrādās,ka menti ar ir cilvēki.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ar labu auto viens pīpis vai 120 vai 200. Starpības vadāmībā un stabilitātē gandrīz nekādas. Ar mazajiem auto un kompaktklasi gan var bikses pielikt pie tāda ātruma.

Ūberrallists atradies. Tu neesi viens uz ceļa un tā nav nepārtraukta taisne ar nožogojumiem. Prasmīgās rokās arī ar OPC opeli var braukt tos 200 droši, ja tam atbilst VISI apstākļi, bet pa Latvijas koplietošanas ceļiem NAV kur braukt 200 kaut 10 minūes no vietas neatlaižot.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Poliči arī ir cilvēki - ja vestu kādu uz slimnīcu - šo pantu Tev nepiemērotu...

Tieši tā. Pirms nedēļas braucu ar ar vecākiem uz Latgali. Tēvam saasinājās kāda veca kaite un bija patiešām švaki. Ok esam pie Varakļāniem jātiek uz slimnīcu lidojam uz Rēzekni. Nju protams pirms Viļāniem aptur menti. Uz 140km/h. Es uzreiz saku,ka braucam uz slimnīcu, Tētim slikti. Tētis vēl paspēja izkāpt no mašinas un gandrīz mentam kājās novemt. Tad nu ments pasaka lai braucam mazliet lēnāk un palaiž mūs. Izrādās,ka menti ar ir cilvēki.

Principā, viņiem vajadzēja palīdzēt nokļūt slimnīcā vēl ātrāk un drošāk...

Par šo situāciju jāpiekrīt, ir nācies būt situācijā, kad bērnam kļuva ļoti slikti un bija jāved uz slimnīcu ASAP. Ātrie atbildēja, ka būs tipa pēc minūtēm 20-30, izlēmām vest paši. Un ticiet man, tad ir pilnīgi vienalga, apstādinās vai nē, ir noteikumi paredzēti vai nav.

Atlidojām uz Rīgu apmēram 15 minūtēs saviem spēkiem.

Un nekaunos par to, ka šādā veidā nācās glābt sava bērna dzīvību.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Labāk uzreiz pasaki, ka nevari pabraukt, nevis nav kur braukt.

Aizej labāk pabaro savu kāmi un beidz spēlēt NFS, kā arī pasaki mammai, ka iesi ar kaimiņu puikām dambreti uzlaist...

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Aha, tas tiesa, visu cieņu, menti ir cilvēki. Kad man bija zarnas sametušās un mēs lidojām uz slimnīcu virs atļautā (lai, gan, protams, ne +60), menti apturēja, bet, zibenīgi novērtējuši situāciju, deva zaļo gaismu un laimīgi nonācu slimnīcā uz operāciju.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

normālās valstīs par +50km/h atņem tiesības uzreiz līdz tiesai ,atstājot Tevi uz ceļa ar mobilo rokās,vot tā LV vajadzātu ieviest

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Nemāki braukt, sēdi mājās un nodarbojies ar to, ko pats rakstīji.

Klau, puņķatapa, ja jau esi tik kruts "gāzējs" kāpēc neesi Latvijas absolūtais čempions visos autosportos un jau neabrauc F1, nu kaut F3 pa pirmajiem pleķiem? a?

Nu kaut Rallijā, kaut autošosejā šeit pat Latvijnā nebreauc pa pirmo pleķi?

Nu sūds ar tevi - nu vicečempions kartingā kaut tu būtu?

Laikam tos 200 reiz ar muti atvilki pa klavieri un pēc tam 20 minūes rokas trīcēja... Esi džeks - pierādi sevi autosportā. Nevi sētas, bet LIELAJĀ autosportā. Latvijai talanti par skādi nenāks.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: a no cik tad saakas tie bargie sodi par aatrumu??? pa pilseetu parasti paarvietojos liidz 85km/h...liidz!!! un reizeem!! luudzu nepataisiit mani par noziedznieku vienreiz gan apdziivotaa vietaa mani nokjeera uz 110, izdevaas vienoties, taa arii neuzzinaaju , cik buutu patiesais sods...

laikam ka tiesību atņemšana +60KM/H

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nestreso sīkais, nestreso... Kur tu te saskatīji kautkādas tieksmes pēc sporta? Ja man vajadzētu sportu, es sportotu. Ātra braukšana un autosports nav gluši viens un tas pats.

Un pat neesi sapi-sies savā tekstā? Nupat rakstīji, ka Latvijā nav vietas, kur droši braukt uz 200 un pēķšņi piedāvā autosportu, kur pa koplietošanas ceļiem brauc virs 200.

Karoč esi kārtīgs tirsējs - braukt pa koplietošanas ceļu uz 200 nav gudri nekur Latvijā. Izrādās tu pat lasīt nemāki - neesmu tev piedāvājis autosportu pa koplietošanas ceļiem (autošodeja, dēliņ - tas ir pavisam kas cits).

Laikam ātra braukšana virs 200 kompensē tev kādu kompleksu, fizisku vai garīgu defektu.

Ar Tevi nav vērts vairs muti dzesēt. Sanāk - braukt nemākam, bet muldam par 200 uz koplietošanas ceļiem Latvijā... Kaut tevi ments!

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nestreso sīkais, nestreso... Kur tu te saskatīji kautkādas tieksmes pēc sporta? Ja man vajadzētu sportu, es sportotu. Ātra braukšana un autosports nav gluši viens un tas pats.

Un pat neesi sapi-sies savā tekstā? Nupat rakstīji, ka Latvijā nav vietas, kur droši braukt uz 200 un pēķšņi piedāvā autosportu, kur pa koplietošanas ceļiem brauc virs 200.

Nosauc kaut vienu legālu sporta veidu, kurā būtu atļauts braukt pa nenoslēgtiem koplietošanas ceļiem ar 200 km/h. Un pat ja pieņem, ka tu esi TĀDS braukšanas meistars, ka varētu atļauties braukt pa LV ceļiem ar 200 km/h, tas neizslēdz elementāru nejaušību (kaut vai riepas plīsumu), kuras gadījumā ar 200 km/h ir daudz lielāka iespēja nosist pretīmbraucējus, nekā kaut vai ar 130 km/h.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Cik avaariju izraisa fuures, ja vinjas brauc kolonnaa un Tu saac vinjas apdziit , bet ejot garaam pirmajai fuurei Tu redzi ka vinsh stapaa nelaidiis. Nekas neatliek kaa nospest pedaali un 3 sek buut garaam visaam.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nestresojiet, pasmaidiet un dzīve paliks vieglāka...

Kā tur bija - kas ir atļauts vienam, nav atļauts citam...

Ja kas, 200 var uzspiest arī uz Deglava ielas. Pabraukājiet vasaras naktīs tepat pa Rīgu, daudz jauna uzzināsiet.

jā, esmu gan redzējis tos atsaldētos vasaras un citu gadalaiku naktīs... un tas ir iespējams tikai tāpēc, ka mūsu CP ir tāda, kāda nu tā ir... gribētu es redzēt, cik ilgi kāds vizinātos ar 200 km/h apdzīvotā vietā, piemēram, jau šeit minētajās Vācijā vai Austrijā

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

R99 - tak nestrīdies ar viņu. Nāksies nolaisties līdz viņa līmenim.

Zini, dzērāji izguļas; muļķi - nekad!

Un vēl - Darvina prēmija vēljoprojām nav atcelta....

arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Un cilvēki vēl brīnās, kādēļ mēs esam Eiropas bojāgājušo/smagi cietušo koplietošanas satiksmē statistikas augšgalā

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ipashi atrak par 130 km/h nebraucu. bet neuzskatu, ka tas butu megaliels atrums, piemeram uz pleskavenes kur nav pretejas brauksahanas joslas.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti